توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یک نیروی بسیار متهم خواهد شد که جهان را به خود حرکت می کند.

همه چیز ما در مورد IES در خارج از کشور دانشجو. تیم به شدت پرشور ما از مطالعه حرفه ای در خارج از کشور معتقد است که در ایجاد یک بار در طول عمر ماجراهای آموزشی که فراتر از انتظارات. هدف ما این است به سنگ جهان از برخی از دانشجویان در خارج از کشور 6000 مطالعه هر سال است.

از دفتر مرکزی ما در شیکاگو به برنامه 125+ تحصیل در خارج در بیش از 30 مکان های جهانی سراسر جهان، ما آموزش و پرورش جهانی معتبر و تجارب فرهنگی زندگی تایید ایجاد کنید. ما در خارج از کشور کار IES زیرا ما معتقدیم که هر دانش آموز باید این فرصت را به خارج از کشور دارند - به ویژه در محیط دانشگاهی و فرهنگی، جالب، امن، و برتر است.

ما اعتقاد داریم که به شدت در قدرت برنامه های ما، که ما به طور فعال دانش آموزان از جمعیت های گوناگون استخدام و پس از سال ارائه بیش از 4 میلیون $ در سال کمک هزینه تحصیلی. ما افتخار می کنیم که دانش آموزان ما به عنوان متنوع و هیجان انگیز به عنوان کشورهایی که در مطالعه هستند.

ما که هستیم

موسسه آموزش بین المللی دانش آموزان ( "IES خارج از کشور") نشان دهنده یک کنسرسیوم از بیش از 235 کالج و دانشگاه آمریکا. به عنوان یک نه برای سود 501 (ج) (3) سازمان، IES در خارج از کشور است همه داوطلب هیئت مدیره و یک سیستم حکومت علمی گسترده است که شامل 5 کمیته های نمایندگی دموکراتیک از IES خارج از کشور کنسرسیوم.

از زمان تاسیس آن در سال 1950، بیش از 100،000 دانشجو در خارج از کشور برنامه IES مطالعه در خارج از کشور بین المللی شرکت کردند. IES در خارج از کشور به اجرا 120+ برنامه در بیش از 30 مکان در اروپا، آفریقا، آسیای جنوبی، امریکا، استرالیا و نیوزیلند. با 6،000+ دانش آموزان در برنامه های خارج از کشور IES هر سال ثبت نام، IES خارج از کشور بزرگترین مطالعه در خارج از کشور ارائه دهنده در ایالات متحده و رهبر نوآورانه در مطالعه خارج از کشور درست است.

مطالعه

ماموریت ما

IES در خارج از کشور آموزش دانش آموزان برای تبدیل شدن به رهبران جهانی از طریق مطالعه برتر در خارج از کشور و برنامه های کارآموزی، که دانش آموزان ارائه فرصت های یادگیری تجربی در سراسر جهان است که با بالاترین استانداردهای کیفیت تحصیلی.

چشم انداز ما

چشم انداز ما برای آینده در سال 1950 متصل به IES در خارج از کشور برنامه اصلی باقی می ماند ... جهان پر از رهبران interculturally صالح که هر دو درک و مهارت را به طور موثر، انسانی، و مثبت حرکت در فرهنگ های مختلف، در سیاست، آموزش و پرورش، کسب و کار ، و یا بخش غیر انتفاعی است.

فلسفه ما

ما به دادن منافع دانش آموزان ما برای اولین بار، به ارائه برنامه های علمی برتر متعهد، و به ارائه خدمات عالی به دانش آموزان ما و شرکای آموزشی در سراسر جهان. این بالاترین اولویت های ما هستند.

ما اعتقاد داریم که شفافیت، بهترین شیوه و حفظ یکپارچگی اصول کسب و کار ما در بهترین منافع از دانش آموزان ما، شرکای دانشگاهی جهانی ما، و سازمان ما است. ساختار حکمرانی از IES خارج از کشور ویژگی های یک سیستم نظارت است که با عضو کنسرسیوم و حزب رانده چک سوم و توازن.

دانشجو

آنچه ما ارائه می دهیم

گذرنامه به شهروندی جهانی.

IES خارج از کشور سفر در یک چالش هیجان انگیز از دانشگاهیان و غوطه وری-یک تجربه آموزشی جهانی بی بدیل فرهنگی ایجاد می کند. دانشکده ما در سطح جهانی و خواستار، دوره های مربوطه تعامل و الهام بخش دانش آموزان که آنها کشف راه های غیر منتظره از یادگیری هر دو در داخل و خارج از کلاس درس.

به زودی، دانش آموزان ما خود در تقاطع مهارت در زبان و ارتباطات بین فرهنگی پیدا کردن به عنوان آنها یاد بگیرند به حرکت جهان به عنوان شهروندان جهانی قرن 21st. در اینجا چگونه ما آن را انجام دهید:

 • بیش از 125 برنامه های آکادمیک
 • برنامه های در 30+ شهرستانها و 21 کشور
 • شبکه ای از 600+ سفیران که داوطلب شده اند برای پاسخ به سوالات
 • بیش از 1200 IES دوره در خارج از کشور که با استادان واجد الشرایط
 • انتقال اعتبار، بر اساس برنامه در حال حاضر توسط مدارس خانگی دانش آموزان و یا از طریق برنامه های معتبر توسط IES تایید خارج از کشور دانشکده ضبط، دانشگاه روچستر است
 • گزینه های مسکن امن و بررسی توسط IES در خارج از کشور، از جمله اقامت و Homestay، سالن های محل اقامت با دانشجویان دانشگاه های محلی، و / یا آپارتمان (اغلب با یک دستیار از ساکنان محلی)
 • بیش از 4 میلیون $ در IES بورسیه خارج از کشور و کمک در دسترس
 • گزینه ای برای گذراندن دوره های در یکی از دانشگاه های همکار بین المللی ما در کنار دانش آموزان محلی
 • شخصی مشاوره برای کمک به سوالات قبل از عزیمت، نگرانی ها، و فرآیندهای
 • کمک با روند درخواست روادید
 • خدمات سلامت و ایمنی جامع، که عبارتند از:
  • 24/7 اضطراری در محل کمک های کارکنان در هر مکان برای پاسخ به نیازهای فوری سلامت و ایمنی دانش آموزان
  • بیمه بین المللی سلامت برای حالت اضطراری
  • مستقر در ایالات متحده رئیس دانش آموزان و کارکنان پشتیبانی که ایجاد و نظارت بر سلامت و پروتکل ایمنی، مشورت با IES خارج از کشور مراکز به حفظ استانداردهای بالای ایمنی، و به عنوان یک تماس اضطراری
  • یک طرح سیاست بین المللی برای مدیریت بحران و روشهای اضطراری در تمام نقاط برای تخلیه در صورت بروز بلایای طبیعی، ناآرامی های سیاسی و یا اقدام تروریستی است.
 • منابع predeparture جامع، از جمله اطلاعات فرهنگی و دانشگاهی
 • دسترسی به مودل، یک محیط یادگیری آنلاین که دانش آموزان خارج از کلاس درس درگیر
 • حمایت از خانواده، از جمله IES خارج از کشور راهنمای خانواده
 • تجربه و کارمندان محلی در محل اختصاص داده شده
 • وعده های غذایی، بسته به انتخاب مسکن
 • کارآموزی و دادن درست در زمینه هایی مانند: هنر / تئاتر، کسب و کار، آموزش و پرورش، دولت / سیاست، حقوق، علوم / برنامه های مربوط به بهداشت، اجتماعی / سازمان های غیر دولتی سازمان
 • فرصت های یادگیری خدمات و داوطلب در سازمان های مختلف محلی، ملی و بین المللی خیریه در زمینه هایی مانند: رفاه حیوانات، توسعه اجتماعی، توسعه اقتصادی، آموزش و پرورش، بهداشت، حقوق بشر، و غیره
 • جامع جهت گیری و ورود مجدد برنامه نویسی است که در انطباق فرهنگی، تعیین هدف و دستاورد تمرکز دارد، و آماده شدن برای بازگشت به خانه
 • دسترسی به سفرهای میدانی سازمان یافته و رویدادهای فرهنگی
 • رونوشت
 • دسترسی به 100،000+ شبکه فارغ التحصیلان ما و تبادل خبرنامه دو سالانه
برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

IES Abroad

... [+]

ابتدا دست کشیدن صنعت فیلم جهانی را به نیوزیلند و ایجاد قسمت کوتاه درام خود را کشف کنید. این برنامه بر اساس یک فرایند تولید عملی بر اساس عملکردهای صنعت تلویزیون حرفه ای، این برنامه یک تجربه عملی است که شما را با ابزارهایی که برای پرورش حرفه ای خود در صنایع فیلم، تلویزیون و رسانه های دیجیتال طراحی شده است، طراحی می کند. با توجه به اندازه کوچک و ماهیت شدید برنامه، پذیرش بسیار انتخابی است.... [-]

نیوزیلند اوکلند
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 ماه
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

چرا بارسلونا؟ بارسلونا خواهد بود کلاس درس خود را. افزایش آنچه که در کلاس درس یاد می گیرید و تجربیات کاری بین المللی را با خلاصه ای از کارآموزی یا تدریس یادگیری اج ... [+]

چرا بارسلونا؟

بارسلونا خواهد بود کلاس درس خود را.

افزایش آنچه که در کلاس درس یاد می گیرید و تجربیات کاری بین المللی را با خلاصه ای از کارآموزی یا تدریس یادگیری اجتماعی / خدماتی و سمینار همراه همراه کنید.

بارسلونا خواهد بود کلاس درس خود را.

افزایش آنچه که در کلاس درس یاد می گیرید و تجربیات کاری بین المللی را با خلاصه ای از کارآموزی یا تدریس یادگیری اجتماعی / خدماتی و سمینار همراه همراه کنید. ... [-]

اسپانیا بارسلونا
درخواست اطلاعات
انگلیسی,اسپانیایی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

در حالی که در بارسلونا، شما را 15-19 اعتبارات در هر ترم. هدف ما این است که مطمئن شوید نیازهای علمی خود را برآورده. شما می توانید تجربه علمی خود را با انتخا ... [+]

در حالی که در بارسلونا، شما را 15-19 اعتبارات در هر ترم. هدف ما این است که مطمئن شوید نیازهای علمی خود را برآورده. شما می توانید تجربه علمی خود را با انتخاب از انواع دوره های زیر را کرافت:

دوره های مطالعات منطقه ای * (مورد نیاز، 3 واحد) در مرکز IES در خارج از کشور به زبان انگلیسی و اسپانیایی در طیف گسترده ای از رشته ها ارائه می شود. (جایگاههای انگلیسی موجود است. دانش پایه از اسپانیایی برای برخی از نیاز است.) این دوره اسپانیایی و انگلیسی تدریس در را دانشگاه بارسلونا و را دانشگاه Pompeu Fabra از، و در طیف گسترده ای از رشته های در دسترس هستند. ... [-]
اسپانیا بارسلونا
درخواست اطلاعات
انگلیسی,اسپانیایی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

... [+]

چرا آفریقای جنوبی؟

این دوره ها شامل دیدگاه های مقایسه ای است که بر اساس مثال جنوب آفریقا است.

در حالی که در کیپ تاون، شما 15-17 اعتبار در هر ترم؛ همه دوره ها ارزش 3 اعتبار دارند، مگر اینکه مشخص شود.

زندگی روزمره

بخشی از ساختن شما در خانه در کیپ تاون احساس می کنید، بهترین کار را برای کمک به احساس امنیت و مراقبت از خود انجام می دهید. این که آیا این یک برنامه جهت گیری است که شما را تهدید می کند، مسکن که به خوبی در آن قرار دارد و راحت است، یا سفرهای زمینی و تورهای پیاده روی که شما را به جایی از مسیر ضرب و شتم می برد، ما همه چیز را در مورد خدمات دانشجویانمان داریم.... [-]

آفریقای جنوبی کیپ تاون
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 ترم
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

... [+]

چیزی است که غیر قابل مقاومت در مورد لندن وجود دارد. شاید آن مناظر مانند بیگ بن یا پل برج که در حال حاضر احساس آشنا است. یا با شخصیت های بین المللی است که در هر محله که در آن مردم از زمینه های فرهنگی، قومی و اجتماعی و اقتصادی مختلف زندگی می کنند و با هم کار مشهود است. هر چه در آن است که شما را به لندن کشیده شده است، به عقب نگاه نکن در حال حاضر در لندن در انتظار!

در این تابستان در لندن زندگی می کنید و مانند یک دانش آموز محلی امتحان می کنید، زمانی که ثبت نام کرده و در کالج دانشگاه جهانی لندن (UCL) ثبت نام کرده اید. از علوم اجتماعی تا سلامت، علوم و غیره چیزی برای همه در UCL وجود دارد.... [-]

بریتانیا لندن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 ماه
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

... [+]

از مسکن به رویدادهای فرهنگی، کار ما این است مطمئن شوید که شما مطالعه در خارج از کشور معتبر ترین تجربه ممکن است.

دانشگاهیان

ماموریت ما ساده است: به شما را با بهترین تحصیل در خارج برنامه امکان پذیر-که شامل تجارب علمی و فرهنگی بالاترین کیفیت ارائه می کنند.

شما را 15-19 اعتبارات در هر ترم. کلیه درس ها به تدریس زبان فرانسه.

درست تجربه علمی خود را با انتخاب از قطعات مورد نیاز و اختیاری زیر است:... [-]

فرانسه پاریس
درخواست اطلاعات
انگلیسی,فرانسوی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

... [+]

با هزاران سال تاریخ مستند، از جمله نوشته های بی شماری، سایت های باستان شناسی شگفت انگیز، آثار تاریخی، مجسمه ها و مصنوعات دیگر، هیچ شهر بهتر برای مطالعه تاریخ و کلاسیک از رم وجود ندارد.

امروزه، در سرتاسر تاریخ، رم پایتخت اروپایی پر رونق است و نقش مهمی در سیاست و تجارت بین المللی دارد.

[-]
ایتالیا رم
درخواست اطلاعات
انگلیسی,ایتالیایی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

... [+]

دوره های تحصیلی در خارج از کشور IES دوره های زبان انگلیسی یا ایتالیایی (اختیاری، 3 واحد هر یک) انگلیسی یا ایتالیایی دوره های IES خارج از کشور را از یک برنامه رم دیگر (اختیاری، 3 واحد هر یک) دوره های آموزش انگلیسی یا ایتالیایی در یک دانشگاه محلی (اختیاری، 3 واحد هر یک) [-]
ایتالیا رم
درخواست اطلاعات
انگلیسی,ایتالیایی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

... [+]

طیف گسترده ای از رشته های دیگر از طریق برنامه های دیگر ما در رم ارائه می شود، بنابراین شما می توانید مطالعه خود را از جامعه شناسی و دین با دوره های در زبان ایتالیایی، تاریخ هنر، تاریخ، کلاسیک و بیشتر تکمیل کنید.

دانشگاهیان [-]
ایتالیا رم
درخواست اطلاعات
انگلیسی,ایتالیایی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

در حالی که در خارج از کشور در رم تحصیل می کنید، دوره هایی را در زمینه توسعه کودک، روانشناسی فرهنگ متقابل، سیستم آموزش ایتالیایی و غیره می گیرید. ... [+]

چرا رم؟

وقتی به تحصیل در ایتالیا می آید، هیچ جایی مثل رم وجود ندارد. از مدارس مونتسوری به مدل آموزشی جامع ایتالیا، رم جایگاه روش های مختلف تحصیلی انقلابی بوده است. درمورد تاریخ تحصیل در ایتالیا در برنامه آموزش ابتدایی کودکتان اطلاعاتی کسب کنید و تجربه در کلاس های محلی را تجربه کنید، که به شما در نگاهی به موضوعات جهانی که روز جهانیشدن را تحت تاثیر قرار می دهد، به شما نشان می دهد.

[-]
ایتالیا رم
درخواست اطلاعات
انگلیسی,ایتالیایی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

در برنامه تاریخ هنر و مد ما، شما می توانید از مجموعه ای از دوره های در تاریخ هنر (از باستان به باروک)، حفاظت، و خیلی بیشتر را انتخاب کنید. ... [+]

چرا رم؟

وقتی درباره هنر و مد فکر میکنید، دربارهی رم و ایتالیا فکر میکنید. از پیشرفت های عظیم دست یافته توسط امپراطوری روم در هنر و معماری، از طریق آثار رنسانس ایتالیایی قرن 15 (به نظر میکلاندا و رافائل) به امروز - با توجه به معماری مدرن توسط رنزو پیانو و مد به دنبال به دنبال Fendi، Gattinoni ، Brioni، و دیگر خانه ها بر اساس اینجا - رم، به معنای واقعی کلمه، هزاران سال گنجینه های هنری و معماری، پیروزی ها و روند مطالعه است.... [-]

ایتالیا رم
درخواست اطلاعات
انگلیسی,ایتالیایی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

برنامهی فیلم و مطالعات رسانه ما به شما در داخل سینمای ایتالیایی طراحی شده است و رم را برای ماجراجویی خود در خارج از کشور آماده میکند. این در اینجا شما علاقه خود را به مطا ... [+]

چرا رم؟

IES در خارج از کشور دوره زبان ایتالیایی در سطح مهارت (مورد نیاز 4 یا 8 اعتبار) دوره های تحصیلی در خارج از کشور IES دوره های زبان انگلیسی یا ایتالیایی (اختیاری، 3 واحد هر یک) انگلیسی یا ایتالیایی دوره های IES خارج از کشور را از یک برنامه رم دیگر (اختیاری، 3 واحد هر یک) دوره های آموزش انگلیسی یا ایتالیایی در یک دانشگاه محلی (اختیاری، 3 واحد هر یک) یادگیری خدمات ... [-]
ایتالیا رم
درخواست اطلاعات
انگلیسی,ایتالیایی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

چرا سالامانکا؟ همانطور که ذهن و رفتار انسانی را مطالعه می کنید، چه راه بهتر برای یادگیری بیشتر در مورد خود و دیگران از زندگی و یادگیری در خارج از کشور در سالامانکا؟ دور ... [+]

چرا سالامانکا؟

همانطور که ذهن و رفتار انسانی را مطالعه می کنید، چه راه بهتر برای یادگیری بیشتر در مورد خود و دیگران از زندگی و یادگیری در خارج از کشور در سالامانکا؟

دوره های آموزشی در IES در خارج از کشور مرکز Salamanca و دانشگاه پاناتیکیا د Salamanka، و به زبان انگلیسی تدریس خواهد شد. شما می توانید مهارت های اسپانیایی خود را با یک دوره زبان اجباری در سالامانکا تمرین کنید.

سالامانکا و فراتر از آن کلاس درس شما خواهد بود. این برنامه همچنین انواع فعالیت های فرهنگی و سفرهای میدانی را برای بهبود تجربه دانشجویی ارائه می دهد. ... [-]

اسپانیا سالامانکا
درخواست اطلاعات
انگلیسی,اسپانیایی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

... [+]

این ترویج نوآوری علمی و علمی، تطبیق توسعه اقتصادی و اجتماعی و حمایت از رشد کسب و کار است.

دوره های آموزشی

جلسات سخنرانان شرکت توسط مدیران صنعت و کارشناسان برجسته شرکت ها در صنایع مختلف و انواع شرکت ها (شرکت های چند ملیتی، شرکت های مشترک، شرکت های دولتی) زندگی روزمره

بخشی از ساختن شما در خانه در شانگهای احساس می کنید برای کمک به احساس امنیت و مراقبت از شما بهترین ها را انجام می دهیم. این که آیا این یک برنامه جهت گیری است که شما را تهدید می کند، مسکن که به راحتی و راحت است و یا سفرهای حوزه ای که از مسیر ضرب و شتم شما خارج می شود، ما همه چیز را در مورد خدمات دانشجویانمان داریم. این فقط یکی از چیزهایی است که برای ما شناخته شده است.... [-]

چین شانگهای
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 ماه
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

خودتان را در یک آزمایشگاه زیستی یا یک سخنرانی روانشناختی قرار دهید. در حال حاضر در اطراف شما - شما توسط دانش آموزان هلندی و بین المللی احاطه شده است. کلاس شما در یکی از آ ... [+]

بررسی اجمالی

خودتان را در یک آزمایشگاه زیستی یا یک سخنرانی روانشناختی قرار دهید. در حال حاضر در اطراف شما - شما توسط دانش آموزان هلندی و بین المللی احاطه شده است. کلاس شما در یکی از آن ساختمان های آشنا قدیمی در محوطه خانه شما نیست؛ این دانشگاه در یکی از شهرهای پر هیجان انگیز و منحصر به فرد اروپا - آمستردام - در یک دانشگاه تحقیقاتی بین المللی شناخته شده است، Vrije Universiteit Amsterdam (VU).

با ارائه دوره های قوی خود در زمینه روانشناسی و علوم، دوره های آموزش انگلیسی در VU را برای اعمال تغییرات مهم خود از زیست شناسی سلولی تجربی به تاریخ و فلسفه روانشناسی دریافت خواهید کرد. شما می توانید عمیق به بزرگ خود شیرجه رفتن، اما همچنین شما می توانید فرصت های خود را با گزینه های IES Abroad جمله ارائه به زبان هلندی و فرهنگ، جنسیت و جنسیت، هنر استودیو، و تاریخ هنر گسترش می دهد.... [-]

هلند آمستردام
درخواست اطلاعات
انگلیسی,هلندی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

مطالعه ما در برنامه آمستردام از شهر استفاده می کند ... [+]

بررسی اجمالی

آیا شما مشتاق نگاه مستقل و تازه به جهان و در خودتان هستید؟ اجازه دهید آمستردام چشم انداز شما را دوباره تعریف کند. این شهر مترقی، به خاطر پیشرفتهایی که در زمینه هنر، کسب و کار، سیاست و سیاست اجتماعی و اهمیت آن در تاریخ اروپا و جهان شناخته شده است، شناخته شده است.

مطالعه ما در برنامه آمستردام، بهره گیری از تعادل منحصر به فرد شهر تاریخ و فرهنگ معاصر را به شما می دهد و می توانید مطالعات خود را در دانشگاه معتبر ون آمستردام (UvA) و مرکز IES Abroad .... [-]

هلند آمستردام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

شما بعد از فارغ التحصیلی در مدرسه حقوقی قرار می گیرید، آیا نمی توانید از نگاه مدرک تحصیلی قبل از اینکه به تحصیل بپردازید، و همچنین مشخص کنید که نوع کار قانونی مورد نظر شم ... [+]

بررسی اجمالی

شما بعد از فارغ التحصیلی در مدرسه حقوقی قرار می گیرید، آیا نمی توانید از نگاه مدرک تحصیلی قبل از اینکه به تحصیل بپردازید، و همچنین مشخص کنید که نوع کار قانونی مورد نظر شما چیست؟ این برنامه به شما این امکان را می دهد. در مورد حقوق تطبیقی ​​در زمینه بین المللی با تحصیل در خارج از کشور با ما در هلند آشنا شوید، در آنجا دانش آموزان محلی در مقطع کارشناسی حقوق خود را شروع می کنند.... [-]

هلند آمستردام
درخواست اطلاعات
انگلیسی,هلندی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

با موقعیت مرکزی آن در اروپا و وضعیت کامل در اتحادیه اروپا، هلند جای مناسب برای تحصیل در خارج از کشور است و نه تنها کسب و کار و اقتصاد در هلند را درک می کند، بلکه در سرتاس ... [+]

چرا آمستردام؟

تصور کنید که مطالعه کسب و کار بین المللی و اقتصاد جهانی را در زیبا آمستردام، یکی از شهرهای پیشرو در اروپا برای کسب و کار و سیاست های مترقی اجتماعی و اقتصادی است. این نیز یک مرکز برای کارآفرینی و راه اندازی است. با موقعیت مرکزی آن در اروپا و وضعیت کامل در اتحادیه اروپا، هلند جای مناسب برای تحصیل در خارج از کشور است و نه تنها کسب و کار و اقتصاد در هلند را درک می کند، بلکه در سرتاسر اروپا نیز مهم است - شرکای قابل توجه تجاری آن عبارتند از آلمان، بلژیک ، فرانسه و انگلستان.... [-]

هلند آمستردام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

چرا در یک محل تحصیل در خارج از کشور، زمانی که بتوانید سیاست و فرهنگ بیش از 15 کشور اروپایی را تجربه کنید؟ برنامه اتحادیه اروپا به شما اجازه می دهد تا در مورد سیاست، اقتصا ... [+]

بررسی اجمالی

چرا در یک محل تحصیل در خارج از کشور، زمانی که بتوانید سیاست و فرهنگ بیش از 15 کشور اروپایی را تجربه کنید؟ برنامه اتحادیه اروپا به شما اجازه می دهد تا در مورد سیاست، اقتصاد، تجارت و روابط بین الملل مانند هرگز قبل از آن زندگی و یاد بگیرید. شهر فراببورگ، آلمان در مرکز شهر، پایه خانه شما خواهد بود. در اینجا شما می توانید دوره های آموزش انگلیسی مانند Global Leadership، Political Science، and German را برگزار کنید.... [-]

آلمان فرایبورگ
درخواست اطلاعات
انگلیسی,آلمانی
تمام وقت
1 ترم
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

در این برنامه می توانید دوره های مختلفی از جمله موضوعات سیاسی، منطقه ای، امنیت بین المللی، تجارت و روابط بین الملل و بسیاری دیگر را بگذرانید. ... [+]

چرا بارسلونا؟

بارسلونا به عنوان بیشترین شهر بین المللی در اسپانیا، جایگاه مهمی برای روابط بین الملل و همچنین تجارت و تجارت بین المللی است. با توجه به ترکیبی از زبان اسپانیایی، انگلیسی، فرانسوی و بیشتر، ارتباطات سیاسی قوی با سایر نقاط اروپا و فراتر از آن وجود دارد. بارسلون با ترکیبی از فرهنگ ها، فرصتی غیرمعمول برای دیدن دیدگاه های منطقهای، ملی و بین المللی را در هم آمیخته است.

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد... [-]
اسپانیا بارسلونا
درخواست اطلاعات
انگلیسی,اسپانیایی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

طیف گسترده ای از دوره های IES Abroad وجود دارد، در درجه اول به انگلیسی توسط استادان کلاس جهانی تدریس می شود. شما به سطوح مبتنی بر مهارت زبان گروه بندی می شوید تا گزینه ها ... [+]

بررسی اجمالی

چشم های خود را بر روی بسیاری از مناظر بارسلونا بگذارید تحسین معماری مدرن خیره کننده مدرن کلیسای Sagrada Familia آنتونی گادوی، از طریق پارک غول پیکر Güell، خرید بازارهای و فروشندگان خیابانی Las Ramblas، بازدید از سواحل زیبا - آیا ما باید ادامه دهیم؟ شما می توانید همه را در اینجا تجربه کنید.

طیف گسترده ای از دوره های IES Abroad وجود دارد، در درجه اول به انگلیسی توسط استادان کلاس جهانی تدریس می شود. شما به سطوح مبتنی بر مهارت زبان گروه بندی می شوید تا گزینه های ثبت نام دوره خود را تمرکز کنید. این همچنین احساس جامعه را با دانش آموزان دیگر شما فراهم می کند و به شما برای به حداکثر رساندن یادگیری شما چالش می زند.... [-]

اسپانیا بارسلونا
درخواست اطلاعات
انگلیسی,اسپانیایی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

برنامه کارآموزی 12 هفته ای ما در بارسلون، تضمین می کند که در زمینه انتخاب شما، 30 تا 40 ساعت در روز کارآموزی بدون حقوق، اعتبار ارائه می شود. مهارت های حرفه ای خود را توسع ... [+]

بررسی اجمالی

شروع کار حرفه ای خود را با به دست آوردن تجربه کار بین المللی با کارآموزی ترم در بارسلونا، مرکز اقتصادی و فرهنگی شبه جزیره ایبرین. بارسلونا در بسیاری از صنایع، از جمله تجارت، آموزش و پرورش، فناوری های جدید، سرگرمی، رسانه ها و مد ها، نقش مهمی دارد. فرصت های عالی در سازمان های غیرانتفاعی بین المللی و هنر نیز وجود دارد. یک شبکه جهانی تماس های حرفه ای ایجاد کنید در حالی که همه چیز را در این شهر اسپانیایی زیبا قرار می دهید که بین دریای آبی روشن و کوه های باشکوه واقع شده است.... [-]

اسپانیا بارسلونا
درخواست اطلاعات
انگلیسی,اسپانیایی
تمام وقت
3 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

این برنامه به ویژه برای بهبود مهارت های زبان آلمانی شما طراحی شده است، این برنامه بر فرهنگ و سنت های غنی برلین متمرکز است تا کارهای آموزشی خود را با تاریخ زندگی شهر مرتبط ... [+]

بررسی اجمالی

لحظه ای که از هواپیما در برلین می گذرد، انرژی آن را احساس خواهید کرد. این مکان ایده های جدیدی است که در آن فن آوری های مدرن و طراحی مدرن شیوه زندگی هستند و گالری های هنری را می توان در تقریبا هر گوشه ای پیدا کرد. اما فراموش نکنید که این شهر پویا نیز مرکز تاریخ اروپای مدرن است - برای آنکه اثر تاریخی سیاسی، اجتماعی و فرهنگی قرن بیستم را نادیده بگیرد، هیچ ربطی ندارد. از شما دعوت میکنیم تا در برلین تحصیل کنید و یکی از پر جنب و جوشترین شهرهای جهان را بیابید. این برنامه به ویژه برای بهبود مهارت های زبان آلمانی شما طراحی شده است، این برنامه بر فرهنگ و سنت های غنی برلین متمرکز است تا کارهای آموزشی خود را با تاریخ زندگی شهر مرتبط سازد.... [-]

آلمان برلین
درخواست اطلاعات
آلمانی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

با استفاده از برلین به عنوان نمونه موردی، این برنامه آموزش انگلیسی به بررسی مسائل مربوط به شهرهای بزرگ امروز می پردازد. از طریق دوره های تطبیقی ​​و بین رشته ای، به منظور ... [+]

بررسی اجمالی

قدم زدن در خیابان های برلین و در اطراف یک گوشه، ساختمان های پیشرفته ای را می بینید که از فن آوری پیشرفته پیشرفته برخوردار هستند. در اطراف گوشه کنار، شما می توانید گالری های هنری، کافی نت ها و مغازه های خیابان های سنگی را بر روی دیوار قرار دهید. به عنوان یک شهر که در قرن گذشته ساخته شده و بازسازی شده است، برلین شهری از تضاد و نوآوری باقی مانده است. بیا و تحصیل در خارج از کشور در برلین، و انرژی و هیجان این شهر شگفت انگیز را تجربه کنید.... [-]

آلمان برلین
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 ترم
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

دوره های این برنامه از موضع برلین به عنوان پایتخت آلمان و موقعیت آلمان به عنوان یک کشور پیشرو در اتحادیه اروپا بهره می برند. دوره های تدریس انگلیسی، مقایسات و منافع مرزها ... [+]

بررسی اجمالی

12 اعتبار 12 هفته 12،000 دلار.

برلین ما - امور بین الملل

دوره های این برنامه از موضع برلین به عنوان پایتخت آلمان و موقعیت آلمان به عنوان یک کشور پیشرو در اتحادیه اروپا بهره می برند. دوره های تدریس انگلیسی، مقایسات و منافع مرزهای باز، اتحادیه اروپا، استراتژی های مبارزه با تروریسم و ​​همچنین چالش ها و منافع مهاجرت را در مقایسه و مخالفت می کند.

برلین نیز کلاس شما خواهد بود. تصور کنید که مطالعه چالش های اروپایی و جهانی که آلمان با آن روبرو می شود و سپس در کنار بقایای دیوار برلین، یک یادآوری دقیق از گذشته آشفته شهر است. یا در حین یادگیری مهاجرت در آلمان از طریق بازار ترکیه سرگردان باشید. آیا شما می توانید تصویر کاوش در محله برلین، در نظر گرفتن معماری خیره کننده، و لذت بردن از doners و currywurst؟ این مطالعه در خارج از کشور است... [-]

آلمان برلین
درخواست اطلاعات
انگلیسی,آلمانی
تمام وقت
14 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

برای دانشجویان تمام سطوح زبان، انجمن های آمریکای لاتین، باز است ... [+]

بررسی اجمالی

اگر شما برای یک ماجراجویی شهری آماده هستید، بوئنوس آیرس شهر شماست. با ولسوالی های بی پایان و محله هایی که برای کشف، شما را در مناظر و صداهای بوئنوس آیرس گم می کنند. تانگو شب را به عنوان رقص مردمی کشور یاد میگیرید، در یکی از بسیاری از بازیهای فوتبال حضور پیدا کنید و صحنه هنر محلی را مرور کنید - همه اینها بیشتر در انتظار دانشجوی تحصیل در خارج از کشور در بوینس آیرس است.

برای دانشجویان تمام سطوح زبان، انجمن های آمریکای لاتین، باز است... [-]

آرژانتین بوینس آیرس
درخواست اطلاعات
انگلیسی,اسپانیایی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

به ویژه برای دانش آموزان با مهارت پیشرفته زبان اسپانیایی طراحی شده است، برنامه ما اجازه می دهد تا شما را در مهارت های زبان خود را به عنوان خود را در فرهنگ آرژانتین غوطه و ... [+]

بررسی اجمالی

شما خواندن، نوشتن و اسپانیایی صحبت می کنید، پس چرا آموزش و پرورش خود را به سطح بعدی نمی دهید؟ زندگی و تحصیل در بوینس آیرس، جایی که مردم محلی باز هستند و علاقمند به صحبت کردن با اسپانیایی با شما هستند و به شما کمک می کنند زبان، تاریخ و فرهنگ خود را یاد بگیرند.

به ویژه برای دانش آموزان با مهارت پیشرفته زبان اسپانیایی طراحی شده است، برنامه ما اجازه می دهد تا شما را در مهارت های زبان خود را به عنوان خود را در فرهنگ آرژانتین غوطه ور کنید. علاوه بر مطالعه زبان پیشرفته در مرکز بوئنوس آیرس ما، شما را از انواع دوره های تحصیلی IES Abroad اسپانیایی آموزش می دهد که با تمرکز بر موارد زیر می باشد:... [-]

آرژانتین بوینس آیرس
درخواست اطلاعات
اسپانیایی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

برنامه تابستانی ما با Accademia di Costume e Moda - یک مرکز شناخته شده برتری در زمینه آموزش مد و طراحی صحنه و لباس - برای ارائه دو دوره مدرن مد است. ... [+]

چرا رم؟

کاوش در طراحی و تولید مد در یکی از شهرهای مد جهان در تابستان امسال - رم! از طریق دوره های آموزشی و تجربیات تجربی، شما به جنبه های نظری و عملی مد تولید مد ایتالیایی می پردازید. سفر به موزه های محلی، نمایشگاه ها و سایت های دیگر منافع، زمینه را برای آنچه که در کلاس درس می آموزید، فراهم می کند.

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد

برنامه تابستانی ما با Accademia di Costume e Moda - یک مرکز شناخته شده برتری در زمینه آموزش مد و طراحی صحنه و لباس - برای ارائه دو دوره مدرن مد است.... [-]

ایتالیا رم
درخواست اطلاعات
انگلیسی,ایتالیایی
تمام وقت
پاره وقت
6 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

درک خودتان از ژاپن را از طریق غرق شدن در ژاپن معاصر و فرهنگ آن گسترش دهید و بهترین راه یادگیری زبان ژاپنی چیست؟ در دانشگاه بین المللی Kanda (KUIS) شما یک دوره 6 کلاس اعتب ... [+]

بررسی اجمالی

مراسم چای، خوشنویسی، موسیقی، رقص، و هنرهای رزمی-ژاپن یک گیاه فرهنگی قدیمی و جدید است که می توانید در طول زمان خود در توکیو کاوش کنید. زندگی و یادگیری در این شهر هیجان انگیز که در آن گذشته با آینده آمیخته می شود و مدرن مدرن با کنار سنتی کنار می آیند.

درک خودتان از ژاپن را از طریق غرق شدن در ژاپن معاصر و فرهنگ آن گسترش دهید و بهترین راه یادگیری زبان ژاپنی چیست؟ در دانشگاه بین المللی Kanda (KUIS) شما یک دوره 6 کلاس اعتباری را که مخصوص دانشجویان IES Abroad (با انتخاب حداکثر 12 نمره زبان) طراحی شده است، به همراه دوره های تحصیلات تکمیلی به زبان انگلیسی تدریس خواهید کرد. پیشنهادات دوره های زبان انگلیسی به ژاپنی از نظر فرهنگ، تاریخ، سیاست و هنرهای معاصر نگاه می کنند. KUIS که در سال 1987 تاسیس شد، یک دانشگاه خصوصی است که به دنبال تعالی در مطالعات بین المللی، زبان های خارجی، ارتباطات بین فرهنگی، فرهنگ ژاپنی و زبان شناسی است.... [-]

ژاپن توکیو
درخواست اطلاعات
انگلیسی,ژاپنی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

دانشگاه کالیفرنیا دوبلین (UCD) که در سال 1854 تأسیس شده است دارای بیش از 160 سال سنت است. فارغ التحصیلان آن انقلابیون هستند که در مبارزه برای استقلال ایرلند، جیمز جویس، ر ... [+]

چرا دوبلین؟

دانشگاه کالیفرنیا دوبلین (UCD) که در سال 1854 تأسیس شده است دارای بیش از 160 سال سنت است. فارغ التحصیلان آن انقلابیون هستند که در مبارزه برای استقلال ایرلند، جیمز جویس، رمان نویس مشهور و رؤسای جمهوری ایرلندی و Taoiseach (نخست وزیران) شرکت کردند.

امروز UCD بزرگترین دانشگاه ایرلند است. شناخته شده برای مدرسه کسب و کار در سطح بالا، مدرسه برجسته آنها در علوم انسانی و رهبری آنها در نوآوری های علم و فناوری، چیزی برای همه در UCD وجود دارد.... [-]

ایرلند دوبلین
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

شما نیازی به شانس ایرلندی نخواهید داشت تا یک تجربه فراموش نشدنی در خارج از کشور در دوبلین تجربه کنید. با مستقیما در دانشکدۀ ملی تئاتر ملی ایرلند- Gaiety School of Acting ... [+]

بررسی اجمالی

شما نیازی به شانس ایرلندی نخواهید داشت تا یک تجربه فراموش نشدنی در خارج از کشور در دوبلین تجربه کنید. با مستقیما در دانشکدۀ ملی تئاتر ملی ایرلند- Gaiety School of Acting (NTSI-GSA) ثبت نام کنید، لذت بردن از دوستیابی ایرلندی که برای مهمان نوازی شما شناخته شده است، خواهید داشت. شما در خانه بیشتر احساس می کنید که دانمارک جمعیت جوان دارد (بیش از نیمی از شهر زیر 25 سال سن دارد).

دانشکده تئاتر ملی ایرلند-گایتی، مدرسه ای که در زمینه بازیگری فعالیت می کند، متخصص است. این برنامه عمدتا برای کسانی که برای چالش سازگاری با یک فرهنگ دانشگاهی کاملا جدیدی که نیاز به کار مستقل مستقل دارد آماده است.... [-]

ایرلند دوبلین
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 ترم
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

جای بهتر برای مطالعه مهندسی از جهان است ... [+]

بررسی اجمالی

چه چیزی بهتر است برای مطالعه مهندسی از سریع ترین رشد اقتصادی و مرکز تولید در جهان؟ شما می توانید در هر یک از دانشگاه های برتر چین، دانشگاه شانگهای جیائو تنگ (SJTU)، به تحصیل در مکانیک، برق و یا مهندسی کامپیوتر به زبان انگلیسی بپردازید.

SJTU رتبه پنجم در چین را در رتبه بندی دانشگاه QS 2013 و برای اولین بار در مهندسی مکانیک رتبه بندی کرده است. این دانشگاه دارای پیشرفت های تکنولوژیکی فراوان و فارغ التحصیلان برجسته در زمینه مهندسی می باشد.... [-]

چین شانگهای
درخواست اطلاعات
انگلیسی,چینی ها
تمام وقت
1 ترم
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

به عنوان یک دانشجوی موسیقی، شما در محیط هنری پرطرفدار آمستردام، یک شهر شناخته شده برای توانایی خود در درک عبارات روح انسان، شکوفا خواهید شد. ... [+]

بررسی اجمالی

به عنوان یک دانشجوی موسیقی، شما در محیط هنری پرطرفدار آمستردام، یک شهر شناخته شده برای توانایی خود در درک عبارات روح انسان، شکوفا خواهید شد.

ثبت نام در کنسرواتوار ون آمستردام، بزرگترین و متنوع ترین کنسرت موسیقی در هلند، شما را به طور کامل به یک موسسه تخصصی متصل می کند که در آن با دانشجویان دیگر که به مطالعه موسیقی علاقه مند هستند، تحصیل می کنید.

کنسرواتوار ون آمستردام از شهرت ثابت آمستردام در موسیقی استفاده می کند تا به ارائه آموزش عالی در عملکرد، تئوری و ترکیب موسیقی کلاسیک و جاز کمک کند. این کنسرواتوری متعهد به حمایت از استانداردهای برتر آموزش، اجرای و ایجاد موسیقی در یک دوره آموزشی بسیار شخصی است. اگر میخواهید در CvA تحصیل کنید، باید انگیزه و قصد داشته باشید که یک موسیقیدان حرفه ای، دانشمند موسیقی یا آهنگساز باشید، یک کارآمد، ترکیب یا نظریه قوی و مستقل باشید.... [-]

هلند آمستردام
درخواست اطلاعات
انگلیسی,هلندی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

در طول زمان خود در Christchurch، شما مستقیما در دانشگاه کانتربری، یکی از سه دانشگاه برتر نیوزیلند و در 3٪ از دانشگاه های جهان ثبت نام می کنید. شما همچنین به بیش از 50 دان ... [+]

بررسی اجمالی

هنگامی که شما پنجره خود را در کریستچور نگاه می کنید، می دانید که اکتشاف در انتظار شماست - پیاده روی، ماهیگیری، قایقرانی، یا شنا - در اینجا فقط یک روز معمولی است. لذت بردن از زندگی پر جنب و جوش، با این حال آرام است، که Christchurch تا به حال ارائه دهد.

در طول زمان خود در Christchurch، شما مستقیما در دانشگاه کانتربری، یکی از سه دانشگاه برتر نیوزیلند و در 3٪ از دانشگاه های جهان ثبت نام می کنید. شما همچنین به بیش از 50 دانشکده علمی و بیش از 100 باشگاه و سازمان های دانشگاهی دسترسی ایده آل می دهید تا بتوانید با دانش آموزان کیوی (محلی) ارتباط برقرار کنید. محوطه دانشگاه تنها در فاصله 15 دقیقه از شهر قرار دارد و بیش از 215 هکتار از زمین های زیبا و باغ وحش دارد.... [-]

نیوزیلند کریستچرچ
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

در حالی که در کویتو، به طور مستقیم در دانشگاه سان فرانسیسکو د کیتو (USFQ) ثبت نام کرده و اکثر دوره های خود را در دانشگاه در کنار دانش آموزان محلی دریافت می کنید. از آنجا ... [+]

بررسی اجمالی

کویتو برای روح پرماجرا مناسب است. با کوه های اطراف آن، شما همیشه فقط از یک منظره ی نفس گیر از دره و از دید پرنده ای از معماری استعماری اسپانیا که باعث می شود شهر مشهور است، صعود کنید. به علاوه، کیتو یک پایگاه عالی برای سفر به جنگل های بارانی و زیستگاه های دریایی است که اکوادور را در سراسر جهان معروف می کند. ما از شما در اکوادور دعوت میکنیم تا اسپانیایی خود را بهبود ببخشید و لذت بردن از همه این کشور شگفت انگیز را ارائه دهید.... [-]

اکوادور کیتو
درخواست اطلاعات
اسپانیایی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

دلیلی وجود دارد که بسیاری از معروف ترین دانشمندان جهان از جزایر گالاپاگوس دیدن کرده اند - اکنون نوبت شماست تا کشف یکی از زیباترین و زیباترین مکان های جزیره در جهان را ببی ... [+]

بررسی اجمالی

دلیلی وجود دارد که بسیاری از معروف ترین دانشمندان جهان از جزایر گالاپاگوس دیدن کرده اند - اکنون نوبت شماست تا کشف یکی از زیباترین و زیباترین مکان های جزیره در جهان را ببینید. این در اینجاست که شما در دست گرفتن تجربه در زمینه موضوعاتی چون زیست شناسی، محیط زیست، مطالعات محیطی، محیط زیست دریایی و جامعه شناسی خواهید بود. این برنامه ثبت نام مستقیم توسط موسسه علمی برای هنر و علوم Galápagos (GAIAS)، یک دانشگاه دور افتاده از دانشگاه سان فرانسیسکو دی کویتو (USFQ) واقع در جزیره San Cristóbal، سازماندهی شده است. قبل از رفتن به گالاپاگوس، این برنامه با یک ماه در کویتو شروع می شود، جایی که شما در جهت گیری، دوره ای در پردیس USFQ Cumbaya و دوره های مربوط به دوره شرکت می کنید. ماههای باقی مانده در سان کریستوبال در جزایر گالاپاگوس صرف می شود. سفرهای مرتبط با دوره های دیگر به شما اجازه می دهد زمان خود را در مکان های دیگر بر اساس ثبت نام دوره خود صرف کنید. از سه قسمت در دوره های مختلف انتخاب کنید:... [-]

اکوادور پورتو آئورا
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 ترم
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

برنامه تحصیل در خارج از کشور در سیدنی به شما امکان می دهد تا مستقیما در دانشگاه معتبر Macquarie ثبت نام کنید و دسترسی به مجموعه وسیعی از دوره های مختلف را در صدها رشته فر ... [+]

بررسی اجمالی

از شانس خود برای زندگی و یادگیری در یکی از زیباترین و شیک ترین شهرهای سیدنی استفاده کنید. لذت بردن از آب و هوای راحت سیدنی (تابستان گرم و زمستان های خفیف)، سواحل مشهور جهان (فکر می کنید: Bondi، Manly و Coogee)، و نقاط نمادین در اطراف شهر (Rocks، Harbour Bridge و باغ گیاه شناسی سلطنتی).

برنامه تحصیل در خارج از کشور در سیدنی به شما امکان می دهد تا مستقیما در دانشگاه معتبر Macquarie ثبت نام کنید و دسترسی به مجموعه وسیعی از دوره های مختلف را در صدها رشته فراهم کنید.... [-]

استرالیا سیدنی
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

برنامه تحصیل در خارج از کشور در سیدنی به شما امکان می دهد تا مستقیما در دانشگاه معتبر سیدنی ثبت نام کنید و دسترسی به مجموعه وسیعی از دوره های مختلف در سراسر صدها رشته وجو ... [+]

بررسی اجمالی

از شانس خود برای زندگی و یادگیری در یکی از زیباترین و شیک ترین شهرهای سیدنی استفاده کنید. لذت بردن از آب و هوای راحت سیدنی (تابستان گرم و زمستان های خفیف)، سواحل مشهور جهان (فکر می کنید: Bondi، Manly و Coogee)، و نقاط نمادین در اطراف شهر (Rocks، Harbour Bridge و باغ گیاه شناسی سلطنتی). برنامه تحصیل در خارج از کشور در سیدنی به شما امکان می دهد تا مستقیما در دانشگاه معتبر سیدنی ثبت نام کنید و دسترسی به مجموعه وسیعی از دوره های مختلف در سراسر صدها رشته وجود دارد.... [-]

استرالیا سیدنی
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

برنامه تحصیل در خارج از کشور در سیدنی به شما امکان می دهد تا مستقیما در دانشگاه معتبر نیو ساوت ولز ثبت نام کنید و با دسترسی به مجموعه وسیعی از دوره های مختلف در سراسر صده ... [+]

بررسی اجمالی

از شانس خود برای زندگی و یادگیری در یکی از زیباترین و شیک ترین شهرهای سیدنی استفاده کنید. لذت بردن از آب و هوای راحت سیدنی (تابستان گرم و زمستان های خفیف)، سواحل مشهور جهان (فکر می کنید: Bondi، Manly و Coogee)، و نقاط نمادین در اطراف شهر (Rocks، Harbour Bridge و باغ گیاه شناسی سلطنتی).

برنامه تحصیل در خارج از کشور در سیدنی به شما امکان می دهد تا مستقیما در دانشگاه معتبر نیو ساوت ولز ثبت نام کنید و با دسترسی به مجموعه وسیعی از دوره های مختلف در سراسر صدها رشته.... [-]

استرالیا سیدنی
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

این شانس شما برای زندگی و یادگیری در کنار دانشجویان انگلستان و سراسر جهان است که مستقیما در دانشگاه کالج لندن ثبت نام می کنند. ... [+]

بررسی اجمالی

در مورد لندن چیزی غیر قابل مقاومت است. شاید این حوادثی مثل Big Ben یا Bridge Tower است که در حال حاضر آشنا هستند. یا شخصیت بین المللی که در هر محله ای ظاهر می شود، جایی که افراد دارای زمینه های مختلف فرهنگی، قومی و اجتماعی و اقتصادی زندگی می کنند و با یکدیگر همکاری می کنند. هر آنچه که در این است که شما را به لندن متصل کرده است، به عقب نگاه نکنید - لندن در انتظار است!

این شانس شما برای زندگی و یادگیری در کنار دانشجویان انگلستان و سراسر جهان است که مستقیما در دانشگاه کالج لندن ثبت نام می کنند. IES Abroad لندن متعهد است تا تجربه تحصیل در خارج از کشور خود را با خدمات دانشجویان برتر و فرصت های کامل زندگی در لندن تجربه کند. کارکنان ما در لندن به شما کمک خواهند کرد تا بیشترین تجربه خود را در خارج از کشور تجربه کنید. لندن کلاس شما خواهد بود مشارکت در جامعه محلی یا یک باشگاه دانشجویی تجربیات یادگیری خود را غنی می کند و فرصت های عالی برای یکپارچگی فرهنگی را فراهم می آورد. W... [-]

بریتانیا لندن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

این شانس شما برای زندگی و یادگیری در کنار دانش آموزان انگلستان و سراسر جهان است که مستقیما در دانشگاه شهر لندن ثبت نام می کنند. ... [+]

بررسی اجمالی

در مورد لندن چیزی غیر قابل مقاومت است. شاید این حوادثی مثل Big Ben یا Bridge Tower است که در حال حاضر آشنا هستند. یا شخصیت بین المللی که در هر محله ای ظاهر می شود، جایی که افراد دارای زمینه های مختلف فرهنگی، قومی و اجتماعی و اقتصادی زندگی می کنند و با یکدیگر همکاری می کنند. هر آنچه که در این است که شما را به لندن متصل کرده است، به عقب نگاه نکنید - لندن در انتظار است!

این شانس شما برای زندگی و یادگیری در کنار دانش آموزان انگلستان و سراسر جهان است که مستقیما در دانشگاه شهر لندن ثبت نام می کنند.... [-]

بریتانیا لندن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

این شانس شما برای زندگی و یادگیری در کنار دانشجویان انگلستان و سراسر جهان است که مستقیما در یک دانشگاه لندن ثبت نام می کنند. با هفت موسس معتبر به انتخاب، شما یک مدرسه و ب ... [+]

بررسی اجمالی

در مورد لندن چیزی غیر قابل مقاومت است. شاید این حوادثی مثل Big Ben یا Bridge Tower است که در حال حاضر آشنا هستند. یا شخصیت بین المللی که در هر محله ای ظاهر می شود، جایی که افراد دارای زمینه های مختلف فرهنگی، قومی و اجتماعی و اقتصادی زندگی می کنند و با یکدیگر همکاری می کنند. هر آنچه که در این است که شما را به لندن متصل کرده است، به عقب نگاه نکنید - لندن در انتظار است!

این شانس شما برای زندگی و یادگیری در کنار دانشجویان انگلستان و سراسر جهان است که مستقیما در یک دانشگاه لندن ثبت نام می کنند. با هفت موسس معتبر به انتخاب، شما یک مدرسه و برنامه شغلی را پیدا خواهید کرد که با نیازهای شما منطبق است.... [-]

بریتانیا لندن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

این فرصت شما برای زندگی و یادگیری همراه با دانش آموزان از فرانسه و در سراسر جهان با مستمر ثبت نام در مدرسه کسب و کار SKEMA است. دانشگاه ایالتی کابینۀ کسب و کار SKEMA در ق ... [+]

بررسی اجمالی

نیس به راحتی بین کن و موناکو واقع شده است، به خاطر آبشارهای نفس گیر و شیوه زندگی عجیب و غریب در روستای فرانسوی مشهور است. اما آیا می دانستید که Nice نیز نزدیک به سوفیا آنتیپولیس، پارک شناخته شده اروپا شناخته شده است که بیش از 1300 شرکت بین المللی در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، بیوتکنولوژی و تحقیقات در اختیار دارد؟ این پارک نیز به عنوان دره سیلیکون فرانسوی شناخته شده است.... [-]

فرانسه خوب
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

در مرکز مطالعات ژاپن (CJS) در دانشگاه نانزان به فرهنگ ژاپنی خود غرق شوید. دانشگاه نانزان به عنوان یک دانشگاه خصوصی برجسته، امکانات آموزشی فراوان ارائه می دهد. علاوه بر کل ... [+]

بررسی اجمالی

سنت با مدرنیته در شهر ژاپن پر زرق و برق ناگویا ملاقات می کند. سنت های بی شماری فرهنگی در ناگویا آغاز شده است و از طریق نسل ها به تصویب رسیده است - این شهر به عنوان Geidokoro، مرکز هنر و فرهنگ نامیده می شود. آیا مراسم و فستیوال هایی که در معابد و زیارتگاه ها در ناحیه ناگویا برگزار می شود، از دست ندهید.

ناگویا، همراه با سنت های فرهنگی آن، یک شهر بندر و مرکز صنعتی است. شرکت های بزرگ بین المللی در ناگویا حضور دارند، از جمله تویوتا، لکسوس، میتسوبیشی موتورز، برادر صنایع، بوئینگ و صنایع سنگین میتسوبیشی.... [-]

ژاپن ناگویا
درخواست اطلاعات
انگلیسی,ژاپنی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

هیچ جایی در جهان مانند جزایر گالاپاگوس وجود ندارد. این جزایر 3.5 میلیون ساله در حدود 600 مایل در ساحل اکوادور واقع شده و به برخی از گونه های نادر ترین سیاره زندگی می کنند ... [+]

چرا جزایر گالاپاگوس؟

هیچ جایی در جهان مانند جزایر گالاپاگوس وجود ندارد. این جزایر 3.5 میلیون ساله در حدود 600 مایل در ساحل اکوادور واقع شده و به برخی از گونه های نادر ترین سیاره زندگی می کنند و جایی است که چارلز داروین اولین تئوری انتخاب طبیعی خود را فرموله کرد. مطالعه در خارج از کشور اینجا با ما اجازه می دهد تا شما را به کشف زیبایی های باور نکردنی و تنوع زیستی جزایر گالاپاگوس که دانشمندان مشهور و مسافران جهان را برای دهه ها چیده است.... [-]

اکوادور Puerto Baquerizo Moreno
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

لذت بردن از آنچه که ساحل در حال ارائه است در حالی که مطالعه موضوعات مربوط به ساحل دریای مدیترانه، مانند پاکسازی و مهاجرت، بهبود مهارت های زبان خود (بدون تجربه مورد نیاز)، ... [+]

بررسی اجمالی

alt = "با توجه به آب و هوای ملایم و آسمان هایش، با لمس دریای مدیترانه روی روح فرانسه فرانسوی روبرو می شود. این که آیا شما در خیابان های باری از شهر قدیمی قدم می زنید و یا از کلاینه دو چته (قلعه هیل) چشم انداز جالب این شهر نفس گیر، alt = "خوب شما را مسحور خواهد کرد. لذت بردن از آنچه که ساحل دریای کوهستانی در هنگام مطالعه موضوعاتی که مربوط به ساحل مدیترانه است، از قبیل پاکسازی و مهاجرت، بهبود مهارتهای زبان (بدون تجربه مورد نیاز) و یادگیری کسب و کار با دیگر دانشجویان بین المللی لذت ببرید.... [-]

فرانسه خوب
درخواست اطلاعات
انگلیسی,فرانسوی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

این که آیا شما رویکرد به نوشتن به عنوان حرفه ای آینده و یا به عنوان یک خیابان خلاق، دوره های ما به شما کمک می کند کشف و کشف صدای خود و ساخت هنر خود را. دوره های ما از نوش ... [+]

بررسی اجمالی

خطوط جالب WB Yeats، ایجاد "شهر جهانی" جیمز جویس "Ulysses"، مرحله تئاتر Abbey، وبلاگ هایی از نویسندگان ایرلند تایمز در ایرلند از کلمات و تصاویر برای الهام بخشیدن، اطلاع رسانی، متقاعد کردن و سرگرمی استفاده کرده اند خوانندگان خود را برای قرن ها. همانطور که آنها در عصر دیجیتال قرار گرفتند، نویسندگان به مخاطبان بزرگتر و متنوع تر از طریق سیستم عامل هایی که حتی یک دهه پیش وجود نداشتند رسیدند.... [-]

ایرلند دوبلین
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

در این برنامه، شما در مورد فرهنگ ایرلندی از طریق دوره های علوم انسانی و علوم اجتماعی که در مورد تمدن سنت، تغییر و هویت در ایرلند مدرن تمرکز می کنید، یاد می گیرید. دوره ها ... [+]

بررسی اجمالی

مدرن در فرهنگ و غرور، مدرن دوبلین یک شهر پر جنب و جوش است که بیش از نیمی از جمعیت آن زیر 25 سال سن دارد. این شهر رنگارنگ و جهانگشا دارای مناظر هنری در سطح جهانی است و برای ادبیات و نویسندگان معروف آن شناخته شده است به عنوان جرج برنارد شاو، اسکار وایلد و ساموئل بکت.

در این برنامه، شما در مورد فرهنگ ایرلندی از طریق دوره های علوم انسانی و علوم اجتماعی که در مورد تمدن سنت، تغییر و هویت در ایرلند مدرن تمرکز می کنید، یاد می گیرید. دوره های نوشتن و ادبیات به سابقه هنری هنری ایرلند ضربه می زنند و شما همچنین می توانید برای شرکت در یادگیری کارآموزی یا خدمات خود برای تکمیل یادگیری در کلاس درس شرکت کنید.... [-]

ایرلند دوبلین
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

یک کارآموزی IES در خارج از کشور مهارت های حرفه ای خود، توانایی شما برای برقراری ارتباط در میان فرهنگ ها را توسعه می دهد و تجربه کاری مهمی را برای پرش از شروع کار خود در ب ... [+]

بررسی اجمالی

دوبلین یک رهبر جهانی در هنر و کارآفرینی است. این مرکز بزرگ رسانه ای و نشر با فرصت های عالی در کسب و کار، امور مالی، ارتباطات، حوزه های اجتماعی و غیره است. این پایتخت گسترده ای از صنایع رو به رشد، کارآموزی ترم در دوبلین را تجربه کامل برای منافع مختلف می کند.

یک پیاده روی منظره ای بگیرید، از Dublinbikes قرض بگیرید، یا از خط DART برای رفت و آمد به کارآموزی خود استفاده کنید. برای ناهار، لذت بردن از ساندویچ گوشت گاو سنتی یا خمیر ایرلندی.... [-]

ایرلند دوبلین
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 ترم
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

کارآفرینی ما ... [+]

بررسی اجمالی

دلیلی وجود دارد که دوبلین در حال حاضر به عنوان مقر اروپایی برای شرکت هایی مانند گوگل، فیس بوک و توییتر خدمت می کند. برای دهه گذشته، محیط تجاری طرفدار کسب و کار ایرلند، یک مرکز رشد برای شروع کارها، به ویژه در فن آوری بوده است و شهرت آن به عنوان یک مرکز اصلی فناوری در اروپا، به خوبی تاسیس شده است.

کارآفرینی ما

دوبلین مرکز فناوری اروپا برای شرکت های نوآورانه جهان است که 8 نفر از 10 شرکت اطلاعاتی، ارتباطات و فن آوری جهانی در اینجا حضور دارند. گوگل، فیس بوک، Zynga، PayPal، LinkedIn و Salesforce به خوبی تاسیس شده و در چند سال گذشته Dropbox، AirBnB، Malwarebytes، SurveyMonkey و Yelp پایه ای در دوبلین ایجاد کرده اند.... [-]

ایرلند دوبلین
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

برنامه ما به شما این امکان را می دهد که به طور مستقیم در کالج سنت کاترین، یکی از 38 دانشکده خودگردان که با هم دانشگاه آکسفورد را تشکیل می دهند، ثبت نام کنید. طبق گفته آمو ... [+]

بررسی اجمالی

تصور کنید که خودتان در کلاس درس نشسته اید، گوش دادن به استاد خود را در مورد نمایشنامه های شکسپیر و یا سیاست های وینستون چرچیل. اما شما در دانشگاه خانه نیستید - در انگلستان یاد می گیرید که این شخصیت های مشهور زندگی می کنند. این شانس شما برای تحصیل در یکی از مشهورترین دانشگاههای جهان است: دانشگاه آکسفورد.

برنامه ما به شما این امکان را می دهد که به طور مستقیم در کالج سنت کاترین، یکی از 38 دانشکده خودگردان که با هم دانشگاه آکسفورد را تشکیل می دهند، ثبت نام کنید. طبق گفته آموزش عالی Times، در سال 2013، دانشگاه آکسفورد به عنوان بهترین دانشگاه جهان در جهان رتبه چهارم را کسب کرد.... [-]

بریتانیا آکسفورد
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

به عنوان فرهنگ پیشرفته عربی با دوره های ابتدایی، متوسط ​​و پیشرفته آشنا شوید. یادگیری زبان عربی مراکش برای برقراری ارتباط با مراكش، و اگر قبلا پیشرفته فرانسه گرفته اید، م ... [+]

بررسی اجمالی

همانطور که بولارد های رباط را راه می روید، به سختی نمی توان از رمز و راز و سنت این شهر بی انتها محاصره کرد. ربات ها مکان های ایده آل برای یادگیری زبان ها، فرهنگ ها و ادیان شمال آفریقا و خاورمیانه را از سواحل شلوغ (بازارهای آزاد در هوای آزاد) و فضای پر انرژی شهر به آرامش کوه ها و دریا می دهند.

به عنوان فرهنگ پیشرفته عربی با دوره های ابتدایی، متوسط ​​و پیشرفته آشنا شوید. آموزش زبان عربی مراکش را برای برقراری ارتباط با مراکش، و اگر قبلا پیشرفته فرانسه گرفته اید، می توانید دوره های مطالعات منطقه ای فرانسه را در مرکز IES Abroad یا در موسسه شریک زندگی خود، Université Mohammed V. در برنامه تحصیلی ما در شمال آفریقا، میانه تمرکز کنید مطالعات شرقی و اسلامی و دوره های IES Abroad شما را به بسیاری از نیروهای تاثیرگذار که تاریخ و فرهنگ مراکش را شکل می دهند معرفی می کنند.... [-]

مراکش رباط
درخواست اطلاعات
انگلیسی,فرانسوی,عربی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

این که آیا شما تمام دوره های تحصیلی خود را در یک موضوع می گیرید و یا ترکیب کنید و دوره های مختلف را از چندین رشته انتخاب کنید، رم کلاس شما خواهد بود. آیا می توانید مکان ه ... [+]

بررسی اجمالی

هنگام تحصیل در خارج از رم در ایتالیا زبان، تاریخ و فرهنگ ایتالیایی را بیاموزید. تجربه خود را با انتخاب دوره های آموزشی از 6 موضوع دانشگاهی خود سفارشی کنید:

تاریخ هنرآموزش در دوران کودکیمطالعات فیلمتاریخروابط بین المللیجامعه شناسی

این که آیا شما تمام دوره های تحصیلی خود را در یک موضوع می گیرید و یا ترکیب کنید و دوره های مختلف را از چندین رشته انتخاب کنید، رم کلاس شما خواهد بود. آیا می توانید مکان هایی مانند واتیکان، پانتئون، مجمع یا کولوسئوم را بخشی از تحصیلات خود را تصور کنید؟ دوره های ما تجربی در طبیعت هستند و بیش از 150 دوره تور مربوط به دوره هر ترم را به مکان های تاریخی، هنری و فرهنگی می رسانیم که از فرصت های بسیاری در شهر استفاده می کنند.... [-]

ایتالیا رم
درخواست اطلاعات
انگلیسی,ایتالیایی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

یک کارآموزی IES در خارج از کشور مهارت های حرفه ای خود، توانایی شما برای برقراری ارتباط در میان فرهنگ ها را توسعه می دهد و تجربه کاری مهمی را برای پرش از شروع کار خود در ب ... [+]

بررسی اجمالی

زندگی و کار در رم - پایتخت و بزرگترین شهر ایتالیا. تقریبا 3،000 سال است که ساخته شده است، در رم نزدیک به 3 میلیون نفر ساکن است. علاوه بر هنر، معماری، غذا و مد مشهور جهان، شما یک سرمایه گذاری شلوغ، راه اندازی و تکنولوژی را خواهید یافت.

از طریق متروپولیتانا (راه آهن)، اتوبوس، تراموا یا پای پیاده برای قدم زدن در سفر به کارآموزی خود در رم بروید. برای ناهار، برای غذا خوردن تازه، غذای گرم و قهوه، به یک تابل کولتا متوقف شوید، سپس یک قاشق ژلاتو را در راه رفتن به محل کار خود ببرید.... [-]

ایتالیا رم
درخواست اطلاعات
انگلیسی,ایتالیایی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

اگر شما ... [+]

بررسی اجمالی

ترکیب فضای دانشگاه و مهمان نوازی جذاب یک شهر کوچک، و شما سالامانکا را دارید. سالامانکا یکی از مهمترین دانشگاه های دانشگاه اسپانیا در سال 1988 در یک سایت میراث جهانی یونسکو اعلام کرد و برای کمک های خود به آموزش زبان اسپانیایی شناخته شده است.

اگر شما به دنبال یک برنامه اسپانیایی هستید که کاملا جذاب است، برنامه ما در سالامانکا برای شما مناسب است. علاوه بر جهت گیری شدید زبان اسپانیایی و ترم دوره اسپانیایی، کارگاه های آموزشی زبان اسپانیایی، صحبت کردن و کارهای تئاتری برای انجام کارهای آموزشی خود به زندگی وجود دارد.... [-]

اسپانیا سالامانکا
درخواست اطلاعات
اسپانیایی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

یک کارآموزی IES در خارج از کشور مهارت های حرفه ای خود، توانایی شما برای برقراری ارتباط در میان فرهنگ ها را توسعه می دهد و تجربه کاری مهمی را برای پرش از شروع کار خود در ب ... [+]

بررسی اجمالی

دبیرستان در این ترم در سانتیاگو - پایتخت اقتصادی، سیاسی و فرهنگی شیلی است. فراتر از مرکز شهر شلوغ، سانتیاگو در دامنه های کوهستانی در هر دو طرف احاطه شده است و به راحتی به ساحل اقیانوس آرام می رود. یک کارآموزی تابستانی در سانتیاگو، راه عالی برای کشف این شهر بزرگ آمریکای جنوبی و شگفتی های طبیعی آن است، مهارت های زبان اسپانیایی خود را افزایش داده و تجربه ای در آموزش و پرورش، سلامت، کسب و کار و دولت به دست آورید.... [-]

شیلی سانتیاگو
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 ترم
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

سیاست ما، عدالت اجتماعی ... [+]

بررسی اجمالی

سیاست ما، عدالت اجتماعی

دوره های اسپانیایی توسط استادان برجسته تدریس می شود، بیشتر آنها با انتصاب های اولیه در یکی از دانشگاه های همکار IES Abroad . شما همچنین می توانید در مدتی که در سانتیاگو قرار دارید، در یک مدرسه ی کارآموزی یا خدمات ثبت نام کنید که به شما کمک می کند تجربیات بین المللی خود را به رزومه ی خود اضافه کنید یا به مسائل اجتماعی شهر کمک کنید. "Santiag دست اول" کلاس شما خواهد بود.... [-]

شیلی سانتیاگو
درخواست اطلاعات
اسپانیایی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

تجارت ما ... [+]

بررسی اجمالی

12 اعتبار 12 هفته 12،750 دلار.

سایانا ما - کسب و کار

تقاطع فرهنگ و غذا به سطح بعدی در توسکانی منتهی می شود، جایی که غذاهای سنتی و شراب نه تنها بخش بزرگی از هویت فرهنگی بلکه همکار اصلی اقتصادی هستند.

تجارت ما

شما در شهر استقرار سینا زندگی خواهید کرد و به بسیاری از غذاهای خاصی از جمله پاستای دستباف، کریستین با کبد مرغ و کیک پنیری و کیک میوه تولید شده توسط تولیدکنندگان با کیفیت محلی، زندگی خواهید کرد. این در اینجا است که شما در چهار دوره برای 12 اعتبار ثبت نام می کنید که در آن شما چگونه مفاهیم کسب و کار و اقتصاد را در صنعت صنایع غذایی ایتالیا می چسبانید. تصور کنید که یک روز از استراتژی های بازاریابی جهانی کاوش کنید و از شرکای تولید کننده شراب محلی Brunello با توزیع بین المللی بعدی بازدید کنید. چگونه درباره مطالعه سیاست کشاورزی اتحادیه اروپا و سپس صحبت با صاحب مزرعه کشاورزی در مورد چگونگی این سیاست ها بر کسب و کار خود را؟ خوش آمدید به خارج از کشور تحصیل کنید... [-]

ایتالیا سیینا
درخواست اطلاعات
انگلیسی,ایتالیایی
تمام وقت
12 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

این دوره برنامه هسته مورد نیاز برنامه، حضور در گذشته، باعث ایجاد Siena و Tuscany کلاس شما از طریق فعالیت هایی است که سایت های مهمی در داخل و اطراف شهر را کشف می کند و شما ... [+]

بررسی اجمالی

آماده شدن برای تاریخ قرون وسطی سینیا و فرهنگ غنی باشد. این مرکز تاریخی باستانی در سه تپه واقع در قلب حومه شهر تاسکان ترسناک به عنوان یک میراث جهانی یونسکو نامگذاری شده است. هنگامی که وارد می شوید، آسان است که ببینید چرا.

این دوره برنامه هسته مورد نیاز برنامه، حضور در گذشته، باعث ایجاد Siena و Tuscany کلاس شما از طریق فعالیت هایی است که سایت های مهمی در داخل و اطراف شهر را کشف می کند و شما را به زیبایی میراث فرهنگی و هنری سیتنا معرفی می کند. کاوش بسیاری از پایتخت ها، کلیساهای جامع و مربع در دیواره های شهر سیتنا که به قرون وسطی بازمی گردد. این فقط یک نمایشگاه در یک موزه نیست - این جایی است که شما زندگی می کنید. در حالی که شما در سینا هستید، نه تنها زمان دیدن سایتها را دارید، بلکه همچنین با ایتالیایی ها ارتباط برقرار کنید و در فرهنگ محلی غوطه ور شوید.... [-]

ایتالیا سیینا
درخواست اطلاعات
انگلیسی,ایتالیایی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

خط افقی شانگهای وجود ندارد. از شیب برج خلیج مروارید شرقی تا باند شفاف در سراسر رودخانه هوانگپو، شیمون های شانگهای با امکان. ما از شما دعوت می کنیم تا دست به دست همه این ش ... [+]

بررسی اجمالی

خط افقی شانگهای وجود ندارد. از شیب برج خلیج مروارید شرقی تا باند شفاف در سراسر رودخانه هوانگپو، شیمون های شانگهای با امکان. ما از شما دعوت می کنیم تا دست به دست همه این شهر هیجان انگیز ارائه دهد.

شانگهای مرکز اقتصادی و فرهنگی بیش از 22 میلیون نفر است. شما در ماندارین و انگلیسی خواهید آموختید و ارتباط برقرار می کنید، در حالی که در معرض گفتار محلی شانگهای - فقط یک نمونه از زبان ها و فرهنگ های منحصر به فرد است که در مناطق مختلف در سراسر کشور وجود دارد.... [-]

چین شانگهای
درخواست اطلاعات
انگلیسی,چینی ها
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

ایده آل برای دانش آموزانی که علاقه مند به سرعت در حال پیشرفت مهارت های زبان آلمانی خود هستند، برنامه IES Abroad فرایبورگ شما IES Abroad و دوره های دانشگاهی توسط استادان م ... [+]

بررسی اجمالی

فرایبورگ در پایۀ جنگل سیاه قرار دارد و شهرت نواحی جنوبی آلمان، با خیابانهای پیچیده و معماری تاریخی است. این نیز به Albert-Ludwigs-Universität Freiburg خانه است، به طور مداوم یکی از دانشگاه های برتر آلمان را رتبه بندی کرد. ما از شما دعوت میکنیم تا در خارج از کشور در فرایبورگ تحصیل کنید و به زندگی دانشجویی و زبان آلمانی در این دانشگاه پر جنب و جوش غرق شوید.

ایده آل برای دانش آموزانی که علاقه مند به سرعت در حال پیشرفت مهارت های زبان آلمانی خود هستند، برنامه IES Abroad فرایبورگ شما IES Abroad و دوره های دانشگاهی توسط استادان محلی محلی تدریس می شود. شما همچنین می توانید در یک کارآموزی شرکت کنید که شامل زمان صرف شده برای کار در محل کار و یک سمینار آموزشی است که به شما کمک می کند تا آنچه را که یاد می گیرید، به طور متنی... [-]

آلمان فرایبورگ
درخواست اطلاعات
آلمانی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

این برنامه آموزش انگلیسی به شما امکان می دهد موضوعاتی را در مطالعات محیطی، محیط زیست جنگل و پایداری در حالی که در فرایبورگ واقع شده و در نزدیکی جنگل زیبای سیاه و دره رود ... [+]

بررسی اجمالی

جنبش زیست محیطی مدتها پیش در فرایبورگ ریشه داشت و در حال حاضر شیوه زندگی است. Freiburg از رهگذر توسعه تکنولوژی و معماری سازگار با محیط زیست شناخته شده است، همچنین محققان و سازمان های زیست محیطی از سراسر جهان را جذب می کند. بیایید فراوانی بسیاری از فعالیت های منحصر به فرد این جنبش مهم را مطالعه کنید.

این برنامه آموزش انگلیسی به شما امکان می دهد موضوعاتی را در مطالعات محیطی، محیط زیست جنگل و پایداری در حالی که در فرایبورگ واقع شده و در نزدیکی جنگل زیبای سیاه و دره رود راین واقع شده است، کشف کنید.... [-]

آلمان فرایبورگ
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

در دوره های تئاتری و نمایش در گردهمایی سنتی تئاتری تاریخی و معاصر بریتانیا شرکت کنید. در برنامه آموزشی اصلی شما، شما تجزیه و تحلیل ساختار هنری، مالی و حرفه ای است که بر ت ... [+]

بررسی اجمالی

ویلیام شکسپیر بهترین سخنرانی کرد و گفت: "تمام صحنه جهان" - که در آن بهتر است به مطالعه تئاتر از خانه شکسپیر و بسیاری دیگر از نمایشنامه نویسان و هنرمندان درخشان بپردازیم؟

در دوره های تئاتری و نمایش در گردهمایی سنتی تئاتری تاریخی و معاصر بریتانیا شرکت کنید. در برنامه آموزشی اصلی شما، شما تجزیه و تحلیل ساختار هنری، مالی و حرفه ای است که بر تئاتر در بریتانیا تاثیر می گذارد، با تاکید بر لندن. شما همچنین متون و عملکرد کلیدی را در زمینه های تاریخی و فرهنگی مربوطه بررسی می کنید و به انتقاد تئاتر، نظریه پذیرش، بازیگری و طراحی صحنه می پردازید.... [-]

بریتانیا لندن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 ترم
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

ماجراجویی شهری در انتظار شما در لندن، یکی از بزرگترین و جذاب ترین شهرهای اروپا است. با برنامه تحصیلی ما در لندن، آموزش عالی در این شهر مشهور را دریافت خواهید کرد ... [+]

بررسی اجمالی

ماجراجویی شهری در انتظار شما در لندن، یکی از بزرگترین و جذاب ترین شهرهای اروپا است. با برنامه تحصیلی ما در لندن، شما آموزش عالی در این شهر مشهور را دریافت می کنید - فکر می کنم بیگ بن، مجلس، کاخ باکینگهام - و همه آن را باید ارائه دهد.

هدف از برنامه 40 ساله ما این است که به شما در کشف معاصر لندن، از لحاظ جسمی و فرهنگی کمک کنیم. بدست آوردن دانش عمیق تر از فرهنگ بریتانیا، از جمله مهمترین اهمیت تاریخ برای بریتانیا است. کاوش بر تاثیر جهانی بریتانیا در فرهنگ غربی، از جمله هنر، ادبیات، و سیستم های مالی و سیاسی.... [-]

بریتانیا لندن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

یک کارآموزی IES در خارج از کشور مهارت های حرفه ای خود، توانایی شما برای برقراری ارتباط در میان فرهنگ ها را توسعه می دهد و تجربه کاری مهمی را برای پرش از شروع کار خود در ب ... [+]

بررسی اجمالی

لندن، شهر پیشرو جهان برای امور مالی بین المللی و راننده اصلی اقتصاد جهانی است. فراموش نکنید که این نیز یک بازیکن مهم در هنر، بازرگانی و بازاریابی، آموزش، رسانه ها و ارتباطات، سیاست، و سازمان های غیر انتفاعی است، و یک دوره کارآموزی ترمیمی در لندن یک فرصت ایده آل است. لوله را برای کار یا یک اتوبوس دو طبقه بیاورید. برخی از ماهی ها و چیپس را برای ناهار گرفتن. ساختن یک شبکه جهانی از تماس های حرفه ای در حالی که در همه چیزهایی که لندن می تواند ارائه دهد.... [-]

بریتانیا لندن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 ترم
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

برنامه ما برای دانش آموزانی که می خواهند تجارب حیاتی اسپانیا و محیط دانشگاه شهری دانشگاهی را در دانشگاه Complutense de Madrid (UCM)، یکی از دانشگاه های برجسته کشور که در ... [+]

بررسی اجمالی

مادرید با عشق به مادرت مبارزه نخواهد کرد. این شهر پایتخت واقع در قلب اسپانیا، مخصوصا منحصر به فرد است، زیرا دارای سرعت شهری است و به خاطر فرهنگ غنی هنری، سیاسی و تجاری آن مشهور است.

برنامه ما برای دانش آموزانی که می خواهند تجارب حیاتی اسپانیا و محیط دانشگاه شهری دانشگاهی را در دانشگاه Complutense de Madrid (UCM)، یکی از دانشگاه های برجسته کشور که در آن مرکز ما واقع شده است، طراحی شده است.... [-]

اسپانیا مادرید
درخواست اطلاعات
اسپانیایی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

این برنامه برای دانشجویان مهندسی، معماری و علوم طراحی شده است که میخواهند دوره های تحصیل شده به زبان انگلیسی یا اسپانیایی را در یک دانشگاه معتبر و علمی - چالش برانگیز - U ... [+]

بررسی اجمالی

مادرید، به عنوان مرکز اصلی صنعت، تجارت و تحقیقات فن آوری در اسپانیا، یک شهر ایده آل برای مطالعه مهندسی، معماری و علم و کاربرد آنها در دنیای حرفه ای است.

این برنامه برای دانشجویان مهندسی، معماری و علوم طراحی شده است که میخواهند دوره های تحصیل شده به زبان انگلیسی یا اسپانیایی را در یک دانشگاه معتبر و علمی - چالش برانگیز - Universidad Carlos III de Madrid.

تخصص خود را با مجموعه ای از دوره های مهندسی، از فضا و مکانیک. دوره های معماری عمومی، از جمله معرفی دوره های معماری، طراحی و طراحی، بینش منحصر به فرد خود را در زمینه شما ارائه می دهند. دوره های علمی شما را با این فرصت برای مطالعه علوم دارویی و همچنین علوم غذایی، با دوره های زیست شناسی و شیمی، نیز فراهم می کند. مخلوط کردن رشته ها یا تمرکز بر یک زمینه واحد برای مطالعات متمرکز بیشتر.... [-]

اسپانیا مادرید
درخواست اطلاعات
انگلیسی,اسپانیایی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

برنامه تحصیل در خارج از کشور در اوکلند به شما امکان می دهد تا مستقیما در دانشگاه اوکلند، یک دانشگاه تحقیقاتی معتبر که دوره های بیش از 150 رشته دارد، ثبت نام کنید. ... [+]

بررسی اجمالی

کیفیت زندگی سالم Mercer 2015 رتبه سوم را در جهان برای کیفیت زندگی اوکلند به ارمغان آورد. با آتشفشان های زیبا و جریانهای گدازه، یک ترکیب پویا از تأثیرات اروپایی، آسیایی و اقیانوس آرام، ساکنان دوستانه و دیدگاه های ساحلی نفس گیر، شما را برای جذابیت منحصر به فرد اوکلند سقوط خواهد کرد.

برنامه تحصیل در خارج از کشور در اوکلند به شما امکان می دهد تا مستقیما در دانشگاه اوکلند، یک دانشگاه تحقیقاتی معتبر که دوره های بیش از 150 رشته دارد، ثبت نام کنید. این دانشگاه دارای گزینه های متنوعی در مطالعات مائوری است و دارای مرزه (زمین مقدس موری) در محوطه دانشگاه است که نشان دهنده تنوع اقلیمی اوکلند و میراث مورو نیوزیلند است. اوکلند کلاس شما خواهد بود دیدن موزه یادبود جنگ Auckland برای کشف مجموعه های آن در تاریخ طبیعی و بشر. در مورد جغرافیای گوناگون اوکلند از میدان آتشفشانی اوکلند به ناحیه ای که اوکلند در آن قرار دارد مطلع شوید. همه چیزهایی که می بینید و بخشی از آموزش های بین المللی شما است.... [-]

نیوزیلند اوکلند
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

شما نیازی به شانس ایرلندی نخواهید داشت تا یک تجربه فراموش نشدنی در خارج از کشور در دوبلین تجربه کنید. با مستقیما در دانشگاه دیوید سیتی (DCU) ثبت نام کنید، شما باید از دوس ... [+]

بررسی اجمالی

شما نیازی به شانس ایرلندی نخواهید داشت تا یک تجربه فراموش نشدنی در خارج از کشور در دوبلین تجربه کنید. با مستقیما در دانشگاه دیوید سیتی (DCU) ثبت نام کنید، شما باید از دوستی ایرلندی که برای مهمان نوازی خود شناخته شده است، لذت ببرید. شما در خانه بیشتر احساس می کنید که دانمارک جمعیت جوان دارد (بیش از نیمی از شهر زیر 25 سال سن دارد). دوبلین روح مستقل را با یک فرهنگ متنوع و طیف وسیعی از فرصت های آموزشی پاداش می دهد.... [-]

ایرلند دوبلین
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

کالج ترینیتی دوبلین انواع مختلفی از دوره های چالش برانگیز و تجدید نظر را در درجه اول به دانشجویانی می دهد که برای چالش سازگاری با یک فرهنگ دانشگاهی کاملا جدیدی نیاز دارند ... [+]

بررسی اجمالی

شما نیازی به شانس ایرلندی نخواهید داشت تا یک تجربه فراموش نشدنی در خارج از کشور در دوبلین تجربه کنید. با مستقیما در دانمارک ترینیتی کالج دوبلین (TCD) ثبت نام کنید، شما باید از دوستی ایرلندی که برای مهمان نوازی خود شناخته شده است، لذت ببرید. شما در خانه بیشتر احساس می کنید که دانمارک جمعیت جوان دارد (بیش از نیمی از شهر زیر 25 سال سن دارد).

کالج ترینیتی دوبلین انواع مختلفی از دوره های چالش برانگیز و تجدید نظر را در درجه اول به دانشجویانی می دهد که برای چالش سازگاری با یک فرهنگ دانشگاهی کاملا جدیدی نیاز دارند که مستلزم کار مستقل است. دوبلین نیز کلاس شما خواهد بود. در یک بازی ایرلندی در تئاتر ایبی، تئاتر ملی کشور شرکت کنید. در مورد تاریخ دوبلین با کاوش قلعه دوبلین که در سال 1204 ساخته شده است اطلاعات بیشتری کسب کنید. برای دیدن کتاب قرن هفتم کولز، یک نمونه کارشناسی شده از یک نسخه خطی نورانی که در آرشیو تحت کنترل خود تحت کنترل خود در کتابخانه قدیمی دانشگاه قرار دارد، دیدن کنید. .... [-]

ایرلند دوبلین
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

سیائو! کیسه های خود را بسته و آمادگی خود را برای لذت بردن از طرف خلاق خود را در این شهر مدرن است که برای هنر، معماری، طراحی، فعالیت های کسب و کار و مالی خود، و مد در سطح ... [+]

بررسی اجمالی

سیائو! کیسه های خود را بسته و آمادگی خود را برای لذت بردن از طرف خلاق خود را در این شهر مدرن است که برای هنر، معماری، طراحی، فعالیت های کسب و کار و مالی خود، و مد در سطح جهانی شناخته شده است. میلان از طریق IES Abroad ، از انواع مختلف دوره های آموزشی، کارآموزی و فعالیت های فرهنگی میلان استفاده می کند.

مهم نیست که چه میزان از ایتالیایی صحبت می کنید، از شما دعوت می کنیم که اینجا مطالعه کنید و فرهنگ غنی میلان را تجربه کنید. شما در یک دوره زبان ایتالیایی در IES Abroad قرار میگیرید که برای شما بر اساس سطح زبان شما طراحی شده است.... [-]

ایتالیا میلان
درخواست اطلاعات
انگلیسی,ایتالیایی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

مطالعات مد خود را با دوره ی انتخابی از برنامه ی امروز ایتالیا تدوین کنید. دوره ها عبارتند از: تاریخ، علوم سیاسی، ادبیات، موسیقی و غیره. ... [+]

چرا میلان؟

مد در هوا در میلان است. میلان به عنوان یکی از "بزرگ چهار" پایتخت های مدرن (همراه با لندن، نیویورک و پاریس)، خانه های بسیاری از خانه های مد پیشرفته مانند Armani، Dolce & Gabbana، Miu Miu و بسیاری دیگر است. و تقریبا همه "نام های بزرگ" نمایندگی می شوند. آماده شدن به الهام از استانداردهای میلان از ظرافت و وسواس سبک - از باند به خیابان.

برنامه طراحی مدرن و بازاریابی ما یک تجربه مد مدرن را ارائه می دهد. با منابع روندهای جهانی در زمینه کسب و کار، طراحی، خیاطی، پارچه و مواد، مدل سازی و بازاریابی آشنا شوید. در مورد کسب و کار مد از کارشناسان محلی و استادان از بهترین دانشگاه های میلان مطلع شوید. در طراحی و تزیین میلان، از طریق دوره های تمرین در موسسات حرفه ای مدرسه، درس هایی در زمینه ایجاد لباس و لوازم جانبی ارائه کنید.... [-]

ایتالیا میلان
درخواست اطلاعات
انگلیسی,ایتالیایی
تمام وقت
3 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

برنامه مطالعات کسب و کار ما اجازه می دهد تا شما را در دوره های کسب و کار، امور مالی، بازاریابی، اقتصاد، و مدیریت تدریس توسط دانشکده از دانشگاه Università Commerciale لوئی ... [+]

بررسی اجمالی

میلان، به عنوان سرمایه کسب و کار ایتالیا شناخته شده است، برای تحصیل در خارج از کشور برای رشته های کسب و کار است. میلان به بازار بورس ایتالیا، Borsa Italiana و شرکت های مشهور جهانی مانند جورجیو آرمانی، بوگاتی و Pirelli می پردازد.

ما دوره های یک نوع خاصی را برای کشف دنیای کسب و کار و همچنین دوره های متنوعی از دوره های تمرکز بر مسائل معاصر در ایتالیا ارائه می کنیم. تمام دوره های مطالعات منطقه ای IES Abroad توسط متخصصان در رشته های خود آموزش داده می شود و به زبان انگلیسی انجام می شود. ما همچنین یک سری سخنرانی مهمان و یک لیست گسترده از گشت و گذار مربوط به دوره ارائه می کنیم که به شما در کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرهنگ تجاری ایتالیا کمک می کند. دوره تحصیل خود را در خارج از کشور را با یک دوره زبان ایتالیایی مورد نیاز که به سطح مهارت شما بستگی دارد، دور کنید.... [-]

ایتالیا میلان
درخواست اطلاعات
انگلیسی,ایتالیایی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

ايتاليا از شعر هاي آمبروزي قديمي تا مؤسسات چند رسانه اي با پيشرفته ترين نقاط قوت برخوردار است. به عنوان یک دانشجوی موسیقی در میلان، شما فرصت دارید که با نوازندگان سطح جها ... [+]

بررسی اجمالی

ایتالیا از پیشگامان موسیقی "نوآوری موسیقی" به عنوان یک دانشجوی موسیقی "alt =" در "میلان"، به عنوان یک دانشجوی موسیقی "alt ="، به شما امکان کار با کلاس جهانی alt = " موسیقیدانان، صحنه های محلی "alt =" را بکشید، در صحنه های مختلفی اجرا کنید و در طیف وسیعی از نمایش ها شرکت کنید.

آیا شما به زبان ایتالیایی مسلط هستید و یا فقط می توانید بگویید ciao، شما توسط کارکنان مرکز IES Abroad میلان با دست باز است. در مرکز، طیف گسترده ای از فرصت ها برای سازندگان، آوازخوانان، آهنگسازان و کارگردانان اصلی و مشارکت با Civica Scuola di Musica، Conservatorio G. Verdi، ارکستر Chamber Orchestra Milano Classica (بهار تنها) و La Verdi کریم سمفونیک و ارکستر.... [-]

ایتالیا میلان
درخواست اطلاعات
انگلیسی,ایتالیایی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

تصور کنید که یک کارآموز در میلان داشته باشید ... [+]

بررسی اجمالی

تصور کنید که یک کارآموزی در میلان داشته باشید - به خانه Borsa Italiana (بورس اوراق بهادار) و هفته مد Milan Milan، و طراحی و کسب و کار سرمایه ایتالیا. در اینجا شما می توانید دوره ترم خود را به پایان رسانده و در صنایع دستی و یا در روابط عمومی برای خانه مدنی بین المللی صرف نظر از فرصت های کارآموزی در تجارت الکترونیک، شرکت های لوکس و موسیقی.

با پنج ایستگاه قطار اصلی و لینک های با سرعت بالا به دیگر شهرهای ایتالیا، شما احساس می کنید که در مرکز همه چیز هستید. برای رفت و آمد روزانه خود به کارآموزی خود، از میلان مترو، تراموای شهر یا Il Passante، راه آهن زیرزمینی استفاده کنید.... [-]

ایتالیا میلان
درخواست اطلاعات
انگلیسی,ایتالیایی
تمام وقت
1 ترم
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

غواصی فرانسوی ما ... [+]

بررسی اجمالی

غواصی فرانسوی ما

این برنامه دارای ارتباط نزدیکی با دانشگاه نانت است، بنابراین شما فرصت های زیادی برای ثبت نام در دوره های محلی دانشگاه خواهید داشت. دوره های IES Abroad توسط فرانسه توسط استادان مادری فرانسوی تدریس می شود، که اکثر آنها استادان دانشگاه ننت هستند. شما همچنین می توانید به کتابخانه های دانشگاه، آزمایشگاه های کامپیوتر، کافه تریا و امکانات ورزشی دسترسی داشته باشید و از باشگاه های دانشجویی و سایر سازمان های اجتماعی و ورزشی استقبال می کنید. شما همچنین می توانید در یک دوره هنری در Ecole Superieure des Beaux-Arts (ESBA) ثبت نام کنید، یا کسب و کار و ارتباطات در AASCB- و EQUIS-معتبر مدرسه کسب و کار Audencia ثبت نام کنید.... [-]

فرانسه نانت
درخواست اطلاعات
فرانسوی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

کارآموزی IES در هنگ کنگ مهارت های حرفه ای خود، توانایی شما برای برقراری ارتباط در میان فرهنگ ها را توسعه می دهد و تجربه کاری مهمی را برای شروع کار خود در بازار کار رقابتی ... [+]

چرا هنگ کنگ؟

کارمند در کلانشهر منحصر به فرد و شلوغ واقع در دلتا رودخانه مروارید واقع شده است. هنگ کنگ ترکیبی از قله طبیعی، بندر و جزیره و معماری است. هنگ کنگ به عنوان یک مستعمره سابق بریتانیا و در حال حاضر یک منطقه ویژه اداری چین، همجمعی از فرهنگ ها، زبان ها و غذاهای است.

کارآموزی شما

کارآموزی IES در هنگ کنگ مهارت های حرفه ای خود، توانایی شما برای برقراری ارتباط در میان فرهنگ ها را توسعه می دهد و تجربه کاری مهمی را برای شروع کار خود در بازار کار رقابتی امروز فراهم می کند.... [-]

هنگ کنگ
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

ارائه دوره های آموزش انگلیسی و آلمانی، IES Abroad انجمن اروپایی وین ... [+]

بررسی اجمالی

ارائه دوره های آموزش انگلیسی و آلمانی، IES Abroad انجمن اروپایی وین

زبان آلمانیکسب و کار اروپایی، اقتصاد و سیاستجامعه و خودهنر

با زمینه کافی در آلمان، شما همچنین می توانید در دوره های دانشگاه معتبر Wien ثبت نام کنید، جایی که شما سیستم آموزشی اتریش را تجربه می کنید و می توانید در فعالیت های دانشجویی شرکت کنید. شاید شما حتی بعضی از دوستان اتریشی را در حالی که در آن هستید هستید.... [-]

اتریش وین
درخواست اطلاعات
انگلیسی,آلمانی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

تجربه زندگی در وین را به عنوان دانشجوی روانشناسی و علوم اجتماعی. دوره های ما به شما فرصتی برای کشف فرهنگ جوانان، توسعه دوران کودکی، هویت مجازی در وب، تجربه مهاجران و ابعا ... [+]

چرا وین؟

وین با افرادی از سراسر جهان که این شهر را به خانهشان درآورده است پر است.

این مرکز در مرکز اروپا قرار دارد و دارای فرهنگ غنی است. این مکان جایی است که مردم از همه جنبه های زندگی رشد می کنند. شاید شگفت آور نیست، این نیز یک شهر است که در آن مطالعه جامعه، تاریخ طولانی دارد و در آن روانشناسی مدرن ادعای زادگاهش را دارد. بسیاری از متفکران برجسته، وین را به خانه خود - آلفرد آدلر، مکس ورتیمر، هلن دویچ، اروین رینل، ویکتور فرانکل (که در IES Abroad در IES Abroad آموزش داده شد) و البته سیگموند فروید ساخته است.... [-]

اتریش وین
سپتامبر 2020
انگلیسی,German (Austria)
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

برنامه موسیقی IES Abroad وین ایده آل برای دانش آموزان تحصیل کرده یا تحصیل در موسیقی است و به شما امکان می دهد تا در انتخاب گسترده ای از دوره های تمرکز بر موسیقی و فرهنگ ا ... [+]

بررسی اجمالی

خانه به تعداد قابل توجهی از آهنگسازان افسانه ای - از هایدن، موتزارت و بتهوون به برامس، ماهر و شوئنبرگ وین، غنی بودن باور نکردنی فرهنگ موسیقی را تا امروز حفظ می کند. ارکستر فیلارمونیک وین مشهور جهان، Musikverein و Staatsoper تنها تعدادی از نهادهای برجسته بسیاری است که به وین کمک می کند تا "شهر موسیقی" واقعی باشد و آن را به عنوان محل مناسب برای مطالعه جذاب از تاریخ موسیقی و عملکرد .

... [-]
اتریش وین
درخواست اطلاعات
انگلیسی,آلمانی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

از مجموعه گسترده ای از دوره های آموزشی در رشته هایی مانند اقتصاد، مالی، تجارت بین الملل، مدیریت، بازاریابی و علوم سیاسی را انتخاب کنید. شما همچنین می توانید تجربه خود را ... [+]

چرا وین؟

شهر وین بسیار زیبا، وین، موقعیت منحصر به فردی را در تقاطع بین شرق و غرب، شمال و جنوب برقرار می کند و این شهر را به عنوان یک مکان ملاقات مرکزی برای تجارت و سیاست های بین المللی و همچنین هنر و فرهنگ تبدیل می کند. تصور کنید که تجارت بین الملل را در زادگاه پیتر دراکر مطالعه کنید یا در مورد سیاست ها و سازمان های بین المللی مطالعه کنید و سپس از سازمان ملل متحد، سازمان امنیت و همکاری اروپا، اوپک بازدید کنید. این مطالعه در خارج از کشور است... [-]

اتریش وین
سپتامبر 2020
انگلیسی,German (Austria)
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

این برنامه ترکیبی از مطالعه دقیق زبان فرانسه در سطح پیشرفته با طیف گسترده ای از کلاس های آموزش داده شده در فرانسه توسط استاد برجسته. شما همچنین می توانید با یک یا چند دور ... [+]

بررسی اجمالی

با بلوارهای بزرگ آن، بناهای تاریخی معروف جهان، تاریخچه ادبی و هنری بی نظیر و سادهای که در آن زندگی می کنند، alt = "پاریس یک شهر است که شما را برای همیشه تغییر خواهد داد. alt =" پاریس امروز یک کلان شهر چند وجهی است که به فرهنگ های جهان می دهد. این کشور با جمعیت هایی از مستعمرات سابق فرانسوی مانند سنگال و مراکش، با مهاجران آسیایی و اروپایی و با افراد کسب و کار و دانشمندان از سراسر جهان روبه رو است.... [-]

فرانسه پاریس
درخواست اطلاعات
فرانسوی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

لذت بردن از آنچه پاریس در هنگام مطالعه امور تجاری و امور بین المللی در شهر نور ارائه می دهد. شما همچنین می توانید در یک کارآموزی ثبت نام کنید که شامل زمان صرف شده در محل ... [+]

بررسی اجمالی

هنگامی که اکثر مردم به پاریس فکر می کنند، آنها به مناظر نمادین مانند برج ایفل، نتردام و Arc de Triomphe فکر می کنند. این سایت ها نشانه های تاریخ فرانسه هستند، اما امروز پاریس یکی از مهمترین مراکز تجاری، مالی و سیاسی جهان است. این یکی از بالاترین تولید ناخالص داخلی هر شهر است و به شرکت Fortune Global 500 متکی است که متخصص در بیمه، بانکداری و انرژی است. پاریس به عنوان یک مکان مهم در اتحادیه اروپا، همچنین به آژانس های بین المللی مانند موسسه مطالعات امنیت، OECD و یونسکو می پردازد.... [-]

فرانسه پاریس
درخواست اطلاعات
انگلیسی,فرانسوی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

این برنامه بین رشته ای چند سطحی برای دانش آموزانی که علاقه مند به کسب و کار، اقتصاد، جامعه شناسی و علوم سیاسی هستند، چشم انداز تطبیقی ​​منحصر به فردی را از دو مورد از اقت ... [+]

بررسی اجمالی

این برنامه بین رشته ای چند سطحی برای دانش آموزانی که علاقه مند به کسب و کار، اقتصاد، جامعه شناسی و علوم سیاسی هستند، چشم انداز تطبیقی ​​منحصر به فردی را از دو مورد از اقتصادهای نوظهور برجسته در آمریکای جنوبی - سانتیاگو، شیلی و بوئنوس آیرس آرژانتین ارائه می دهد.

این برنامه با جهت گیری در بوئنوس آیرس آغاز می شود، که در آن نیمه اول برنامه برگزار می شود، و پس از آن یک سفر طولانی مدت به دوره مربوط به پرو و ​​نیمه دوم برنامه در سانتیاگو انجام می شود.... [-]

آرژانتین بوینس آیرس شیلی سانتیاگو
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 ترم
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

اگر شما علاقه مند به بهبود مهارت های زبان اسپانیایی خود هستید، این برنامه به شما این فرصت را می دهد تا سریعا اسپانیایی را با یک دوره ی دقیق زبان IES Abroad . شما باقی مان ... [+]

بررسی اجمالی

با جمعیتی نزدیک به 1.6 میلیون نفر، کویتو یک شهر پر جنب و جوش و مدرن است که به خاطر معماری استعماری اسپانیایی آن مشهور است. این نیز پایتخت اکوادور است که یکی از کشورهای متنوع دنیا است. به تحصیل در Quito بروید و به زبان و فرهنگ محلی خود غرق شوید زیرا مطالعات خود را بر روی تنوع زیست محیطی و قومی اکوادور و چالش های توسعه تمرکز می کنید.

اگر شما علاقه مند به بهبود مهارت های زبان اسپانیایی خود هستید، این برنامه به شما این فرصت را می دهد تا سریعا اسپانیایی را با یک دوره ی دقیق زبان IES Abroad . شما باقی مانده از دوره های خود را از گزینه های موجود در IES Abroad در IES Abroad و یکی از برجسته ترین دانشگاه ها در اکوادور، دانشگاه سان فرانسیسکو د کیتو (USFQ) را انتخاب کنید. شما همچنین می توانید در یک مکان یادگیری خدمات در طول زمان خود در کویتو ثبت نام کنید، که به شما کمک می کند تا مسائل اجتماعی شهر را از ابتدا درک کنید.... [-]

اکوادور کیتو
درخواست اطلاعات
اسپانیایی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

هنگامی که در آفریقای جنوبی تحصیل میکنید، برای سه تا پنج دوره در دانشگاه تحقیقاتی پیشرو در آفریقای جنوبی، دانشگاه کیپ تاون (UCT)، که در منطقهی دلپذیری در 5 کیلومتری مرکز ش ... [+]

بررسی اجمالی

در کیپ تاون، هر روز مانند یک کتاب انتخابی خود-ماجراجویی خواهد بود: تصور کنید دیدگاه نفس از کوه میزبان، پیاده روی سر شیر در غروب خورشید، بازدید از سواحل، حتی یک ساحل با پنگوئن! و بیشتر.

هنگامی که در آفریقای جنوبی تحصیل میکنید، برای سه تا پنج دوره در دانشگاه تحقیقاتی پیشرو در آفریقای جنوبی، دانشگاه کیپ تاون (UCT)، که در منطقهی دلپذیری در 5 کیلومتری مرکز شهر واقع شده است، ثبت نام کنید. UCT قدیمی ترین دانشگاه آفریقای جنوبی است و از زمان باز شدن آن، به خصوص از زمان پایان آپارتاید، تغییری باورنکردنی کرده است. UCT به طور رسمی برای نقاط قوت خود در مطالعات آفریقا، زیست شناسی، گیاه شناسی، کسب و کار، علوم محیطی، تاریخ، ریاضیات، مهندسی، جامعه شناسی و انسان شناسی شناخته شده است.... [-]

آفریقای جنوبی کیپ تاون
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

برنامه درسی ما به طور کامل از Andalusia بهره می برد و تمام اسپانیا جنوبی باید ارائه دهد. این برنامه دارای دو گزینه برنامه منحصر به فرد است که برای بهبود مهارت اسپانیایی ش ... [+]

بررسی اجمالی

بسیاری از مسافران که از گرانادا دیدن می کنند، اصرار دارند که این شهر باید در همه اسپانیا باشد. گرانادا با یکی از واضح ترین پنجره ها به همزیستی تاریخی منحصر به فرد تاریخ اسپانیا با اسلام، مسیحیت و یهودیت، یک شهر جوان با زندگی دانشجویی پر جنب و جوش است که گرانادا در انتظار آن است که دوستان جدیدی را پیدا کند!

برنامه درسی ما به طور کامل از Andalusia بهره می برد و تمام اسپانیا جنوبی باید ارائه دهد. این برنامه دارای دو گزینه برنامه منحصر به فرد است که برای بهبود مهارت اسپانیایی شما طراحی شده است: برنامه متوسط ​​اسپانیایی و برنامه اسپانیایی پیشرفته.... [-]

اسپانیا گرانادا
درخواست اطلاعات
انگلیسی,اسپانیایی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دوره های تابستانی

IES Abroad

شما خود را در مطالعه زبان فرانسه و فرهنگ منطقه Midi فرانسه غوطه ور خواهید کرد. برجسته از این برنامه، ناهارخوری زبان است که در رستوران های محلی، که در آن شما فرانسه را با ... [+]

بررسی اجمالی

شهر جذاب پروانسال آرل، با مراسم سالانه 2000 ساله رومی، به خاطر معماری زیبای آن و ارتباط آن با ون گوگ، گوگن، سزان و پیکاسو مشهور است. بسیاری از رقص، موسیقی، عکاسی، تئاتر و فستیوال های محلی در طول تابستان در سراسر شهر اتفاق می افتد و این محل برای مطالعه تابستانی در فرانسه بسیار پر جنب و جوش است.

شما خود را در مطالعه زبان فرانسه و فرهنگ منطقه Midi فرانسه غوطه ور خواهید کرد. برجسته از این برنامه، ناهارخوری زبان است که در رستوران های محلی، که در آن شما فرانسه را با استادان و کارکنان IES Abroad تمرین می کنید و لذت بردن از غذاهای فوق العاده پرونس را تجربه می کنید. جمعه ها برای فعالیت های مربوط به دوره و گشت و گذار، مانند کلاس های پخت و پز، کنسرت های Arènes d'Arles، تور پیاده روی ونگوگ، کارگاه های تئاتر و غیره رزرو می شود.... [-]

فرانسه آرل
سپتامبر 2020
فرانسوی
تمام وقت
6 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

این برنامه در واقع در کیتو و شامل سه هفته سفرهای مربوط به دوره در جزایر گالاپاگوس، این برنامه به شما اجازه می دهد تا در مورد محیط زیست غنی اکوادور از مسائل مدیریت و حفظ م ... [+]

بررسی اجمالی

اگر چه اکوادور فقط در اندازه کلرادو است، اما این یکی از کشورهای اکولوژیک متنوع جهان است. چهار ناحیه زیست محیطی - حوزه آمازون، آند Andes بالا، دشت ساحلی و جزایر گالاپاگوس - داراي فراوان گیاهان و جانوران هستند که زیست شناسان، گیاه شناسان و محیط زیست را از سراسر جهان جذب می کنند. کویته علاوه بر ثروت طبیعی کشور، یک جواهر معماری شناخته شده برای گرما و مهمان نوازی ساکنان آن است.... [-]

اکوادور کیتو
درخواست اطلاعات
انگلیسی,اسپانیایی
تمام وقت
7 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

آمستردام، یک شهرستان که با مفاهیم تحمل و باز بودن همراه است، زمینه ای کامل برای مطالعه تاریخ هنر، ادبیات و جامعه شناسی از طریق لنز مطالعات جنس است. ما از شما دعوت میکنیم ... [+]

بررسی اجمالی

آمستردام، یک شهرستان که با مفاهیم تحمل و باز بودن همراه است، زمینه ای کامل برای مطالعه تاریخ هنر، ادبیات و جامعه شناسی از طریق لنز مطالعات جنس است. ما از شما دعوت میکنیم تا تاریخ و فعلی آمستردام را بیابید و به این نکته توجه کنید که این مفهومها یا اصلا تغییر نکرده اند.

آمستردام کلاس شماست، با سفرهای مربوط به دوره های مربوط به موزه های کلاس جهانی و سایت های مشهور آمستردام که در هر دوره نقش مهمی ایفا می کنند. به عنوان مثال، شما در بازنویسی جنسیت و جنسیت در رامبراند کار خواهد کرد و از موزه آن فرانک دیدن کنید. این برنامه همچنین شامل یک گشت و گذار مربوط به دوره به برلین، برای بررسی بیشتر موضوعات شما از مطالعه است.... [-]

هلند آمستردام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

این برنامه به دانشجویان تمام سطح مهارت های اسپانیایی، به شما این امکان را می دهد که خود را در فرهنگ آرژانتین غوطه ور کنید، با یک دوره زبان اسپانیایی و همچنین دوره ای در م ... [+]

بررسی اجمالی

بوئنوس آیرس با استفاده از تاریخ تأثیرگذار، معماری زیبای اروپائی و زندگی فرهنگی غنی، شما را برای فضای زندگی و تحصیل در خارج از کشور خوشایند می کند. غنی در فرهنگ - فکر تئاتر، رقص تانگو، موزه ها، ورزش ها ... و غذا - بوئنوس آیرس خواهد بود جشن برای حواس خود و یک ماجراجویی آموزشی فراموش نشدنی است.

این برنامه به دانشجویان تمام سطح مهارت های اسپانیایی، به شما این امکان را می دهد که خود را در فرهنگ آرژانتین غوطه ور کنید، با یک دوره زبان اسپانیایی و همچنین دوره ای در موضوعات متنوع گوناگون. شما همچنین از رویدادهای فرهنگی و گشت و گذارهای مربوط به دوره لذت خواهید برد تا تجربیات علمی خود را از بین ببرید و مطالعات خود را به زندگی ادامه دهید.... [-]

آرژانتین بوینس آیرس
درخواست اطلاعات
انگلیسی,اسپانیایی
تمام وقت
6 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

برنامه تابستانی اتحادیه اروپا به شما فرصت می دهد تا به شدت به مطالعه چالش های گذشته، حال، و آینده ی ادغام اروپا بپردازید. این برنامه در قلب اروپا-فرایبورگ، آلمان آغاز می ... [+]

بررسی اجمالی

برنامه تابستانی اتحادیه اروپا به شما فرصت می دهد تا به شدت به مطالعه چالش های گذشته، حال، و آینده ی ادغام اروپا بپردازید. این برنامه در قلب اروپا-فرایبورگ، آلمان آغاز می شود و شما برنامه آموزشی تخصصی خود را آغاز می کنید که شما را در یک سفر تجربی 16 روزه از طریق بوسنی-هرزگوین، یونان و قبرس آغاز خواهد کرد.

در بوسنی هرزگوین، به دلیل ترکیب یهودیان، مسیحیان و مسلمانان، یک روز تاریخی خود را به سارایوو، که به نام "اورشلیم اروپا" خوانده می شود، سفر خواهید کرد. پس از سارایوو، شما سفر دو روزه به Republika Srpska را شامل می شود که شامل مراجعه به سایت یادبود قربانیان سربرنیتسا و اقامت شبانه در Višegrad است که در پل کلاسیک برنده جایزه نوبل Ivo Andrie در Drina ماندگار شده است.... [-]

آلمان فرایبورگ
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
8 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

زبان IES Abroad بارسلونا ... [+]

بررسی اجمالی

زبان IES Abroad بارسلونا

دوره های زبان مهارت های نوشته شده و شفاهی شما را در دوره های تحصیلات اسپانیایی و منطقه فراهم می کند که فرصتی عالی برای یادگیری در مورد اسپانیا مدرن در زمینه های بزرگ اتحادیه اروپا است. دوره ها در هر دو زبان اسپانیایی و انگلیسی در دسترس هستند.

در طول تابستان، شما می توانید میدان های پر جنب و جوش و خیابان های پیچش برای خودتان را بیابید. زبان بارسلونا... [-]

اسپانیا بارسلونا
درخواست اطلاعات
انگلیسی,اسپانیایی
تمام وقت
7 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

یک کارآموزی IES مهارت های حرفه ای خود، توانایی شما برای برقراری ارتباط در میان فرهنگ ها را توسعه می دهد و تجربه کاری مهمی را برای پرش از شروع کار خود در بازار کار رقابتی ... [+]

بررسی اجمالی

بارسلونا با تأثیر زیادی در تجارت، آموزش، سرگرمی، رسانه، مد و هنر، بارسلونا را به عنوان یک بازیکن مهم در بازار جهانی تبدیل کرده است. پیاده روی به کار یا مترو، اتوبوس، و یا تراموا از طریق این شهر قابل توجه از شگفتی های معماری و فرهنگی. ناهار همیشه فرصتی است برای نمونه بهترین غذای مدیترانه: تاپس های خوشمزه، تازه ترین غذاهای دریایی و Crema Catalana برای دسر!

یک کارآموزی IES مهارت های حرفه ای خود، توانایی شما برای برقراری ارتباط در میان فرهنگ ها را توسعه می دهد و تجربه کاری مهمی را برای پرش از شروع کار خود در بازار کار رقابتی امروز فراهم می کند. کلاس زبان اختیاری مهارت زبان و زبان اسپانیایی شما را افزایش می دهد. شما تضمین می کنید * قرار دادن کارآموزی بدون پرداخت در یک شرکت یا سازمان محلی، که در آن شما حداقل 22 ساعت در هفته کار می کنید. ما با شما برای کمک به پیدا کردن نزدیک ترین مسابقه بین ترجیحات ابراز شده و اهداف حرفه ای خود را با آنچه که در دسترس است از طریق استقرار IES در بارسلونا در دسترس است. قبل از رفتن، هماهنگ کننده کارآموزی شما با شما کار می کند تا خلاصه نامه خود را کامل کنید، نامه های کتبی خود را کامل کنید و مهارت های مصاحبه و ارتباط خود را با همکاری شما در محیط کار فرهنگی جدید آماده کنیم.... [-]

اسپانیا بارسلونا
سپتامبر 2020
انگلیسی,اسپانیایی
تمام وقت
2 - 12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

این برنامه ترکیبی از توسعه مهارت های زبان با دوره های انگلیسی و آلمانی است که شما را به تاریخ جذاب آلمان و فرهنگ و جامعه کنونی مینگرد. دوره های زبان آلمانی در ابتدای و سط ... [+]

بررسی اجمالی

این برنامه ترکیبی از توسعه مهارت های زبان با دوره های انگلیسی و آلمانی است که شما را به تاریخ جذاب آلمان و فرهنگ و جامعه کنونی مینگرد. دوره های زبان آلمانی در ابتدای و سطح متوسط ​​در دسترس هستند. دوره ادبیات آموزش آلمانی برای دانش آموزان پیشرفته ارائه می شود. گشت و گذار در این دوره نقش مهمی در برنامه ایفا می کند و شما را در خارج از کلاس درس می گذارد تا میراث غنی و فرهنگ معاصر برلین و آلمان را کشف کند. این تابستان در برلین مطالعه کنید... [-]

آلمان برلین
درخواست اطلاعات
انگلیسی,آلمانی
تمام وقت
7 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

این برنامه آموزش انگلیسی، موضوعاتی را در مطالعات شهری، معماری و مطالعات محیطی در برلین، شهر ایفا می کند که در طول قرن گذشته بازسازی و طراحی شده است. ... [+]

بررسی اجمالی

این برنامه آموزش انگلیسی، موضوعاتی را در مطالعات شهری، معماری و مطالعات محیطی در برلین، شهر ایفا می کند که در طول قرن گذشته بازسازی و طراحی شده است. گشت و گذار مربوط به دوره یکپارچه برای ارائه یک نگاه به نوآوری های معماری برلین، روش های ادغام طراحی پایدار و جنبش های مختلف تاریخی و سیاسی است. گشت و گذار به شهرهای دیگر آلمان برنامه را برپا می کند و به شما اجازه می دهد که فرهنگ و معماری آلمان را در یک زمینه مقایسه کنید.... [-]

آلمان برلین
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
7 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

یک کارآموزی IES در برلین مهارت های حرفه ای و توانایی شما برای برقراری ارتباط در میان فرهنگ ها را توسعه می دهد و تجربه کاری مهمی را برای پریدن از شروع کار خود در امروز فرا ... [+]

بررسی اجمالی

تجربه برلین - مرکز اقتصادی و سیاسی آلمان. این شهر پایتخت همچنین دارای صحنه های پر رونق هنری (با بیش از 175 موزه و گالری) و برخی از معماری برجسته جهان است. هنگامی که در برلین کار می کنید، می توانید دوچرخه سواری کنید، یا اتوبوس، تراموا یا قطار برای کار به آنجا بروید. از طریق ناهار، از یکی از پارک های بی شماری و باغ های برلین عبور کنید. در شب، لذت بردن از موسیقی زنده و یا تئاتر در این Kulturhaupstadt (سرمایه فرهنگی) آلمان است. کارآموزی در برلین، مدارک تحصیلی شما و توانایی های فرهنگی شما را افزایش می دهد.... [-]

آلمان برلین
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

در طول تابستان، شما می توانید از خیابان های پیچیده دوبلین و جذابیت منحصر به فرد از طریق انواع فرصت های غنی سازی فرهنگی مطلع شوید. این برنامه ثبت نام در مدرسه ملی تئاتر مل ... [+]

بررسی اجمالی

برنامه اجرایی IES Abroad به شما یک رویکرد فشرده و عملی برای عملکرد می دهد. در طول تابستان، شما می توانید از خیابان های پیچیده دوبلین و جذابیت منحصر به فرد از طریق انواع فرصت های غنی سازی فرهنگی مطلع شوید. این برنامه ثبت نام در مدرسه ملی تئاتر ملی ایرلند - Gaiety مدرسه عمل، مسکن در آپارتمان های کاملا مجهز دانشجویان و سفرهای حمایتی در سراسر جمهوری ایرلند و ایرلند شمالی است.

دوره های آموزش توسط دانشکده ملی تئاتر ملی ایرلند-Gaiety (NTSI-GSA) و مربیان IES Abroad تدریس می شود. این دوره ها در مرکز NTSI-GSA و IES Abroad برگزار می شود و مجموع 6 اعتبار دارند.... [-]

ایرلند دوبلین
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
7 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

یک کارآموزی IES مهارت های حرفه ای خود را توسعه می دهد، به شما توانایی برقراری ارتباط در سراسر فرهنگ ها را می دهد و تجربه کاری مهمی را برای پرش از شروع کار خود در بازار کا ... [+]

بررسی اجمالی

تجربه کسب و کار محیط زیست این شهر را به عنوان بخشی از بهبود اقتصادی ایرلند تجربه کرده است. برای رفتن از طریق خیابان های تاریخی دوبلین یا اتوبوس دو طبقه، تراموا، دارت یا مترو بروید. یک ناهار از پای چوپان یا ماهی قزل آلائی ایرلندی را ترک کنید.

یک کارآموزی IES مهارت های حرفه ای خود را توسعه می دهد، به شما توانایی برقراری ارتباط در سراسر فرهنگ ها را می دهد و تجربه کاری مهمی را برای پرش از شروع کار خود در بازار کار رقابتی امروز فراهم می کند. شما یک کارآموزی بدون حقوق در یک کسب و کار یا سازمان محلی دریافت خواهید کرد که در آن حداقل برای 32 ساعت در هفته کار می کنید. ما با شما کار خواهیم کرد تا نزدیکترین جایگاه قرار دادن بین اهداف حرفه ای و شخصی خود را با آنچه که در دوبلین موجود است پیدا کنید. قبل از خروج، ما با شما کار می کنیم تا خلاصه نامه خود را کامل کنید، نامه های کتبی خود را کامل کنید و مهارت های ارتباطی و مصاحبه ای را که ما برای کار در یک محیط فرهنگی جدید آماده می کنیم، سخت تر کنیم.... [-]

ایرلند دوبلین
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

رباط دارای ترکیبی از جهانگردان مدرنیزم اروپایی و سنت های آفریقای شمالی و اسلامی است. ترکیبی منحصر به فرد آن از فرهنگ، ادیان، زبان ها و هویت ها، زمینه ای مناسب برای مطالعه ... [+]

بررسی اجمالی

رباط دارای ترکیبی از جهانگردان مدرنیزم اروپایی و سنت های آفریقای شمالی و اسلامی است. ترکیبی منحصر به فرد آن از فرهنگ، ادیان، زبان ها و هویت ها، زمینه ای مناسب برای مطالعه مسائل در زبان فرانسه و برای مطالعه زبان عربی ایجاد می کند. محل ساحلی رباط، آب و هوای معتدل سالیانه و درهم آمیختن قدیمی و جدید، شهر را جذاب برای زندگی و تحصیل در طول تابستان می کند. رباط، به عنوان پایتخت مراکش، به بسیاری از سازمان های غیر دولتی و بین المللی و دانشگاه های برجسته مراکش فعالیت می کند.... [-]

مراکش رباط
درخواست اطلاعات
عربی
تمام وقت
8 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

یک کارآموزی IES مهارت های حرفه ای خود، توانایی شما برای برقراری ارتباط در میان فرهنگ ها را توسعه می دهد و تجربه کاری مهمی را برای پرش از شروع کار خود در بازار کار رقابتی ... [+]

بررسی اجمالی

چرا رم؟

این شهر عملا یک موزه در فضای باز و درس تاریخ با خیابان های پر از ساختمان های باستانی، مجسمه ها و بناهای تاریخی است: کولوسئوم، چشمه Trevi و واتیکان. رم به هر دو سازمان چند ملیتی و بسیاری از شرکت های کوچک و کوچک متعلق به خانواده متعلق است.

رم، با 2500 سال سابقه تاریخی، قله باستان شناسی، هنر و موزه ها در ایتالیا است. پیاده روی به کار یا Metropolitana (مترو)، اتوبوس، و یا تراموا. ناهار یک سلیقه آشپزی پاستا تازه، غذاهای دریایی و، البته، پیتزا است.... [-]

ایتالیا رم
درخواست اطلاعات
انگلیسی,ایتالیایی
تمام وقت
2 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

طراحی شده برای دانش آموزانی که علاقمند به یادگیری در مورد تنوع رو به رشد فرانسه، حوزه دریای مدیترانه و اروپا هستند، برنامه آموزشی چند فرهنگی ما در خارج از کشور در نیکس به ... [+]

بررسی اجمالی

دلایل بسیاری وجود دارد که چرا مردم از سراسر جهان به alt = "خوب در تابستان - آفتاب، خط ساحلی مشهور و صحنه های هنری پر جنب و جوش" alt = "وجود دارد. عالی است محل ایده آل در مدیترانه است، که همان چیزی است که مهاجران را از کشورهای مختلف جذب کرده و این منطقه را به طرز شگفت انگیزی متنوع ساخته است.

طراحی شده برای دانش آموزانی که علاقمند به یادگیری در مورد تنوع رو به رشد فرانسه، حوزه دریای مدیترانه و اروپا هستند، برنامه آموزشی چند فرهنگی ما در خارج از کشور به زبان alt = "Nice اجازه می دهد تا شما را در مورد مهاجرت مهاجرین که در طول سال ها درگیر است یاد بگیرید برنامه درسی دو هفته ای را برای سفر به مارسی و مراکش فراهم می کند که در آن دانشجویان از مواد مطالعات منطقه ای خود در زمینه مطالعات واقعی این دو مکان مهم در آرایش چند فرهنگی فرانسه گسترش خواهند یافت.... [-]

فرانسه خوب
درخواست اطلاعات
انگلیسی,فرانسوی
تمام وقت
6 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

یک کارآموزی IES مهارت های حرفه ای شما، توانایی شما برای برقراری ارتباط در میان فرهنگ ها را توسعه می دهد و تجربه کاری مهمی را برای پرش از شروع کار خود در بازار کار رقابتی ... [+]

بررسی اجمالی

سیدنی یکی از چندین فرهنگی ترین شهرهای جهان است که همگی بیش از یک مکان خیره کننده است. هماهنگی بین فرهنگ، زبان ها و ایده های بین المللی با تقریبا 5 میلیون نفر. سیدنی هم انرژی و هم جذاب است، هم مرکز نوآوری در تعدادی از صنایع است.

ساعات بی پایان را صرف بررسی سواحل معروف سیدنی و پیاده روی های ساحلی کنید. آبهای درخشان بندر سیدنی در انتظار یک زمین بازی برای سیدنیسایدرد و بازدید کنندگان به طور یکسان هستند. در نزدیکی بندر سیدنی، پارک های ملی، سایت های میراث جهانی، سواحل پنهان و فراوانی میراث بومی را خواهید یافت. در شب، یک نمایش در سینمای اپرای سیدنی، یک غذا را در یک نمایشگاه سیدنی تاریخی لذت ببرید یا به صحنه موسیقی زنده سیدنی بروید.... [-]

استرالیا سیدنی
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

برنامه بریتانیا ما امروز به شما فرصتی برای کشف فرهنگ پر جنب و جوش و میراث غنی از لندن معاصر را از طیف گسترده ای از دوره ها می دهد - که همه آنها به تاریخ و فرهنگ بریتانیا ... [+]

بررسی اجمالی

تابستان ممکن است بهترین زمان برای زندگی و یادگیری در لندن باشد. چه کسی نمی خواهد تابستان را اینجا بگذارد، با گذشت زمان به بازدید از همه موزه های آزاد، فیلم های تحت ستاره ها تماشا کند و 400 فضای سبز در شهر را کشف کند؟

برنامه بریتانیا ما امروز به شما فرصتی برای کشف فرهنگ پر جنب و جوش و میراث غنی از لندن معاصر را از طیف گسترده ای از دوره ها می دهد - که همه آنها به تاریخ و فرهنگ بریتانیا اعمال می شود.... [-]

بریتانیا لندن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
7 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IES Abroad

یک کارآموزی IES در لندن مهارت های حرفه ای، توانایی شما برای برقراری ارتباط در میان فرهنگ ها را توسعه می دهد و تجربه کاری مهمی را برای شروع کار خود در بازار کار رقابتی امر ... [+]

بررسی اجمالی

شکی نیست که این شهر شلوغ که با تاریخ، فرهنگ و تنوع غنی است شما را تبدیل خواهد کرد. از لوله برای کار یا یک اتوبوس دو طبقه استفاده کنید. برخی از ماهی ها و چیپس را برای ناهار گرفتن. تمام این مرکز جهانی کسب و کار، فرهنگ، معماری و یادگیری را تجربه کنید.

یک کارآموزی IES در لندن مهارت های حرفه ای، توانایی شما برای برقراری ارتباط در میان فرهنگ ها را توسعه می دهد و تجربه کاری مهمی را برای شروع کار خود در بازار کار رقابتی امروز فراهم می کند. شما در یک کسب و کار یا سازمان محلی، که در آن شما حداقل 32 ساعت در هفته کار می کنید، تسهیل می شوید. ما با شما برای کمک به پیدا کردن نزدیک ترین مسابقه بین ترجیحات ابراز شده و اهداف حرفه ای خود را با آنچه در دسترس است از طریق استقرار IES در لندن در دسترس است...