IES Abroad

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یک نیروی بسیار متهم خواهد شد که جهان را به خود حرکت می کند.

همه چیز ما در مورد IES در خارج از کشور دانشجو. تیم به شدت پرشور ما از مطالعه حرفه ای در خارج از کشور معتقد است که در ایجاد یک بار در طول عمر ماجراهای آموزشی که فراتر از انتظارات. هدف ما این است به سنگ جهان از برخی از دانشجویان در خارج از کشور 6000 مطالعه هر سال است.

از دفتر مرکزی ما در شیکاگو به برنامه 125+ تحصیل در خارج در بیش از 30 مکان های جهانی سراسر جهان، ما آموزش و پرورش جهانی معتبر و تجارب فرهنگی زندگی تایید ایجاد کنید. ما در خارج از کشور کار IES زیرا ما معتقدیم که هر دانش آموز باید این فرصت را به خارج از کشور دارند - به ویژه در محیط دانشگاهی و فرهنگی، جالب، امن، و برتر است.

ما اعتقاد داریم که به شدت در قدرت برنامه های ما، که ما به طور فعال دانش آموزان از جمعیت های گوناگون استخدام و پس از سال ارائه بیش از 4 میلیون $ در سال کمک هزینه تحصیلی. ما افتخار می کنیم که دانش آموزان ما به عنوان متنوع و هیجان انگیز به عنوان کشورهایی که در مطالعه هستند.

ما که هستیم

موسسه آموزش بین المللی دانش آموزان ( "IES خارج از کشور") نشان دهنده یک کنسرسیوم از بیش از 235 کالج و دانشگاه آمریکا. به عنوان یک نه برای سود 501 (ج) (3) سازمان، IES در خارج از کشور است همه داوطلب هیئت مدیره و یک سیستم حکومت علمی گسترده است که شامل 5 کمیته های نمایندگی دموکراتیک از IES خارج از کشور کنسرسیوم.

از زمان تاسیس آن در سال 1950، بیش از 100،000 دانشجو در خارج از کشور برنامه IES مطالعه در خارج از کشور بین المللی شرکت کردند. IES در خارج از کشور به اجرا 120+ برنامه در بیش از 30 مکان در اروپا، آفریقا، آسیای جنوبی، امریکا، استرالیا و نیوزیلند. با 6،000+ دانش آموزان در برنامه های خارج از کشور IES هر سال ثبت نام، IES خارج از کشور بزرگترین مطالعه در خارج از کشور ارائه دهنده در ایالات متحده و رهبر نوآورانه در مطالعه خارج از کشور درست است.

مطالعه

ماموریت ما

IES در خارج از کشور آموزش دانش آموزان برای تبدیل شدن به رهبران جهانی از طریق مطالعه برتر در خارج از کشور و برنامه های کارآموزی، که دانش آموزان ارائه فرصت های یادگیری تجربی در سراسر جهان است که با بالاترین استانداردهای کیفیت تحصیلی.

چشم انداز ما

چشم انداز ما برای آینده در سال 1950 متصل به IES در خارج از کشور برنامه اصلی باقی می ماند ... جهان پر از رهبران interculturally صالح که هر دو درک و مهارت را به طور موثر، انسانی، و مثبت حرکت در فرهنگ های مختلف، در سیاست، آموزش و پرورش، کسب و کار ، و یا بخش غیر انتفاعی است.

فلسفه ما

ما به دادن منافع دانش آموزان ما برای اولین بار، به ارائه برنامه های علمی برتر متعهد، و به ارائه خدمات عالی به دانش آموزان ما و شرکای آموزشی در سراسر جهان. این بالاترین اولویت های ما هستند.

ما اعتقاد داریم که شفافیت، بهترین شیوه و حفظ یکپارچگی اصول کسب و کار ما در بهترین منافع از دانش آموزان ما، شرکای دانشگاهی جهانی ما، و سازمان ما است. ساختار حکمرانی از IES خارج از کشور ویژگی های یک سیستم نظارت است که با عضو کنسرسیوم و حزب رانده چک سوم و توازن.

دانشجو

آنچه ما ارائه می دهیم

گذرنامه به شهروندی جهانی.

IES خارج از کشور سفر در یک چالش هیجان انگیز از دانشگاهیان و غوطه وری-یک تجربه آموزشی جهانی بی بدیل فرهنگی ایجاد می کند. دانشکده ما در سطح جهانی و خواستار، دوره های مربوطه تعامل و الهام بخش دانش آموزان که آنها کشف راه های غیر منتظره از یادگیری هر دو در داخل و خارج از کلاس درس.

به زودی، دانش آموزان ما خود در تقاطع مهارت در زبان و ارتباطات بین فرهنگی پیدا کردن به عنوان آنها یاد بگیرند به حرکت جهان به عنوان شهروندان جهانی قرن 21st. در اینجا چگونه ما آن را انجام دهید:

 • بیش از 125 برنامه های آکادمیک
 • برنامه های در 30+ شهرستانها و 21 کشور
 • شبکه ای از 600+ سفیران که داوطلب شده اند برای پاسخ به سوالات
 • بیش از 1200 IES دوره در خارج از کشور که با استادان واجد الشرایط
 • انتقال اعتبار، بر اساس برنامه در حال حاضر توسط مدارس خانگی دانش آموزان و یا از طریق برنامه های معتبر توسط IES تایید خارج از کشور دانشکده ضبط، دانشگاه روچستر است
 • گزینه های مسکن امن و بررسی توسط IES در خارج از کشور، از جمله اقامت و Homestay، سالن های محل اقامت با دانشجویان دانشگاه های محلی، و / یا آپارتمان (اغلب با یک دستیار از ساکنان محلی)
 • بیش از 4 میلیون $ در IES بورسیه خارج از کشور و کمک در دسترس
 • گزینه ای برای گذراندن دوره های در یکی از دانشگاه های همکار بین المللی ما در کنار دانش آموزان محلی
 • شخصی مشاوره برای کمک به سوالات قبل از عزیمت، نگرانی ها، و فرآیندهای
 • کمک با روند درخواست روادید
 • خدمات سلامت و ایمنی جامع، که عبارتند از:
  • 24/7 اضطراری در محل کمک های کارکنان در هر مکان برای پاسخ به نیازهای فوری سلامت و ایمنی دانش آموزان
  • بیمه بین المللی سلامت برای حالت اضطراری
  • مستقر در ایالات متحده رئیس دانش آموزان و کارکنان پشتیبانی که ایجاد و نظارت بر سلامت و پروتکل ایمنی، مشورت با IES خارج از کشور مراکز به حفظ استانداردهای بالای ایمنی، و به عنوان یک تماس اضطراری
  • یک طرح سیاست بین المللی برای مدیریت بحران و روشهای اضطراری در تمام نقاط برای تخلیه در صورت بروز بلایای طبیعی، ناآرامی های سیاسی و یا اقدام تروریستی است.
 • منابع predeparture جامع، از جمله اطلاعات فرهنگی و دانشگاهی
 • دسترسی به مودل، یک محیط یادگیری آنلاین که دانش آموزان خارج از کلاس درس درگیر
 • حمایت از خانواده، از جمله IES خارج از کشور راهنمای خانواده
 • تجربه و کارمندان محلی در محل اختصاص داده شده
 • وعده های غذایی، بسته به انتخاب مسکن
 • کارآموزی و دادن درست در زمینه هایی مانند: هنر / تئاتر، کسب و کار، آموزش و پرورش، دولت / سیاست، حقوق، علوم / برنامه های مربوط به بهداشت، اجتماعی / سازمان های غیر دولتی سازمان
 • فرصت های یادگیری خدمات و داوطلب در سازمان های مختلف محلی، ملی و بین المللی خیریه در زمینه هایی مانند: رفاه حیوانات، توسعه اجتماعی، توسعه اقتصادی، آموزش و پرورش، بهداشت، حقوق بشر، و غیره
 • جامع جهت گیری و ورود مجدد برنامه نویسی است که در انطباق فرهنگی، تعیین هدف و دستاورد تمرکز دارد، و آماده شدن برای بازگشت به خانه
 • دسترسی به سفرهای میدانی سازمان یافته و رویدادهای فرهنگی
 • رونوشت
 • دسترسی به 100،000+ شبکه فارغ التحصیلان ما و تبادل خبرنامه دو سالانه
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

بازدید کنید دوره های تابستانی » از دوره ها بازدید کنید » بازدید کنید Health Courses »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Auckland Summer Direct Enrollment – University of Auckland Film Production

Campus تمام وقت June 2019 نیوزیلند Auckland

[+]

ابتدا دست کشیدن صنعت فیلم جهانی را به نیوزیلند و ایجاد قسمت کوتاه درام خود را کشف کنید. این برنامه بر اساس یک فرایند تولید عملی بر اساس عملکردهای صنعت تلویزیون حرفه ای، این برنامه یک تجربه عملی است که شما را با ابزارهایی که برای پرورش حرفه ای خود در صنایع فیلم، تلویزیون و رسانه های دیجیتال طراحی شده است، طراحی می کند. با توجه به اندازه کوچک و ماهیت شدید برنامه، پذیرش بسیار انتخابی است.... [-]


Barcelona - Arts & Culture

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2019 اسپانیا Barcelona + {تعداد} بیشتر

[+]

چرا بارسلونا؟

بارسلونا خواهد بود کلاس درس خود را.

افزایش آنچه که در کلاس درس یاد می گیرید و تجربیات کاری بین المللی را با خلاصه ای از کارآموزی یا تدریس یادگیری اجتماعی / خدماتی و سمینار همراه همراه کنید.

بارسلونا خواهد بود کلاس درس خود را.

افزایش آنچه که در کلاس درس یاد می گیرید و تجربیات کاری بین المللی را با خلاصه ای از کارآموزی یا تدریس یادگیری اجتماعی / خدماتی و سمینار همراه همراه کنید. ... [-]


Barcelona – Journalism & Communications

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2019 اسپانیا Barcelona + {تعداد} بیشتر

[+]

در حالی که در بارسلونا، شما را 15-19 اعتبارات در هر ترم. هدف ما این است که مطمئن شوید نیازهای علمی خود را برآورده. شما می توانید تجربه علمی خود را با انتخاب از انواع دوره های زیر را کرافت:

دوره های مطالعات منطقه ای * (مورد نیاز، 3 واحد) در مرکز IES در خارج از کشور به زبان انگلیسی و اسپانیایی در طیف گسترده ای از رشته ها ارائه می شود. (جایگاههای انگلیسی موجود است. دانش پایه از اسپانیایی برای برخی از نیاز است.) این دوره اسپانیایی و انگلیسی تدریس در را دانشگاه بارسلونا و را دانشگاه Pompeu Fabra از، و در طیف گسترده ای از رشته های در دسترس هستند. ... [-]

Cape Town - Health, Culture & Development

Campus تمام وقت پاره وقت January 2019 آفریقای جنوبی Cape Town + {تعداد} بیشتر

[+]

چرا آفریقای جنوبی؟

این دوره ها شامل دیدگاه های مقایسه ای است که بر اساس مثال جنوب آفریقا است.

در حالی که در کیپ تاون، شما 15-17 اعتبار در هر ترم؛ همه دوره ها ارزش 3 اعتبار دارند، مگر اینکه مشخص شود.

زندگی روزمره

بخشی از ساختن شما در خانه در کیپ تاون احساس می کنید، بهترین کار را برای کمک به احساس امنیت و مراقبت از خود انجام می دهید. این که آیا این یک برنامه جهت گیری است که شما را تهدید می کند، مسکن که به خوبی در آن قرار دارد و راحت است، یا سفرهای زمینی و تورهای پیاده روی که شما را به جایی از مسیر ضرب و شتم می برد، ما همه چیز را در مورد خدمات دانشجویانمان داریم.... [-]


London Summer Direct Enrollment – University College London (Session I)

Campus تمام وقت June 2019 بریتانیا London

[+]

چیزی است که غیر قابل مقاومت در مورد لندن وجود دارد. شاید آن مناظر مانند بیگ بن یا پل برج که در حال حاضر احساس آشنا است. یا با شخصیت های بین المللی است که در هر محله که در آن مردم از زمینه های فرهنگی، قومی و اجتماعی و اقتصادی مختلف زندگی می کنند و با هم کار مشهود است. هر چه در آن است که شما را به لندن کشیده شده است، به عقب نگاه نکن در حال حاضر در لندن در انتظار!

در این تابستان در لندن زندگی می کنید و مانند یک دانش آموز محلی امتحان می کنید، زمانی که ثبت نام کرده و در کالج دانشگاه جهانی لندن (UCL) ثبت نام کرده اید. از علوم اجتماعی تا سلامت، علوم و غیره چیزی برای همه در UCL وجود دارد.... [-]


Paris - Studio Art, Dance & Music

Campus تمام وقت 1 - 2  January 2019 فرانسه Paris

[+]

از مسکن به رویدادهای فرهنگی، کار ما این است مطمئن شوید که شما مطالعه در خارج از کشور معتبر ترین تجربه ممکن است. دانشگاهیان ماموریت ما ساده است: به شما را با بهترین تحصیل در خارج برنامه امکان پذیر-که شامل تجارب علمی و فرهنگی بالاترین کیفیت ارائه می کنند. شما را 15-19 اعتبارات در هر ترم. کلیه درس ها به تدریس زبان فرانسه. درست تجربه علمی خود را با انتخاب از قطعات مورد نیاز و اختیاری زیر است: IES در خارج از کشور دوره زبان فرانسه (مورد نیاز، 4 واحد) دوره های هنر فرانسوی در دانشگاه های شریک (اختیاری، اعتبارات متفاوت) - École Normale de Musique de Paris / Alfred Cortot، مدرسه رقص پاریس Marais، Studio Vermès (عکاسی) [-]

Rome - History & Classics

Campus تمام وقت 1 - 2  January 2019 ایتالیا Rome

[+]

با هزاران سال تاریخ مستند، از جمله نوشته های بی شماری، سایت های باستان شناسی شگفت انگیز، آثار تاریخی، مجسمه ها و مصنوعات دیگر، هیچ شهر بهتر برای مطالعه تاریخ و کلاسیک از رم وجود ندارد.

امروزه، در سرتاسر تاریخ، رم پایتخت اروپایی پر رونق است و نقش مهمی در سیاست و تجارت بین المللی دارد.

[-]

Rome - International Relations

Campus تمام وقت 1 - 2  January 2019 ایتالیا Rome

[+]

دوره های تحصیلی در خارج از کشور IES دوره های زبان انگلیسی یا ایتالیایی (اختیاری، 3 واحد هر یک) انگلیسی یا ایتالیایی دوره های IES خارج از کشور را از یک برنامه رم دیگر (اختیاری، 3 واحد هر یک) دوره های آموزش انگلیسی یا ایتالیایی در یک دانشگاه محلی (اختیاری، 3 واحد هر یک) [-]

Rome - Sociology & Religion

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  January 2019 ایتالیا Rome + {تعداد} بیشتر

[+]

طیف گسترده ای از رشته های دیگر از طریق برنامه های دیگر ما در رم ارائه می شود، بنابراین شما می توانید مطالعه خود را از جامعه شناسی و دین با دوره های در زبان ایتالیایی، تاریخ هنر، تاریخ، کلاسیک و بیشتر تکمیل کنید.

دانشگاهیان [-]

Rome - آموزش در دوران کودکی

Campus تمام وقت 1 - 2  January 2019 ایتالیا Rome

در حالی که در خارج از کشور در رم تحصیل می کنید، دوره هایی را در زمینه توسعه کودک، روانشناسی فرهنگ متقابل، سیستم آموزش ایتالیایی و غیره می گیرید. [+]

چرا رم؟

وقتی به تحصیل در ایتالیا می آید، هیچ جایی مثل رم وجود ندارد. از مدارس مونتسوری به مدل آموزشی جامع ایتالیا، رم جایگاه روش های مختلف تحصیلی انقلابی بوده است. درمورد تاریخ تحصیل در ایتالیا در برنامه آموزش ابتدایی کودکتان اطلاعاتی کسب کنید و تجربه در کلاس های محلی را تجربه کنید، که به شما در نگاهی به موضوعات جهانی که روز جهانیشدن را تحت تاثیر قرار می دهد، به شما نشان می دهد.

[-]

Rome - تاریخ هنر و مد

Campus تمام وقت 1 - 2  January 2019 ایتالیا Rome

در برنامه تاریخ هنر و مد ما، شما می توانید از مجموعه ای از دوره های در تاریخ هنر (از باستان به باروک)، حفاظت، و خیلی بیشتر را انتخاب کنید. [+]

چرا رم؟

وقتی درباره هنر و مد فکر میکنید، دربارهی رم و ایتالیا فکر میکنید. از پیشرفت های عظیم دست یافته توسط امپراطوری روم در هنر و معماری، از طریق آثار رنسانس ایتالیایی قرن 15 (به نظر میکلاندا و رافائل) به امروز - با توجه به معماری مدرن توسط رنزو پیانو و مد به دنبال به دنبال Fendi، Gattinoni ، Brioni، و دیگر خانه ها بر اساس اینجا - رم، به معنای واقعی کلمه، هزاران سال گنجینه های هنری و معماری، پیروزی ها و روند مطالعه است.... [-]


Rome - مطالعات فیلم و رسانه

Campus تمام وقت 1 - 2  January 2019 ایتالیا Rome

برنامهی فیلم و مطالعات رسانه ما به شما در داخل سینمای ایتالیایی طراحی شده است و رم را برای ماجراجویی خود در خارج از کشور آماده میکند. این در اینجا شما علاقه خود را به مطالعات خود را در حالی که ثبت نام در دوره هایی که به شما اجازه ایجاد مستند خود را، اخلاق داستان داستان، و بیشتر. [+]

چرا رم؟

IES در خارج از کشور دوره زبان ایتالیایی در سطح مهارت (مورد نیاز 4 یا 8 اعتبار) دوره های تحصیلی در خارج از کشور IES دوره های زبان انگلیسی یا ایتالیایی (اختیاری، 3 واحد هر یک) انگلیسی یا ایتالیایی دوره های IES خارج از کشور را از یک برنامه رم دیگر (اختیاری، 3 واحد هر یک) دوره های آموزش انگلیسی یا ایتالیایی در یک دانشگاه محلی (اختیاری، 3 واحد هر یک) یادگیری خدمات / قرار دادن و سمینار اجرایی اجتماعی (اختیاری، 3 نمره) استقرار یا اعمال سؤال اجتماعی و سمینار همراه (3 اعتبار هر یک، اختیاری) [-]

Salamanca - Psychology

Campus تمام وقت 1 - 2  January 2019 اسپانیا Salamanca

[+]

چرا سالامانکا؟

همانطور که ذهن و رفتار انسانی را مطالعه می کنید، چه راه بهتر برای یادگیری بیشتر در مورد خود و دیگران از زندگی و یادگیری در خارج از کشور در سالامانکا؟

دوره های آموزشی در IES در خارج از کشور مرکز Salamanca و دانشگاه پاناتیکیا د Salamanka، و به زبان انگلیسی تدریس خواهد شد. شما می توانید مهارت های اسپانیایی خود را با یک دوره زبان اجباری در سالامانکا تمرین کنید.

سالامانکا و فراتر از آن کلاس درس شما خواهد بود. این برنامه همچنین انواع فعالیت های فرهنگی و سفرهای میدانی را برای بهبود تجربه دانشجویی ارائه می دهد. ... [-]


Shanghai Summer Direct Enrollment - Business in Asia

Campus تمام وقت May 2019 چین Shanghai

[+]

این ترویج نوآوری علمی و علمی، تطبیق توسعه اقتصادی و اجتماعی و حمایت از رشد کسب و کار است.

دوره های آموزشی

جلسات سخنرانان شرکت توسط مدیران صنعت و کارشناسان برجسته شرکت ها در صنایع مختلف و انواع شرکت ها (شرکت های چند ملیتی، شرکت های مشترک، شرکت های دولتی) زندگی روزمره

بخشی از ساختن شما در خانه در شانگهای احساس می کنید برای کمک به احساس امنیت و مراقبت از شما بهترین ها را انجام می دهیم. این که آیا این یک برنامه جهت گیری است که شما را تهدید می کند، مسکن که به راحتی و راحت است و یا سفرهای حوزه ای که از مسیر ضرب و شتم شما خارج می شود، ما همه چیز را در مورد خدمات دانشجویانمان داریم. این فقط یکی از چیزهایی است که برای ما شناخته شده است.... [-]


آمستردام - روانشناسی

Campus تمام وقت 1 - 2  January 2019 هلند Amsterdam

خودتان را در یک آزمایشگاه زیستی یا یک سخنرانی روانشناختی قرار دهید. در حال حاضر در اطراف شما - شما توسط دانش آموزان هلندی و بین المللی احاطه شده است. کلاس شما در یکی از آن ساختمان های آشنا قدیمی در محوطه خانه شما نیست؛ این دانشگاه در یکی از شهرهای پر هیجان انگیز و منحصر به فرد اروپا - آمستردام - در یک دانشگاه تحقیقاتی بین المللی شناخته شده است، Vrije Universiteit Amsterdam (VU). [+]

بررسی اجمالی

خودتان را در یک آزمایشگاه زیستی یا یک سخنرانی روانشناختی قرار دهید. در حال حاضر در اطراف شما - شما توسط دانش آموزان هلندی و بین المللی احاطه شده است. کلاس شما در یکی از آن ساختمان های آشنا قدیمی در محوطه خانه شما نیست؛ این دانشگاه در یکی از شهرهای پر هیجان انگیز و منحصر به فرد اروپا - آمستردام - در یک دانشگاه تحقیقاتی بین المللی شناخته شده است، Vrije Universiteit Amsterdam (VU).

با ارائه دوره های قوی خود در زمینه روانشناسی و علوم، دوره های آموزش انگلیسی در VU را برای اعمال تغییرات مهم خود از زیست شناسی سلولی تجربی به تاریخ و فلسفه روانشناسی دریافت خواهید کرد. شما می توانید عمیق به بزرگ خود شیرجه رفتن، اما همچنین شما می توانید فرصت های خود را با گزینه های IES Abroad جمله ارائه به زبان هلندی و فرهنگ، جنسیت و جنسیت، هنر استودیو، و تاریخ هنر گسترش می دهد.... [-]


آمستردام - علوم اجتماعی

Campus تمام وقت 1 - 2  January 2019 هلند Amsterdam

مطالعه ما در برنامه آمستردام از شهر استفاده می کند

[+]

بررسی اجمالی

آیا شما مشتاق نگاه مستقل و تازه به جهان و در خودتان هستید؟ اجازه دهید آمستردام چشم انداز شما را دوباره تعریف کند. این شهر مترقی، به خاطر پیشرفتهایی که در زمینه هنر، کسب و کار، سیاست و سیاست اجتماعی و اهمیت آن در تاریخ اروپا و جهان شناخته شده است، شناخته شده است.

مطالعه ما در برنامه آمستردام، بهره گیری از تعادل منحصر به فرد شهر تاریخ و فرهنگ معاصر را به شما می دهد و می توانید مطالعات خود را در دانشگاه معتبر ون آمستردام (UvA) و مرکز IES Abroad .... [-]


آمستردام - قانون

Campus تمام وقت 1 - 2  January 2019 هلند Amsterdam

شما بعد از فارغ التحصیلی در مدرسه حقوقی قرار می گیرید، آیا نمی توانید از نگاه مدرک تحصیلی قبل از اینکه به تحصیل بپردازید، و همچنین مشخص کنید که نوع کار قانونی مورد نظر شما چیست؟ این برنامه به شما این امکان را می دهد. در مورد حقوق تطبیقی ​​در زمینه بین المللی با تحصیل در خارج از کشور با ما در هلند آشنا شوید، در آنجا دانش آموزان محلی در مقطع کارشناسی حقوق خود را شروع می کنند. [+]

بررسی اجمالی

شما بعد از فارغ التحصیلی در مدرسه حقوقی قرار می گیرید، آیا نمی توانید از نگاه مدرک تحصیلی قبل از اینکه به تحصیل بپردازید، و همچنین مشخص کنید که نوع کار قانونی مورد نظر شما چیست؟ این برنامه به شما این امکان را می دهد. در مورد حقوق تطبیقی ​​در زمینه بین المللی با تحصیل در خارج از کشور با ما در هلند آشنا شوید، در آنجا دانش آموزان محلی در مقطع کارشناسی حقوق خود را شروع می کنند.... [-]


آمستردام - کسب و کار

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  January 2019 هلند Amsterdam + {تعداد} بیشتر

با موقعیت مرکزی آن در اروپا و وضعیت کامل در اتحادیه اروپا، هلند جای مناسب برای تحصیل در خارج از کشور است و نه تنها کسب و کار و اقتصاد در هلند را درک می کند، بلکه در سرتاسر اروپا نیز مهم است - شرکای قابل توجه تجاری آن عبارتند از آلمان، بلژیک ، فرانسه و انگلستان. [+]

چرا آمستردام؟

تصور کنید که مطالعه کسب و کار بین المللی و اقتصاد جهانی را در زیبا آمستردام، یکی از شهرهای پیشرو در اروپا برای کسب و کار و سیاست های مترقی اجتماعی و اقتصادی است. این نیز یک مرکز برای کارآفرینی و راه اندازی است. با موقعیت مرکزی آن در اروپا و وضعیت کامل در اتحادیه اروپا، هلند جای مناسب برای تحصیل در خارج از کشور است و نه تنها کسب و کار و اقتصاد در هلند را درک می کند، بلکه در سرتاسر اروپا نیز مهم است - شرکای قابل توجه تجاری آن عبارتند از آلمان، بلژیک ، فرانسه و انگلستان.... [-]


اتحادیه اروپا

Campus تمام وقت January 2019 آلمان Freiburg

چرا در یک محل تحصیل در خارج از کشور، زمانی که بتوانید سیاست و فرهنگ بیش از 15 کشور اروپایی را تجربه کنید؟ برنامه اتحادیه اروپا به شما اجازه می دهد تا در مورد سیاست، اقتصاد، تجارت و روابط بین الملل مانند هرگز قبل از آن زندگی و یاد بگیرید. [+]

بررسی اجمالی

چرا در یک محل تحصیل در خارج از کشور، زمانی که بتوانید سیاست و فرهنگ بیش از 15 کشور اروپایی را تجربه کنید؟ برنامه اتحادیه اروپا به شما اجازه می دهد تا در مورد سیاست، اقتصاد، تجارت و روابط بین الملل مانند هرگز قبل از آن زندگی و یاد بگیرید. شهر فراببورگ، آلمان در مرکز شهر، پایه خانه شما خواهد بود. در اینجا شما می توانید دوره های آموزش انگلیسی مانند Global Leadership، Political Science، and German را برگزار کنید.... [-]


بارسلونا - علوم سیاسی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2019 اسپانیا Barcelona + {تعداد} بیشتر

در این برنامه می توانید دوره های مختلفی از جمله موضوعات سیاسی، منطقه ای، امنیت بین المللی، تجارت و روابط بین الملل و بسیاری دیگر را بگذرانید. [+]

چرا بارسلونا؟

بارسلونا به عنوان بیشترین شهر بین المللی در اسپانیا، جایگاه مهمی برای روابط بین الملل و همچنین تجارت و تجارت بین المللی است. با توجه به ترکیبی از زبان اسپانیایی، انگلیسی، فرانسوی و بیشتر، ارتباطات سیاسی قوی با سایر نقاط اروپا و فراتر از آن وجود دارد. بارسلون با ترکیبی از فرهنگ ها، فرصتی غیرمعمول برای دیدن دیدگاه های منطقهای، ملی و بین المللی را در هم آمیخته است.

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد... [-]

بارسلونا - هنر لیبرال

Campus تمام وقت 1 - 2  September 2019 اسپانیا Barcelona

طیف گسترده ای از دوره های IES Abroad وجود دارد، در درجه اول به انگلیسی توسط استادان کلاس جهانی تدریس می شود. شما به سطوح مبتنی بر مهارت زبان گروه بندی می شوید تا گزینه های ثبت نام دوره خود را تمرکز کنید. این همچنین احساس جامعه را با دانش آموزان دیگر شما فراهم می کند و به شما برای به حداکثر رساندن یادگیری شما چالش می زند. [+]

بررسی اجمالی

چشم های خود را بر روی بسیاری از مناظر بارسلونا بگذارید تحسین معماری مدرن خیره کننده مدرن کلیسای Sagrada Familia آنتونی گادوی، از طریق پارک غول پیکر Güell، خرید بازارهای و فروشندگان خیابانی Las Ramblas، بازدید از سواحل زیبا - آیا ما باید ادامه دهیم؟ شما می توانید همه را در اینجا تجربه کنید.

طیف گسترده ای از دوره های IES Abroad وجود دارد، در درجه اول به انگلیسی توسط استادان کلاس جهانی تدریس می شود. شما به سطوح مبتنی بر مهارت زبان گروه بندی می شوید تا گزینه های ثبت نام دوره خود را تمرکز کنید. این همچنین احساس جامعه را با دانش آموزان دیگر شما فراهم می کند و به شما برای به حداکثر رساندن یادگیری شما چالش می زند.... [-]


بارسلونا - کار نیمه تمام وقت

Campus تمام وقت September 2019 اسپانیا Barcelona

برنامه کارآموزی 12 هفته ای ما در بارسلون، تضمین می کند که در زمینه انتخاب شما، 30 تا 40 ساعت در روز کارآموزی بدون حقوق، اعتبار ارائه می شود. مهارت های حرفه ای خود را توسعه دهید، توانایی خود را برای برقراری ارتباط در میان فرهنگ ها، و تجربه کار واقعی کسب کنید که پرش شغلی خود را در بازار کار رقابتی امروز آغاز می کند. [+]

بررسی اجمالی

شروع کار حرفه ای خود را با به دست آوردن تجربه کار بین المللی با کارآموزی ترم در بارسلونا، مرکز اقتصادی و فرهنگی شبه جزیره ایبرین. بارسلونا در بسیاری از صنایع، از جمله تجارت، آموزش و پرورش، فناوری های جدید، سرگرمی، رسانه ها و مد ها، نقش مهمی دارد. فرصت های عالی در سازمان های غیرانتفاعی بین المللی و هنر نیز وجود دارد. یک شبکه جهانی تماس های حرفه ای ایجاد کنید در حالی که همه چیز را در این شهر اسپانیایی زیبا قرار می دهید که بین دریای آبی روشن و کوه های باشکوه واقع شده است.... [-]


برلین - زبان

Campus تمام وقت 1 - 2  March 2019 آلمان Berlin

این برنامه به ویژه برای بهبود مهارت های زبان آلمانی شما طراحی شده است، این برنامه بر فرهنگ و سنت های غنی برلین متمرکز است تا کارهای آموزشی خود را با تاریخ زندگی شهر مرتبط سازد. دوره های IES Abroad توسط استادان محلی در آلمان تدریس می شود و انواع مختلف تحصیلی در دانشگاه های محلی در دسترس است. [+]

بررسی اجمالی

لحظه ای که از هواپیما در برلین می گذرد، انرژی آن را احساس خواهید کرد. این مکان ایده های جدیدی است که در آن فن آوری های مدرن و طراحی مدرن شیوه زندگی هستند و گالری های هنری را می توان در تقریبا هر گوشه ای پیدا کرد. اما فراموش نکنید که این شهر پویا نیز مرکز تاریخ اروپای مدرن است - برای آنکه اثر تاریخی سیاسی، اجتماعی و فرهنگی قرن بیستم را نادیده بگیرد، هیچ ربطی ندارد. از شما دعوت میکنیم تا در برلین تحصیل کنید و یکی از پر جنب و جوشترین شهرهای جهان را بیابید. این برنامه به ویژه برای بهبود مهارت های زبان آلمانی شما طراحی شده است، این برنامه بر فرهنگ و سنت های غنی برلین متمرکز است تا کارهای آموزشی خود را با تاریخ زندگی شهر مرتبط سازد.... [-]


برلین - متروپولیتن

Campus تمام وقت September 2019 آلمان Berlin

با استفاده از برلین به عنوان نمونه موردی، این برنامه آموزش انگلیسی به بررسی مسائل مربوط به شهرهای بزرگ امروز می پردازد. از طریق دوره های تطبیقی ​​و بین رشته ای، به منظور درک بهتر توسعه شهر و فرهنگ آن، شما موضوعاتی مانند معماری، هویت فرهنگی، جنسیت و سیاست های جنسی، چند فرهنگی، فرهنگ عامه و مطالعات شهری را مطالعه می کنید. [+]

بررسی اجمالی

قدم زدن در خیابان های برلین و در اطراف یک گوشه، ساختمان های پیشرفته ای را می بینید که از فن آوری پیشرفته پیشرفته برخوردار هستند. در اطراف گوشه کنار، شما می توانید گالری های هنری، کافی نت ها و مغازه های خیابان های سنگی را بر روی دیوار قرار دهید. به عنوان یک شهر که در قرن گذشته ساخته شده و بازسازی شده است، برلین شهری از تضاد و نوآوری باقی مانده است. بیا و تحصیل در خارج از کشور در برلین، و انرژی و هیجان این شهر شگفت انگیز را تجربه کنید.... [-]


برلین - مطالعات امنیتی

Campus تمام وقت 14  September 2019 آلمان Berlin

دوره های این برنامه از موضع برلین به عنوان پایتخت آلمان و موقعیت آلمان به عنوان یک کشور پیشرو در اتحادیه اروپا بهره می برند. دوره های تدریس انگلیسی، مقایسات و منافع مرزهای باز، اتحادیه اروپا، استراتژی های مبارزه با تروریسم و ​​همچنین چالش ها و منافع مهاجرت را در مقایسه و مخالفت می کند. [+]

بررسی اجمالی

12 اعتبار 12 هفته 12،000 دلار.

برلین ما - امور بین الملل

دوره های این برنامه از موضع برلین به عنوان پایتخت آلمان و موقعیت آلمان به عنوان یک کشور پیشرو در اتحادیه اروپا بهره می برند. دوره های تدریس انگلیسی، مقایسات و منافع مرزهای باز، اتحادیه اروپا، استراتژی های مبارزه با تروریسم و ​​همچنین چالش ها و منافع مهاجرت را در مقایسه و مخالفت می کند.

برلین نیز کلاس شما خواهد بود. تصور کنید که مطالعه چالش های اروپایی و جهانی که آلمان با آن روبرو می شود و سپس در کنار بقایای دیوار برلین، یک یادآوری دقیق از گذشته آشفته شهر است. یا در حین یادگیری مهاجرت در آلمان از طریق بازار ترکیه سرگردان باشید. آیا شما می توانید تصویر کاوش در محله برلین، در نظر گرفتن معماری خیره کننده، و لذت بردن از doners و currywurst؟ این مطالعه در خارج از کشور است... [-]


بوئنوس آیرس - انجمن های آمریکای لاتین

Campus تمام وقت 1 - 2  February 2019 آرژانتین Buenos Aires

برای دانشجویان تمام سطوح زبان، انجمن های آمریکای لاتین، باز است [+]

بررسی اجمالی

اگر شما برای یک ماجراجویی شهری آماده هستید، بوئنوس آیرس شهر شماست. با ولسوالی های بی پایان و محله هایی که برای کشف، شما را در مناظر و صداهای بوئنوس آیرس گم می کنند. تانگو شب را به عنوان رقص مردمی کشور یاد میگیرید، در یکی از بسیاری از بازیهای فوتبال حضور پیدا کنید و صحنه هنر محلی را مرور کنید - همه اینها بیشتر در انتظار دانشجوی تحصیل در خارج از کشور در بوینس آیرس است.

برای دانشجویان تمام سطوح زبان، انجمن های آمریکای لاتین، باز است... [-]


بوئنوس آیرس - غوطه وری پیشرفته اسپانیایی

Campus تمام وقت 1 - 2  February 2019 آرژانتین Buenos Aires

به ویژه برای دانش آموزان با مهارت پیشرفته زبان اسپانیایی طراحی شده است، برنامه ما اجازه می دهد تا شما را در مهارت های زبان خود را به عنوان خود را در فرهنگ آرژانتین غوطه ور کنید. علاوه بر مطالعه زبان پیشرفته در مرکز بوئنوس آیرس ما، شما را از انواع دوره های تحصیلی IES Abroad اسپانیایی آموزش می دهد که با تمرکز بر موارد زیر می باشد: [+]

بررسی اجمالی

شما خواندن، نوشتن و اسپانیایی صحبت می کنید، پس چرا آموزش و پرورش خود را به سطح بعدی نمی دهید؟ زندگی و تحصیل در بوینس آیرس، جایی که مردم محلی باز هستند و علاقمند به صحبت کردن با اسپانیایی با شما هستند و به شما کمک می کنند زبان، تاریخ و فرهنگ خود را یاد بگیرند.

به ویژه برای دانش آموزان با مهارت پیشرفته زبان اسپانیایی طراحی شده است، برنامه ما اجازه می دهد تا شما را در مهارت های زبان خود را به عنوان خود را در فرهنگ آرژانتین غوطه ور کنید. علاوه بر مطالعه زبان پیشرفته در مرکز بوئنوس آیرس ما، شما را از انواع دوره های تحصیلی IES Abroad اسپانیایی آموزش می دهد که با تمرکز بر موارد زیر می باشد:... [-]


تابستان rome - مطالعات مد

Campus تمام وقت پاره وقت May 2019 ایتالیا Rome + {تعداد} بیشتر

برنامه تابستانی ما با Accademia di Costume e Moda - یک مرکز شناخته شده برتری در زمینه آموزش مد و طراحی صحنه و لباس - برای ارائه دو دوره مدرن مد است. [+]

چرا رم؟

کاوش در طراحی و تولید مد در یکی از شهرهای مد جهان در تابستان امسال - رم! از طریق دوره های آموزشی و تجربیات تجربی، شما به جنبه های نظری و عملی مد تولید مد ایتالیایی می پردازید. سفر به موزه های محلی، نمایشگاه ها و سایت های دیگر منافع، زمینه را برای آنچه که در کلاس درس می آموزید، فراهم می کند.

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد

برنامه تابستانی ما با Accademia di Costume e Moda - یک مرکز شناخته شده برتری در زمینه آموزش مد و طراحی صحنه و لباس - برای ارائه دو دوره مدرن مد است.... [-]


توکیو - زبان

Campus تمام وقت 1 - 2  March 2019 ژاپن Tokyo

درک خودتان از ژاپن را از طریق غرق شدن در ژاپن معاصر و فرهنگ آن گسترش دهید و بهترین راه یادگیری زبان ژاپنی چیست؟ در دانشگاه بین المللی Kanda (KUIS) شما یک دوره 6 کلاس اعتباری را که مخصوص دانشجویان IES Abroad (با انتخاب حداکثر 12 نمره زبان) طراحی شده است، به همراه دوره های تحصیلات تکمیلی به زبان انگلیسی تدریس خواهید کرد. [+]

بررسی اجمالی

مراسم چای، خوشنویسی، موسیقی، رقص، و هنرهای رزمی-ژاپن یک گیاه فرهنگی قدیمی و جدید است که می توانید در طول زمان خود در توکیو کاوش کنید. زندگی و یادگیری در این شهر هیجان انگیز که در آن گذشته با آینده آمیخته می شود و مدرن مدرن با کنار سنتی کنار می آیند.

درک خودتان از ژاپن را از طریق غرق شدن در ژاپن معاصر و فرهنگ آن گسترش دهید و بهترین راه یادگیری زبان ژاپنی چیست؟ در دانشگاه بین المللی Kanda (KUIS) شما یک دوره 6 کلاس اعتباری را که مخصوص دانشجویان IES Abroad (با انتخاب حداکثر 12 نمره زبان) طراحی شده است، به همراه دوره های تحصیلات تکمیلی به زبان انگلیسی تدریس خواهید کرد. پیشنهادات دوره های زبان انگلیسی به ژاپنی از نظر فرهنگ، تاریخ، سیاست و هنرهای معاصر نگاه می کنند. KUIS که در سال 1987 تاسیس شد، یک دانشگاه خصوصی است که به دنبال تعالی در مطالعات بین المللی، زبان های خارجی، ارتباطات بین فرهنگی، فرهنگ ژاپنی و زبان شناسی است.... [-]


ثبت نام دوبلین مستقیم - دانشکده دانشگاه دوبلین

Campus تمام وقت September 2019 ایرلند Dublin

دانشگاه کالیفرنیا دوبلین (UCD) که در سال 1854 تأسیس شده است دارای بیش از 160 سال سنت است. فارغ التحصیلان آن انقلابیون هستند که در مبارزه برای استقلال ایرلند، جیمز جویس، رمان نویس مشهور و رؤسای جمهوری ایرلندی و Taoiseach (نخست وزیران) شرکت کردند. [+]

چرا دوبلین؟

دانشگاه کالیفرنیا دوبلین (UCD) که در سال 1854 تأسیس شده است دارای بیش از 160 سال سنت است. فارغ التحصیلان آن انقلابیون هستند که در مبارزه برای استقلال ایرلند، جیمز جویس، رمان نویس مشهور و رؤسای جمهوری ایرلندی و Taoiseach (نخست وزیران) شرکت کردند.

امروز UCD بزرگترین دانشگاه ایرلند است. شناخته شده برای مدرسه کسب و کار در سطح بالا، مدرسه برجسته آنها در علوم انسانی و رهبری آنها در نوآوری های علم و فناوری، چیزی برای همه در UCD وجود دارد.... [-]


ثبت نام دوبلین مستقیم - دانشکده ملی تئاتر ملی ایرلند - Gaiety School of Acting

Campus تمام وقت January 2019 ایرلند Dublin

شما نیازی به شانس ایرلندی نخواهید داشت تا یک تجربه فراموش نشدنی در خارج از کشور در دوبلین تجربه کنید. با مستقیما در دانشکدۀ ملی تئاتر ملی ایرلند- Gaiety School of Acting (NTSI-GSA) ثبت نام کنید، لذت بردن از دوستیابی ایرلندی که برای مهمان نوازی شما شناخته شده است، خواهید داشت. [+]

بررسی اجمالی

شما نیازی به شانس ایرلندی نخواهید داشت تا یک تجربه فراموش نشدنی در خارج از کشور در دوبلین تجربه کنید. با مستقیما در دانشکدۀ ملی تئاتر ملی ایرلند- Gaiety School of Acting (NTSI-GSA) ثبت نام کنید، لذت بردن از دوستیابی ایرلندی که برای مهمان نوازی شما شناخته شده است، خواهید داشت. شما در خانه بیشتر احساس می کنید که دانمارک جمعیت جوان دارد (بیش از نیمی از شهر زیر 25 سال سن دارد).

دانشکده تئاتر ملی ایرلند-گایتی، مدرسه ای که در زمینه بازیگری فعالیت می کند، متخصص است. این برنامه عمدتا برای کسانی که برای چالش سازگاری با یک فرهنگ دانشگاهی کاملا جدیدی که نیاز به کار مستقل مستقل دارد آماده است.... [-]


ثبت نام مستقیم Amsterdam - Conservatorium van Amsterdam

Campus تمام وقت 1 - 2  January 2019 هلند Amsterdam

به عنوان یک دانشجوی موسیقی، شما در محیط هنری پرطرفدار آمستردام، یک شهر شناخته شده برای توانایی خود در درک عبارات روح انسان، شکوفا خواهید شد. [+]

بررسی اجمالی

به عنوان یک دانشجوی موسیقی، شما در محیط هنری پرطرفدار آمستردام، یک شهر شناخته شده برای توانایی خود در درک عبارات روح انسان، شکوفا خواهید شد.

ثبت نام در کنسرواتوار ون آمستردام، بزرگترین و متنوع ترین کنسرت موسیقی در هلند، شما را به طور کامل به یک موسسه تخصصی متصل می کند که در آن با دانشجویان دیگر که به مطالعه موسیقی علاقه مند هستند، تحصیل می کنید.

کنسرواتوار ون آمستردام از شهرت ثابت آمستردام در موسیقی استفاده می کند تا به ارائه آموزش عالی در عملکرد، تئوری و ترکیب موسیقی کلاسیک و جاز کمک کند. این کنسرواتوری متعهد به حمایت از استانداردهای برتر آموزش، اجرای و ایجاد موسیقی در یک دوره آموزشی بسیار شخصی است. اگر میخواهید در CvA تحصیل کنید، باید انگیزه و قصد داشته باشید که یک موسیقیدان حرفه ای، دانشمند موسیقی یا آهنگساز باشید، یک کارآمد، ترکیب یا نظریه قوی و مستقل باشید.... [-]


ثبت نام مستقیم Christchurch - دانشگاه کانتربری

Campus تمام وقت 1 - 2  February 2019 نیوزیلند Christchurch

در طول زمان خود در Christchurch، شما مستقیما در دانشگاه کانتربری، یکی از سه دانشگاه برتر نیوزیلند و در 3٪ از دانشگاه های جهان ثبت نام می کنید. شما همچنین به بیش از 50 دانشکده علمی و بیش از 100 باشگاه و سازمان های دانشگاهی دسترسی ایده آل می دهید تا بتوانید با دانش آموزان کیوی (محلی) ارتباط برقرار کنید. [+]

بررسی اجمالی

هنگامی که شما پنجره خود را در کریستچور نگاه می کنید، می دانید که اکتشاف در انتظار شماست - پیاده روی، ماهیگیری، قایقرانی، یا شنا - در اینجا فقط یک روز معمولی است. لذت بردن از زندگی پر جنب و جوش، با این حال آرام است، که Christchurch تا به حال ارائه دهد.

در طول زمان خود در Christchurch، شما مستقیما در دانشگاه کانتربری، یکی از سه دانشگاه برتر نیوزیلند و در 3٪ از دانشگاه های جهان ثبت نام می کنید. شما همچنین به بیش از 50 دانشکده علمی و بیش از 100 باشگاه و سازمان های دانشگاهی دسترسی ایده آل می دهید تا بتوانید با دانش آموزان کیوی (محلی) ارتباط برقرار کنید. محوطه دانشگاه تنها در فاصله 15 دقیقه از شهر قرار دارد و بیش از 215 هکتار از زمین های زیبا و باغ وحش دارد.... [-]


ثبت نام مستقیم Quito - Universidad San Francisco de Quito

Campus تمام وقت 1 - 2  January 2019 اکوادور Quito

در حالی که در کویتو، به طور مستقیم در دانشگاه سان فرانسیسکو د کیتو (USFQ) ثبت نام کرده و اکثر دوره های خود را در دانشگاه در کنار دانش آموزان محلی دریافت می کنید. از آنجا که USFQ تقریبا 1500 دوره هر ترم را در رشته های گوناگون ارائه می دهد، دانش آموزان با تقریبا هر گونه علمی می توانند گزینه های ثبت نام هیجان انگیز و چالش برانگیز را پیدا کنند. [+]

بررسی اجمالی

کویتو برای روح پرماجرا مناسب است. با کوه های اطراف آن، شما همیشه فقط از یک منظره ی نفس گیر از دره و از دید پرنده ای از معماری استعماری اسپانیا که باعث می شود شهر مشهور است، صعود کنید. به علاوه، کیتو یک پایگاه عالی برای سفر به جنگل های بارانی و زیستگاه های دریایی است که اکوادور را در سراسر جهان معروف می کند. ما از شما در اکوادور دعوت میکنیم تا اسپانیایی خود را بهبود ببخشید و لذت بردن از همه این کشور شگفت انگیز را ارائه دهید.... [-]


ثبت نام مستقیم جزایر گالاپاگوس - GAIAS

Campus تمام وقت January 2019 اکوادور Puerto Ayora

دلیلی وجود دارد که بسیاری از معروف ترین دانشمندان جهان از جزایر گالاپاگوس دیدن کرده اند - اکنون نوبت شماست تا کشف یکی از زیباترین و زیباترین مکان های جزیره در جهان را ببینید. این در اینجاست که شما در دست گرفتن تجربه در زمینه موضوعاتی چون زیست شناسی، محیط زیست، مطالعات محیطی، محیط زیست دریایی و جامعه شناسی خواهید بود. [+]

بررسی اجمالی

دلیلی وجود دارد که بسیاری از معروف ترین دانشمندان جهان از جزایر گالاپاگوس دیدن کرده اند - اکنون نوبت شماست تا کشف یکی از زیباترین و زیباترین مکان های جزیره در جهان را ببینید. این در اینجاست که شما در دست گرفتن تجربه در زمینه موضوعاتی چون زیست شناسی، محیط زیست، مطالعات محیطی، محیط زیست دریایی و جامعه شناسی خواهید بود. این برنامه ثبت نام مستقیم توسط موسسه علمی برای هنر و علوم Galápagos (GAIAS)، یک دانشگاه دور افتاده از دانشگاه سان فرانسیسکو دی کویتو (USFQ) واقع در جزیره San Cristóbal، سازماندهی شده است. قبل از رفتن به گالاپاگوس، این برنامه با یک ماه در کویتو شروع می شود، جایی که شما در جهت گیری، دوره ای در پردیس USFQ Cumbaya و دوره های مربوط به دوره شرکت می کنید. ماههای باقی مانده در سان کریستوبال در جزایر گالاپاگوس صرف می شود. سفرهای مرتبط با دوره های دیگر به شما اجازه می دهد زمان خود را در مکان های دیگر بر اساس ثبت نام دوره خود صرف کنید. از سه قسمت در دوره های مختلف انتخاب کنید:... [-]


ثبت نام مستقیم سیدنی - دانشگاه Macquarie

Campus تمام وقت 1 - 2  July 2019 استرالیا Sydney

برنامه تحصیل در خارج از کشور در سیدنی به شما امکان می دهد تا مستقیما در دانشگاه معتبر Macquarie ثبت نام کنید و دسترسی به مجموعه وسیعی از دوره های مختلف را در صدها رشته فراهم کنید. [+]

بررسی اجمالی

از شانس خود برای زندگی و یادگیری در یکی از زیباترین و شیک ترین شهرهای سیدنی استفاده کنید. لذت بردن از آب و هوای راحت سیدنی (تابستان گرم و زمستان های خفیف)، سواحل مشهور جهان (فکر می کنید: Bondi، Manly و Coogee)، و نقاط نمادین در اطراف شهر (Rocks، Harbour Bridge و باغ گیاه شناسی سلطنتی).

برنامه تحصیل در خارج از کشور در سیدنی به شما امکان می دهد تا مستقیما در دانشگاه معتبر Macquarie ثبت نام کنید و دسترسی به مجموعه وسیعی از دوره های مختلف را در صدها رشته فراهم کنید.... [-]


ثبت نام مستقیم سیدنی - دانشگاه سیدنی

Campus تمام وقت 1 - 2  February 2019 استرالیا Sydney

برنامه تحصیل در خارج از کشور در سیدنی به شما امکان می دهد تا مستقیما در دانشگاه معتبر سیدنی ثبت نام کنید و دسترسی به مجموعه وسیعی از دوره های مختلف در سراسر صدها رشته وجود دارد. [+]

بررسی اجمالی

از شانس خود برای زندگی و یادگیری در یکی از زیباترین و شیک ترین شهرهای سیدنی استفاده کنید. لذت بردن از آب و هوای راحت سیدنی (تابستان گرم و زمستان های خفیف)، سواحل مشهور جهان (فکر می کنید: Bondi، Manly و Coogee)، و نقاط نمادین در اطراف شهر (Rocks، Harbour Bridge و باغ گیاه شناسی سلطنتی). برنامه تحصیل در خارج از کشور در سیدنی به شما امکان می دهد تا مستقیما در دانشگاه معتبر سیدنی ثبت نام کنید و دسترسی به مجموعه وسیعی از دوره های مختلف در سراسر صدها رشته وجود دارد.... [-]


ثبت نام مستقیم سیدنی - دانشگاه نیو ساوت ولز

Campus تمام وقت 1 - 2  February 2019 استرالیا Sydney

برنامه تحصیل در خارج از کشور در سیدنی به شما امکان می دهد تا مستقیما در دانشگاه معتبر نیو ساوت ولز ثبت نام کنید و با دسترسی به مجموعه وسیعی از دوره های مختلف در سراسر صدها رشته. [+]

بررسی اجمالی

از شانس خود برای زندگی و یادگیری در یکی از زیباترین و شیک ترین شهرهای سیدنی استفاده کنید. لذت بردن از آب و هوای راحت سیدنی (تابستان گرم و زمستان های خفیف)، سواحل مشهور جهان (فکر می کنید: Bondi، Manly و Coogee)، و نقاط نمادین در اطراف شهر (Rocks، Harbour Bridge و باغ گیاه شناسی سلطنتی).

برنامه تحصیل در خارج از کشور در سیدنی به شما امکان می دهد تا مستقیما در دانشگاه معتبر نیو ساوت ولز ثبت نام کنید و با دسترسی به مجموعه وسیعی از دوره های مختلف در سراسر صدها رشته.... [-]


ثبت نام مستقیم لندن - دانشگاه کالج لندن

Campus تمام وقت 1 - 2  December 2019 بریتانیا London

این شانس شما برای زندگی و یادگیری در کنار دانشجویان انگلستان و سراسر جهان است که مستقیما در دانشگاه کالج لندن ثبت نام می کنند. [+]

بررسی اجمالی

در مورد لندن چیزی غیر قابل مقاومت است. شاید این حوادثی مثل Big Ben یا Bridge Tower است که در حال حاضر آشنا هستند. یا شخصیت بین المللی که در هر محله ای ظاهر می شود، جایی که افراد دارای زمینه های مختلف فرهنگی، قومی و اجتماعی و اقتصادی زندگی می کنند و با یکدیگر همکاری می کنند. هر آنچه که در این است که شما را به لندن متصل کرده است، به عقب نگاه نکنید - لندن در انتظار است!

این شانس شما برای زندگی و یادگیری در کنار دانشجویان انگلستان و سراسر جهان است که مستقیما در دانشگاه کالج لندن ثبت نام می کنند. IES Abroad لندن متعهد است تا تجربه تحصیل در خارج از کشور خود را با خدمات دانشجویان برتر و فرصت های کامل زندگی در لندن تجربه کند. کارکنان ما در لندن به شما کمک خواهند کرد تا بیشترین تجربه خود را در خارج از کشور تجربه کنید. لندن کلاس شما خواهد بود مشارکت در جامعه محلی یا یک باشگاه دانشجویی تجربیات یادگیری خود را غنی می کند و فرصت های عالی برای یکپارچگی فرهنگی را فراهم می آورد. W... [-]


ثبت نام مستقیم لندن - شهر، دانشگاه لندن

Campus تمام وقت 1 - 2  January 2019 بریتانیا London

این شانس شما برای زندگی و یادگیری در کنار دانش آموزان انگلستان و سراسر جهان است که مستقیما در دانشگاه شهر لندن ثبت نام می کنند. [+]

بررسی اجمالی

در مورد لندن چیزی غیر قابل مقاومت است. شاید این حوادثی مثل Big Ben یا Bridge Tower است که در حال حاضر آشنا هستند. یا شخصیت بین المللی که در هر محله ای ظاهر می شود، جایی که افراد دارای زمینه های مختلف فرهنگی، قومی و اجتماعی و اقتصادی زندگی می کنند و با یکدیگر همکاری می کنند. هر آنچه که در این است که شما را به لندن متصل کرده است، به عقب نگاه نکنید - لندن در انتظار است!

این شانس شما برای زندگی و یادگیری در کنار دانش آموزان انگلستان و سراسر جهان است که مستقیما در دانشگاه شهر لندن ثبت نام می کنند.... [-]


ثبت نام مستقیم لندن - ملکه مریم

Campus تمام وقت 1 - 2  January 2019 بریتانیا London

این شانس شما برای زندگی و یادگیری در کنار دانشجویان انگلستان و سراسر جهان است که مستقیما در یک دانشگاه لندن ثبت نام می کنند. با هفت موسس معتبر به انتخاب، شما یک مدرسه و برنامه شغلی را پیدا خواهید کرد که با نیازهای شما منطبق است. [+]

بررسی اجمالی

در مورد لندن چیزی غیر قابل مقاومت است. شاید این حوادثی مثل Big Ben یا Bridge Tower است که در حال حاضر آشنا هستند. یا شخصیت بین المللی که در هر محله ای ظاهر می شود، جایی که افراد دارای زمینه های مختلف فرهنگی، قومی و اجتماعی و اقتصادی زندگی می کنند و با یکدیگر همکاری می کنند. هر آنچه که در این است که شما را به لندن متصل کرده است، به عقب نگاه نکنید - لندن در انتظار است!

این شانس شما برای زندگی و یادگیری در کنار دانشجویان انگلستان و سراسر جهان است که مستقیما در یک دانشگاه لندن ثبت نام می کنند. با هفت موسس معتبر به انتخاب، شما یک مدرسه و برنامه شغلی را پیدا خواهید کرد که با نیازهای شما منطبق است.... [-]


ثبت نام مستقیم مستقیم - Université Nice Sophia Antipolis

Campus تمام وقت 1 - 2  January 2019 فرانسه Nice

آیا مهارت های زبان فرانسوی پیشرفته ای دارید؟ بررسی. آیا شما علاقه مند به زندگی و یادگیری در یک شهرستان ساحلی زیبا، جایی که آسمان آبی با درخشان دریای مدیترانه آبی است و شما می توانید فرهنگ فرانسه را در بهترین جا لذت ببرید؟ بررسی. آیا میخواهید در کنار دانشجویان بین المللی و محلی در حوزه ی علوم انسانی، علوم سیاسی، علم یا مهندسی مطالعه کنید در حالی که به طور کامل در فرانسه تحصیل می کنید؟ بررسی. سپس کیسه های خود را بسته بندی کنید و به نیس بپیچید، جایی که مستقیما به دانشگاه Nice Sophia Antipolis (UNS) ثبت نام کنید. [+]

بررسی اجمالی

آیا مهارت های زبان فرانسوی پیشرفته ای دارید؟ بررسی. آیا شما علاقه مند به زندگی و یادگیری در یک شهرستان ساحلی زیبا، جایی که آسمان آبی با درخشان دریای مدیترانه آبی است و شما می توانید فرهنگ فرانسه را در بهترین جا لذت ببرید؟ بررسی. آیا میخواهید در کنار دانشجویان بین المللی و محلی در حوزه ی علوم انسانی، علوم سیاسی، علم یا مهندسی مطالعه کنید در حالی که به طور کامل در فرانسه تحصیل می کنید؟ بررسی. سپس کیسه های خود را بسته بندی کنید و به نیس بپیچید، جایی که مستقیما به دانشگاه Nice Sophia Antipolis (UNS) ثبت نام کنید.... [-]


ثبت نام مستقیم مستقیم - مدرسه کسب و کار SKEMA

Campus تمام وقت 1 - 2  January 2019 فرانسه Nice

این فرصت شما برای زندگی و یادگیری همراه با دانش آموزان از فرانسه و در سراسر جهان با مستمر ثبت نام در مدرسه کسب و کار SKEMA است. دانشگاه ایالتی کابینۀ کسب و کار SKEMA در قلب سوفیا آنتیپولیس قرار دارد که در آن شما مستقیما در دوره های خود ثبت نام خواهید کرد. [+]

بررسی اجمالی

نیس به راحتی بین کن و موناکو واقع شده است، به خاطر آبشارهای نفس گیر و شیوه زندگی عجیب و غریب در روستای فرانسوی مشهور است. اما آیا می دانستید که Nice نیز نزدیک به سوفیا آنتیپولیس، پارک شناخته شده اروپا شناخته شده است که بیش از 1300 شرکت بین المللی در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، بیوتکنولوژی و تحقیقات در اختیار دارد؟ این پارک نیز به عنوان دره سیلیکون فرانسوی شناخته شده است.... [-]


ثبت نام مستقیم ناگویا - دانشگاه نانزان

Campus تمام وقت 1 - 2  January 2019 ژاپن Nagoya

در مرکز مطالعات ژاپن (CJS) در دانشگاه نانزان به فرهنگ ژاپنی خود غرق شوید. دانشگاه نانزان به عنوان یک دانشگاه خصوصی برجسته، امکانات آموزشی فراوان ارائه می دهد. علاوه بر کلاس زبان فشرده زبان ژاپنی، شما از طیف وسیعی از CJS ارائه دوره های آموزش انگلیسی در کسب و کار، علوم انسانی و علوم اجتماعی، [+]

بررسی اجمالی

سنت با مدرنیته در شهر ژاپن پر زرق و برق ناگویا ملاقات می کند. سنت های بی شماری فرهنگی در ناگویا آغاز شده است و از طریق نسل ها به تصویب رسیده است - این شهر به عنوان Geidokoro، مرکز هنر و فرهنگ نامیده می شود. آیا مراسم و فستیوال هایی که در معابد و زیارتگاه ها در ناحیه ناگویا برگزار می شود، از دست ندهید.

ناگویا، همراه با سنت های فرهنگی آن، یک شهر بندر و مرکز صنعتی است. شرکت های بزرگ بین المللی در ناگویا حضور دارند، از جمله تویوتا، لکسوس، میتسوبیشی موتورز، برادر صنایع، بوئینگ و صنایع سنگین میتسوبیشی.... [-]


جزایر گالاپاگوس ژانویه دوره - اکوسیستم دریایی

Campus تمام وقت January 2019 اکوادور Puerto Baquerizo Moreno

هیچ جایی در جهان مانند جزایر گالاپاگوس وجود ندارد. این جزایر 3.5 میلیون ساله در حدود 600 مایل در ساحل اکوادور واقع شده و به برخی از گونه های نادر ترین سیاره زندگی می کنند و جایی است که چارلز داروین اولین تئوری انتخاب طبیعی خود را فرموله کرد. [+]

چرا جزایر گالاپاگوس؟

هیچ جایی در جهان مانند جزایر گالاپاگوس وجود ندارد. این جزایر 3.5 میلیون ساله در حدود 600 مایل در ساحل اکوادور واقع شده و به برخی از گونه های نادر ترین سیاره زندگی می کنند و جایی است که چارلز داروین اولین تئوری انتخاب طبیعی خود را فرموله کرد. مطالعه در خارج از کشور اینجا با ما اجازه می دهد تا شما را به کشف زیبایی های باور نکردنی و تنوع زیستی جزایر گالاپاگوس که دانشمندان مشهور و مسافران جهان را برای دهه ها چیده است.... [-]


خوب - کسب و کار، پایداری

Campus تمام وقت 1 - 2  January 2019 فرانسه Nice

لذت بردن از آنچه که ساحل در حال ارائه است در حالی که مطالعه موضوعات مربوط به ساحل دریای مدیترانه، مانند پاکسازی و مهاجرت، بهبود مهارت های زبان خود (بدون تجربه مورد نیاز)، و یادگیری در مورد کسب و کار با دیگر دانشجویان بین المللی لذت ببرید. [+]

بررسی اجمالی

بر روی لبه دریای مدیترانه در Riviera پر زرق و برق فرانسه، زیبا با آب و هوای خفیف و آسمان های خود را شاداب. این که آیا شما خیابان های باریک قدیمی شهر را تماشا می کنید یا به سمت پایین از Colline du Chateau (Castle Hill) در منظره ی جالب این شهر نفس گیر نگاه می کنید، Nice شما را جذب می کند. لذت بردن از آنچه که ساحل در حال ارائه است در حالی که مطالعه موضوعات مربوط به ساحل دریای مدیترانه، مانند پاکسازی و مهاجرت، بهبود مهارت های زبان خود (بدون تجربه مورد نیاز)، و یادگیری در مورد کسب و کار با دیگر دانشجویان بین المللی لذت ببرید.... [-]


دوبلین - برنامه نویس

Campus تمام وقت 1 - 2  January 2019 ایرلند Dublin

این که آیا شما رویکرد به نوشتن به عنوان حرفه ای آینده و یا به عنوان یک خیابان خلاق، دوره های ما به شما کمک می کند کشف و کشف صدای خود و ساخت هنر خود را. دوره های ما از نوشتن داستان کوتاه و رمان گرافیکی برای ارتباطات دیجیتال و نوشتن برای صفحه نمایش، انواع مختلفی از سبک ها و ژانرها را پوشش می دهد. [+]

بررسی اجمالی

خطوط جالب WB Yeats، ایجاد "شهر جهانی" جیمز جویس "Ulysses"، مرحله تئاتر Abbey، وبلاگ هایی از نویسندگان ایرلند تایمز در ایرلند از کلمات و تصاویر برای الهام بخشیدن، اطلاع رسانی، متقاعد کردن و سرگرمی استفاده کرده اند خوانندگان خود را برای قرن ها. همانطور که آنها در عصر دیجیتال قرار گرفتند، نویسندگان به مخاطبان بزرگتر و متنوع تر از طریق سیستم عامل هایی که حتی یک دهه پیش وجود نداشتند رسیدند.... [-]


دوبلین - مطالعات ایرلندی

Campus تمام وقت 1 - 2  January 2019 ایرلند Dublin

در این برنامه، شما در مورد فرهنگ ایرلندی از طریق دوره های علوم انسانی و علوم اجتماعی که در مورد تمدن سنت، تغییر و هویت در ایرلند مدرن تمرکز می کنید، یاد می گیرید. دوره های نوشتن و ادبیات به سابقه هنری هنری ایرلند ضربه می زنند و شما همچنین می توانید برای شرکت در یادگیری کارآموزی یا خدمات خود برای تکمیل یادگیری در کلاس درس شرکت کنید. [+]

بررسی اجمالی

مدرن در فرهنگ و غرور، مدرن دوبلین یک شهر پر جنب و جوش است که بیش از نیمی از جمعیت آن زیر 25 سال سن دارد. این شهر رنگارنگ و جهانگشا دارای مناظر هنری در سطح جهانی است و برای ادبیات و نویسندگان معروف آن شناخته شده است به عنوان جرج برنارد شاو، اسکار وایلد و ساموئل بکت.

در این برنامه، شما در مورد فرهنگ ایرلندی از طریق دوره های علوم انسانی و علوم اجتماعی که در مورد تمدن سنت، تغییر و هویت در ایرلند مدرن تمرکز می کنید، یاد می گیرید. دوره های نوشتن و ادبیات به سابقه هنری هنری ایرلند ضربه می زنند و شما همچنین می توانید برای شرکت در یادگیری کارآموزی یا خدمات خود برای تکمیل یادگیری در کلاس درس شرکت کنید.... [-]


دوبلین - کارآفرینی

Campus تمام وقت 1 - 2  January 2019 ایرلند Dublin

کارآفرینی ما [+]

بررسی اجمالی

دلیلی وجود دارد که دوبلین در حال حاضر به عنوان مقر اروپایی برای شرکت هایی مانند گوگل، فیس بوک و توییتر خدمت می کند. برای دهه گذشته، محیط تجاری طرفدار کسب و کار ایرلند، یک مرکز رشد برای شروع کارها، به ویژه در فن آوری بوده است و شهرت آن به عنوان یک مرکز اصلی فناوری در اروپا، به خوبی تاسیس شده است.

کارآفرینی ما

دوبلین مرکز فناوری اروپا برای شرکت های نوآورانه جهان است که 8 نفر از 10 شرکت اطلاعاتی، ارتباطات و فن آوری جهانی در اینجا حضور دارند. گوگل، فیس بوک، Zynga، PayPal، LinkedIn و Salesforce به خوبی تاسیس شده و در چند سال گذشته Dropbox، AirBnB، Malwarebytes، SurveyMonkey و Yelp پایه ای در دوبلین ایجاد کرده اند.... [-]


دوبلین - کارآموزی نیمه تمام تمام وقت

Campus تمام وقت January 2019 ایرلند Dublin

یک کارآموزی IES در خارج از کشور مهارت های حرفه ای خود، توانایی شما برای برقراری ارتباط در میان فرهنگ ها را توسعه می دهد و تجربه کاری مهمی را برای پرش از شروع کار خود در بازار کار رقابتی امروز فراهم می کند. [+]

بررسی اجمالی

دوبلین یک رهبر جهانی در هنر و کارآفرینی است. این مرکز بزرگ رسانه ای و نشر با فرصت های عالی در کسب و کار، امور مالی، ارتباطات، حوزه های اجتماعی و غیره است. این پایتخت گسترده ای از صنایع رو به رشد، کارآموزی ترم در دوبلین را تجربه کامل برای منافع مختلف می کند.

یک پیاده روی منظره ای بگیرید، از Dublinbikes قرض بگیرید، یا از خط DART برای رفت و آمد به کارآموزی خود استفاده کنید. برای ناهار، لذت بردن از ساندویچ گوشت گاو سنتی یا خمیر ایرلندی.... [-]


دوره ثبت نام آکسفورد مستقیم - کالج سنت کاترین

Campus تمام وقت 1 - 2  January 2019 بریتانیا Oxford

برنامه ما به شما این امکان را می دهد که به طور مستقیم در کالج سنت کاترین، یکی از 38 دانشکده خودگردان که با هم دانشگاه آکسفورد را تشکیل می دهند، ثبت نام کنید. طبق گفته آموزش عالی Times، در سال 2013، دانشگاه آکسفورد به عنوان بهترین دانشگاه جهان در جهان رتبه چهارم را کسب کرد. [+]

بررسی اجمالی

تصور کنید که خودتان در کلاس درس نشسته اید، گوش دادن به استاد خود را در مورد نمایشنامه های شکسپیر و یا سیاست های وینستون چرچیل. اما شما در دانشگاه خانه نیستید - در انگلستان یاد می گیرید که این شخصیت های مشهور زندگی می کنند. این شانس شما برای تحصیل در یکی از مشهورترین دانشگاههای جهان است: دانشگاه آکسفورد.

برنامه ما به شما این امکان را می دهد که به طور مستقیم در کالج سنت کاترین، یکی از 38 دانشکده خودگردان که با هم دانشگاه آکسفورد را تشکیل می دهند، ثبت نام کنید. طبق گفته آموزش عالی Times، در سال 2013، دانشگاه آکسفورد به عنوان بهترین دانشگاه جهان در جهان رتبه چهارم را کسب کرد.... [-]


رباط - تحصیل در رباط

Campus تمام وقت 1 - 2  January 2019 مراکش Rabat

به عنوان فرهنگ پیشرفته عربی با دوره های ابتدایی، متوسط ​​و پیشرفته آشنا شوید. یادگیری زبان عربی مراکش برای برقراری ارتباط با مراكش، و اگر قبلا پیشرفته فرانسه گرفته اید، می توانید دوره های تحصیل در منطقه فرانسه را در مركز مركز IES Abroad یا در موسسه همكار ما، دانشگاه وادار كرد محمد [+]

بررسی اجمالی

همانطور که بولارد های رباط را راه می روید، به سختی نمی توان از رمز و راز و سنت این شهر بی انتها محاصره کرد. ربات ها مکان های ایده آل برای یادگیری زبان ها، فرهنگ ها و ادیان شمال آفریقا و خاورمیانه را از سواحل شلوغ (بازارهای آزاد در هوای آزاد) و فضای پر انرژی شهر به آرامش کوه ها و دریا می دهند.

به عنوان فرهنگ پیشرفته عربی با دوره های ابتدایی، متوسط ​​و پیشرفته آشنا شوید. آموزش زبان عربی مراکش را برای برقراری ارتباط با مراکش، و اگر قبلا پیشرفته فرانسه گرفته اید، می توانید دوره های مطالعات منطقه ای فرانسه را در مرکز IES Abroad یا در موسسه شریک زندگی خود، Université Mohammed V. در برنامه تحصیلی ما در شمال آفریقا، میانه تمرکز کنید مطالعات شرقی و اسلامی و دوره های IES Abroad شما را به بسیاری از نیروهای تاثیرگذار که تاریخ و فرهنگ مراکش را شکل می دهند معرفی می کنند.... [-]


رم - زبان

Campus تمام وقت 1 - 2  January 2019 ایتالیا Rome

این که آیا شما تمام دوره های تحصیلی خود را در یک موضوع می گیرید و یا ترکیب کنید و دوره های مختلف را از چندین رشته انتخاب کنید، رم کلاس شما خواهد بود. آیا می توانید مکان هایی مانند واتیکان، پانتئون، مجمع یا کولوسئوم را بخشی از تحصیلات خود را تصور کنید؟ [+]

بررسی اجمالی

هنگام تحصیل در خارج از رم در ایتالیا زبان، تاریخ و فرهنگ ایتالیایی را بیاموزید. تجربه خود را با انتخاب دوره های آموزشی از 6 موضوع دانشگاهی خود سفارشی کنید:

تاریخ هنرآموزش در دوران کودکیمطالعات فیلمتاریخروابط بین المللیجامعه شناسی

این که آیا شما تمام دوره های تحصیلی خود را در یک موضوع می گیرید و یا ترکیب کنید و دوره های مختلف را از چندین رشته انتخاب کنید، رم کلاس شما خواهد بود. آیا می توانید مکان هایی مانند واتیکان، پانتئون، مجمع یا کولوسئوم را بخشی از تحصیلات خود را تصور کنید؟ دوره های ما تجربی در طبیعت هستند و بیش از 150 دوره تور مربوط به دوره هر ترم را به مکان های تاریخی، هنری و فرهنگی می رسانیم که از فرصت های بسیاری در شهر استفاده می کنند.... [-]


رم - کارشناسی نیمه تمام تمام وقت

Campus تمام وقت 1 - 2  January 2019 ایتالیا Rome

یک کارآموزی IES در خارج از کشور مهارت های حرفه ای خود، توانایی شما برای برقراری ارتباط در میان فرهنگ ها را توسعه می دهد و تجربه کاری مهمی را برای پرش از شروع کار خود در بازار کار رقابتی امروز فراهم می کند. برنامه 14 هفته ای ما در رم تضمین ارائه یک کارآموزی بدون حقوق برای کارآموزی در یک کسب و کار یا سازمان محلی است که حداقل 25 ساعت در هفته کار می کند. [+]

بررسی اجمالی

زندگی و کار در رم - پایتخت و بزرگترین شهر ایتالیا. تقریبا 3،000 سال است که ساخته شده است، در رم نزدیک به 3 میلیون نفر ساکن است. علاوه بر هنر، معماری، غذا و مد مشهور جهان، شما یک سرمایه گذاری شلوغ، راه اندازی و تکنولوژی را خواهید یافت.

از طریق متروپولیتانا (راه آهن)، اتوبوس، تراموا یا پای پیاده برای قدم زدن در سفر به کارآموزی خود در رم بروید. برای ناهار، برای غذا خوردن تازه، غذای گرم و قهوه، به یک تابل کولتا متوقف شوید، سپس یک قاشق ژلاتو را در راه رفتن به محل کار خود ببرید.... [-]


رم دوره ژانویه دوره - از Pontius Pilate به Theodosius: ظهور مسیحیت

Campus تمام وقت January 2019 ایتالیا Rome

کلیسای اولیه مسیح را از نقش Pontius Pilate در مصلوب شدن عیسی مسیح، تا آغاز و پذیرش مسیحیت نیکن در امپراتوری روم در قرن چهارم، مورد بررسی قرار داد. [+]

بررسی اجمالی

رم، شهر ابدی، طیف گسترده ای از تجربیات هیجان انگیز برای تحصیل در خارج از کشور را ارائه می دهد. بیش از 2500 سال تاریخ، شخصیت منحصر به فرد این شهر را شکل داده است و راه رفتن در رم دائمی سفر کشف است. در حالی که گذشته در رم غیر قابل اجتناب است، شهر معاصر شهرک پر جنب و جوش و شلوغ 3 میلیون نفر است. خانه در واتیکان، رم فراهم می کند محیط مناسب برای مطالعه کلیسای اولیه مسیحی.

کلیسای اولیه مسیح را از نقش Pontius Pilate در مصلوب شدن عیسی مسیح، تا آغاز و پذیرش مسیحیت نیکن در امپراتوری روم در قرن چهارم، مورد بررسی قرار داد. خانه ای در واتیکان، رم فراهم می کند محیط مناسب برای مطالعه کلیسای مسیحی اولیه و بازدید از بسیاری از سایت های باستان شناسی مربوط به قرن های اولیه مسیحیت.... [-]


سالامانکا - مطالعه در سالامانکا

Campus تمام وقت 1 - 2  January 2019 اسپانیا Salamanca

اگر شما [+]

بررسی اجمالی

ترکیب فضای دانشگاه و مهمان نوازی جذاب یک شهر کوچک، و شما سالامانکا را دارید. سالامانکا یکی از مهمترین دانشگاه های دانشگاه اسپانیا در سال 1988 در یک سایت میراث جهانی یونسکو اعلام کرد و برای کمک های خود به آموزش زبان اسپانیایی شناخته شده است.

اگر شما به دنبال یک برنامه اسپانیایی هستید که کاملا جذاب است، برنامه ما در سالامانکا برای شما مناسب است. علاوه بر جهت گیری شدید زبان اسپانیایی و ترم دوره اسپانیایی، کارگاه های آموزشی زبان اسپانیایی، صحبت کردن و کارهای تئاتری برای انجام کارهای آموزشی خود به زندگی وجود دارد.... [-]


سانتیاگو - استراحت نیمه تمام تمام وقت

Campus تمام وقت March 2019 شیلی Santiago

یک کارآموزی IES در خارج از کشور مهارت های حرفه ای خود، توانایی شما برای برقراری ارتباط در میان فرهنگ ها را توسعه می دهد و تجربه کاری مهمی را برای پرش از شروع کار خود در بازار کار رقابتی امروز فراهم می کند. [+]

بررسی اجمالی

دبیرستان در این ترم در سانتیاگو - پایتخت اقتصادی، سیاسی و فرهنگی شیلی است. فراتر از مرکز شهر شلوغ، سانتیاگو در دامنه های کوهستانی در هر دو طرف احاطه شده است و به راحتی به ساحل اقیانوس آرام می رود. یک کارآموزی تابستانی در سانتیاگو، راه عالی برای کشف این شهر بزرگ آمریکای جنوبی و شگفتی های طبیعی آن است، مهارت های زبان اسپانیایی خود را افزایش داده و تجربه ای در آموزش و پرورش، سلامت، کسب و کار و دولت به دست آورید.... [-]


سانتیاگو - دوره ای در سیاست، عدالت اجتماعی

Campus تمام وقت 1 - 2  July 2019 شیلی Santiago

سیاست ما، عدالت اجتماعی [+]

بررسی اجمالی

سیاست ما، عدالت اجتماعی

دوره های اسپانیایی توسط استادان برجسته تدریس می شود، بیشتر آنها با انتصاب های اولیه در یکی از دانشگاه های همکار IES Abroad . شما همچنین می توانید در مدتی که در سانتیاگو قرار دارید، در یک مدرسه ی کارآموزی یا خدمات ثبت نام کنید که به شما کمک می کند تجربیات بین المللی خود را به رزومه ی خود اضافه کنید یا به مسائل اجتماعی شهر کمک کنید. "Santiag دست اول" کلاس شما خواهد بود.... [-]


سایانا - کسب و کار

Campus تمام وقت 12  January 2019 ایتالیا Siena

تجارت ما [+]

بررسی اجمالی

12 اعتبار 12 هفته 12،750 دلار.

سایانا ما - کسب و کار

تقاطع فرهنگ و غذا به سطح بعدی در توسکانی منتهی می شود، جایی که غذاهای سنتی و شراب نه تنها بخش بزرگی از هویت فرهنگی بلکه همکار اصلی اقتصادی هستند.

تجارت ما

شما در شهر استقرار سینا زندگی خواهید کرد و به بسیاری از غذاهای خاصی از جمله پاستای دستباف، کریستین با کبد مرغ و کیک پنیری و کیک میوه تولید شده توسط تولیدکنندگان با کیفیت محلی، زندگی خواهید کرد. این در اینجا است که شما در چهار دوره برای 12 اعتبار ثبت نام می کنید که در آن شما چگونه مفاهیم کسب و کار و اقتصاد را در صنعت صنایع غذایی ایتالیا می چسبانید. تصور کنید که یک روز از استراتژی های بازاریابی جهانی کاوش کنید و از شرکای تولید کننده شراب محلی Brunello با توزیع بین المللی بعدی بازدید کنید. چگونه درباره مطالعه سیاست کشاورزی اتحادیه اروپا و سپس صحبت با صاحب مزرعه کشاورزی در مورد چگونگی این سیاست ها بر کسب و کار خود را؟ خوش آمدید به خارج از کشور تحصیل کنید... [-]


سینا - مطالعه در توسکانی

Campus تمام وقت 1 - 2  January 2019 ایتالیا Siena

این دوره برنامه هسته مورد نیاز برنامه، حضور در گذشته، باعث ایجاد Siena و Tuscany کلاس شما از طریق فعالیت هایی است که سایت های مهمی در داخل و اطراف شهر را کشف می کند و شما را به زیبایی میراث فرهنگی و هنری سیتنا معرفی می کند. [+]

بررسی اجمالی

آماده شدن برای تاریخ قرون وسطی سینیا و فرهنگ غنی باشد. این مرکز تاریخی باستانی در سه تپه واقع در قلب حومه شهر تاسکان ترسناک به عنوان یک میراث جهانی یونسکو نامگذاری شده است. هنگامی که وارد می شوید، آسان است که ببینید چرا.

این دوره برنامه هسته مورد نیاز برنامه، حضور در گذشته، باعث ایجاد Siena و Tuscany کلاس شما از طریق فعالیت هایی است که سایت های مهمی در داخل و اطراف شهر را کشف می کند و شما را به زیبایی میراث فرهنگی و هنری سیتنا معرفی می کند. کاوش بسیاری از پایتخت ها، کلیساهای جامع و مربع در دیواره های شهر سیتنا که به قرون وسطی بازمی گردد. این فقط یک نمایشگاه در یک موزه نیست - این جایی است که شما زندگی می کنید. در حالی که شما در سینا هستید، نه تنها زمان دیدن سایتها را دارید، بلکه همچنین با ایتالیایی ها ارتباط برقرار کنید و در فرهنگ محلی غوطه ور شوید.... [-]


شانگهای - اقتصاد، کسب و کار

Campus تمام وقت 1 - 2  February 2019 چین Shanghai

خط افقی شانگهای وجود ندارد. از شیب برج خلیج مروارید شرقی تا باند شفاف در سراسر رودخانه هوانگپو، شیمون های شانگهای با امکان. ما از شما دعوت می کنیم تا دست به دست همه این شهر هیجان انگیز ارائه دهد. [+]

بررسی اجمالی

خط افقی شانگهای وجود ندارد. از شیب برج خلیج مروارید شرقی تا باند شفاف در سراسر رودخانه هوانگپو، شیمون های شانگهای با امکان. ما از شما دعوت می کنیم تا دست به دست همه این شهر هیجان انگیز ارائه دهد.

شانگهای مرکز اقتصادی و فرهنگی بیش از 22 میلیون نفر است. شما در ماندارین و انگلیسی خواهید آموختید و ارتباط برقرار می کنید، در حالی که در معرض گفتار محلی شانگهای - فقط یک نمونه از زبان ها و فرهنگ های منحصر به فرد است که در مناطق مختلف در سراسر کشور وجود دارد.... [-]


شانگهای - مهندسی

Campus تمام وقت January 2019 چین Shanghai

جای بهتر برای مطالعه مهندسی از جهان است [+]

بررسی اجمالی

چه چیزی بهتر است برای مطالعه مهندسی از سریع ترین رشد اقتصادی و مرکز تولید در جهان؟ شما می توانید در هر یک از دانشگاه های برتر چین، دانشگاه شانگهای جیائو تنگ (SJTU)، به تحصیل در مکانیک، برق و یا مهندسی کامپیوتر به زبان انگلیسی بپردازید.

SJTU رتبه پنجم در چین را در رتبه بندی دانشگاه QS 2013 و برای اولین بار در مهندسی مکانیک رتبه بندی کرده است. این دانشگاه دارای پیشرفت های تکنولوژیکی فراوان و فارغ التحصیلان برجسته در زمینه مهندسی می باشد.... [-]


فرایبورگ - زبان

Campus تمام وقت 1 - 2  February 2019 آلمان Freiburg

ایده آل برای دانش آموزانی که علاقه مند به سرعت در حال پیشرفت مهارت های زبان آلمانی خود هستند، برنامه IES Abroad فرایبورگ شما IES Abroad و دوره های دانشگاهی توسط استادان محلی محلی تدریس می شود. شما همچنین می توانید در یک کارآموزی شرکت کنید که شامل زمان صرف شده برای کار در محل کار و یک سمینار آموزشی است که به شما کمک می کند تا آنچه را که یاد می گیرید، به طور متنی [+]

بررسی اجمالی

فرایبورگ در پایۀ جنگل سیاه قرار دارد و شهرت نواحی جنوبی آلمان، با خیابانهای پیچیده و معماری تاریخی است. این نیز به Albert-Ludwigs-Universität Freiburg خانه است، به طور مداوم یکی از دانشگاه های برتر آلمان را رتبه بندی کرد. ما از شما دعوت میکنیم تا در خارج از کشور در فرایبورگ تحصیل کنید و به زندگی دانشجویی و زبان آلمانی در این دانشگاه پر جنب و جوش غرق شوید.

ایده آل برای دانش آموزانی که علاقه مند به سرعت در حال پیشرفت مهارت های زبان آلمانی خود هستند، برنامه IES Abroad فرایبورگ شما IES Abroad و دوره های دانشگاهی توسط استادان محلی محلی تدریس می شود. شما همچنین می توانید در یک کارآموزی شرکت کنید که شامل زمان صرف شده برای کار در محل کار و یک سمینار آموزشی است که به شما کمک می کند تا آنچه را که یاد می گیرید، به طور متنی... [-]


فرایبورگ - مطالعات محیطی

Campus تمام وقت 1 - 2  February 2019 آلمان Freiburg

این برنامه آموزش انگلیسی به شما امکان می دهد موضوعاتی را در مطالعات محیطی، محیط زیست جنگل و پایداری در حالی که در فرایبورگ واقع شده و در نزدیکی جنگل زیبای سیاه و دره رود راین واقع شده است، کشف کنید. [+]

بررسی اجمالی

جنبش زیست محیطی مدتها پیش در فرایبورگ ریشه داشت و در حال حاضر شیوه زندگی است. Freiburg از رهگذر توسعه تکنولوژی و معماری سازگار با محیط زیست شناخته شده است، همچنین محققان و سازمان های زیست محیطی از سراسر جهان را جذب می کند. بیایید فراوانی بسیاری از فعالیت های منحصر به فرد این جنبش مهم را مطالعه کنید.

این برنامه آموزش انگلیسی به شما امکان می دهد موضوعاتی را در مطالعات محیطی، محیط زیست جنگل و پایداری در حالی که در فرایبورگ واقع شده و در نزدیکی جنگل زیبای سیاه و دره رود راین واقع شده است، کشف کنید.... [-]


لندن - دوره مطالعات تئاتر

Campus تمام وقت January 2019 بریتانیا London

در دوره های تئاتری و نمایش در گردهمایی سنتی تئاتری تاریخی و معاصر بریتانیا شرکت کنید. در برنامه آموزشی اصلی شما، شما تجزیه و تحلیل ساختار هنری، مالی و حرفه ای است که بر تئاتر در بریتانیا تاثیر می گذارد، با تاکید بر لندن. [+]

بررسی اجمالی

ویلیام شکسپیر بهترین سخنرانی کرد و گفت: "تمام صحنه جهان" - که در آن بهتر است به مطالعه تئاتر از خانه شکسپیر و بسیاری دیگر از نمایشنامه نویسان و هنرمندان درخشان بپردازیم؟

در دوره های تئاتری و نمایش در گردهمایی سنتی تئاتری تاریخی و معاصر بریتانیا شرکت کنید. در برنامه آموزشی اصلی شما، شما تجزیه و تحلیل ساختار هنری، مالی و حرفه ای است که بر تئاتر در بریتانیا تاثیر می گذارد، با تاکید بر لندن. شما همچنین متون و عملکرد کلیدی را در زمینه های تاریخی و فرهنگی مربوطه بررسی می کنید و به انتقاد تئاتر، نظریه پذیرش، بازیگری و طراحی صحنه می پردازید.... [-]


لندن - مطالعه لندن

Campus تمام وقت 1 - 2  January 2019 بریتانیا London

ماجراجویی شهری در انتظار شما در لندن، یکی از بزرگترین و جذاب ترین شهرهای اروپا است. با برنامه تحصیلی ما در لندن، آموزش عالی در این شهر مشهور را دریافت خواهید کرد [+]

بررسی اجمالی

ماجراجویی شهری در انتظار شما در لندن، یکی از بزرگترین و جذاب ترین شهرهای اروپا است. با برنامه تحصیلی ما در لندن، شما آموزش عالی در این شهر مشهور را دریافت می کنید - فکر می کنم بیگ بن، مجلس، کاخ باکینگهام - و همه آن را باید ارائه دهد.

هدف از برنامه 40 ساله ما این است که به شما در کشف معاصر لندن، از لحاظ جسمی و فرهنگی کمک کنیم. بدست آوردن دانش عمیق تر از فرهنگ بریتانیا، از جمله مهمترین اهمیت تاریخ برای بریتانیا است. کاوش بر تاثیر جهانی بریتانیا در فرهنگ غربی، از جمله هنر، ادبیات، و سیستم های مالی و سیاسی.... [-]


لندن - کارشناسی نیمه تمام تمام وقت

Campus تمام وقت January 2019 بریتانیا London

یک کارآموزی IES در خارج از کشور مهارت های حرفه ای خود، توانایی شما برای برقراری ارتباط در میان فرهنگ ها را توسعه می دهد و تجربه کاری مهمی را برای پرش از شروع کار خود در بازار کار رقابتی امروز فراهم می کند. [+]

بررسی اجمالی

لندن، شهر پیشرو جهان برای امور مالی بین المللی و راننده اصلی اقتصاد جهانی است. فراموش نکنید که این نیز یک بازیکن مهم در هنر، بازرگانی و بازاریابی، آموزش، رسانه ها و ارتباطات، سیاست، و سازمان های غیر انتفاعی است، و یک دوره کارآموزی ترمیمی در لندن یک فرصت ایده آل است. لوله را برای کار یا یک اتوبوس دو طبقه بیاورید. برخی از ماهی ها و چیپس را برای ناهار گرفتن. ساختن یک شبکه جهانی از تماس های حرفه ای در حالی که در همه چیزهایی که لندن می تواند ارائه دهد.... [-]


مادرید - زبان

Campus تمام وقت 1 - 2  January 2019 اسپانیا Madrid

برنامه ما برای دانش آموزانی که می خواهند تجارب حیاتی اسپانیا و محیط دانشگاه شهری دانشگاهی را در دانشگاه Complutense de Madrid (UCM)، یکی از دانشگاه های برجسته کشور که در آن مرکز ما واقع شده است، طراحی شده است. [+]

بررسی اجمالی

مادرید با عشق به مادرت مبارزه نخواهد کرد. این شهر پایتخت واقع در قلب اسپانیا، مخصوصا منحصر به فرد است، زیرا دارای سرعت شهری است و به خاطر فرهنگ غنی هنری، سیاسی و تجاری آن مشهور است.

برنامه ما برای دانش آموزانی که می خواهند تجارب حیاتی اسپانیا و محیط دانشگاه شهری دانشگاهی را در دانشگاه Complutense de Madrid (UCM)، یکی از دانشگاه های برجسته کشور که در آن مرکز ما واقع شده است، طراحی شده است.... [-]


مادرید - مهندسی، معماری

Campus تمام وقت 1 - 2  January 2019 اسپانیا Madrid

این برنامه برای دانشجویان مهندسی، معماری و علوم طراحی شده است که میخواهند دوره های تحصیل شده به زبان انگلیسی یا اسپانیایی را در یک دانشگاه معتبر و علمی - چالش برانگیز - Universidad Carlos III de Madrid. [+]

بررسی اجمالی

مادرید، به عنوان مرکز اصلی صنعت، تجارت و تحقیقات فن آوری در اسپانیا، یک شهر ایده آل برای مطالعه مهندسی، معماری و علم و کاربرد آنها در دنیای حرفه ای است.

این برنامه برای دانشجویان مهندسی، معماری و علوم طراحی شده است که میخواهند دوره های تحصیل شده به زبان انگلیسی یا اسپانیایی را در یک دانشگاه معتبر و علمی - چالش برانگیز - Universidad Carlos III de Madrid.

تخصص خود را با مجموعه ای از دوره های مهندسی، از فضا و مکانیک. دوره های معماری عمومی، از جمله معرفی دوره های معماری، طراحی و طراحی، بینش منحصر به فرد خود را در زمینه شما ارائه می دهند. دوره های علمی شما را با این فرصت برای مطالعه علوم دارویی و همچنین علوم غذایی، با دوره های زیست شناسی و شیمی، نیز فراهم می کند. مخلوط کردن رشته ها یا تمرکز بر یک زمینه واحد برای مطالعات متمرکز بیشتر.... [-]


مستقل ثبت نام Auckland - دانشگاه اوکلند

Campus تمام وقت 1 - 2  February 2019 نیوزیلند Auckland

برنامه تحصیل در خارج از کشور در اوکلند به شما امکان می دهد تا مستقیما در دانشگاه اوکلند، یک دانشگاه تحقیقاتی معتبر که دوره های بیش از 150 رشته دارد، ثبت نام کنید. [+]

بررسی اجمالی

کیفیت زندگی سالم Mercer 2015 رتبه سوم را در جهان برای کیفیت زندگی اوکلند به ارمغان آورد. با آتشفشان های زیبا و جریانهای گدازه، یک ترکیب پویا از تأثیرات اروپایی، آسیایی و اقیانوس آرام، ساکنان دوستانه و دیدگاه های ساحلی نفس گیر، شما را برای جذابیت منحصر به فرد اوکلند سقوط خواهد کرد.

برنامه تحصیل در خارج از کشور در اوکلند به شما امکان می دهد تا مستقیما در دانشگاه اوکلند، یک دانشگاه تحقیقاتی معتبر که دوره های بیش از 150 رشته دارد، ثبت نام کنید. این دانشگاه دارای گزینه های متنوعی در مطالعات مائوری است و دارای مرزه (زمین مقدس موری) در محوطه دانشگاه است که نشان دهنده تنوع اقلیمی اوکلند و میراث مورو نیوزیلند است. اوکلند کلاس شما خواهد بود دیدن موزه یادبود جنگ Auckland برای کشف مجموعه های آن در تاریخ طبیعی و بشر. در مورد جغرافیای گوناگون اوکلند از میدان آتشفشانی اوکلند به ناحیه ای که اوکلند در آن قرار دارد مطلع شوید. همه چیزهایی که می بینید و بخشی از آموزش های بین المللی شما است.... [-]


مستقل ثبت نام دوبلین - دانشگاه شهر دوبلین

Campus تمام وقت 1 - 2  January 2019 ایرلند Dublin

شما نیازی به شانس ایرلندی نخواهید داشت تا یک تجربه فراموش نشدنی در خارج از کشور در دوبلین تجربه کنید. با مستقیما در دانشگاه دیوید سیتی (DCU) ثبت نام کنید، شما باید از دوستی ایرلندی که برای مهمان نوازی خود شناخته شده است، لذت ببرید. شما در خانه بیشتر احساس می کنید که دانمارک جمعیت جوان دارد (بیش از نیمی از شهر زیر 25 سال سن دارد). [+]

بررسی اجمالی

شما نیازی به شانس ایرلندی نخواهید داشت تا یک تجربه فراموش نشدنی در خارج از کشور در دوبلین تجربه کنید. با مستقیما در دانشگاه دیوید سیتی (DCU) ثبت نام کنید، شما باید از دوستی ایرلندی که برای مهمان نوازی خود شناخته شده است، لذت ببرید. شما در خانه بیشتر احساس می کنید که دانمارک جمعیت جوان دارد (بیش از نیمی از شهر زیر 25 سال سن دارد). دوبلین روح مستقل را با یک فرهنگ متنوع و طیف وسیعی از فرصت های آموزشی پاداش می دهد.... [-]


مستقل ثبت نام دوبلین - کالج ترینیتی دوبلین

Campus تمام وقت 1 - 2  January 2019 ایرلند Dublin

کالج ترینیتی دوبلین انواع مختلفی از دوره های چالش برانگیز و تجدید نظر را در درجه اول به دانشجویانی می دهد که برای چالش سازگاری با یک فرهنگ دانشگاهی کاملا جدیدی نیاز دارند که مستلزم کار مستقل است. [+]

بررسی اجمالی

شما نیازی به شانس ایرلندی نخواهید داشت تا یک تجربه فراموش نشدنی در خارج از کشور در دوبلین تجربه کنید. با مستقیما در دانمارک ترینیتی کالج دوبلین (TCD) ثبت نام کنید، شما باید از دوستی ایرلندی که برای مهمان نوازی خود شناخته شده است، لذت ببرید. شما در خانه بیشتر احساس می کنید که دانمارک جمعیت جوان دارد (بیش از نیمی از شهر زیر 25 سال سن دارد).

کالج ترینیتی دوبلین انواع مختلفی از دوره های چالش برانگیز و تجدید نظر را در درجه اول به دانشجویانی می دهد که برای چالش سازگاری با یک فرهنگ دانشگاهی کاملا جدیدی نیاز دارند که مستلزم کار مستقل است. دوبلین نیز کلاس شما خواهد بود. در یک بازی ایرلندی در تئاتر ایبی، تئاتر ملی کشور شرکت کنید. در مورد تاریخ دوبلین با کاوش قلعه دوبلین که در سال 1204 ساخته شده است اطلاعات بیشتری کسب کنید. برای دیدن کتاب قرن هفتم کولز، یک نمونه کارشناسی شده از یک نسخه خطی نورانی که در آرشیو تحت کنترل خود تحت کنترل خود در کتابخانه قدیمی دانشگاه قرار دارد، دیدن کنید. .... [-]


میلان - ایتالیا امروز

Campus تمام وقت 1 - 2  January 2019 ایتالیا Milan

سیائو! کیسه های خود را بسته و آمادگی خود را برای لذت بردن از طرف خلاق خود را در این شهر مدرن است که برای هنر، معماری، طراحی، فعالیت های کسب و کار و مالی خود، و مد در سطح جهانی شناخته شده است. میلان از طریق IES Abroad ، از انواع مختلف دوره های آموزشی، کارآموزی و فعالیت های فرهنگی میلان استفاده می کند. [+]

بررسی اجمالی

سیائو! کیسه های خود را بسته و آمادگی خود را برای لذت بردن از طرف خلاق خود را در این شهر مدرن است که برای هنر، معماری، طراحی، فعالیت های کسب و کار و مالی خود، و مد در سطح جهانی شناخته شده است. میلان از طریق IES Abroad ، از انواع مختلف دوره های آموزشی، کارآموزی و فعالیت های فرهنگی میلان استفاده می کند.

مهم نیست که چه میزان از ایتالیایی صحبت می کنید، از شما دعوت می کنیم که اینجا مطالعه کنید و فرهنگ غنی میلان را تجربه کنید. شما در یک دوره زبان ایتالیایی در IES Abroad قرار میگیرید که برای شما بر اساس سطح زبان شما طراحی شده است.... [-]


میلان - طراحی مد و تجاری

Campus تمام وقت January 2019 ایتالیا Milan

مطالعات مد خود را با دوره ی انتخابی از برنامه ی امروز ایتالیا تدوین کنید. دوره ها عبارتند از: تاریخ، علوم سیاسی، ادبیات، موسیقی و غیره. [+]

چرا میلان؟

مد در هوا در میلان است. میلان به عنوان یکی از "بزرگ چهار" پایتخت های مدرن (همراه با لندن، نیویورک و پاریس)، خانه های بسیاری از خانه های مد پیشرفته مانند Armani، Dolce & Gabbana، Miu Miu و بسیاری دیگر است. و تقریبا همه "نام های بزرگ" نمایندگی می شوند. آماده شدن به الهام از استانداردهای میلان از ظرافت و وسواس سبک - از باند به خیابان.

برنامه طراحی مدرن و بازاریابی ما یک تجربه مد مدرن را ارائه می دهد. با منابع روندهای جهانی در زمینه کسب و کار، طراحی، خیاطی، پارچه و مواد، مدل سازی و بازاریابی آشنا شوید. در مورد کسب و کار مد از کارشناسان محلی و استادان از بهترین دانشگاه های میلان مطلع شوید. در طراحی و تزیین میلان، از طریق دوره های تمرین در موسسات حرفه ای مدرسه، درس هایی در زمینه ایجاد لباس و لوازم جانبی ارائه کنید.... [-]


میلان - مطالعات تجاری

Campus تمام وقت 1 - 2  January 2019 ایتالیا Milan

برنامه مطالعات کسب و کار ما اجازه می دهد تا شما را در دوره های کسب و کار، امور مالی، بازاریابی، اقتصاد، و مدیریت تدریس توسط دانشکده از دانشگاه Università Commerciale لوئیجی Bocconi و Politecnico دی میلانو. [+]

بررسی اجمالی

میلان، به عنوان سرمایه کسب و کار ایتالیا شناخته شده است، برای تحصیل در خارج از کشور برای رشته های کسب و کار است. میلان به بازار بورس ایتالیا، Borsa Italiana و شرکت های مشهور جهانی مانند جورجیو آرمانی، بوگاتی و Pirelli می پردازد.

ما دوره های یک نوع خاصی را برای کشف دنیای کسب و کار و همچنین دوره های متنوعی از دوره های تمرکز بر مسائل معاصر در ایتالیا ارائه می کنیم. تمام دوره های مطالعات منطقه ای IES Abroad توسط متخصصان در رشته های خود آموزش داده می شود و به زبان انگلیسی انجام می شود. ما همچنین یک سری سخنرانی مهمان و یک لیست گسترده از گشت و گذار مربوط به دوره ارائه می کنیم که به شما در کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرهنگ تجاری ایتالیا کمک می کند. دوره تحصیل خود را در خارج از کشور را با یک دوره زبان ایتالیایی مورد نیاز که به سطح مهارت شما بستگی دارد، دور کنید.... [-]


میلان - موسیقی: سنت

Campus تمام وقت 1 - 2  January 2019 ایتالیا Milan

ايتاليا از شعر هاي آمبروزي قديمي تا مؤسسات چند رسانه اي با پيشرفته ترين نقاط قوت برخوردار است. به عنوان یک دانشجوی موسیقی در میلان، شما فرصت دارید که با نوازندگان سطح جهانی کار کنید، صحنه موسیقی محلی را بخورید، در مکان های مختلفی اجرا کنید، و در اجرای طیف وسیعی از برنامه ها شرکت کنید. [+]

بررسی اجمالی

ايتاليا از شعر هاي آمبروزي قديمي تا مؤسسات چند رسانه اي با پيشرفته ترين نقاط قوت برخوردار است. به عنوان یک دانشجوی موسیقی در میلان، شما فرصت دارید که با نوازندگان سطح جهانی کار کنید، صحنه موسیقی محلی را بخورید، در مکان های مختلفی اجرا کنید، و در اجرای طیف وسیعی از برنامه ها شرکت کنید.

آیا شما به زبان ایتالیایی مسلط هستید و یا فقط می توانید بگویید ciao، شما توسط کارکنان مرکز IES Abroad میلان با دست باز است. در مرکز، طیف گسترده ای از فرصت ها برای سازندگان، آوازخوانان، آهنگسازان و کارگردانان اصلی و مشارکت با Civica Scuola di Musica، Conservatorio G. Verdi، ارکستر Chamber Orchestra Milano Classica (بهار تنها) و La Verdi کریم سمفونیک و ارکستر.... [-]


میلان - کارشناسی نیمه تمام تمام وقت

Campus تمام وقت January 2019 ایتالیا Milan

تصور کنید که یک کارآموز در میلان داشته باشید [+]

بررسی اجمالی

تصور کنید که یک کارآموزی در میلان داشته باشید - به خانه Borsa Italiana (بورس اوراق بهادار) و هفته مد Milan Milan، و طراحی و کسب و کار سرمایه ایتالیا. در اینجا شما می توانید دوره ترم خود را به پایان رسانده و در صنایع دستی و یا در روابط عمومی برای خانه مدنی بین المللی صرف نظر از فرصت های کارآموزی در تجارت الکترونیک، شرکت های لوکس و موسیقی.

با پنج ایستگاه قطار اصلی و لینک های با سرعت بالا به دیگر شهرهای ایتالیا، شما احساس می کنید که در مرکز همه چیز هستید. برای رفت و آمد روزانه خود به کارآموزی خود، از میلان مترو، تراموای شهر یا Il Passante، راه آهن زیرزمینی استفاده کنید.... [-]


نانت - غوطه وری زبان فرانسه

Campus تمام وقت 1 - 2  January 2019 فرانسه Nantes

غواصی فرانسوی ما [+]

بررسی اجمالی

غواصی فرانسوی ما

این برنامه دارای ارتباط نزدیکی با دانشگاه نانت است، بنابراین شما فرصت های زیادی برای ثبت نام در دوره های محلی دانشگاه خواهید داشت. دوره های IES Abroad توسط فرانسه توسط استادان مادری فرانسوی تدریس می شود، که اکثر آنها استادان دانشگاه ننت هستند. شما همچنین می توانید به کتابخانه های دانشگاه، آزمایشگاه های کامپیوتر، کافه تریا و امکانات ورزشی دسترسی داشته باشید و از باشگاه های دانشجویی و سایر سازمان های اجتماعی و ورزشی استقبال می کنید. شما همچنین می توانید در یک دوره هنری در Ecole Superieure des Beaux-Arts (ESBA) ثبت نام کنید، یا کسب و کار و ارتباطات در AASCB- و EQUIS-معتبر مدرسه کسب و کار Audencia ثبت نام کنید.... [-]


هنگ کنگ تابستان - کارآموزی

Campus تمام وقت پاره وقت June 2019 هنگ کنگ Hong Kong + {تعداد} بیشتر

کارآموزی IES در هنگ کنگ مهارت های حرفه ای خود، توانایی شما برای برقراری ارتباط در میان فرهنگ ها را توسعه می دهد و تجربه کاری مهمی را برای شروع کار خود در بازار کار رقابتی امروز فراهم می کند. [+]

چرا هنگ کنگ؟

کارمند در کلانشهر منحصر به فرد و شلوغ واقع در دلتا رودخانه مروارید واقع شده است. هنگ کنگ ترکیبی از قله طبیعی، بندر و جزیره و معماری است. هنگ کنگ به عنوان یک مستعمره سابق بریتانیا و در حال حاضر یک منطقه ویژه اداری چین، همجمعی از فرهنگ ها، زبان ها و غذاهای است.

کارآموزی شما

کارآموزی IES در هنگ کنگ مهارت های حرفه ای خود، توانایی شما برای برقراری ارتباط در میان فرهنگ ها را توسعه می دهد و تجربه کاری مهمی را برای شروع کار خود در بازار کار رقابتی امروز فراهم می کند.... [-]


وین - انجمن اروپایی

Campus تمام وقت 1 - 2  January 2019 اتریش Vienna

ارائه دوره های آموزش انگلیسی و آلمانی، IES Abroad انجمن اروپایی وین [+]

بررسی اجمالی

ارائه دوره های آموزش انگلیسی و آلمانی، IES Abroad انجمن اروپایی وین

زبان آلمانیکسب و کار اروپایی، اقتصاد و سیاستجامعه و خودهنر

با زمینه کافی در آلمان، شما همچنین می توانید در دوره های دانشگاه معتبر Wien ثبت نام کنید، جایی که شما سیستم آموزشی اتریش را تجربه می کنید و می توانید در فعالیت های دانشجویی شرکت کنید. شاید شما حتی بعضی از دوستان اتریشی را در حالی که در آن هستید هستید.... [-]


وین - روانشناسی

Campus تمام وقت September 2019 اتریش Vienna

تجربه زندگی در وین را به عنوان دانشجوی روانشناسی و علوم اجتماعی. دوره های ما به شما فرصتی برای کشف فرهنگ جوانان، توسعه دوران کودکی، هویت مجازی در وب، تجربه مهاجران و ابعاد اجتماعی و روانی تبعیض را می دهد. [+]

چرا وین؟

وین با افرادی از سراسر جهان که این شهر را به خانهشان درآورده است پر است.

این مرکز در مرکز اروپا قرار دارد و دارای فرهنگ غنی است. این مکان جایی است که مردم از همه جنبه های زندگی رشد می کنند. شاید شگفت آور نیست، این نیز یک شهر است که در آن مطالعه جامعه، تاریخ طولانی دارد و در آن روانشناسی مدرن ادعای زادگاهش را دارد. بسیاری از متفکران برجسته، وین را به خانه خود - آلفرد آدلر، مکس ورتیمر، هلن دویچ، اروین رینل، ویکتور فرانکل (که در IES Abroad در IES Abroad آموزش داده شد) و البته سیگموند فروید ساخته است.... [-]


وین - موسیقی

Campus تمام وقت 1 - 2  January 2019 اتریش Vienna

برنامه موسیقی IES Abroad وین ایده آل برای دانش آموزان تحصیل کرده یا تحصیل در موسیقی است و به شما امکان می دهد تا در انتخاب گسترده ای از دوره های تمرکز بر موسیقی و فرهنگ اروپایی و جامعه شرکت کنید. این برنامه در رابطه با انجمن اروپایی وین سازماندهی شده است [+]

بررسی اجمالی

خانه به تعداد قابل توجهی از آهنگسازان افسانه ای - از هایدن، موتزارت و بتهوون به برامس، ماهر و شوئنبرگ وین، غنی بودن باور نکردنی فرهنگ موسیقی را تا امروز حفظ می کند. ارکستر فیلارمونیک وین مشهور جهان، Musikverein و Staatsoper تنها تعدادی از نهادهای برجسته بسیاری است که به وین کمک می کند تا "شهر موسیقی" واقعی باشد و آن را به عنوان محل مناسب برای مطالعه جذاب از تاریخ موسیقی و عملکرد .

... [-]

وین - کسب و کار، اقتصاد

Campus تمام وقت September 2019 اتریش Vienna

از مجموعه گسترده ای از دوره های آموزشی در رشته هایی مانند اقتصاد، مالی، تجارت بین الملل، مدیریت، بازاریابی و علوم سیاسی را انتخاب کنید. شما همچنین می توانید تجربه خود را با در نظر گرفتن دوره های در تاریخ هنر، تاریخ، علوم انسانی، روانشناسی، و خیلی بیشتر. [+]

چرا وین؟

شهر وین بسیار زیبا، وین، موقعیت منحصر به فردی را در تقاطع بین شرق و غرب، شمال و جنوب برقرار می کند و این شهر را به عنوان یک مکان ملاقات مرکزی برای تجارت و سیاست های بین المللی و همچنین هنر و فرهنگ تبدیل می کند. تصور کنید که تجارت بین الملل را در زادگاه پیتر دراکر مطالعه کنید یا در مورد سیاست ها و سازمان های بین المللی مطالعه کنید و سپس از سازمان ملل متحد، سازمان امنیت و همکاری اروپا، اوپک بازدید کنید. این مطالعه در خارج از کشور است... [-]


پاریس - دوره مطالعات فرانسه

Campus تمام وقت 1 - 2  January 2019 فرانسه Paris

این برنامه ترکیبی از مطالعه دقیق زبان فرانسه در سطح پیشرفته با طیف گسترده ای از کلاس های آموزش داده شده در فرانسه توسط استاد برجسته. شما همچنین می توانید با یک یا چند دوره در یک دانشگاه محلی زندگی کنید که برای دانش آموزان فرانسوی است [+]

بررسی اجمالی

با بلوارهای بزرگ آن، بناهای تاریخی مشهور جهان، تاریخ نگاری و تاریخ هنری و بی نظیر آن، پاریس یک شهر است که شما را برای همیشه تغییر خواهد داد. پاریس امروز یک کلان شهر چند منظوره و چند فرهنگی است که به فرهنگ های جهان دسترسی پیدا می کند. با جمعیت هایی از مستعمره های سابق فرانسوی مانند سنگال و مراکش، با مهاجران آسیایی و اروپایی، و نیز افراد کسب و کار و دانشمندان از سراسر جهان، این مشکل را حل می کند.... [-]


پاریس - کسب و کار

Campus تمام وقت 1 - 2  January 2019 فرانسه Paris

لذت بردن از آنچه پاریس در هنگام مطالعه امور تجاری و امور بین المللی در شهر نور ارائه می دهد. شما همچنین می توانید در یک کارآموزی ثبت نام کنید که شامل زمان صرف شده در محل کار شما و یک سمینار آموزشی است که به شما کمک می کند آنچه که یاد می گیرید متنی را در نظر بگیرید. [+]

بررسی اجمالی

هنگامی که اکثر مردم به پاریس فکر می کنند، آنها به مناظر نمادین مانند برج ایفل، نتردام و Arc de Triomphe فکر می کنند. این سایت ها نشانه های تاریخ فرانسه هستند، اما امروز پاریس یکی از مهمترین مراکز تجاری، مالی و سیاسی جهان است. این یکی از بالاترین تولید ناخالص داخلی هر شهر است و به شرکت Fortune Global 500 متکی است که متخصص در بیمه، بانکداری و انرژی است. پاریس به عنوان یک مکان مهم در اتحادیه اروپا، همچنین به آژانس های بین المللی مانند موسسه مطالعات امنیت، OECD و یونسکو می پردازد.... [-]


چند مکان - اقتصادهای نوظهور: بوئنوس آیرس

Campus تمام وقت February 2019 آرژانتین Buenos Aires شیلی Santiago + {تعداد} بیشتر

این برنامه بین رشته ای چند سطحی برای دانش آموزانی که علاقه مند به کسب و کار، اقتصاد، جامعه شناسی و علوم سیاسی هستند، چشم انداز تطبیقی ​​منحصر به فردی را از دو مورد از اقتصادهای نوظهور برجسته در آمریکای جنوبی - سانتیاگو، شیلی و بوئنوس آیرس آرژانتین ارائه می دهد. [+]

بررسی اجمالی

این برنامه بین رشته ای چند سطحی برای دانش آموزانی که علاقه مند به کسب و کار، اقتصاد، جامعه شناسی و علوم سیاسی هستند، چشم انداز تطبیقی ​​منحصر به فردی را از دو مورد از اقتصادهای نوظهور برجسته در آمریکای جنوبی - سانتیاگو، شیلی و بوئنوس آیرس آرژانتین ارائه می دهد.

این برنامه با جهت گیری در بوئنوس آیرس آغاز می شود، که در آن نیمه اول برنامه برگزار می شود، و پس از آن یک سفر طولانی مدت به دوره مربوط به پرو و ​​نیمه دوم برنامه در سانتیاگو انجام می شود.... [-]


کویتو - مطالعات منطقه ای

Campus تمام وقت 1 - 2  January 2019 اکوادور Quito

اگر شما علاقه مند به بهبود مهارت های زبان اسپانیایی خود هستید، این برنامه به شما این فرصت را می دهد تا سریعا اسپانیایی را با یک دوره ی دقیق زبان IES Abroad . شما باقی مانده از دوره های خود را از گزینه های موجود در IES Abroad در IES Abroad و یکی از برجسته ترین دانشگاه ها در اکوادور، دانشگاه سان فرانسیسکو د کیتو (USFQ) را انتخاب کنید. [+]

بررسی اجمالی

با جمعیتی نزدیک به 1.6 میلیون نفر، کویتو یک شهر پر جنب و جوش و مدرن است که به خاطر معماری استعماری اسپانیایی آن مشهور است. این نیز پایتخت اکوادور است که یکی از کشورهای متنوع دنیا است. به تحصیل در Quito بروید و به زبان و فرهنگ محلی خود غرق شوید زیرا مطالعات خود را بر روی تنوع زیست محیطی و قومی اکوادور و چالش های توسعه تمرکز می کنید.

اگر شما علاقه مند به بهبود مهارت های زبان اسپانیایی خود هستید، این برنامه به شما این فرصت را می دهد تا سریعا اسپانیایی را با یک دوره ی دقیق زبان IES Abroad . شما باقی مانده از دوره های خود را از گزینه های موجود در IES Abroad در IES Abroad و یکی از برجسته ترین دانشگاه ها در اکوادور، دانشگاه سان فرانسیسکو د کیتو (USFQ) را انتخاب کنید. شما همچنین می توانید در یک مکان یادگیری خدمات در طول زمان خود در کویتو ثبت نام کنید، که به شما کمک می کند تا مسائل اجتماعی شهر را از ابتدا درک کنید.... [-]


کیپ تاون - دانشگاه کیپ تاون

Campus تمام وقت 1 - 2  July 2019 آفریقای جنوبی Cape Town

هنگامی که در آفریقای جنوبی تحصیل میکنید، برای سه تا پنج دوره در دانشگاه تحقیقاتی پیشرو در آفریقای جنوبی، دانشگاه کیپ تاون (UCT)، که در منطقهی دلپذیری در 5 کیلومتری مرکز شهر واقع شده است، ثبت نام کنید. [+]

بررسی اجمالی

در کیپ تاون، هر روز مانند یک کتاب انتخابی خود-ماجراجویی خواهد بود: تصور کنید دیدگاه نفس از کوه میزبان، پیاده روی سر شیر در غروب خورشید، بازدید از سواحل، حتی یک ساحل با پنگوئن! و بیشتر.

هنگامی که در آفریقای جنوبی تحصیل میکنید، برای سه تا پنج دوره در دانشگاه تحقیقاتی پیشرو در آفریقای جنوبی، دانشگاه کیپ تاون (UCT)، که در منطقهی دلپذیری در 5 کیلومتری مرکز شهر واقع شده است، ثبت نام کنید. UCT قدیمی ترین دانشگاه آفریقای جنوبی است و از زمان باز شدن آن، به خصوص از زمان پایان آپارتاید، تغییری باورنکردنی کرده است. UCT به طور رسمی برای نقاط قوت خود در مطالعات آفریقا، زیست شناسی، گیاه شناسی، کسب و کار، علوم محیطی، تاریخ، ریاضیات، مهندسی، جامعه شناسی و انسان شناسی شناخته شده است.... [-]


گرانادا - مطالعه در گرانادا

Campus تمام وقت 1 - 2  January 2019 اسپانیا Granada

برنامه درسی ما به طور کامل از Andalusia بهره می برد و تمام اسپانیا جنوبی باید ارائه دهد. این برنامه دارای دو گزینه برنامه منحصر به فرد است که برای بهبود مهارت اسپانیایی شما طراحی شده است: برنامه متوسط ​​اسپانیایی و برنامه اسپانیایی پیشرفته. [+]

بررسی اجمالی

بسیاری از مسافران که از گرانادا دیدن می کنند، اصرار دارند که این شهر باید در همه اسپانیا باشد. گرانادا با یکی از واضح ترین پنجره ها به همزیستی تاریخی منحصر به فرد تاریخ اسپانیا با اسلام، مسیحیت و یهودیت، یک شهر جوان با زندگی دانشجویی پر جنب و جوش است که گرانادا در انتظار آن است که دوستان جدیدی را پیدا کند!

برنامه درسی ما به طور کامل از Andalusia بهره می برد و تمام اسپانیا جنوبی باید ارائه دهد. این برنامه دارای دو گزینه برنامه منحصر به فرد است که برای بهبود مهارت اسپانیایی شما طراحی شده است: برنامه متوسط ​​اسپانیایی و برنامه اسپانیایی پیشرفته.... [-]


دوره های تابستانی

Arles Summer - مطالعه در پرونس

Campus تمام وقت June 2019 فرانسه Arles

شما خود را در مطالعه زبان فرانسه و فرهنگ منطقه Midi فرانسه غوطه ور خواهید کرد. برجسته از این برنامه، ناهارخوری زبان است که در رستوران های محلی، که در آن شما فرانسه را با استادان و کارکنان IES Abroad تمرین می کنید و لذت بردن از غذاهای فوق العاده پرونس را تجربه می کنید. [+]

بررسی اجمالی

شهر جذاب پروانسال آرل، با مراسم سالانه 2000 ساله رومی، به خاطر معماری زیبای آن و ارتباط آن با ون گوگ، گوگن، سزان و پیکاسو مشهور است. بسیاری از رقص، موسیقی، عکاسی، تئاتر و فستیوال های محلی در طول تابستان در سراسر شهر اتفاق می افتد و این محل برای مطالعه تابستانی در فرانسه بسیار پر جنب و جوش است.

شما خود را در مطالعه زبان فرانسه و فرهنگ منطقه Midi فرانسه غوطه ور خواهید کرد. برجسته از این برنامه، ناهارخوری زبان است که در رستوران های محلی، که در آن شما فرانسه را با استادان و کارکنان IES Abroad تمرین می کنید و لذت بردن از غذاهای فوق العاده پرونس را تجربه می کنید. جمعه ها برای فعالیت های مربوط به دوره و گشت و گذار، مانند کلاس های پخت و پز، کنسرت های Arènes d'Arles، تور پیاده روی ونگوگ، کارگاه های تئاتر و غیره رزرو می شود.... [-]


Quito Summer - مطالعات محیطی

Campus تمام وقت June 2019 اکوادور Quito

این برنامه در واقع در کیتو و شامل سه هفته سفرهای مربوط به دوره در جزایر گالاپاگوس، این برنامه به شما اجازه می دهد تا در مورد محیط زیست غنی اکوادور از مسائل مدیریت و حفظ محیط زیست مطالعه کنید. این برنامه در همکاری با موسسه آکادمی گالاپاگوس برای هنر و علوم (GAIAS) و دانشگاه سان فرانسیسکو د کیتو (USFQ) سازماندهی شده است. تمام دوره های مطالعات محیطی به زبان انگلیسی تدریس می شود و مطالعات قبلی اسپانیا مورد نیاز نیست. [+]

بررسی اجمالی

اگر چه اکوادور فقط در اندازه کلرادو است، اما این یکی از کشورهای اکولوژیک متنوع جهان است. چهار ناحیه زیست محیطی - حوزه آمازون، آند Andes بالا، دشت ساحلی و جزایر گالاپاگوس - داراي فراوان گیاهان و جانوران هستند که زیست شناسان، گیاه شناسان و محیط زیست را از سراسر جهان جذب می کنند. کویته علاوه بر ثروت طبیعی کشور، یک جواهر معماری شناخته شده برای گرما و مهمان نوازی ساکنان آن است.... [-]


آمستردام تابستان - جامعه، فرهنگ

Campus تمام وقت June 2019 هلند Amsterdam

آمستردام، یک شهرستان که با مفاهیم تحمل و باز بودن همراه است، زمینه ای کامل برای مطالعه تاریخ هنر، ادبیات و جامعه شناسی از طریق لنز مطالعات جنس است. ما از شما دعوت میکنیم تا تاریخ و فعلی آمستردام را بررسی کنید و این نگرشها را در نظر بگیرید [+]

بررسی اجمالی

آمستردام، یک شهرستان که با مفاهیم تحمل و باز بودن همراه است، زمینه ای کامل برای مطالعه تاریخ هنر، ادبیات و جامعه شناسی از طریق لنز مطالعات جنس است. ما از شما دعوت میکنیم تا تاریخ و فعلی آمستردام را بیابید و به این نکته توجه کنید که این مفهومها یا اصلا تغییر نکرده اند.

آمستردام کلاس شماست، با سفرهای مربوط به دوره های مربوط به موزه های کلاس جهانی و سایت های مشهور آمستردام که در هر دوره نقش مهمی ایفا می کنند. به عنوان مثال، شما در بازنویسی جنسیت و جنسیت در رامبراند کار خواهد کرد و از موزه آن فرانک دیدن کنید. این برنامه همچنین شامل یک گشت و گذار مربوط به دوره به برلین، برای بررسی بیشتر موضوعات شما از مطالعه است.... [-]


بوئنوس آیرس تابستان - زبان

Campus تمام وقت June 2019 آرژانتین Buenos Aires

این برنامه به دانشجویان تمام سطح مهارت های اسپانیایی، به شما این امکان را می دهد که خود را در فرهنگ آرژانتین غوطه ور کنید، با یک دوره زبان اسپانیایی و همچنین دوره ای در موضوعات متنوع گوناگون. [+]

بررسی اجمالی

بوئنوس آیرس با استفاده از تاریخ تأثیرگذار، معماری زیبای اروپائی و زندگی فرهنگی غنی، شما را برای فضای زندگی و تحصیل در خارج از کشور خوشایند می کند. غنی در فرهنگ - فکر تئاتر، رقص تانگو، موزه ها، ورزش ها ... و غذا - بوئنوس آیرس خواهد بود جشن برای حواس خود و یک ماجراجویی آموزشی فراموش نشدنی است.

این برنامه به دانشجویان تمام سطح مهارت های اسپانیایی، به شما این امکان را می دهد که خود را در فرهنگ آرژانتین غوطه ور کنید، با یک دوره زبان اسپانیایی و همچنین دوره ای در موضوعات متنوع گوناگون. شما همچنین از رویدادهای فرهنگی و گشت و گذارهای مربوط به دوره لذت خواهید برد تا تجربیات علمی خود را از بین ببرید و مطالعات خود را به زندگی ادامه دهید.... [-]


تابستان اتحادیه اروپا

Campus تمام وقت May 2019 آلمان Freiburg

برنامه تابستانی اتحادیه اروپا به شما فرصت می دهد تا به شدت به مطالعه چالش های گذشته، حال، و آینده ی ادغام اروپا بپردازید. این برنامه در قلب اروپا-فرایبورگ، آلمان آغاز می شود و شما برنامه آموزشی تخصصی خود را آغاز می کنید که شما را در یک سفر تجربی 16 روزه از طریق بوسنی-هرزگوین، یونان و قبرس آغاز خواهد کرد. [+]

بررسی اجمالی

برنامه تابستانی اتحادیه اروپا به شما فرصت می دهد تا به شدت به مطالعه چالش های گذشته، حال، و آینده ی ادغام اروپا بپردازید. این برنامه در قلب اروپا-فرایبورگ، آلمان آغاز می شود و شما برنامه آموزشی تخصصی خود را آغاز می کنید که شما را در یک سفر تجربی 16 روزه از طریق بوسنی-هرزگوین، یونان و قبرس آغاز خواهد کرد.

در بوسنی هرزگوین، به دلیل ترکیب یهودیان، مسیحیان و مسلمانان، یک روز تاریخی خود را به سارایوو، که به نام "اورشلیم اروپا" خوانده می شود، سفر خواهید کرد. پس از سارایوو، شما سفر دو روزه به Republika Srpska را شامل می شود که شامل مراجعه به سایت یادبود قربانیان سربرنیتسا و اقامت شبانه در Višegrad است که در پل کلاسیک برنده جایزه نوبل Ivo Andrie در Drina ماندگار شده است.... [-]


تابستان بارسلونا - زبان

Campus تمام وقت May 2019 اسپانیا Barcelona

زبان IES Abroad بارسلونا [+]

بررسی اجمالی

زبان IES Abroad بارسلونا

دوره های زبان مهارت های نوشته شده و شفاهی شما را در دوره های تحصیلات اسپانیایی و منطقه فراهم می کند که فرصتی عالی برای یادگیری در مورد اسپانیا مدرن در زمینه های بزرگ اتحادیه اروپا است. دوره ها در هر دو زبان اسپانیایی و انگلیسی در دسترس هستند.

در طول تابستان، شما می توانید میدان های پر جنب و جوش و خیابان های پیچش برای خودتان را بیابید. زبان بارسلونا... [-]


تابستان بارسلونا - کارآموزی

Campus تمام وقت May 2019 اسپانیا Barcelona

یک کارآموزی IES مهارت های حرفه ای خود، توانایی شما برای برقراری ارتباط در میان فرهنگ ها را توسعه می دهد و تجربه کاری مهمی را برای پرش از شروع کار خود در بازار کار رقابتی امروز فراهم می کند. کلاس زبان اختیاری مهارت زبان و زبان اسپانیایی شما را افزایش می دهد. [+]

بررسی اجمالی

بارسلونا با تأثیر زیادی در تجارت، آموزش، سرگرمی، رسانه، مد و هنر، بارسلونا را به عنوان یک بازیکن مهم در بازار جهانی تبدیل کرده است. پیاده روی به کار یا مترو، اتوبوس، و یا تراموا از طریق این شهر قابل توجه از شگفتی های معماری و فرهنگی. ناهار همیشه فرصتی است برای نمونه بهترین غذای مدیترانه: تاپس های خوشمزه، تازه ترین غذاهای دریایی و Crema Catalana برای دسر!

یک کارآموزی IES مهارت های حرفه ای خود، توانایی شما برای برقراری ارتباط در میان فرهنگ ها را توسعه می دهد و تجربه کاری مهمی را برای پرش از شروع کار خود در بازار کار رقابتی امروز فراهم می کند. کلاس زبان اختیاری مهارت زبان و زبان اسپانیایی شما را افزایش می دهد. شما تضمین می کنید * قرار دادن کارآموزی بدون پرداخت در یک شرکت یا سازمان محلی، که در آن شما حداقل 22 ساعت در هفته کار می کنید. ما با شما برای کمک به پیدا کردن نزدیک ترین مسابقه بین ترجیحات ابراز شده و اهداف حرفه ای خود را با آنچه که در دسترس است از طریق استقرار IES در بارسلونا در دسترس است. قبل از رفتن، هماهنگ کننده کارآموزی شما با شما کار می کند تا خلاصه نامه خود را کامل کنید، نامه های کتبی خود را کامل کنید و مهارت های مصاحبه و ارتباط خود را با همکاری شما در محیط کار فرهنگی جدید آماده کنیم.... [-]


تابستان برلین - زبان

Campus تمام وقت June 2019 آلمان Berlin

این برنامه ترکیبی از توسعه مهارت های زبان با دوره های انگلیسی و آلمانی است که شما را به تاریخ جذاب آلمان و فرهنگ و جامعه کنونی مینگرد. دوره های زبان آلمانی در ابتدای و سطح متوسط ​​در دسترس هستند. [+]

بررسی اجمالی

این برنامه ترکیبی از توسعه مهارت های زبان با دوره های انگلیسی و آلمانی است که شما را به تاریخ جذاب آلمان و فرهنگ و جامعه کنونی مینگرد. دوره های زبان آلمانی در ابتدای و سطح متوسط ​​در دسترس هستند. دوره ادبیات آموزش آلمانی برای دانش آموزان پیشرفته ارائه می شود. گشت و گذار در این دوره نقش مهمی در برنامه ایفا می کند و شما را در خارج از کلاس درس می گذارد تا میراث غنی و فرهنگ معاصر برلین و آلمان را کشف کند. این تابستان در برلین مطالعه کنید... [-]


تابستان برلین - متروپولیتن

Campus تمام وقت June 2019 آلمان Berlin

این برنامه آموزش انگلیسی، موضوعاتی را در مطالعات شهری، معماری و مطالعات محیطی در برلین، شهر ایفا می کند که در طول قرن گذشته بازسازی و طراحی شده است. [+]

بررسی اجمالی

این برنامه آموزش انگلیسی، موضوعاتی را در مطالعات شهری، معماری و مطالعات محیطی در برلین، شهر ایفا می کند که در طول قرن گذشته بازسازی و طراحی شده است. گشت و گذار مربوط به دوره یکپارچه برای ارائه یک نگاه به نوآوری های معماری برلین، روش های ادغام طراحی پایدار و جنبش های مختلف تاریخی و سیاسی است. گشت و گذار به شهرهای دیگر آلمان برنامه را برپا می کند و به شما اجازه می دهد که فرهنگ و معماری آلمان را در یک زمینه مقایسه کنید.... [-]


تابستان برلین - کارآموزی

Campus تمام وقت May 2019 آلمان Berlin

یک کارآموزی IES در برلین مهارت های حرفه ای و توانایی شما برای برقراری ارتباط در میان فرهنگ ها را توسعه می دهد و تجربه کاری مهمی را برای پریدن از شروع کار خود در امروز فراهم می کند. [+]

بررسی اجمالی

تجربه برلین - مرکز اقتصادی و سیاسی آلمان. این شهر پایتخت همچنین دارای صحنه های پر رونق هنری (با بیش از 175 موزه و گالری) و برخی از معماری برجسته جهان است. هنگامی که در برلین کار می کنید، می توانید دوچرخه سواری کنید، یا اتوبوس، تراموا یا قطار برای کار به آنجا بروید. از طریق ناهار، از یکی از پارک های بی شماری و باغ های برلین عبور کنید. در شب، لذت بردن از موسیقی زنده و یا تئاتر در این Kulturhaupstadt (سرمایه فرهنگی) آلمان است. کارآموزی در برلین، مدارک تحصیلی شما و توانایی های فرهنگی شما را افزایش می دهد.... [-]


تابستان دوبلین - اعمال شدید

Campus تمام وقت June 2019 ایرلند Dublin

در طول تابستان، شما می توانید از خیابان های پیچیده دوبلین و جذابیت منحصر به فرد از طریق انواع فرصت های غنی سازی فرهنگی مطلع شوید. این برنامه ثبت نام در مدرسه ملی تئاتر ملی ایرلند - Gaiety مدرسه عمل، مسکن در آپارتمان های کاملا مجهز دانشجویان و سفرهای حمایتی در سراسر جمهوری ایرلند و ایرلند شمالی است. [+]

بررسی اجمالی

برنامه اجرایی IES Abroad به شما یک رویکرد فشرده و عملی برای عملکرد می دهد. در طول تابستان، شما می توانید از خیابان های پیچیده دوبلین و جذابیت منحصر به فرد از طریق انواع فرصت های غنی سازی فرهنگی مطلع شوید. این برنامه ثبت نام در مدرسه ملی تئاتر ملی ایرلند - Gaiety مدرسه عمل، مسکن در آپارتمان های کاملا مجهز دانشجویان و سفرهای حمایتی در سراسر جمهوری ایرلند و ایرلند شمالی است.

دوره های آموزش توسط دانشکده ملی تئاتر ملی ایرلند-Gaiety (NTSI-GSA) و مربیان IES Abroad تدریس می شود. این دوره ها در مرکز NTSI-GSA و IES Abroad برگزار می شود و مجموع 6 اعتبار دارند.... [-]


تابستان دوبلین - کارآموزی

Campus تمام وقت May 2019 ایرلند Dublin

یک کارآموزی IES مهارت های حرفه ای خود را توسعه می دهد، به شما توانایی برقراری ارتباط در سراسر فرهنگ ها را می دهد و تجربه کاری مهمی را برای پرش از شروع کار خود در بازار کار رقابتی امروز فراهم می کند. [+]

بررسی اجمالی

تجربه کسب و کار محیط زیست این شهر را به عنوان بخشی از بهبود اقتصادی ایرلند تجربه کرده است. برای رفتن از طریق خیابان های تاریخی دوبلین یا اتوبوس دو طبقه، تراموا، دارت یا مترو بروید. یک ناهار از پای چوپان یا ماهی قزل آلائی ایرلندی را ترک کنید.

یک کارآموزی IES مهارت های حرفه ای خود را توسعه می دهد، به شما توانایی برقراری ارتباط در سراسر فرهنگ ها را می دهد و تجربه کاری مهمی را برای پرش از شروع کار خود در بازار کار رقابتی امروز فراهم می کند. شما یک کارآموزی بدون حقوق در یک کسب و کار یا سازمان محلی دریافت خواهید کرد که در آن حداقل برای 32 ساعت در هفته کار می کنید. ما با شما کار خواهیم کرد تا نزدیکترین جایگاه قرار دادن بین اهداف حرفه ای و شخصی خود را با آنچه که در دوبلین موجود است پیدا کنید. قبل از خروج، ما با شما کار می کنیم تا خلاصه نامه خود را کامل کنید، نامه های کتبی خود را کامل کنید و مهارت های ارتباطی و مصاحبه ای را که ما برای کار در یک محیط فرهنگی جدید آماده می کنیم، سخت تر کنیم.... [-]


تابستان رباط - زبان عربی

Campus تمام وقت May 2019 مراکش Rabat

رباط دارای ترکیبی از جهانگردان مدرنیزم اروپایی و سنت های آفریقای شمالی و اسلامی است. ترکیبی منحصر به فرد آن از فرهنگ، ادیان، زبان ها و هویت ها، زمینه ای مناسب برای مطالعه مسائل در دنیای فرانسه و برای مطالعه زبان عربی ایجاد می کند. [+]

بررسی اجمالی

رباط دارای ترکیبی از جهانگردان مدرنیزم اروپایی و سنت های آفریقای شمالی و اسلامی است. ترکیبی منحصر به فرد آن از فرهنگ، ادیان، زبان ها و هویت ها، زمینه ای مناسب برای مطالعه مسائل در زبان فرانسه و برای مطالعه زبان عربی ایجاد می کند. محل ساحلی رباط، آب و هوای معتدل سالیانه و درهم آمیختن قدیمی و جدید، شهر را جذاب برای زندگی و تحصیل در طول تابستان می کند. رباط، به عنوان پایتخت مراکش، به بسیاری از سازمان های غیر دولتی و بین المللی و دانشگاه های برجسته مراکش فعالیت می کند.... [-]


تابستان رم - کارآموزی

Campus تمام وقت May 2019 ایتالیا Rome

یک کارآموزی IES مهارت های حرفه ای خود، توانایی شما برای برقراری ارتباط در میان فرهنگ ها را توسعه می دهد و تجربه کاری مهمی را برای پرش از شروع کار خود در بازار کار رقابتی امروز فراهم می کند. کلاس زبان اختیاری مهارت و استعداد زبان ایتالیایی را افزایش می دهد. [+]

بررسی اجمالی

چرا رم؟

این شهر عملا یک موزه در فضای باز و درس تاریخ با خیابان های پر از ساختمان های باستانی، مجسمه ها و بناهای تاریخی است: کولوسئوم، چشمه Trevi و واتیکان. رم به هر دو سازمان چند ملیتی و بسیاری از شرکت های کوچک و کوچک متعلق به خانواده متعلق است.

رم، با 2500 سال سابقه تاریخی، قله باستان شناسی، هنر و موزه ها در ایتالیا است. پیاده روی به کار یا Metropolitana (مترو)، اتوبوس، و یا تراموا. ناهار یک سلیقه آشپزی پاستا تازه، غذاهای دریایی و، البته، پیتزا است.... [-]


تابستان زیبا - چند فرهنگی در فرانسه

Campus تمام وقت May 2019 فرانسه Nice

طراحی شده برای دانش آموزانی که علاقمند به یادگیری در مورد تنوع رو به رشد فرانسه، حوزه دریای مدیترانه و اروپا هستند، برنامه آموزشی چند فرهنگی ما در خارج از کشور در نیکس به شما اجازه می دهد تا در مورد مهاجرت مهاجرین که در طول سال ها اتفاق افتاده است را تقویت کنید درک فرهنگی [+]

بررسی اجمالی

دلایل بسیاری وجود دارد که چرا مردم در سراسر جهان به تابستان تابستان - نیویورک، خط ساحلی معروف و صحنه های پر جنب و جوش سفر می کنند. نیس یک مکان ایده آل در مدیترانه است که همین امر مهاجران را از کشورهای مختلف جذب کرده است و منطقه را به طرز شگفت انگیزی متنوع ساخته است.

طراحی شده برای دانش آموزانی که علاقمند به یادگیری در مورد تنوع رو به رشد فرانسه، حوزه دریای مدیترانه و اروپا هستند، برنامه آموزشی چند فرهنگی ما در خارج از کشور در نیکس به شما اجازه می دهد تا در مورد مهاجرت مهاجرین که در طول سال ها اتفاق افتاده است و فرهنگ خود را تقویت کنید درك كردن. این برنامه یک سفر دو هفته ای به مارسی و مراکش ارائه می دهد که دانشجویان بر اساس مطالعات حوزه های مطالعات منطقه خود در زمینه مطالعات واقعی این دو مکان مهم در آرایش چند فرهنگی فرانسه گسترش خواهند یافت.... [-]


تابستان سانتیاگو - کارآموزی

Campus تمام وقت May 2019 شیلی Santiago

یک کارآموزی IES مهارت های حرفه ای خود، توانایی شما برای برقراری ارتباط در میان فرهنگ ها را توسعه می دهد و تجربه کاری مهمی را برای پرش از شروع کار خود در بازار کار رقابتی امروز فراهم می کند. کلاس زبان اختیاری مهارت زبان و زبان اسپانیایی شما را افزایش می دهد. [+]

بررسی اجمالی

شاهد رشد اقتصادی ادامه یافته است که این شهر را تبدیل به یک مرکز مالی، سیاسی و فرهنگی برای شیلی و آمریکای جنوبی کرده است. سانتیاگو، خانه بیش از پنج میلیون نفر، مرکز صنعتی و مالی شیلی است و بخش تجاری پویا نیز دارد.

از طریق اتوبوس یا مترو به محل کار بروید و برای یک ناهار از کادلیو دی کور ریو (غذای سنتی ماهی) یا اسپانیایی در مرکز مرکزی مرکزی بگیرید.

یک کارآموزی IES مهارت های حرفه ای خود، توانایی شما برای برقراری ارتباط در میان فرهنگ ها را توسعه می دهد و تجربه کاری مهمی را برای پرش از شروع کار خود در بازار کار رقابتی امروز فراهم می کند. کلاس زبان اختیاری مهارت زبان و زبان اسپانیایی شما را افزایش می دهد.... [-]


تابستان سیدنی - کارآموزی

Campus تمام وقت June 2019 استرالیا Sydney

یک کارآموزی IES مهارت های حرفه ای شما، توانایی شما برای برقراری ارتباط در میان فرهنگ ها را توسعه می دهد و تجربه کاری مهمی را برای پرش از شروع کار خود در بازار کار رقابتی امروز فراهم می کند. [+]

بررسی اجمالی

سیدنی یکی از چندین فرهنگی ترین شهرهای جهان است که همگی بیش از یک مکان خیره کننده است. هماهنگی بین فرهنگ، زبان ها و ایده های بین المللی با تقریبا 5 میلیون نفر. سیدنی هم انرژی و هم جذاب است، هم مرکز نوآوری در تعدادی از صنایع است.

ساعات بی پایان را صرف بررسی سواحل معروف سیدنی و پیاده روی های ساحلی کنید. آبهای درخشان بندر سیدنی در انتظار یک زمین بازی برای سیدنیسایدرد و بازدید کنندگان به طور یکسان هستند. در نزدیکی بندر سیدنی، پارک های ملی، سایت های میراث جهانی، سواحل پنهان و فراوانی میراث بومی را خواهید یافت. در شب، یک نمایش در سینمای اپرای سیدنی، یک غذا را در یک نمایشگاه سیدنی تاریخی لذت ببرید یا به صحنه موسیقی زنده سیدنی بروید.... [-]


تابستان شیکاگو - کارآموزی

Campus تمام وقت May 2019 آمریکا Chicago

یک کارآموزی IES در شیکاگو مهارت های حرفه ای خود، توانایی شما برای برقراری ارتباط در میان فرهنگ ها را توسعه می دهد و تجربه کاری اساسی را برای پرش از شروع کار خود در بازار کار رقابتی امروز فراهم می کند. [+]

بررسی اجمالی

کارکنان در این شهر زیبا در ساحل دریاچه میشیگان، خانه های بزرگ شرکت های بزرگ و شرکت های بزرگ، با معماری فوق العاده، پارک های سبز، سواحل شنی، غذای عالی و شب زنده داری هیجان انگیز است. پیاده روی، دوچرخه یا "L" (سیستم بلند و مترو) را در این شهر پویا از آسمان خراش های برجسته و رویدادهای مهم فرهنگی کار کنید. برای ناهار، می توانید اساسی مانند پیتزا عمیق و هات داگ شیکاگو را انتخاب کنید. چنگ زدن کیسه ای از ذرت کارامل در راه بازگشت به دفتر دسر! یک کارآموزی IES در شیکاگو مهارت های حرفه ای خود، توانایی شما برای برقراری ارتباط در میان فرهنگ ها را توسعه می دهد و تجربه کاری اساسی را برای پرش از شروع کار خود در بازار کار رقابتی امروز فراهم می کند.... [-]


تابستان لندن - UK Today

Campus تمام وقت June 2019 بریتانیا London

برنامه بریتانیا ما امروز به شما فرصتی برای کشف فرهنگ پر جنب و جوش و میراث غنی از لندن معاصر را از طیف گسترده ای از دوره ها می دهد - که همه آنها به تاریخ و فرهنگ بریتانیا اعمال می شود. [+]

بررسی اجمالی

تابستان ممکن است بهترین زمان برای زندگی و یادگیری در لندن باشد. چه کسی نمی خواهد تابستان را اینجا بگذارد، با گذشت زمان به بازدید از همه موزه های آزاد، فیلم های تحت ستاره ها تماشا کند و 400 فضای سبز در شهر را کشف کند؟

برنامه بریتانیا ما امروز به شما فرصتی برای کشف فرهنگ پر جنب و جوش و میراث غنی از لندن معاصر را از طیف گسترده ای از دوره ها می دهد - که همه آنها به تاریخ و فرهنگ بریتانیا اعمال می شود.... [-]


تابستان لندن - کارآموزی

Campus تمام وقت May 2019 بریتانیا London

یک کارآموزی IES در لندن مهارت های حرفه ای، توانایی شما برای برقراری ارتباط در میان فرهنگ ها را توسعه می دهد و تجربه کاری مهمی را برای شروع کار خود در بازار کار رقابتی امروز فراهم می کند. [+]

بررسی اجمالی

شکی نیست که این شهر شلوغ که با تاریخ، فرهنگ و تنوع غنی است شما را تبدیل خواهد کرد. از لوله برای کار یا یک اتوبوس دو طبقه استفاده کنید. برخی از ماهی ها و چیپس را برای ناهار گرفتن. تمام این مرکز جهانی کسب و کار، فرهنگ، معماری و یادگیری را تجربه کنید.

یک کارآموزی IES در لندن مهارت های حرفه ای، توانایی شما برای برقراری ارتباط در میان فرهنگ ها را توسعه می دهد و تجربه کاری مهمی را برای شروع کار خود در بازار کار رقابتی امروز فراهم می کند. شما در یک کسب و کار یا سازمان محلی، که در آن شما حداقل 32 ساعت در هفته کار می کنید، تسهیل می شوید. ما با شما برای کمک به پیدا کردن نزدیک ترین مسابقه بین ترجیحات ابراز شده و اهداف حرفه ای خود را با آنچه در دسترس است از طریق استقرار IES در لندن در دسترس است.... [-]


تابستان مادرید

Campus تمام وقت May 2019 اسپانیا Madrid

این برنامه دوره های متوسط ​​و پیشرفته زبان اسپانیایی و دوره های مطالعات منطقه ای را به زبان اسپانیایی تدریس می کند. کلاس ها بهترین فرصت های تاریخی و فرهنگی مادرید را به اشتراک می گذارند، به شما این امکان را می دهد که مهارت های اسپانیایی خود را بهبود بخشد و همچنین میراث هنری، تئاتر و فیلم های اسپانیا را کشف کنید. [+]

بررسی اجمالی

تصور کنید که تحصیل در خارج از کشور را در پایتخت اسپانیا و بزرگترین شهر مادرید انجام دهید. در تابستان های گرم تابستان، Madrileños را به خیابان های شهر می رسانند، جایی که آنها قهوه را روی ترازو می خوانند و یک رژه از اسپانیایی های مد روز را تماشا می کنند؛ اکنون شانس خود را برای تجربه آن نیز می بینید. مادرید یک مرکز فرهنگی برجسته در اروپا است و به بسیاری از موزه های معروف جهان از قبیل پرادو، رینا صوفیه و Thyssen-Bornemisza مهاجرت می کند.... [-]


تابستان نیویورک - کارآموزی

Campus تمام وقت 8 - 10  June 2019 آمریکا New York

کارمند در این کلان شهر شگفت انگیز، یک مرکز بانکی جهانی است [+]

بررسی اجمالی

کارمند در این کلان شهر شگفت انگیز، یک مرکز بانکی جهانی است

یک کارآموزی IES در شهر نیویورک مهارت های حرفه ای خود را، توانایی شما برای برقراری ارتباط در میان فرهنگ ها، و تجربه کاری محسوب می کند تا کار خود را در بازار کار رقابتی امروز شروع کنید. این که آیا شما در برنامه 8 یا 10 هفته ای ثبت نام می کنید، شما یک کارآموزی بدون حقوق در یک کسب و کار یا سازمان محلی، که در آن حداقل به مدت 32 ساعت در هفته کار می کنید، تضمین می شود. ما با شما برای کمک به پیدا کردن نزدیک ترین مسابقه بین ترجیحات ابراز شده و اهداف حرفه ای خود را با آنچه در دسترس است از طریق استقرار IES در نیویورک در دسترس است.... [-]


تابستان وین - تاریخ موسیقی

Campus تمام وقت May 2019 اتریش Vienna

مطالعه تاریخ موسیقی و عملکرد در وین، شهر شناخته شده در سراسر جهان برای تاثیر آن در توسعه موسیقی کلاسیک. [+]

بررسی اجمالی

شهر وین در قلب اروپا واقع شده است و در حدود 1.8 میلیون نفر جمعیت دارد که از زمان تاسیس آن در قرن سوم میلادی به عنوان یک پل بین تعداد زیادی از فرهنگ ها خدمت کرده است. به عنوان یک مسافت مهم مهم بین شمال و جنوب، شرق و غرب، شهر تبدیل به یک ذوب طبیعی برای ایده های جدید شد. از این غنای فرهنگی، ثروت از دستاوردهای هنری و تفکر نوآورانه - یک میراثی است که ما در برنامه های تابستانی خود کشف می کنیم.... [-]


تابستان وین - روانشناسی

Campus تمام وقت May 2019 اتریش Vienna

در وین، محل تولد روانکاوی و محل زندگی سیگموند فروید و بسیاری دیگر از روانشناسان افسانه ای، شما می توانید تاریخ و عمل روانشناسی را از نقطه نظر منحصر به فرد تجربه کنید. غنای گذشته و حال این شهر را در محیط دانشگاهی که به ویژه برای دانشجویان روانشناسی طراحی شده است، بررسی کنید. [+]

بررسی اجمالی

همانطور که کارل راجرز، روانشناس معروف یک بار گفت، "این است که در آن تمام مشکلات آغاز شد!" در وین، محل تولد روانکاوی و محل زندگی سیگموند فروید و بسیاری دیگر از روانشناسان افسانه ای، شما می توانید تاریخ و عمل روانشناسی را از نقطه نظر منحصر به فرد تجربه کنید. غنای گذشته و حال این شهر را در محیط دانشگاهی که به ویژه برای دانشجویان روانشناسی طراحی شده است، بررسی کنید.

این برنامه به دو موضوع تقسیم شده است: روانشناسی... [-]


تابستان وین - کارآموزی

Campus تمام وقت May 2019 اتریش Vienna

برنامه ما به شما یک دوره کارآموزی در اتریش را تضمین می کند که به شما کمک می کند تا مهارت های حرفه ای خود را پر کنید تا کار خود را آغاز کنید و جذاب تر برای کارفرمایان در بازار کار رقابتی امروز شوید. [+]

چرا وین؟

از تابستان سال 2019، دوره کارشناسی IES شروع به ارائه برنامه های تمام وقت در وین - خانه اولین مرکز IES Abroad .

به عنوان یک متخصص IES، شما از تاریخ، فرهنگ غنی و فرصت های حرفه ای که پایتخت سیاسی و اقتصادی اتریش ارائه می دهد، لذت خواهید برد. اخیرا در نظر سنجی کیفی مرسر رتبه بندی شده است، هیچ جا و هیچ راهی بهتر برای صرف تابستان خود را از کارآموزی تمام وقت در وین نیست.

کارآموزی شما

برنامه ما به شما یک دوره کارآموزی در اتریش را تضمین می کند که به شما کمک می کند تا مهارت های حرفه ای خود را پر کنید تا کار خود را آغاز کنید و جذاب تر برای کارفرمایان در بازار کار رقابتی امروز شوید.... [-]


تابستان پاریس - کارآموزی

Campus تمام وقت May 2019 فرانسه Paris

یک کارآموزی IES مهارت های حرفه ای شما، توانایی شما برای برقراری ارتباط در میان فرهنگ ها را توسعه می دهد و تجربه کاری مهمی را برای پرش از شروع کار خود در بازار کار رقابتی امروز فراهم می کند. [+]

بررسی اجمالی

کارآموز در یکی از بزرگترین شهرهای جهان برای فرهنگ و تجارت بین المللی است. پیاده روی یا اتوبوس را از طریق خیابان های پر جنب و جوش و یا به متری بروید تا کار کنید. "ناهار" به معنای کیک یا یک ساندویچ آفتابگردان در یک کافی نت واقع در کنار کافی نت یا چای است. یک کارآموزی IES مهارت های حرفه ای شما، توانایی شما برای برقراری ارتباط در میان فرهنگ ها را توسعه می دهد و تجربه کاری مهمی را برای پرش از شروع کار خود در بازار کار رقابتی امروز فراهم می کند.... [-]


تابستان چند ساله - موزه ها

Campus تمام وقت May 2019 اسپانیا Madrid فرانسه Paris ایتالیا Rome + {تعداد} بیشتر

چرا در تابستان هنگامی که می توانید میراث فرهنگی پاریس، رم و مادرید را مطالعه کنید، در یک شهرستان بزرگ اروپایی تحصیل کنید؟ در این برنامه هفت هفته ای، به بررسی نحوه تاثیر هنر و معماری در توسعه، زندگی و فرهنگ شهری در سه پایتخت اروپایی جذاب و چگونگی حفظ، توسعه، مطالعه و نمایش مجموعه های آنها برای منافع عمومی می پردازید. [+]

بررسی اجمالی

چرا در تابستان هنگامی که می توانید میراث فرهنگی پاریس، رم و مادرید را مطالعه کنید، در یک شهرستان بزرگ اروپایی تحصیل کنید؟

در این برنامه هفت هفته ای، به بررسی نحوه تاثیر هنر و معماری در توسعه، زندگی و فرهنگ شهری در سه پایتخت اروپایی جذاب و چگونگی حفظ، توسعه، مطالعه و نمایش مجموعه های آنها برای منافع عمومی می پردازید. شروع برنامه خود را در پاریس، جایی که شما شروع به درک اینکه چگونه این شهرها در اطراف ایده مرکزی میراث فرهنگی و میراث فرهنگی توسعه یافته است. این در اینجا شما دو دوره متقابل مرکز خود را شروع می کنید که بعدا شما را به رم می رساند و در نهایت مادرید برای دو هفته در هر شهر. دوره های خود را با گذراندن دوره های مربوط به دوره های مربوط به دوره های هنری و مدیریت فرهنگی، از جمله بازدید از موزه های شناخته شده نظیر Musée d'Orsay، موزه واتیکان و ال پرادو، در زمان کلاس همگام سازی می کنند.... [-]


توکیو تابستان

Campus تمام وقت May 2019 ژاپن Tokyo

این برنامه عالی است برای دانش آموزان جدی در تمام سطوح که به دنبال زبان ژاپنی در یک دوره 6 روزه فشرده هستند. سفرهای مربوط به دوره در توکیو و اطراف آن مکمل آنچه در کلاس درس می آموزید را تکمیل می کند و به شما در شناخت فرهنگ و جامعه ژاپن کمک می کند. [+]

بررسی اجمالی

توکیو شما را به چالش می کشد که جهان را با روش های جدید تجربه کرده و خود را در یک فرهنگ غلبه می دهد که مدرنیته سریع را با سنت های قدیمی تر ترکیب می کند.

این برنامه عالی است برای دانش آموزان جدی در تمام سطوح که به دنبال زبان ژاپنی در یک دوره 6 روزه فشرده هستند. سفرهای مربوط به دوره در توکیو و اطراف آن مکمل آنچه در کلاس درس می آموزید را تکمیل می کند و به شما در شناخت فرهنگ و جامعه ژاپن کمک می کند.... [-]


دوبلین تابستان - مطالعات ایرلندی

Campus تمام وقت September 2019 ایرلند Dublin هنگ کنگ Hong Kong + {تعداد} بیشتر

این برنامه برای دانش آموزان که به دنبال قرار گرفتن در معرض فشرده دانشگاهی به تاریخ سیاسی و اجتماعی ایرلند، مسائل اقتصادی معاصر، و میراث ادبی طراحی شده است. با ترکیب ترم با مطالعه در خارج از کلاس درس، شما این فرصت را برای کشف میراث غنی از ایرلند، و همچنین به عنوان فرهنگ معاصر خود را از طریق هنر، تئاتر، و فیلم است. [+]

بررسی اجمالی

این برنامه برای دانش آموزان که به دنبال قرار گرفتن در معرض فشرده دانشگاهی به تاریخ سیاسی و اجتماعی ایرلند، مسائل اقتصادی معاصر، و میراث ادبی طراحی شده است. با ترکیب ترم با مطالعه در خارج از کلاس درس، شما این فرصت را برای کشف میراث غنی از ایرلند، و همچنین به عنوان فرهنگ معاصر خود را از طریق هنر، تئاتر، و فیلم است.

طول این دوره از تابستان، شما را بشناسند دوبلین پیچ در پیچ خیابان ها و جذابیت منحصر به فرد. این برنامه دوبلین مطالعات ایرلندی تابستان ارائه می دهد ثبت نام در دوره های خارج از کشور IES، مسکن در آپارتمان دانشجویی طور کامل مجهز، و سفرهای. شروع در خارج از کشور IES مرکز، در نزدیکی سبز سنت استفان، این برنامه به شما کمک خواهد برای به دست آوردن یک تجربه فرهنگی معنی دار و دانش عمیق تری از آنچه در آن به معنی یک شهروند از جهان است.... [-]


رم تابستان - زبان

Campus تمام وقت May 2019 ایتالیا Rome

تابستان زمان مناسب برای کشف شهر رم در هنگام تمرین مهارت های زبان ایتالیایی است. زبان تابستانی ما [+]

بررسی اجمالی

تابستان زمان مناسب برای کشف شهر رم در هنگام تمرین مهارت های زبان ایتالیایی است. زبان تابستانی ما

آمار سریعمرکز: IES Abroad رمشهر: رمکشور: ایتالیااعتبار برنامه: 6 اعتبارزبان آموزش: انگلیسی، ایتالیاییپیش نیازهای زبان: هیچکدامتاریخ برنامه

پس از پذیرش، قبل از رزرو سفر، به بخش تاریخ سفر اطلاعات Predeparture در حساب MyJSabroad مراجعه کنید.

تابستان 2018

23 مه - 6 ژوئیه

مهلت مقدماتی آینده:... [-]


سالامانکا تابستان - زبان

Campus تمام وقت June 2019 اسپانیا Salamanca

در این برنامه کامل غوطه وری، کلاس ها توسط Cursos Internacionales Universidad de Salamanca، یکی از مراکز برجسته تدریس اسپانیایی در جهان ارائه شده است. هر برنامه چهار هفته ای به ترتیب یک ترم تمام وقت مطالعه زبان اسپانیایی است، با طیف وسیعی از سطوح زبان در دسترس است. شما می توانید در هر دو جلسه برنامه شرکت کنید. [+]

بررسی اجمالی

شهرت سلامانکا در افتخار دانشگاه و معماری شهری پلازا و محله های اطراف آن است. Universidad de Salamanca، قدیمی ترین دانشگاه اسپانیا و یکی از معتبر ترین در اروپا، در سال 1218 افتتاح شد. سنت و تاریخ نفوذ به شهر، که در آن ساخت و ساز در کلیسای "جدید" خود را در 1500s آغاز شده است.

در این برنامه کامل غوطه وری، کلاس ها توسط Cursos Internacionales Universidad de Salamanca، یکی از مراکز برجسته تدریس اسپانیایی در جهان ارائه شده است. هر برنامه چهار هفته ای به ترتیب یک ترم تمام وقت مطالعه زبان اسپانیایی است، با طیف وسیعی از سطوح زبان در دسترس است. شما می توانید در هر دو جلسه برنامه شرکت کنید.... [-]


سالامانکا تابستان - زبان

Campus تمام وقت July 2019 اسپانیا Salamanca

در این برنامه کامل غوطه وری، کلاس ها توسط Cursos Internacionales Universidad de Salamanca، یکی از مراکز برجسته تدریس اسپانیایی در جهان ارائه شده است. هر برنامه چهار هفته ای به ترتیب یک ترم تمام وقت مطالعه زبان اسپانیایی است، با طیف وسیعی از سطوح زبان در دسترس است. [+]

بررسی اجمالی

شهرت سلامانکا در افتخار دانشگاه و معماری شهری پلازا و محله های اطراف آن است. Universidad de Salamanca، قدیمی ترین دانشگاه اسپانیا و یکی از معتبر ترین در اروپا، در سال 1218 افتتاح شد. سنت و تاریخ نفوذ به شهر، که در آن ساخت و ساز در کلیسای "جدید" خود را در 1500s آغاز شده است.

در این برنامه کامل غوطه وری، کلاس ها توسط Cursos Internacionales Universidad de Salamanca، یکی از مراکز برجسته تدریس اسپانیایی در جهان ارائه شده است. هر برنامه چهار هفته ای به ترتیب یک ترم تمام وقت مطالعه زبان اسپانیایی است، با طیف وسیعی از سطوح زبان در دسترس است. شما می توانید در هر دو جلسه برنامه شرکت کنید. شما همچنین می توانید با استفاده از دو جلسه تابستانی چهار هفته ای، یک تجربه منحصر به فرد برای زبان و تجربه غرق فرهنگی ایجاد کنید. اگر این گزینه انتخاب شود، یک سفر اضافی سه روزه به سوییل و گرانادا در جلسه تابستان تابستان نیز شامل می شود.... [-]


سیدنی تابستان - مطالعه استرالیا

Campus تمام وقت June 2019 استرالیا Sydney

این برنامه باعث می شود تا شما برنده شوید [+]

بررسی اجمالی

در حالی که در تابستان سال تحصیلی در سیدنی تحصیل می کنید سخت است که بخوابید این برنامه اطمینان حاصل می کند که شما مجبور نیستید با دوره های جذاب، فرصت های تحصیلی و رویدادهای فرهنگی سازمان یافته، لحظه ای خسته کننده ای نداشته باشید. شرایط لازم برای فارغ التحصیلی را امتحان کنید یا چیزی جدید را امتحان کنید، هر کدام که انتخاب کنید، بیشتر درباره استرالیا و خودتان از آنچه که همیشه در خانه می توانید یاد بگیرید. علاوه بر دوره های خود، یک سفر چهار روزه تحصیلی را به استرالیا مرکزی (Uluru and Alice Springs)، که در هزینه برنامه خود شامل می شود، می گیرید.... [-]


سینا تابستان - سنت

Campus تمام وقت June 2019 ایتالیا Siena

ثبت نام در یک دوره در تاریخ و سنت Palio و Contrade از Siena یا مطالعه فرهنگ و غذاهای توسکا. با ترکیب کارآموزی با مطالعه در خارج از کلاس، میراث فرهنگی غنی توسکانی را تجربه خواهید کرد. [+]

بررسی اجمالی

سینا در حومه توسکانی واقع شده است و یک شهر زیبا و قرون وسطی واقع در 35 کیلومتری جنوب غربی فلورانس است. لذت بردن از دسترسی آسان به پایتخت توسان، دریا و چشم انداز مشهور توسکان به جامعه ایتالیایی، آشپزی و فرهنگ خود لذت ببرید.

ثبت نام در یک دوره در تاریخ و سنت Palio و Contrade از Siena یا مطالعه فرهنگ و غذاهای توسکا. با ترکیب کارآموزی با مطالعه در خارج از کلاس، میراث فرهنگی غنی توسکانی را تجربه خواهید کرد.... [-]


شانگهای تابستان - زبان شدید

Campus تمام وقت June 2019 چین Shanghai

طراحی شده برای کمک به شما برای به دست آوردن یا بهبود مهارت های زبان چینی با استفاده از آموزش های فشرده زبان، سالانه از چینی های کالج در این برنامه تحت پوشش قرار می گیرد. اندازه کلاس های کوچک و دستورالعمل یک به یک با استادان زبان چینی این برنامه را برای بهبود مهارت های زبان شما بسیار مناسب می کند. [+]

چرا شانگهای؟

از تابستان سال 2018 برنامه شفاهی تابستانی پکن در شانگهای برگزار خواهد شد.

هنگام مطالعه در خارج از کشور در شانگهای، به زبان و فرهنگ بزرگترین شهر چین چیره شوید. در هشت هفته، مهارت های زبان خود را در کلاس درس و فعالیت های روزانه خود به سرعت تقویت کنید، زیرا با ساکنین شانگهای از سراسر چین و سراسر جهان ارتباط برقرار کنید. برنامه تابستانی شانگهای در IES Abroad برنامه های دوره های زبان چینی مبتدی، متوسط، پیشرفته متوسط ​​و پیشرفته را فراهم می کند.... [-]


شانگهای تابستان - مهندسی

Campus تمام وقت May 2019 چین Shanghai

چه کسی می گوید: رشته های مهندسی می توانند [+]

بررسی اجمالی

چه کسی می گوید رشته های مهندسی نمی توانند در خارج از کشور تحصیل کنند؟ در این برنامه، شما 13 هفته تحصیل در مهندسی مکانیک یا مهندسی برق و کامپیوتر را به زبان انگلیسی در یکی از دانشگاه های برتر چین، دانشگاه شانگهای جیائو تنگ (SJTU) انجام خواهید داد. به عنوان یک دانشجوی در دانشگاه میشیگان - موسسه مشترک SJTU، شما در کنار دانشجویان دیگر از دانشگاه های پیشرو در ایالات متحده در برنامه کارشناسی علوم مهندسی یاد خواهید گرفت. از دست دادن فرصتی برای شهادت دادن و تجربه کردن یک شهر در حال توسعه از طریق توسعه اقتصادی و جهانی شدن دست ندهید!... [-]


شانگهای تابستان - کارآموزی

Campus تمام وقت June 2019 چین Shanghai

کارمند در مرکز مالی و بزرگترین شهر چین-شانگهای. این شهر کاملا مدرن، به نام "پاریس از شرق"، دارای تأثیر سنگین از کسب و کار، فرهنگ و معماری غربی است. به عنوان یک کارشناس IES در شانگهای، شما به طور کامل در زندگی چند فرهنگی این کلان شهر غوطه ور خواهید شد. [+]

بررسی اجمالی

کارمند در مرکز مالی و بزرگترین شهر چین-شانگهای. این شهر کاملا مدرن، به نام "پاریس از شرق"، دارای تأثیر سنگین از کسب و کار، فرهنگ و معماری غربی است. به عنوان یک کارشناس IES در شانگهای، شما به طور کامل در زندگی چند فرهنگی این کلان شهر غوطه ور خواهید شد. تصور کنید که برای کار با کشتی، مترو، اتوبوس یا پا کار کنید. پس از آن بعد از ناهار از هر یک از 23 استان چینی و یا غذا از بیش از 20 کشور لذت ببرید.... [-]


شانگهای تابستان - کارآموزی مهندسی

Campus تمام وقت September 2019 چین Shanghai

برنامه ما تضمین می کند که قرار دادن کارآموزی به شما کمک می کند تا مهارت های حرفه ای را پر کنید که کار مهندسی خود را پر می کند و کارآفرینان را در بازار کار رقابتی امروز جذاب تر می کند. [+]

چرا شانگهای؟

از تابستان سال 2019، شما می توانید یک کارآموز دستی در پالس چین با برنامه شانگهای تابستان - کارآموزی فنی حرفه ای بگیرید. این برنامه به طور خاص برای دانش آموزانی که در رشته مهندسی یا سایر رشته های STEM تخصص دارند و به دنبال کارآموزی فنی در خارج از کشور هستند طراحی شده است.

شانگهای فراهم می کند پس زمینه و شبکه کامل برای یک کارآموزی در مهندسی. به عنوان بزرگترین شهر در نه تنها چین بلکه جهان، شانگهای به چندین منطقه صنعتی متمرکز است که بر توسعه تکنولوژی متمرکز است. این همچنین مرکز حمل و نقل و فن آوری است و خانه های بسیاری از شرکت های چینی و چند ملیتی است.... [-]


میلان تابستان - کارآموزی

Campus تمام وقت May 2019 ایتالیا Milan

یک کارآموزی IES مهارت های حرفه ای خود، توانایی شما برای برقراری ارتباط در میان فرهنگ ها را توسعه می دهد و تجربه کاری مهمی را برای پرش از شروع کار خود در بازار کار رقابتی امروز فراهم می کند. کلاس زبان اختیاری مهارت و استعداد زبان ایتالیایی را افزایش می دهد. [+]

بررسی اجمالی

چرا میلان؟

کسب و کار، مد و طراحی همه در میلان - دومین شهر بزرگ ایتالیا همگرا هستند. سنت قدیمی ایتالیایی با نوآوری مدرن ترکیب شده است. از موسسات برجسته میلان، از Teatro alla Scala تا Borsa Italiana، بورس اوراق بهادار ایتالیا، الهام گرفته شده است. چگونه یک برنامه کارآموزی تمام وقت در سرمایه کسب و کار ایتالیا چگونه شما را تغییر خواهد داد؟

شما می توانید پالس ایتالیا را در میلان به سرعت تجربه کنید. گرفتن کار با نسیم تراموا، مترو، و سیستم های اتوبوس است. برای ناهار، یک پاستا سریع را با همکاران خود بکشید، در مورد risotto alla Milanese یا ossobuco مشهور منطقه را پر کنید.... [-]


ناگویا تابستان - زبان

Campus تمام وقت June 2019 ژاپن Nagoya

این برنامه تابستانی شش هفته به شما دوره های آموزشی ژاپنی در مرکز مطالعات ژاپن (CJS) در دانشگاه نانزان، که در زمینه آموزش زبان ژاپنی مشهور است، به شما ارائه می دهد. با یادگیری در مورد فرهنگ، سیاست و هنر ژاپن، آموزش و پرورش خود را در ناحیه دور خواهید کرد. [+]

بررسی اجمالی

چه راهی بهتر برای تمرین مهارت های زبان ژاپنی و غرق شدن در زندگی و فرهنگ ژاپن از طریق تحصیل در ناگویا؟ این برنامه تابستانی شش هفته به شما دوره های آموزشی ژاپنی در مرکز مطالعات ژاپن (CJS) در دانشگاه نانزان، که در زمینه آموزش زبان ژاپنی مشهور است، به شما ارائه می دهد. با یادگیری در مورد فرهنگ، سیاست و هنر ژاپن، آموزش و پرورش خود را در ناحیه دور خواهید کرد. شما فرصتی برای شرکت در دو سفر حادثه با دانش آموزان ژاپنی (سازمان یافته توسط CJS) خواهید داشت. علاوه بر این، ما یک سفر یک روزه به کیوتو و فعالیت های فرهنگی اختصاصی برای دانشجویان IES Abroad سازماندهی خواهیم کرد.... [-]


پاریس تابستان - آغاز زبان

Campus تمام وقت May 2019 فرانسه Paris

یادگیری زبان فرانسه در حالی که مطالعه بازاریابی بین المللی و مدیریت برند در پاریس، یکی از جهان است [+]

بررسی اجمالی

یادگیری زبان فرانسه در هنگام مطالعه مدیریت بازاریابی بین المللی و مدیریت برند در پاریس، یکی از بزرگترین شهرهای جهان به شرکت 500 فورچون جهانی و مارک های لوکس، و همچنین کافه های پیاده رو، باغ های خیره کننده، بازارهای فضای باز و غیره است. پاریس به عنوان یک مرکز کسب و کار مهم بین المللی که دارای یکی از بالاترین تولید ناخالص داخلی هر شهر است، یک شهر ایده آل برای مطالعه بازاریابی و شروع مطالعه در مورد زبان فرانسه است.... [-]


پاریس تابستان- زبان غوطه وری

Campus تمام وقت May 2019 فرانسه Paris

از تابستان سال 2019، برنامه های زبان تابستانی بین المللی و پیشرفته در پاریس به یک برنامه غربالگری زبان برای دانش آموزانی که حداقل دو ترم از فرانسه در سطح کالج هستند، ادغام خواهند شد. [+]

از تابستان سال 2019، برنامه های زبان تابستانی بین المللی و پیشرفته در پاریس به یک برنامه غربالگری زبان برای دانش آموزانی که حداقل دو ترم از فرانسه در سطح کالج هستند، ادغام خواهند شد.

چرا پاریس؟

با بلوارهای بزرگ آن، بناهای تاریخی مشهور جهان، تاریخ نگاری و تاریخ هنری و بی نظیر آن، پاریس یک شهر است که شما را برای همیشه تغییر خواهد داد.

پاریس امروز یک کلان شهر چند منظوره و چند فرهنگی است که به فرهنگ های جهان دسترسی پیدا می کند. یادگیری در مورد فرهنگ و تاریخ فرانسه در حالی که مهارت های زبان فرانسه خود را در پاریس، یک شهر که در تابستان به زندگی می رسد، بهبود می بخشد.... [-]


کمبریج تابستان - برنامه Pembroke-King

Campus تمام وقت July 2019 بریتانیا Cambridge

اقامت شش هفته ای خود را در یکی از قدیمی ترین دانشگاه های جهان به شما می آموزد که یادگیری سبک کمبریج با اندازه های کوچک کلاس با تمرکز بر روی بحث های شدید کلاس درس و بازخورد و پشتیبانی فردی را تجربه کنید. [+]

چرا کمبریج؟

تابستان سال تحصیلی را در دانشگاه کمبریج تحصیل می کنید، تحصیلات عالیه اسحاق نیوتن، استفن هاوکینگ و جین گودال، به نام چند. میزبان کالج کینگ و کالج Pembroke، دو کالج خودمختار 31 دانشگاه، تابستان شما در تاریخ کمبریج، شما را از نظر علمی و فرهنگی درگیر خواهد کرد.

کار خود را در حوزه تحصیل خود انجام دهید یا شاخه ای داشته باشید و یک کلاس را در یک رشته جدید قرار دهید. بدون توجه به موضوع، شما می توانید تعامل مستقیم با استادان خود را در کلاس های کوچک مبتنی بر بحث دریافت کنید. در طول وقت آزاد، پارک های زیبا، رستوران های رودخانه ای و موزه های معتبر در شهر جذاب کمبریج را کشف کنید.... [-]


کیپ تاون تابستان - کارآموزی

Campus تمام وقت June 2019 آفریقای جنوبی Cape Town

کارآموزی IES در کیپ تاون مهارت های حرفه ای خود را ارتقا می دهد، توانایی شما برای برقراری ارتباط در سراسر فرهنگ ها و تجربه کار اساسی را برای پرش از کار خود در بازار کار رقابتی امروز فراهم می کند. [+]

بررسی اجمالی

کیپ تاون به 3/7 میلیون ساکن در منطقه شهری خود، ترکیبی از زبان ها، فرهنگ ها و ادیان و مرکز اقتصادی کیپ کلنی است. نگاهی به منظره ای از کوه ها و خط ساحلی در رفت و آمد خود داشته باشید. روز خود را با قهوه و کوکسیست (دونات آفریقای جنوبی) شروع کنید. برای ناهار، یک ساندویچ Gatsby بزرگ با یک همکار به اشتراک بگذارید. کارآموزی IES در کیپ تاون مهارت های حرفه ای خود را ارتقا می دهد، توانایی شما برای برقراری ارتباط در سراسر فرهنگ ها و تجربه کار اساسی را برای پرش از کار خود در بازار کار رقابتی امروز فراهم می کند.... [-]


ویدئو ها

Study with IES Abroad

About IES Abroad

The Power of Cultural Immersion

Benefits of Study Abroad

تماس
آدرس محل سکونت
33 W. Monroe St.
Suite 2300

Chicago, Illinois, 60603-5405 US
آدرس محل سکونت
Amsterdam, North Holland, NL
آدرس محل سکونت
Arles, Provence-Alpes-Côte d'Azur, FR
آدرس محل سکونت
Auckland, Auckland, NZ
آدرس محل سکونت
Barcelona, Catalonia, ES
آدرس محل سکونت
Beijing, Beijing, CN
آدرس محل سکونت
Berlin, Berlin, DE
آدرس محل سکونت
Buenos Aires, Buenos Aires, AR
آدرس محل سکونت
Cape Town, Western Cape, ZA
آدرس محل سکونت
Christchurch, Canterbury, NZ
آدرس محل سکونت
Dublin, County Dublin, IE
آدرس محل سکونت
Freiburg, Baden-Württemberg, DE
آدرس محل سکونت
Granada, Andalusia, ES
آدرس محل سکونت
London, England, GB
آدرس محل سکونت
Madrid, Community of Madrid, ES
آدرس محل سکونت
Milan, Lombardy, IT
آدرس محل سکونت
Nagoya, Aichi Prefecture, JP
آدرس محل سکونت
Nantes, Pays de la Loire, FR
آدرس محل سکونت
New York, New York, US
آدرس محل سکونت
Nice, Provence-Alpes-Côte d'Azur, FR
آدرس محل سکونت
Paris, Île-de-France, FR
آدرس محل سکونت
Oxford, England, GB
آدرس محل سکونت
Quito, Pichincha, EC
آدرس محل سکونت
Rabat, Rabat-Salé-Kénitra, MA
آدرس محل سکونت
Rome, Lazio, IT
آدرس محل سکونت
Salamanca, Castile and León, ES
آدرس محل سکونت
Santiago, Santiago Metropolitan Region, CL
آدرس محل سکونت
Shanghai, Shanghai, CN
آدرس محل سکونت
Siena, Tuscany, IT
آدرس محل سکونت
Sydney, New South Wales, AU
آدرس محل سکونت
Tokyo, JP
آدرس محل سکونت
Puerto Ayora, Galápagos Islands, EC
آدرس محل سکونت
Vienna, Vienna, AT
آدرس محل سکونت
Hong Kong, HK