International Mid Pac College (IMPAC)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج بین المللی اواسط تایید طول می کشد استفاده از موقعیت استراتژیک آن در اقیانوس آرام که در آن دیدار شرق غرب، و دعوت افراد با دیدگاه های مختلف فرهنگی را به کلاس درس برای بحث. به این ترتیب، برنامه های IMPAC برای بهبود نه تنها مهارت های ارتباطی لازم، بلکه اعتماد به نفس به استفاده از آنها به صورت مناسب در تنظیمات حرفه ای، علمی و اجتماعی است. علاوه بر این، IMPAC در حال توسعه مهارت های ارتباطات میان فرهنگی متمرکز است. برای انجام این کار، IMPAC ارائه می دهد کلاس های کوچک و یک برنامه آموزشی به دقت هماهنگ است که ارتباطی، واقع گرایانه، تعاملی و عملی است. IMPAC متعهد به تعالی و مجموعه استانداردهای بالا برای دانش آموزان خود را.

IMPAC در یک نگاه

IMPAC، تاسیس در سال 1991، ارائه می دهد آموزش فشرده زبان انگلیسی به یک گروه متنوع از زبان آموزان زبان در زمینه های زیر:

فشرده زبان انگلیسی تسلط برنامه-IEPP (ویزای دانشجویی، 12 هفته ~) فشرده مکالمه انگلیسی برنامه-IECP (گردشگران، برنامه حذف روادید، ساکنان، 1 هفته ~) درس های خصوصی (برنامه انعطاف پذیر) برنامه های ویژه زبان انگلیسی (سفارشی طراحی برنامه انگلیسی، انعطاف پذیر)

دلایل بالا برای تحصیل در IMPAC

بیش از 20 سال در کسب و کار اعتبار دهی شده توسط CEA، کمیسیون برنامه اعتباربخشی زبان انگلیسی آموزش زبان انگلیسی با کیفیت برتر با جذاب، مدرسان با تجربه ارزش بسیار عالی / شهریه مقرون به صرفه محل مناسب در نزدیکی خطوط اتوبوس و مرکز MOANA علا (مرکز خرید) فقط به زبان انگلیسی سیاست کارکنان شاد و مفید دانشگاه برنامه پل *

 • IMPAC ارائه می دهد یک مسیر / گزینه برای دانش آموزانی که مایل به ورود به کالج و / یا دانشگاه در هاوایی. در حال حاضر، IMPAC یک توافق با کالج KAPIOLANI انجمن (KCC)، یک دانشگاه هاوایی مدرسه سیستم، از اتمام موفقیت آمیز سطح پیشرفته. برای جزئیات بیشتر، لطفا به وب سایت ما مراجعه کنید.

رسالت مدرسه

این ماموریت برای کالج بین المللی اواسط تایید است که به دانش آموزان خود را با یک پایگاه جامد از انگلیسی مهارت های ارتباطی و دانشگاهی به عنوان زبان دوم همراه با مهارت های میان فرهنگی برای پاسخگویی به نیازهای مختلف دانش آموزان خود را به در بازار جهانی امروز موفق است.

IMPAC متعهد است:

ارائه آموزش صدا با استفاده از روش های متنوع به تهیه کردن به نیازهای دانش آموزان آن است. ارائه یک تجربه آموزشی چالش برانگیز است که مطالعات بیشتر و یکپارچه سازی را به جامعه جهانی تشویق می کند. حفظ فضای لذت بخش در کلاس درس برای بالا بردن انگیزه دانش آموزان است. ترویج درک چند فرهنگی از طریق فعالیت های فرهنگی است.

درس های خصوصی

IMPAC ترتیب درس های خصوصی برای کسانی که مایل به یک در یک درس در یک برنامه زمان قابل انعطاف است. برنامه ریزی انعطاف پذیر است بسته به در دسترس استاد. تدریس خصوصی 40 $ / ساعت. درس نیمه خصوصی نیز در صورت درخواست می باشد.

برنامه های ویژه

این برنامه طراحی شده اند به جای گروه های متفاوت اندازه و سن، برای یک دوره تا سه ماه. این برنامه سفارشی ترکیب دروس تخصصی را با تمرکز بر نیازها و منافع دانش آموزان. برای هزینه ها و برنامه، لطفا با دفتر پذیرش info@impachawaii.edu.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

پذیرش و شرایط مورد نیاز

General Admission Procedures

For IEPP* (Full-time general intensive English training program requires a Student Visa. Min. 12 weeks)

In general, the admission procedure will be as follows:

 1. Applicant fills out the application form and prepare necessary documents for admission into IEPP
 2. Submit documents to IMPAC Admissions Office for processing
 3. IMPAC will send I-20 Form and the acceptance letter by air mail (or by express mail with an additional postage fee)
 4. Applicant receives the I-20 Form, pays SEVIS fee at www.fmjfee.com, print out the receipt
 5. Applicant applies for a F1 Student Visa at the American Embassy/Consulate General in their home country.
 6. Applicant enters the U.S. up to 30 days before the Program Start Day. Attends orientation and takes placement test on scheduled date. Orientation & Placement Test day is mandatory and is scheduled before the Program Start Day or otherwise notified.

For IECP (Part/Full-time general intensive English training program for Tourist, Visitors, and other non-immigrant visa holder. Min. 1 week)

IECP Program follows the IEPP term schedule. IECP applicants registering for less than four weeks may start the class at anytime except during the exam week, administrative week, and during term break. There are no regular classes offered during those times. IECP applicants registering for more than four weeks may start on Mondays, excluding blocked dates. IECP applicants may choose from four options of set class schedules.

To enroll,

 1. Call or e-mail to schedule the placement test/interview, and the program start date.
 2. Applicant takes the placement test and completes the application & payment.
 3. Start classes.

IMPORTANT FEE INFORMATION for IECP

 1. IECP fees are non-refundable. There are no make-up classes.
 2. We accept local checks, money orders, cash, Traveler’s Checks, and credit cards (Visa, Master, JCB and Discover Card). Please make check payable to International Mid Pac College.
 3. Course fees are subject to change without notice and does not include textbook/material fee. Please contact the Admissions Office regarding the course fees and materials.

ALL IEPP/IECP applicants must take the Michigan English Placement Test (which includes Listening, Speaking, Reading and Writing and the Placement Essay). The test will take about 60 to 90 minutes.

There is no deadline, however, we recommend for IEPP students to apply at least one to two months before the program start date (Jan. Apr. Jul. and Oct.) to obtain the student visa and start the program in time. For IECP students, we ask you to contact us as soon as you know when you’d like to start classes, so that we can arrange the placement test day and/or inform you if we offer classes at that time.

از دوره ها بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

برنامه فشرده مکالمه زبان انگلیسی (IECP)

Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا Honolulu

مکالمه فشرده انگلیسی (IECP) یک برنامه در سطح شش طراحی شده به جای گردشگران، برنامه حذف روادید، سایر دارندگان ویزای غیر مهاجرتی و ساکنان که مایل به تحصیل به صورت پاره وقت (یا تمام وقت بسته به ویزای آنها) است. [+]

IECP (گردشگری، ویزا برنامه لغو، ساکنان، 1 هفته ~)

برنامه فشرده مکالمه زبان انگلیسی (IECP) یک برنامه سطح شش طراحی شده به جای گردشگران، برنامه حذف روادید، سایر دارندگان ویزای غیر مهاجرتی و ساکنان که مایل به تحصیل به صورت پاره وقت (یا تمام وقت بسته به ویزای آنها) است. این برنامه برای کسانی که می خواهند لازم برای بهبود مهارت های زبان انگلیسی خود را برای برقراری ارتباط در شرایط اجتماعی، فرهنگی و بقا است.... [-]


برنامه های فشرده زبان انگلیسی تسلط (IEPP)

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  September 2019 آمریکا Honolulu + {تعداد} بیشتر

برنامه های فشرده زبان انگلیسی تسلط (IEPP) یک برنامه در سطح شش طراحی شده به جای دانش آموزان بلند مدت مطالعه برای سه ماه یا بیشتر است (نیاز به ویزای دانشجویی F1). [+]

IEPP (ویزای دانشجویی، 12 هفته ~)

برنامه های فشرده زبان انگلیسی تسلط (IEPP) یک برنامه سطح شش طراحی شده به جای دانش آموزان بلند مدت مطالعه برای سه ماه یا بیشتر است (نیاز به ویزای دانشجویی F1). این برنامه برای کسانی که پیش بینی ورود به دوره های منظم از مطالعه در سطح دانشگاهی و یا برای کسانی که می خواهند برای به دست آوردن درک عمیق تر از زبان انگلیسی است.

دوره شهریه (شامل مالیات) تخفیف پیش پرداخت 1 مدت (12 هفته) 1950 $ * N / A 2 نظر (24 هفته) 3900 $ * 3315 $ (15٪ تخفیف) 4 نظر (48 هفته) 7800 $ * 6240 $ (20٪ تخفیف) دوره مهارت DESCRIPTION مبتدی (B) قادر به برقراری ارتباط با حداقل با کلمات و عبارات جدا شده حفظ می توانید درک و استفاده از عبارت آشنا روزمره و عبارات بسیار اساسی با هدف رضایت از نیازهای یک نوع بتن ممکن است قادر به سلام ارز و معرفی، نام اشیاء آشنا، و به طور مستقیم سوال در مورد او / خودش پاسخ مبتدی بالا (HB) قادر به برآوردن نیازهای فوری با استفاده از جملات کوتاه و ناقص و یا عبارات آشنا می توانید جملات و عبارات استفاده می شود اغلب مربوط به مناطق مربوط فوری ترین درک می توانید در کارهای ساده و معمول نیاز به یک تبادل اطلاعات ارتباط برقرار پایین متوسط ​​(LI) قادر به تحمل ارتباطات در جملات گسسته و رشته از جملات می توانید از نکات اصلی ورودی استاندارد واضح در مورد موضوعات آشنا درک می... [-]