International Mid Pac College (IMPAC)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج بین المللی اواسط تایید طول می کشد استفاده از موقعیت استراتژیک آن در اقیانوس آرام که در آن دیدار شرق غرب، و دعوت افراد با دیدگاه های مختلف فرهنگی را به کلاس درس برای بحث. به این ترتیب، برنامه های IMPAC برای بهبود نه تنها مهارت های ارتباطی لازم، بلکه اعتماد به نفس به استفاده از آنها به صورت مناسب در تنظیمات حرفه ای، علمی و اجتماعی است. علاوه بر این، IMPAC در حال توسعه مهارت های ارتباطات میان فرهنگی متمرکز است. برای انجام این کار، IMPAC ارائه می دهد کلاس های کوچک و یک برنامه آموزشی به دقت هماهنگ است که ارتباطی، واقع گرایانه، تعاملی و عملی است. IMPAC متعهد به تعالی و مجموعه استانداردهای بالا برای دانش آموزان خود را.

IMPAC در یک نگاه

IMPAC، تاسیس در سال 1991، ارائه می دهد آموزش فشرده زبان انگلیسی به یک گروه متنوع از زبان آموزان زبان در زمینه های زیر:

فشرده زبان انگلیسی تسلط برنامه-IEPP (ویزای دانشجویی، 12 هفته ~) فشرده مکالمه انگلیسی برنامه-IECP (گردشگران، برنامه حذف روادید، ساکنان، 1 هفته ~) درس های خصوصی (برنامه انعطاف پذیر) برنامه های ویژه زبان انگلیسی (سفارشی طراحی برنامه انگلیسی، انعطاف پذیر)

دلایل بالا برای تحصیل در IMPAC

بیش از 20 سال در کسب و کار اعتبار دهی شده توسط CEA، کمیسیون برنامه اعتباربخشی زبان انگلیسی آموزش زبان انگلیسی با کیفیت برتر با جذاب، مدرسان با تجربه ارزش بسیار عالی / شهریه مقرون به صرفه محل مناسب در نزدیکی خطوط اتوبوس و مرکز MOANA علا (مرکز خرید) فقط به زبان انگلیسی سیاست کارکنان شاد و مفید دانشگاه برنامه پل *

  • IMPAC ارائه می دهد یک مسیر / گزینه برای دانش آموزانی که مایل به ورود به کالج و / یا دانشگاه در هاوایی. در حال حاضر، IMPAC یک توافق با کالج KAPIOLANI انجمن (KCC)، یک دانشگاه هاوایی مدرسه سیستم، از اتمام موفقیت آمیز سطح پیشرفته. برای جزئیات بیشتر، لطفا به وب سایت ما مراجعه کنید.

رسالت مدرسه

این ماموریت برای کالج بین المللی اواسط تایید است که به دانش آموزان خود را با یک پایگاه جامد از انگلیسی مهارت های ارتباطی و دانشگاهی به عنوان زبان دوم همراه با مهارت های میان فرهنگی برای پاسخگویی به نیازهای مختلف دانش آموزان خود را به در بازار جهانی امروز موفق است.

IMPAC متعهد است:

ارائه آموزش صدا با استفاده از روش های متنوع به تهیه کردن به نیازهای دانش آموزان آن است. ارائه یک تجربه آموزشی چالش برانگیز است که مطالعات بیشتر و یکپارچه سازی را به جامعه جهانی تشویق می کند. حفظ فضای لذت بخش در کلاس درس برای بالا بردن انگیزه دانش آموزان است. ترویج درک چند فرهنگی از طریق فعالیت های فرهنگی است.

درس های خصوصی

IMPAC ترتیب درس های خصوصی برای کسانی که مایل به یک در یک درس در یک برنامه زمان قابل انعطاف است. برنامه ریزی انعطاف پذیر است بسته به در دسترس استاد. تدریس خصوصی 40 $ / ساعت. درس نیمه خصوصی نیز در صورت درخواست می باشد.

برنامه های ویژه

این برنامه طراحی شده اند به جای گروه های متفاوت اندازه و سن، برای یک دوره تا سه ماه. این برنامه سفارشی ترکیب دروس تخصصی را با تمرکز بر نیازها و منافع دانش آموزان. برای هزینه ها و برنامه، لطفا با دفتر پذیرش info@impachawaii.edu.

مکان ها

هونولولو

International Mid Pac College

Address
1311 Kapiolani Blvd.,
Honolulu,

96814 هونولولو, هاوایی, آمریکا
تلفن
+1 808-593-9388