Colorado State University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

جامعه مجازی CSU به شما خوشامد می گوید

Colorado State University به شما کمک خواهد کرد که از فرصت های تحصیلی، اجتماعی و فرهنگی خود در ایالات متحده بیشترین بهره را ببرید. شما به مدرسان با وضوح کامل، امکانات جدید با تکنولوژی، کلاس های کوچک، خدمات پشتیبانی، فعالیت های اجتماعی و جامعه دانشگاهی خوش آمدید دسترسی خواهید داشت.

به دنبال یک آموزش عالی در یکی از دانشگاه های برتر ایالات متحده هستید؟ CSU یک انتخاب عالی با یک نژاد موثر است. دانشگاه به سال 1870 می رسد.

امروزه دانشگاه بیش از دو میلیون متر مربع دارد و دانشجویان 27،500 دانشجو را شامل می شود که 4،580 دانشجوی فارغ التحصیل آن هستند. در اینجا شما می توانید یک درجه معتبر از یک موسسه تحقیقاتی کلاس منشی کارنگی با هزینه های تحقیق سالانه بیش از 308 میلیون دلار کسب کنید.

یک راه منحصر به فرد برای یادگیری

چه چیزی آموزش Colorado State University را منحصر به فرد می کند؟ برنامه های تحصیلی CSU طراحی شده اند تا شما را با دانش آموزان کلاس جهانی در یک نسبت دانشجویی به دانشکده فقط 16: 1 به ارمغان بیاورد. شما با نزدیک شدن به دانشکده عالی رتبه که جوایز متعددی را برای تحقیقات خود دریافت کرده اید، کار می کنید. احساس رایگان از برنامه های ملی و بین المللی شناخته شده CSU را انتخاب کنید که شما را قادر می سازد تا با کارفرمایان ارتباط برقرار کنید. مربیان صنعت اطمینان حاصل می کنند که شما فرصتی برای کاوش منافع خود و کسب تجربه با ارزش دارید.

دفتر برنامه های بین المللی برای خدمات شما در حالی که شما در ایالات متحده هستید به شما کمک می کند تا به زندگی در اینجا کمک کنید. شما می توانید از برنامه های آموزشی فرهنگی و آموزشی، خدمات مهاجرت و ارتباطات اجتماعی از این دفتر دریافت کنید. با حمایت خود، شما باید ابزارهایی را که نیاز دارید تا در زمینه تحصیلات خود تاثیر بگذارید و در یک بازار جهانی و متنوع اشتغال موفق شوید.

شما فرصت هایی را که CSU به شما می دهد دوست خواهید داشت. این دانشگاه دانش و مهارت هایی را برای موفقیت در حرفه شما فراهم می کند. اطلاعات را در یک سخنرانی یاد خواهید گرفت و سپس در پروژه ها و تحقیقات شرکت خواهید کرد که مطالعات شما را به زندگی می اندازد. وقتی سوالی دارید، استادان شما همیشه در دسترس هستند تا به شما در درک و یادگیری کمک کنند.

امکانات پیشرفته کشور


کلاس های درس

کلاس های ما به شما اینترنت بی سیم و قابلیت های چندرسانه ای ارائه می دهد که به شما در یادگیری زبان انگلیسی کمک می کند. کلاس های كوچك به شما این امکان را می دهند كه با مدرسانتان در ارتباط باشید.


مرکز منابع آموزشی (LRC)

اگر به مواد آموزشی، کتاب ها، دی وی دی ها و دوره های آموزشی برای کلاس نیاز دارید، به مرکز منابع آموزشی دسترسی خواهید داشت. شما می توانید در رایانه در LRC کار کنید یا چک کنید که یک لپ تاپ برای کار خانگی با اینترنت بیسیم رایگان در دسترس است.


کافه ها و سالن ها

وقتی تحصیل میکنی گرسنه میشوی؟ در مرکز INTO CSU، یک کافی نت با رایانه های موجود برای استفاده و همچنین یک اتاق سالن برای شما برای دیدار با گروه های کلاس یا مدرسان وجود دارد.

به CSU برای شما

INTO مرکز Colorado State University کلرادور در محوطه دانشگاه قرار دارد و کارکنان برای کمک به شما در مورد هرگونه سوالی یا مشکلی که در اختیارتان قرار دارد، در دسترس هستند. بیا به مکتب در اسپورت هال مراجعه کنید، اگر شما نیاز به مشاوره یا آموزش دارید. اگر می خواهید یاد بگیرید که چگونه در محوطه دانشگاه شرکت کنید، اعضای هیات علمی برای کمک وجود دارد.

در حالی که در برنامه های Pathway و زبان انگلیسی تحصیل می کنید، آنها به شما کمک می کنند تا با زندگی دانشگاهی آمریکا آمیخته و آماده تحصیل در رشته خود شوید. هنگامی که شما در فعالیت های خارج از کلاس شرکت می کنید با دوستان خود از سراسر ایالات متحده و از سراسر جهان ملاقات خواهید کرد.

از لحظه ای که ثبت نام می کنید، شما می توانید از تمامی امکانات و منابع در سراسر محوطه دانشگاه استفاده کنید. INTO CSU می خواهد بهترین تجربه علمی را در طول زمان خود در CSU داشته باشد.

بیانیه مأموریت

"مأموریت INTO Colorado State University ، ارائه برنامه های زبان انگلیسی و برنامه های Pathway و خدمات جامع پشتیبانی دانشجویان بین المللی است که علاقه مند به یادگیری زبان انگلیسی برای اهداف شخصی، حرفه ای یا تحصیلی هستند و برای خدمت به دانشگاه و دانشجویان در کل."

یاد بگیرید که موفق شوید

هنگام انتخاب یک دانشگاه آمریکایی، می خواهید اطمینان حاصل کنید که انتخاب کنید که از هر نوع نیازهای تحصیلی که ممکن است دارید حمایت کند.

Colorado State University متعهد به موفقیت شماست. برنامه های تدریس، مربیگری و تدریس اطمینان حاصل کنید که شما باید ابزارهایی را که لازم است رشد کنید.

ما برای شما اینجا هستیم

با تقریبا یک دهه تجربه، می توانید اعتماد کنید که می دانیم چگونه از یک دانشجوی بین المللی مراقبت می کنیم. INTO CSU دارای رضایت 94٪ در میان دانش آموزان سابق است. این شماره 2 در ایالات متحده است که در مجموع رضایت دانشجویان از تجربه تحصیلی آنهاست.

مکان ها

فورت کالینز

INTO Colorado State University

Address
Colorado State University Office of Admissions 1062 Campus Delivery
80523 فورت کالینز, کلرادو, آمریکا

برنامه ها

Graduate Pathway