Drew University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

محل دوستانه و امن برای تحصیل

INTO Drew University انتخاب محبوب برای دانش آموزان بین المللی به دنبال بخشی از یک محیط صمیمی و پرورش است. رویکرد یکپارچه به یادگیری تضمین می کند که شما در جمعیت هرگز از دست ندید. آنها اطمینان می یابند که توجه شخصی شما برای موفقیت لازم است. آنها برای کمک به شما هستند!

یک مکان ویژه برای مطالعه

انتخاب یک دانشگاه در مورد کل تجربه است و INTO دره همه چیز را دارد. به زودی به عنوان ثبت نام، آنها انگیزه شما را به گام هایی در جهت آرزوهای شغلی خود می رسانند. آنها به شما کمک می کنند تا از مزایای پیش بینی خود، فرصت های علمی و اجتماعی منحصر به فرد خود بهره ببرید. به عنوان یک نیاز فارغ التحصیلی، شما حداقل یک تجربه خارج از کلاس دارید. این می تواند شامل یک کارآموزی با یکی از بزرگترین شرکت های Fortune 500 در شهر نیویورک، یکی از چهار نیمسال در برنامه های شهر یا تحقیق در برنامه RISE خود باشد. برنامه RISE به شما این فرصت را می دهد تا در کنار افرادی که در سال 2016 برنده جایزه نوبل در پزشکی هستند و همکار Drew RISE، دکتر ویلیام کمپبل، کار کنید.

شما به تمام امکانات شگفت انگیز Drew University دسترسی پیدا خواهید Drew University . آزمایشگاه های زیست شناسی با نام تجاری جدید و آزمایشگاه های برنامه RISE برج علمی را برجسته می کند. مرکز هنرهای زیبای Dorothy Young یک سالن عملکردی 400 ساله و تئاتر سیاه جعبه است. سایمون انجمن دارای استخر شنا 8 طبقه، اتاق وزن و امکانات ورزشی در فضای باز است.

خانه شما دور از خانه است

INTO درو به خانه شما ختم خواهد شد. محوطه جغرافیایی درو در واقع یک روستای جهانی است. با جشن های سال نو چینی در سالن های محل اقامت، فعالیت های هفته بین المللی در دانشگاه Commons و شام بین المللی در ساختمان دفتر رئیس دانشگاه، شما هر جا در محوطه دانشگاه احساس می کنید.

گزینه های یادگیری

یادگیری تجربی - در خارج از جعبه فکر کنید

در درو، آنها معتقدند که یادگیری فقط در کلاس درس رخ نمی دهد. آنها یک سری ترم در نیویورک ارائه می دهند که در آن شما به طور مستقیم از افرادی که در زمینه تحصیل مورد نظر شما کار می کنند یاد می گیرید. والاستریت، سازمان ملل متحد، صحنه هنر معاصر نیویورک و صنعت رسانه در خیابان مدیسون برای شما در دسترس هستند.


پشتیبانی خدمات دانشجویی - کمک به شما در طول راه

علاوه بر منابع دانشگاه، INTO DURE ارائه می دهد طیف گسترده ای از خدمات شخصی برای اطمینان از شما امن، حمایت و موفقیت در اهداف دانشگاهی و شخصی خود را. تیم خدمات دانشجویی آنها پشتیبانی و طیف وسیعی از خدماتی را ارائه می دهد که رفاه اجتماعی، شخصی و علمی را ارتقا می دهد. آنها دوره تنظیم شما سریع، آسان و سرگرم کننده هستند. مرکز خود را ارائه می دهد یک برنامه آشنایی با بین المللی جداگانه به دنبال یک Drew University جهت گیری، مربیگری دانشگاهی، Pathway آموزگار و یک شریک مکالمه و یا خانواده محلی مدیسون برای بهبود زبان انگلیسی خود را در خارج از کلاس درس.

مکان ها

مدیسون

INTO Drew University

Address
Madison Avenue,36
07940 مدیسون, نیوجرسی, آمریکا