George Mason University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

محوطه دانشگاه میسون به زندگی می پردازد

شما از تعهد George Mason University به ارائه دانش آموزان بین المللی مانند شما با تجربه برجسته دانشگاه بهره مند خواهید شد. برنامه های ماسون تاکید بر فرصت های خارج از کلاس؛ بنابراین شما فرصتی برای بررسی فرصت های کارآموزی و تفریحی خواهید داشت که فقط واشنگتن دی سی می تواند ارائه دهد. شما همچنین می توانید فرصت های تحقیقاتی را در اختیار دانش آموزانی قرار دهید که بیش از 101 میلیون دلار در موسسات تحقیقاتی رقابتی کسب کرده اند.

همیشه می خواستم یک چاپگر سهبعدی را در شب جمعه امتحان کنم؟ شرکت در سخنرانی یک رئیس جمهور آینده آمریکا میسون بزرگترین دانشگاه تحقیقاتی در ویرجینیا است که در چهار دانشگاه برتر در ویرجینیا و یکی در سندو کره قرار دارد.

و آنها رشد نمی کنند همانطور که دانش آموزان و دانش آموزان آنها رشد می کنند، پیشرفت هایی در امکانات دانشگاهی و تکنولوژی پیشرفته خواهید یافت.

یک دانشگاه پیشرو در آمریکا

به عنوان یک دانشجوی George Mason University ، به برخی از بهترین فرصت های فرهنگی، تجاری و تحقیقاتی در ایالات متحده دسترسی خواهید داشت. شما از تجربیات یادگیری در داخل و خارج از کلاس درس با استادانی که متخصص در رشته های خود هستند بهره می برید.

دانش آموزان دانشگاه میسون برای اولین بار می آیند در آنجا، به برخی از بهترین فرصت های فرهنگی، تجاری و تحقیقاتی در ایالات متحده دسترسی خواهید داشت. میسون یک محیط آموزشی عالی فراهم می کند که در آن شما با دانشجویان 130 کشور و 50 ایالت ارتباط برقرار می کنید. در حالی که در ماسون، شما با یادگیری با استادانی که کارشناسان در زمینه های خود هستند، لذت بردم. اعضای هیات علمی، مشاوران و کارکنان برای ایجاد یک تجربه یادگیری انتقالی سخت تلاش می کنند تا زمانی که شما فارغ التحصیل شوید، آماده باشید که به طور انتقادی درباره مسائل جهانی فکر کنید و کار را با تاثیر انجام دهید.

خدمات حرفه ای ماسون ارائه می دهد رویدادها، کارگاه ها، دوره ها و مشاوره یک به یک که در آن شما می توانید مصاحبه و مهارت های شکار شغلی تمرین. هر ترم شما می توانید در نمایشگاه های شغلی و کارآموزی شرکت کنید تا با بیش از 170 کارفرما مانند The Washington Post، موسسه اسمیتسونیان و شرکت Fortune 500 متعدد ارتباط برقرار کنید.

INTO Mason

INTO میسون می داند که شما در بهبود مهارت های زبان خود، دوستان جدید و سازگاری با فرهنگ آموزش و پرورش ایالات متحده متمرکز شده اید و آنها برای کمک به آن هستند. INTO تیم اختصاصی ماسون از کارمندان پشتیبانی خواهد شد با شما در هر مرحله از راه مطمئن برای اولین بار از یادگیری خود را به عنوان ساده است که ممکن است. به عنوان یک دانشجوی تحصیل در مرکز جهانی میسون، شما از تمام مزایای تدریس آکادمیک پیشرفته ای که به طور خاص برای دانشجویان بین المللی مانند شما طراحی شده است، لذت خواهید برد. این ساختمان محدوده زندگی دانشگاه است و 365 روز در سال باز است. همه چیزهایی که برای شروع تحصیلات دانشگاهی خود در ماسون نیاز دارید زیر یک سقف است!

خانه شما دور از خانه است

INTO Mason در مرکز جهانی ماسون واقع شده است. این جایی است که شما بسیاری از کلاس های Academic English یا Pathway خود را می گیرید. این سالن اقامتگاه بزرگ 7 طبقه واقع در بیش از 270 دانشجوی ماسون است. هنگامی که شما به کسی نیاز دارید که به شما کمک کند، میتوانید یک چهره دوستانه در میز پذیرایی 24 ساعته در روز پیدا کنید. کارکنان خدمات دانشجویی می توانند به سؤالات شما پاسخ دهند و شما را با مشاوران علمی ارتباط برقرار کنند. لذت بردن از وعده های غذایی خود را از منوی بین المللی سالن ناهار خوری گلوب در هر روز سال.

زندگی و یادگیری با هم

مرکز جهانی ماسون یک مرکز بزرگ و کالیبر و مرکز تجربه سال اول خود در ماسون است. این هتل زیبا به طور پیش فرض به عنوان یک هتل طراحی شده است و دارای دیوارهای پنجره ای است که نور طبیعی را به فضاهای زندگی لوکس تبدیل می کند. با دوستان و استادانتان ملاقات کنید یا در یک رویداد در لابی پرخطر خود شرکت کنید. ثبت نام برای یک همکار یا معلم مکالمه در مرکز منابع آموزشی. به دنبال بیشتر؟ آنها سالانه جشن های بسیار عالی، شب های فیلم و رویدادهای اجتماعی را برای شما مهیا می کنند.

اطلاعات بیشتر در مورد محوطه دانشگاه

غذا

به دنبال طعم خانه هستید؟ شما می توانید آن را در The Globe، یکی از سه سالن های ناهار خوری پردیس، پیدا کنید، که منوهای غذای بین المللی را تغییر می دهد. این باز هر روز سال است و شما همیشه می توانید گزینه های حلال، گیاه خواری و گلوتن را در آنجا پیدا کنید. و اگر طعم خاصی دارید، می توانید یک درخواست برای آن را در منو ایجاد کنید. لطفا دستورات خود را از خانه بیرون آورید


مرکز منابع آموزشی

وقتی که شما به یک معلم نیاز دارید که از کجا می روید؟ مرکز منابع یادگیری (LRC) جایی است که می خواهید وقت خود را صرف کمک به نوشتن یا ریاضی کنید. شما به معلمهای اختصاصی که در کمک به زبان آموزان زبان انگلیسی کمک می کنند دسترسی خواهید داشت. LRC همچنین یک آزمایشگاه کامپیوتری و فضای مطالعه آرام است که در آن شما می توانید یک لپ تاپ را قرض بگیرید و بر روی پروژه های گروه کار کنید.

مکان ها

Fairfax

INTO George Mason University

Address
University Drive,4400
22030 Fairfax, ویرجینیا, آمریکا

برنامه ها

Graduate Pathway
این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: