Illinois State University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یک محوطه دانشگاه در مرکز آن همه

Illinois State University در بلوومینگتن-نورمال، ایالت ایلینوی واقع شده است که توسط موسسه تحقیقات اقتصادی آمریکا در 10 دانشگاه کالج در ایالات متحده آمریکا قرار گرفته است. دانش آموزان بین المللی در ایالت ایلینوی می توانند از فرهنگ دوستانه و استقبال از غرب میانه لذت ببرند و همچنین در یکی از داغترین بازار کار در ایالات متحده قرار گیرند. ایالت ایلینوی در رتبه چهارم شرکت در فورتون 500 قرار دارد. نزدیکی دانشگاه به شیکاگو دسترسی دانشجویان به یکی از بزرگترین شهرهای ایالات متحده را فراهم می کند و همچنین بسیاری از فرصت های حرفه ای.

یک دانشگاه متمرکز در تدریس

به عنوان اولین دانشگاه دولتی ایلینوی، ایالت ایلینوی در طول سالها شهرت خوبی را به دست آورده است. این دانشگاه توسط خبرهای ایالات متحده در 100 دانشکده های عمومی رتبه بندی شده است

ایالت ایلینویز به عنوان یک دانشجوی علمی به بسیاری از فارغ التحصیلان مشهور از جمله:

  • دونالد مک هنری: فارغ التحصیلان دولت ایلینوی 1957 که به عنوان سفیر و نماینده ایالات متحده در سازمان ملل فعالیت می کنند. او همچنین عضو کابینه رئیس جمهور کارتر بود.
  • جان مالکوویچ: بازیگر، کارگردان و تولید کننده تحسین شده است.
  • میشل ویلیامز: خواننده برنده جایزه گرمی در گروه پاپ Destiny's Child.

INTO ایلینوی دولت: خانه جدید شما!

مرکز بیش از 67 کشور در محوطه دانشگاه ایالتی، مرکز دولتی ایلینوی، یک خانه دوم برای دانشجویان بین المللی از هر گوشه ای از جهان دارد. این مرکز یک جامعه یادگیری است که در آن شما می توانید حمایت هایی را که لازم دارید برای موفقیت به دست آورید پیدا کنید. در مرکز ایالت ایالت ایلینوی، شما متشکل از کارکنان اختصاص داده شده برای کمک به شما در هر چیزی که نیاز دارید از جمله مسکن، سوالات ویزا و پشتیبانی دانشگاهی را ملاقات خواهید کرد. آنها همچنین رویدادهای اجتماعی را سازماندهی می کنند تا شما بتوانید دوستان جدیدی را پیدا کنید.

INTO ایالت ایلینوی فضایی استقرار ایجاد می کند که شما را با منابع مورد نیاز برای ادغام در دانشگاه و فرهنگ ایالات متحده فراهم می کند. شما می توانید مرکز واقع در محوطه ایالت ایلینوی واقع شده، بنابراین شما هرگز از سیستم پشتیبانی شما خیلی دور نخواهید بود. شما در آنجا کارکنان اختصاصی را برای کمک به شما در زمینه مسکن، سلامت دانشجویان و انتقال فرودگاه ها خواهید دید. آنها به شما در برنامه ریزی سفر، فعالیت ها و هر چیز دیگری که ممکن است در طول سفر دانشجویی شما نیاز داشته باشند، کمک می کنند.

مرکز یادگیری

در مرکز یادگیری ایالت ایلینوی INTO، شما کمک آموزشی را برای کمک به موفقیت در دوره های خود خواهید یافت. آنها می دانند بهترین راه یادگیری زبان دیگر این است که آن را با شخص دیگری تمرین کنید. در آنجا، شما می توانید با معلمین Pathway Peer کار کنید که به شما در بهبود خواندن، نوشتن و مهارت های گفتاری انگلیسی کمک می کند. شما همچنین می توانید از کتاب ها برای کمک به انجام وظایف خود اطمینان حاصل کنید.

پشتیبانی از هر مرحله از راه

هنگامی که شما به ایالت ایلینوی ملحق می شوید، می توانید بخشی از یک جامعه حمایتی از کارکنان و دیگر دانشجویان بین المللی خود باشید. از لحظه ای که در Bloomington-Normal فرود می کنید، تیم خدمات دانشجویی از شما در فرودگاه به خانه جدید خود مراقبت خواهد کرد. در یک مدرسه جدید، به جز یک کشور جدید، احساس گرسنگی می کنید، اما آنها در آنجا خواهند بود تا مطمئن شوید که همیشه می توانید راه خود را در طول تحصیلات خود پیدا کنید. یک عضو از تیم خدمات دانشجویی 24 ساعته در دسترس شما خواهد بود. این که آیا شما مسکن، علمی یا شخصی دارید، نترسید که به آن دسترسی پیدا کنید. آنها برای شما خواهند بود.

مکان ها

طبیعی

INTO Illinois State University

Address
North University Street,100
61761 طبیعی, ایلینویز, آمریکا

برنامه ها

Graduate Pathway