Marshall University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در آینده خود سرمایه گذاری کنید

بیش از 180 سال، Marshall University تبدیل به یک دانشگاه دولتی پیشرو در زمینه تحصیلات ابتدایی در مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی در 200 رشته دانشگاهی شده است. هنگامی که تصمیم می گیرید در مارشال تحصیل کنید، می توانید از 10 دانشکده که بیش از 100 درجه برنامه را انتخاب می کنید را انتخاب کنید تا بتوانید به بهترین وجه با آرزوهای دانشگاهی خود متکی باشید.

مارشال به استفاده از هر منبع موجود برای کمک به شما موفق است. این دانشگاه 300 میلیون دلار در ساختمان های جدید و بازسازی در 10 سال گذشته سرمایه گذاری کرده است تا شما را به کلاس های جدید و آزمایشگاه های پیشرفته تر تبدیل کند.

یک محیط خوش آمدید

در Marshall University ، متوجه خواهید شد که اگرچه شما توسط بسیاری از دانش آموزان دیگر احاطه شده اید، همیشه به عنوان یک فرد دیده می شود. اندازه های کوچک کلاس به شما این امکان را می دهد تا استادان خود را بدانید. تسهیلات پیشرفته و امکانات تحقیق گسترده، اطمینان حاصل کنید که ابزارهایی برای بهترین آموزش ممکن وجود دارد. این ویژگیها، همراه با خدمات دانشجویی INTO مارشال، یک تجربه دانشگاهی آمریکایی را تضمین خواهد کرد.

با بیش از 1000 اعضای هیات علمی در برنامه های بیش از 100 درجه تدریس، کلاس های مارشال مجهز هستند تا شما را با آموزش عالی آماده نمایند. مارشال متعهد به تشویق اعضای هیات علمی و دانشجویان برای انجام تحقیقات در زمینه خود است. به همین دلیل، این دانشگاه 31 میلیون دلار کمک مالی سالانه پژوهشی دارد. از سال اول برنامه خود، شما می توانید در تحقیقات دستیاری شرکت کنید تا تحصیلات خود را در بالاترین و بالاتر از کلاس قرار دهید.

شما در محوطه دانشگاهی با دانستن محل اقامتتان احساس امنیت و امن می کنید و مرکز مطالعات 24 ساعته هر دو به دسترسی دانشگاهی نیاز دارند. پلیس دانشگاه در مورد محوطه دانشگاه و پست های اضطراری که در مکان های مختلف در محوطه دانشگاه قرار دارد نظارت می کند.

بهترین باشید

محوطه مارشال، قدیمی ترین و جدیدترین، از امکانات جدید، مانند مرکز دانشجویی یادبود، به بسیاری از دفاتر و خدمات موجود در Old Main، قدیمی ترین ساختمان در محوطه دانشگاه می پردازد.

مارشال به شما بهترین امکانات ممکن را ارائه می دهد. ما در ده سال گذشته 300 میلیون دلار سرمایه گذاری کرده ایم و در ساختمان های جدید و بازسازی آن ها موجود است.

دو ساختمان خیره کننده جدید به تازگی افتتاح شد - کالج فناوری اطلاعات و مهندسی و مرکز هنرهای تجسمی. مجموعه مهندسی 56 میلیون دلار دارای ویژگی های پیشرفته ای برای برنامه مهندسی در حال رشد است در حالی که مرکز هنرهای بصری مرکز فضایی فوق العاده مدرن است که دارای آخرین تکنولوژی در هنرهای تجسمی است.

در مرکز دانشگاه

هنگامی که شما به دانشگاه می روید و سفر خود را با INTO مارشال آغاز می کنید، به راحتی می توانید راحت تر از خانواده ی Marshall University در اطراف خود پیدا کنید. مرکز ما در قلب محوطه دانشگاه واقع شده است، یعنی شما در نزدیکی خوابگاه ها، کلاس های درس، امکانات ناهارخوری، مرکز تفریحی و غیره واقع شده اید. این مرکز اولین سال خود را در محوطه دانشگاه، از لحاظ تحصیلی و اجتماعی خواهد بود.

14 کلاس درس مرکز ما دوره های زبان انگلیسی شما را میزبانی خواهد کرد و مرکز منابع یادگیری به شما امکان دسترسی به خدمات آموزشی و بسیاری از منابع دیگر را برای استفاده در خارج از کلاس می دهد.

علاوه بر منابع آموزشی، شما می توانید فعالیت های اجتماعی زیادی را در داخل دیوارهای مرکز INUS مارشال پیدا کنید. از طرف احزاب در منطقه کافه به برنامه همکاران ما، مرکز ما کار می کند تا اطمینان حاصل شود که شما سرگرم کننده در حالی که آموزش خود را بیشتر.

هر کجا که میروی کمک کن

به عنوان یک دانش آموز در مرکز INTO مارشال، شما تمام مزایا و تجارب زندگی دانشگاه در یک دانشگاه آمریکایی خواهید داشت. به علاوه جایزه اضافه شده از INTO خدمات مارشال فقط برای شما طراحی شده است.

اعضای هیات علمی و کارکنان ما در داخل و خارج از کلاس درس کمک می کنند. ما به شما در امر آموزش، مسکن، برنامه ریزی سفرهای سرگرم کننده و فعالیت ها و خیلی چیزهای دیگر کمک خواهیم کرد.

INTO مرکز مارشال

امکانات پیشرفته کشور

مرکز INTO مارشال یک مرکز خرید شما برای برنامه انگلیسی یا Pathway شماست. در اینجا شما کلاس های خود را، فضاهای مطالعه و محیط یادگیری غنی می کنید.

کافه INTO مرکز

لذت بردن از منطقه کافه ما

منطقه کافه ما با شما و دانش آموزان همکار شما در ذهن طراحی شده است. چند میز و صندلی در کنار مدفوع و نیمکت های اضافی در دسترس هستند تا بتوانید به تحصیل بپردازید، وقت بین کلاس ها را صرف کنید یا با دوستانتان ملاقات کنید. منطقه آشپزخانه به طور مرتب برای احزاب و رویدادهای میزبانی شده توسط مرکز INTO از جمله جشن های تعطیلات، بازی ها و دیگر نشست ها برای همه دانش آموزان استفاده می شود.

مرکز منابع آموزشی

با استفاده از مرکز

مرکز یادگیری منابع (LRC) در طول زمان خود در INTO مارشال یک منبع با ارزش خواهد بود. مربیان ساعت ها را برای تدریس دانش آموزان در طیف وسیعی از موضوعات صرف می کنند و همچنین برای استفاده از مهارت های انگلیسی خود و استفاده از زبان جدید شما از مواد موجود استفاده می شود. این مواد، از جمله دستور زبان و نرم افزار تلفظ، دی وی دی، رمان و غیره، برای استفاده رایگان هستند. در LRC همچنین می توانید یک لپ تاپ را برای استفاده در فضاهای تحصیل مرکز ما بررسی کنید.

ارائه همه ابزارهایی که برای موفقیت نیاز دارید

دانش آموزان موفق در تحصیل خود سرمایه گذاری می کنند و به مارشال، بهترین تجربه یادگیری ممکن را در بر می گیرد. استاد دانشگاه متخصص، امکانات مجهز به آخرین فن آوری، کلاس های کوچک، خدمات پشتیبانی شخصی، فعالیت های اجتماعی و جامعه دانشگاه استقبال همه به تجربه دانشگاه غنی در کمک Marshall University .

در دوره های انگلیسی خود که در مرکز INTO مارشال برگزار می شود، مدرسان می توانند با توجه به اندازه های کوچک کلاس شما و همکلاسی های شما توجه خاصی به شما داشته باشند. شما می بینید که مربیان شما را با نام می شناسند و خوشحال هستند که در طول تحصیل شما به طور شخصی به سوالات یا نگرانی ها کمک کنند. اندازه های کوچک کلاس همچنین فرصت بحث را برای شما فراهم می کنند، بنابراین می توانید نظرات خود را به اشتراک بگذارید و دیدگاه همکلاسی های خود را بشنوید. INRO مربیان مارشال نه تنها برای کلاس درس کمک می کنند. آنها ساعت های اداری را می گذرانند و می توانید با سؤالات و آدرس های ایمیل خود برای دیدار با آنها پس از ساعت ها بازدید کنید. آنها همچنین در مرکز منابع آموزشی ما ارائه می کنند.

مکان ها

هانتینگتون

INTO Marshall University

Address
315 18th St. Huntington
WV 25703 هانتینگتون, ویرجینیای غربی, آمریکا