Saint Louis University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در وسط آن همه

Saint Louis University راه را برای نوسازی مداوم شهر راه میاندازد. SLU طی 25 سال گذشته بیش از 850 میلیون دلار سرمایه گذاری کرده است. SLU مرکز در قلب شهر قرار دارد. شما فقط از مراحل هنری مرکز هنرهای سنت لوئیس، که در آن تئاتر، موزه ها، رستوران ها و غیره است، خواهید بود. تماشای موسیقی برادوی تور، گوش دادن به ارکستر سمفونی سنت لوئیس در سطح جهانی و یا لذت بردن از نمایشگاه هنر معاصر.

پشتیبانی آموزشی هنگامی که شما به آن نیاز دارید

در SLU، آموزش و پرورش شما به کلاس درس محدود نمی شود. به عنوان یک دانشجوی سال اول، می توانید برنامه های نوآورانه ای را برای انتقال موفقیت آمیز خود به دانشگاه در نظر بگیرید. دانش آموزان جدید به جوامع یادگیری گروه بندی می شوند که حمایت خلاقانه علمی را ارائه می دهند.

شما تشویق می شوید که تفکر خود را به چالش بکشید و پاسخ های قوی بگیرید. به عنوان یک موسسه پژوهشی مهم، ما به شما آموزش می دهیم که چگونه منطقی فکر کنید، به روشنی بیان کنید و به وضوح بیان کنید. SLU همچنین یکی از تنها هشت دانشگاه کاتولیک با تمایز تحقیقاتی بالا و یا بسیار بالا است. در سراسر دانشگاه و جوامع اطراف ما ارزش مشترکی از حمایت عمومی از ارزش مشترک دارد. SLU این ارزش ها را ایجاد کرد تا کارکنان و دانش آموزان را تشویق کند تا بالاترین استانداردهای رفتار و عمل شخصی و حرفه ای را به کار گیرند.

به SLU بروید

سالن Beracha دروازه فعالیت های دانشگاه SLU است. مرکز INTO Saint Louis University به راحتی در وسط محوطه دانشگاه واقع شده است. همه چیزهایی که برای موفقیت نیاز دارید، اینجاست. Wi-Fi در سراسر ارائه می شود و مناطق مهمانی چندمنظوره برای جلسات دانشجویان و معلمان وجود دارد. اندازه های کوچک کلاس، مقدار زیادی از زمان یادگیری فردی را فراهم می کند. شما همچنین خدمات پشتیبانی شخصی و کمک اضطراری 24 ساعته را دریافت خواهید کرد.

به جامعه بین المللی ما بپیوندید

در INTO Saint Louis University ، شما به یک جامعه بین المللی حمایتی متعهد می شوید که در حین آماده شدن برای تحصیلات تکمیلی به شما کمک می کند که در زندگی دانشگاهی آمریکا تحصیل کنید. در SLU، شما می توانید درجه یک از 100 دانشگاه برتر، پیوستن به دانش آموزان از تمام 50 ایالت و 75 کشور. شما از دسترسی کامل به تمام منابع دانشگاهی لذت خواهید برد و در کلاس های کوچک تحصیلات توسط مدرسین دانشگاه درس می آموزید. بهترین قسمت برنامه Pathway : شما اعتبارات تحصیلی خود را به درجه SLU خود خواهید برد.

پردیس تاریخی، فن آوری های جدید

SLU تلاش می کند تا ماهیت تاریخی دانشگاه را در حالی که با فن آوری های جدید و شیوه های سازگار با محیط زیست سازگار است، حفظ کند. کلاس های درس به طور کامل یکپارچه سیستم های ارائه دیجیتال شامل طرح ریزی با کیفیت بالا، صفحه نمایش ال سی دی، و دیوار های ویدئویی مجهز شده است.

مکان ها

سنت لوئیس

INTO Saint Louis University

Address
1 N Grand Blvd, St. Louis
MO 63103 سنت لوئیس, میسوری, آمریکا