Suffolk University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آموزش عالی در مرکز بوستون

در Suffolk University هیچ مرزی وجود ندارد! دانش آموزان با بیش از 110 برنامه انتخابی، می توانند علاقه خود را دنبال کنند و یک مدرک را از موسسه محترم ملی دریافت کنند. هر برنامه در Suffolk طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که شما بهترین آموزش را برای کمک به رسیدن به اهداف شغلی خود به دست آورید.

این دانشگاه در قلب مرکز شهر بوستون واقع شده است، به این معنی که شما توسط برخی از شرکت های برتر کشور، رهبران صنعت و نوآوران محاصره می شوید. از آنجا که محل تحصیل، دانش آموزان نیز دسترسی به فرصت های تجربی، کارآموزی و برنامه های داوطلبانه را دارند. در طول یک سال از دریافت مدرک 92٪ فارغ التحصیلان در مدرسه فارغ التحصیل مشغول به تحصیل هستند.

یک دانشگاه برجسته برای تماس با خانه

Suffolk University دارای بیش از 60 برنامه کارشناسی و بیش از 50 برنامه فارغ التحصیل است. در کلاس درس، دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد از یک نسبت 13: 1 دانش آموز به دانش آموز و 20 درصد از کلاس درس بهره مند می شوند. در خارج از کلاس، دانش آموزان سوفولک همچنین به بازنشستگی اختصاص داده اند و حدود 37000 ساعت خدمات اجتماعی را به ثبت رسانده اند. در محوطه دانشگاه، دانشجویان می توانند در بیش از 80 باشگاه و سازمان های موجود یا مشارکت در روح مدرسه با تماشای بیش از 12 تیم NCAA Division III شرکت کنند. به عنوان یکی از فارغ التحصیلان Suffolk، شما به یک شبکه ای از 78000 فارغ التحصیل که به یکدیگر کمک می کنید در حرفه حرفه ای خود کمک کنید.

  • 7،560 جمعیت دانشجویی
  • 108 کشور نماینده
  • بهترین مدارس کسب و کار (نظرسنجی پرینستون 2017)

INTO مرکز سافولک: محل فقط برای شما

مرکز INFO در Safolkk در یک مکان ایده آل قرار می گیرد، درست درون کتابخانه میلندر فا ساویر. شما توسط کارکنان پشتیبانی دانشجویی، معلمان، آزمایشگاه های کامپیوتری، کلاس های درس و انواع منابع آموزشی احاطه خواهید شد.

در مرکز آن همه باشید

مرکز INF Suffolk در کتابخانه اصلی، نزدیک کلاس های خود و سالن غذاخوری واقع در مرکز شهر بوستون واقع شده است. شما متوجه خواهید شد که شما در نزدیکی تمام رفاه شهرها، کلاس های اضافی، امکانات تفریحی، سالن های اقامت و رستوران ها هستید. بازگشت به مرکز INTO، آنها کارمندان خود را آماده و در دسترس برای پاسخ به هر گونه سوال شما ممکن است برای اطمینان از موفقیت خود را در Suffolk.

ما اینجا هستیم تا از شما حمایت کنیم

به عنوان یک دانشجوی INTO سوفولک، شما دسترسی به تمام خدمات و امکانات دانشجویی خواهید داشت. دانشکده ها و مدیران دانش آموزان را به نام نام می دانند. آنها زمان را برای کمک به تنظیم و دستیابی به اهداف تحصیلی و حرفه ای خود خواهند گرفت.

INTO خدمات سفوالک

مرکز منابع آموزشی

منابع وجود دارد که به شما در دستیابی به اهداف آموزش عالی کمک می کند. اگر شما به مواد آموزشی، کامپیوتر، دی وی دی، کتاب و یا کمک به درک تکالیف خود نیاز داشته باشید، مدرسه می تواند منابع و پاسخ هایی را که نیاز دارید فراهم کند.


کلاس های درس

مرکز با قابلیت های چند رسانه ای، اینترنت بی سیم، سالن های مطالعه بزرگ و آزمایشگاه های کامپیوتری راه اندازی شده است. این یک مکان عالی برای گپ زدن با دانشجویان دیگر و تشکیل گروه های مطالعه با دانش آموزان در عمده شما است.


غذا

گزینه های ناهار خوری Suffolk عبارتند از: پنج تسهیلات در محوطه دانشگاه که انواع غذاهای مختلف را انتخاب می کنند. نیاز به قهوه؟ استارباکس درست در محوطه دانشگاه است. برای یک نوشیدنی سریع، ساندویچ یا سالاد، به کافه Law Sargent واقع در طبقه چهارم دانشکده حقوق بروید. اگر شما نمیتوانید آنچه را که دنبال میکنید پیدا کنید، قدم بزنید و به یکی از رستورانهای معتبر بوستون بروید.

مکان ها

بوستون

INTO Suffolk University

Address
Ashburton Place,8
02108 بوستون, ماساچوست, آمریکا