The University of Alabama at Birmingham

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آموزش و پرورش که دنیای شما را تغییر خواهد داد

The University of Alabama at Birmingham یک دانشگاه جامع شهری با مرکز بهداشتی دانشگاهی شناخته شده در سطح ملی است. این بزرگترین موسسه تحقیقاتی در ایالت آلاباما است و دانشگاه بزرگترین کارفرما در آلاباما است. اگر شما به دنبال "دانش است که دنیای شما را تغییر خواهد داد"، پس از آن UAB برای شما است! این عبارت از طریق هسته فرهنگ دانشگاه میرود، ماموریت شرکت آموزشی ویبولیتین برای آموزش دانشجویان مختلف دانشجویی، تحقیق جدید، خدمت به جوامع محلی و جهانی و رشد اقتصادی برای بهبود زندگی در بیرمنگام و آلاباما.

شما در آنجا به یک جامعه بین المللی پیوستید. واقع در قلب بزرگترین شهر در ایالت، شما در نزدیکی بهترین جنوب ایالات متحده است که باید ارائه دهد.

سفر هیجان انگیز از زندگی کالج در اینجا شروع می شود، با امکانات پیشرفته، منابع یادگیری متعدد، یک بدن دانش آموز فعال و عکاسی کالج بزرگ است. این فقط شروع است UAB دارای فرصت های بی شماری برای شما است.

پردیس بزرگ، امکانات شگفت انگیز

شرکت آموزشی ویبولیتین به شما یک آموزش عالی ارائه می دهد که همراه با یک تجربه علمی و اجتماعی حمایت می کند. این دانشگاه علاوه بر دانشکده جهانی خود، با ارائه انواع مختلف خدمات و منابع آموزشی، به شما در خارج از کلاس کمک خواهد کرد.

این دانشگاه به طور مداوم سرمایه گذاری می کند. اخیرا، UAB جدید مرکز دانشجویان هیل را تاسیس کرد که در دسامبر 2015 افتتاح شد. این تسهیلات چشمگیر، فضای فعالیت دانشجویی، جلسات و خدمات، و نیز جلسات و کنفرانس ها را فراهم می کند. شما امکانات تختخواب ارتقا یافته، تئاتر سبک ورزشگاه، کتابفروشی 2 طبقه و فروشگاه فناوری را خواهید یافت. همچنین مرکز خدمات دانشجویی یک مرحله ای برای پذیرش، ثبت نام دوره، حسابداری دانشجویی، پارکینگ، کمک مالی و وظایف شناسه دانشجویی وجود دارد.

فقط از همه چیز دور می شود

INTO The University of Alabama at Birmingham مرکز The University of Alabama at Birmingham واقع در قلب محوطه دانشگاه، فقط چند دقیقه دور از پردیس سبز واقع شده است. آنها همه چیز مورد نیاز برای کمک به شما در موفقیت تحصیلی در ایالات متحده دارند.

INTO UAB فراهم می کند بهترین محیط یادگیری برای شما برای سرمایه گذاری در آموزش و پرورش خود را. مربیان بسیار واجد شرایط، امکانات جدید با تکنولوژی جدید، کلاس های کوچک، پشتیبانی شخصی، فعالیت های اجتماعی و جامعه محترم در همه جا به تجربه دانشگاه پرداخته اند.

وقتی اینجا مطالعه می کنید، از مزایای زندگی دانشگاه در یک دانشگاه آمریکایی لذت خواهید برد. زندگی و یادگیری در قلب The University of Alabama at Birmingham دانشگاه The University of Alabama at Birmingham ، شما دوستان جدیدی را در میان دانشجویان آمریکایی و بین المللی خواهید دید. شما همچنین می توانید به تمامی منابع و فعالیت های علمی، اجتماعی و فرهنگی شرکت در کالج UAB دسترسی پیدا کنید.

آماده شدن برای آینده

به عنوان یک دانشجو، شما دسترسی به تمام امکانات دانشگاه و منابع آموزشی خواهید داشت. این شامل مرکز موفقیتآموزی دانشگاهی است که موفقیت دانش آموزان را تقویت و تقویت می کند، عملکرد تحصیلی را تقویت می کند و شما را برای دستیابی به اهداف تحصیلی، حرفه ای و شخصی شما الهام می کند. منابع INTO به صورت عمدی طراحی شده اند تا تجربیاتی را ایجاد کنند که پایداری شما را تشویق می کند و پس از فارغ التحصیلی شما را برای زندگی آماده می کند.

خدمات INTO UAB

مرکز منابع آموزشی - کمک به یادگیری

مرکز منابع آموزشی آموزشی INTO در بخش های حیاتی تجربه شماست. موفقیت شما ضروری است ما دسترسی به خدمات آموزشی، نوشتن منابع و جلسات مشاوره ای برای کمک به موفقیت شما را فراهم می کنیم.


مشاوران زبان - تسلط بر انگلیسی

ما درک می کنیم یکی از اجزای کلیدی برای تحصیل در ایالات متحده، تسلط بر زبان انگلیسی است. هدف ما این است که شما در طول زمان خود در شرکت ارتباطات موثر باشید. ما به شما کمک می کنیم با کمک از مشاوران زبان انگلیسی در مرکز INTO به دست آورید.

مکان ها

بیرمنگام

INTO The University of Alabama at Birmingham

Address
19th Street South,619
35249 بیرمنگام, آلاباما, آمریکا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: