University of South Florida

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آینده شما اینجا شروع می شود

با کلاس های روشن و مدرن، مرکز منابع آموزشی فراگیر و حوزه های پشتیبانی تخصصی، INTO University of South Florida به شما بهترین شروع ممکن را به عنوان یک دانشجوی دانشگاه می دهد. مکان مناسب تامپای خلیج، در قلب محوطه دانشگاه، دسترسی آسان به تمام مزایای یک دانشجوی USF را آسان می کند.

USF به 14 کالج علمی ارائه می دهد، بیش از 240 برنامه کارشناسی و فارغ التحصیل، امکانات درجه اول، 2400 کارمند اعضای هیات علمی و بخش های ورزشی I را ارائه می دهد. مأموریت USF برای کمک به شما در تحصیلات خود و به عنوان یک شهروند جهانی جهانی از طریق یک برنامه آموزشی رقابتی و دسترسی به تحقیق در دنیای واقعی است. ما همچنین یک تولید کننده بزرگ از دریافت کنندگان بورس تحصیلی ایالات متحده آمریکا در فلوبرایت هستیم و برای تعداد اخطارهای تحقیقاتی که در این زمینه وجود دارد، شماره 15 در سراسر جهان قرار دارد.

یک دانشگاه که به نیازهای شما پاسخ می دهد

سال اول شما در INTO USF پر از تجربیات جدید است، که بسیاری از آنها در اینجا در پردیس اتفاق خواهند افتاد. تحصیل برای امتحان؟ لذت بردن از دسترسی 24 ساعته به میلیون ها منابع کتابخانه و بیش از 300 کامپیوتر. نیاز به یک تعطیلات دارید؟ ملاقات با دوستان برای ناهار در مرکز دانشجویی مارشال، مرکز زندگی دانشگاه. آیا شما یک طرفدار ورزشی هستید؟ خوش آمدید در Bulls با پذیرش رایگان در همه رویدادهای ورزشی و یا پیدا کردن راه های سرگرم کننده برای حفظ سلامت در امکانات تفریحی 8،500 متر مربع ما. و اگر بیمار می شوید، خدمات بهداشتی دانشجویی تنها گام های دور است.

تبدیل شدن به USF بول

زندگی پردیس پر از انرژی است با صدها نفر از باشگاه های دانشجویی، حوادث و سازمان ها برای همه. ورزشکاران دیده بان بخش 1 در ده ها تن از ورزش ها رقابت می کنند و یا در بازی می روند و در یک لیگ تفریحی در پردیس بازی می کنند.

اگر می خواهید به خارج از محوطه دانشگاه بروید، منطقه تامپا مجموعه ای گسترده از چیزهایی را برای انجام دادن دارد. از سواحل زیبای آن و پارک باغ Busch Gardens به تیم های حرفه ای ورزشی، ماجراجویی فقط چند دقیقه از در خانه شما است.

متمرکز بر آینده شما

ماموریت USF برای کمک به شما در موفقیت تحصیل و به عنوان یک شهروند جهانی است. از طریق یک برنامه آموزشی رقابتی و دسترسی به تحقیق در دنیای واقعی، آماده پذیرفتن چالش های فردا خواهید بود. USF مشارکت های کارآموزی را با تعدادی از کسب و کارهای تمپا مانند PricewaterhouseCoopers و کوکا کولا ایجاد می کند تا اطمینان حاصل شود که فرصت های خوبی برای رشد روز افزون فارغ التحصیلی وجود دارد.

تفاوت USF چیست؟ نتایج. موفقیت فوق العاده دانشجویان ما و تلاش های تحقیقاتی در سراسر جهان می تواند یافت شود. USF یک تولید کننده برتر دریافت کنندگان بورس تحصیلی ایالات متحده آمریکا است و رتبه شماره 15 در سراسر جهان برای تعداد اختراعات ثبت اختراع است.

در ذهن شما طراحی شده است

در مرکز INTO USF شما به طیف وسیعی از منابع و خدمات دسترسی دارید تا مطالعات خود را در زمینه کمک و انتقال خود به ایالات متحده آسانتر کنید. مطمئن نیستید که چگونه یک حساب بانکی را باز کنید؟ ما به شما کمک خواهیم کرد. سوالات در مورد ویزا شما؟ ما جوابها داریم از تدریس و تست آمادگی برای خروج از خارج از دانشگاه، شما همه چیز را برای اولین بار در سال برای موفقیت در اینجا خواهید یافت.

مکان ها

تمپا

INTO University of South Florida

Address
Stetson University, 421 N Woodland Blvd, DeLand
FL 32723 تمپا, فلوریدا, آمریکا