توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ICLS به عنوان زبان دوم (ESL) کلاس ها را برای حرفه ای ها و دانش آموزان در کلاس که به صورت جداگانه متمرکز برای پاسخگویی به نیازهای دانش آموزان فراهم می کند به زبان انگلیسی.

در ICLS، ما در ایجاد جامعه از طریق خدمات ما دوستانه شخصی، مدرسان اختصاص داده شده، و گشت و گذار در خارج از کلاس درس است که ترویج درک فرهنگی و گفتگو تمرکز می کنند. دانش آموزان ESL ما مردم، نه اعداد هستند.

مربیان با استفاده از روش ESL گفتمان القایی، که عمل دهان ثابت در کلاس درس با درگیر شدن دانش آموزان در یک تبادل مستمر با معلم تشویق می کند. این روش کمک می کند تا دانش آموزان خود را در انگلیسی غوطه ور به طوری که آنها می توانید صحبت کردن و درک زبان به عنوان زبان مادری.

کلاس ها در مدرسه به راحتی قرار گرفته ما در قلب واشنگتن دی سی برگزار می شود. ارائه شده در تمام سطوح، برنامه انگلیسی فشرده ICLS (IEP) تاکید میکند صحبت کردن، گوش دادن، خواندن، و نوشتن درک برای افراد، دیپلمات ها، حرفه ای کسب و کار و دانشجویان دانشگاه ها که باید از مهارت های خود را برای کار، کارآموزی، و یا تحصیل در دانشگاه را بهبود بخشد. دانشجویان ورودی آزمون تعیین سطح به تعیین سطح ورود آنها داده می شود. انگلیسی تنها زبان مورد استفاده در کلاس درس است.

برنامه ESL ما فراتر از درب کلاس درس ما می رود. ما با ارائه به دانش آموزان با اطلاعات در مورد راه حل های مسکن برای کمک به آنها را به واشنگتن، DC و گشت و گذار در موزه ها، فعالیت در فضای باز، مغازه ها، و رستوران ها حل و فصل برای کمک به آنها اعتماد به نفس بیشتری در مهارت های محاوره خود.

از آنجا که ICLS تحت قانون فدرال مجاز به ثبت نام دانش آموزان غیر مهاجر بیگانه، دانش آموزان در ویزای F-1 وضعیت دانش آموز خود را حفظ کند، هنگامی که با ما ثبت نام.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

International Center For Language Studies

ICLS ارائه می دهد آموزش زبان در بیش از 85 زبان برای افراد، شرکت ها، سازمان های غیر انتفاعی، و سازمان های دولتی. ... [+]

ICLS ارائه می دهد آموزش زبان در بیش از 85 زبان برای افراد، شرکت ها، سازمان های غیر انتفاعی، و سازمان های دولتی. پیشنهاد ما برنامه ریزی انعطاف پذیر به جای هر دو حرفه ای که باید یک زبان خاص برای کار خود و دانش آموزان خصوصی تمام وقت که با ما مطالعه برای 6-10 ماه یاد بگیرند.

کلاس های زبان خارجی ما نتیجه گرا برای اطمینان از ما رفع نیازهای خاص از شرکت کنندگان می باشد. همراه با یک برنامه آموزشی سفارشی است که بر زبان و گوش دادن، شرکت کنندگان به تفاوت های فرهنگی کشور هدف و کسب و کار و قوانین و مقررات اجتماعی معرفی شده است.... [-]

آمریکا واشنگتن
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
6 - 10 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
International Center For Language Studies

ICLS مفتخر به همکاری با دانشگاه ها و شرکت ها برای ارائه برنامه های تبادل آموزشی سفارشی برای گروه است. ... [+]

انگلیسی بخش زبان ICLS، شامل یک برنامه کارآموزی سرویس کامل منحصر به فرد به نام برنده (واشنگتن شبکه بین المللی کارآموزی) در ایالات متحده آمریکا. ICLS، برنامه مکان دانشجویان و متخصصان در کارآموزی با کیفیت بالا بین المللی در شرکت ها و سازمان پی، پس از ایالات متحده است. همه نامزدها به نمایش و آموزش های مهارتی فرهنگی برای مطابقت با نیازهای سازمان میزبان و اطمینان از یک تجربه موفق برای هر دو کارورزان و شرکت میزبان.... [-]

آمریکا واشنگتن
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
International Center For Language Studies

ارائه شده در تمام سطوح، برنامه انگلیسی فشرده ICLS (IEP) تاکید میکند صحبت کردن، گوش دادن، خواندن، و نوشتن درک برای افراد، دیپلمات ها، حرفه ای کسب و کار و دانشجویان دانشگاه ... [+]

ارائه شده در تمام سطوح، برنامه انگلیسی فشرده ICLS (IEP) تاکید میکند صحبت کردن، گوش دادن، خواندن، و نوشتن درک برای افراد، دیپلمات ها، حرفه ای کسب و کار و دانشجویان دانشگاه ها که باید از مهارت های خود را برای کار، کارآموزی، و یا تحصیل در دانشگاه را بهبود بخشد. دانشجویان ورودی آزمون تعیین سطح به تعیین سطح ورود آنها داده می شود. انگلیسی تنها زبان مورد استفاده در کلاس درس است.

برنامه ESL ما فراتر از درب کلاس درس ما می رود. ما با ارائه به دانش آموزان با اطلاعات در مورد راه حل های مسکن برای کمک به آنها را به واشنگتن، DC و گشت و گذار در موزه ها، فعالیت در فضای باز، مغازه ها، و رستوران ها حل و فصل برای کمک به آنها اعتماد به نفس بیشتری در مهارت های محاوره خود. از آنجا که ICLS تحت قانون فدرال مجاز به ثبت نام دانش آموزان غیر مهاجر بیگانه، دانش آموزان در ویزای F-1 وضعیت دانش آموز خود را حفظ کند، هنگامی که با ما ثبت نام.... [-]

آمریکا واشنگتن
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Washington D.C.