International Education Center At Diablo Valley College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا انتخاب IEC @ DVC؟

مرکز آموزش بین المللی در کالج دیابلو شما آماده برای کالج دیابلو

مرکز آموزش بین المللی در DVC یک برنامه ثابت با مجرب، معلمان حرفه ای که تنها به آنچه شما نیاز دارید برای موفقیت، از جمله:

فشرده زبان انگلیسی و آمادگی علمی، با جلسات 8 هفته بدون نیاز به ثبت نام TOEFL در DVC برای کسانی که کامل برنامه های پیشرفته B انگلیسی بدون نیاز به ثبت نام TOEFL در DVC برای کسانی که تکمیل برنامه های پل علمی انواع فعالیت های فرهنگی و اجتماعی برنامه ریزی شده هماهنگ کننده مسکن مراجعه کنندگان و مصاحبه تمام خانواده اقامتگاه برای اطمینان از کیفیت، و دانش آموزان با آپارتمان و سایر گزینه های مسکن کمک دانش آموزان بسیار با انگیزه: 95٪ بر روی سطح دانشگاه ادامه کالج دیابلو شماره یک نهاد فیدر به دانشگاه کالیفرنیا در برکلی برای دانشجویان داخلی و بین المللی است.

کالج دره دیابلو (DVC)

در سال 1949 تاسیس شد، کالج دیابلو در دلپذیر هیل، کالیفرنیا کالج های عمومی است که نشسته است در سایه کوه دیابلو، در نزدیکی برکلی و سانفرانسیسکو است. این یک محیطی امن و دوستانه منجر به مطالعه را فراهم می کند. بخشی از ماموریت DVC این است که برای تمام اعضای جامعه با دسترسی به آموزش عالی و مقرون به صرفه مسیر به یک مدرک دانشگاهی. ارائه دو سال اول مدرک کارشناسی ایالات متحده، DVC یکی از برنامه های انتقال به دانشگاه موفق ترین در کالیفرنیا است.

چهار دلیل بسیار عالی برای تحصیل در کالج دیابلو (DVC)

  1. دانشگاهیان عالی:

2 سال در DVC + 2 سال در یک دانشگاه = کارشناس. پس از مطالعه دو سال در DVC، دانش آموزان باید گزینه های بسیاری را برای انتقال به یک دانشگاه برای تکمیل مدرک لیسانس خود را تنها در دو سال بیشتر است.

DVC انتقال دانش آموزان بیشتر به دانشگاه برکلی از هر موسسه دیگر در ایالات متحده آمریکا. DVC است ضمانت پذیرش انتقال (TAG) که تضمین دانشجویان بین المللی پذیرش در دانشگاه یو سی دیویس، UC ایروین، UC مرسد، UC سانتا باربارا و UC سانتا کروز. علاوه بر این، DVC قرار انتقال با تمام 23 ایالت کالیفرنیا دانشگاههای دولتی که شامل دانشگاه ایالتی سان فرانسیسکو، دانشگاه ایالتی سن خوزه و دانشگاه ایالتی سن دیگو.

  1. مقدار بسیار عالی:

    شروع کارشناسی خود را در DVC می تواند به شما هزاران دلار در مقایسه با شروع در یک دانشگاه چهار ساله را نجات دهد.

    شهریه در DVC برای دانشجویان بین المللی تمام وقت حدود 6000 دلار در هر سال تحصیلی، که است در میان پایین ترین شهریه در ایالات متحده است.

  2. عالی خدمات دانشجویی:

    پذیرش دانشجویان بین المللی DVC و خدمات اداری (ISAS) فراهم می کند حمایت از دانشجویان برای اطمینان از اقامت خود را در DVC موفق و همچنین لذت بخش است. کارکنان ISAS ارائه می دهد توجه شخصی به هر دانش آموز از طریق پذیرش مشاوره، جهت گیری های علمی، ثبت نام دوره، مهاجرت، مسکن، بیمه بهداشت و اشتغال مشاوره. مرکز زبان انگلیسی DVC، مرکز آموزش بین المللی (IEC)، ارائه می دهد برنامه های فشرده زبان انگلیسی دانشگاهی برای شما برای تحصیلات دانشگاهی آماده کند. دانش آموزان در IEC در انتقال به DVC، ساخت ساده فرآیند و زمان موثر کمک کند.

  3. عالی محل سکونت:

DVC است در شهرستان دلپذیر هیل در منطقه خلیج سانفرانسیسکو در ایالت کالیفرنیا واقع شده است.

دلپذیر هیل، در حومه سان فرانسیسکو، شهرستان از 34000 نفر با یک حس قوی از جامعه و جذابیت شهر کوچک جذب بازدید کننده در هر سال است. دلپذیر هیل آب و هوای ملایم تقریبا با 300 روز آفتابی در سال برخوردار است. دلپذیر هیل تنها 38 دقیقه با قطار مستقیم به مرکز شهر سان فرانسیسکو است. سان فرانسیسکو به عنوان یکی از شهرستانها زیباترین در جهان و دارای کلاس جهانی موزه ها، رستوران ها و فروشگاه ها.

در تعطیلات آخر هفته، شما بیش از چند ساعت از لذت بردن از اسکی بزرگ در کوه های سیرا نوادا، پیاده روی در پارک ملی یوسمیت، مزه کردن شراب در معروف دره نپا و یا گشت و گذار در اقیانوس آرام.

برنامه های ارائه شده:

دانش آموزان می توانند از بیش از 45 رشته و 40 برنامه گواهی را انتخاب کنید. DVC ارائه می دهد فوق دیپلم هنر، مقطع کاردانی در علم، گواهی از برنامه پیشرفت و انتقال به دانشگاه چهار ساله. دانش آموزان تکمیل گواهی و یا در مقطع کاردانی واجد شرایط برای آموزش عملی اختیاری، یک سال به نفع کار برای دانشجویان بین المللی می باشد.

تاریخ آغاز:

اوت (ترم پاییز) یا ژانویه (ترم بهار).

مهلت درخواست:

سقوط ترم: ژوئن ترم 1 / بهار: نوامبر 1

اعتباربخشی:

DVC کالج های عمومی است و توسط جامعه کالج کمیسیون انجمن های غربی از مدارس و کالج (WASC) به عنوان یک نهاد است که آموزش و پرورش با کیفیت بالاتر به آمریکا و همچنین دانشجویان بین المللی فراهم می کند معتبر.

تعداد دانش آموزان:

شماره تقریبا 20،000 دانش آموزان تمام وقت و پاره وقت از دانشجویان بین المللی: بیش از 1500 دانش آموز از 68 کشور

فعالیت های دانشجویی:

DVC تا کنون بیش از 30 باشگاه دانشجویان به نمایندگی از طیف گسترده ای از منافع را از تئاتر، رقص، موسیقی، ارکستر، صحبت های عمومی، کسب و کار به دولت دانش آموز. برای دانش آموزان علاقه مند در دو و میدانی، DVC فراهم می کند 13 ورزش در سطح دانشگاهی برای مردان و زنان، مانند بیس بال، بسکتبال، فوتبال آمریکایی، تنیس، شنا و واترپلو. دانش آموزان نیز تشویق به ثبت نام در دوره های مختلف تربیت بدنی از جمله رقص، آبزیان، بولینگ، گلف، فوتبال و والیبال فقط به نام چند.

مسکن:

دانشجویان بین المللی باید چندین گزینه برای اسکان زندگی می کنند. دانش آموزان می توانید انتخاب کنید در یک اقامتگاه زندگی با یک خانواده آمریکایی، در یک آپارتمان خصوصی در راه رفتن فاصله از محوطه دانشگاه، و یا به ترتیب مسکن خود را دارند. اقامت در اقامتگاه توسط دیابلو اقامتگاه و اطلاعات بیشتر در مورد نحوه درخواست توانید در وب سایت خود را مدیریت: http://www.diablovalleyhomestay.com/ اقامت آپارتمان توسط Rexidence خدمات مسکونی، مدیریت و دانش آموزان می توانند به صورت آنلاین از طریق وب سایت خود را اعمال کنید: http: //www.rexidence.com اطلاعات اضافی در مورد مسکن در http://www.dvc.edu/international/resources/housing.htm موجود است

بیمه درمانی:

همه دانشجویان بین المللی ویزای F-1 مورد نیاز است برای خرید بیمه درمانی از DVC هر ترم. بیمه های درمانی است به هزینه شهریه اضافه شده و باید ظرف دو هفته اول ترم پرداخت می شود.

DVC پذیرش مورد نیاز:

برای اینکه واجد شرایط به درخواست DVC، شما باید معادل دیپلم دبیرستان US دست یافته اند و حداقل 16 سال سن داشتند. دانش آموزانی که زبان بومی انگلیسی نیست یا که از یک مدرسه بالا به زبان انگلیسی فارغ التحصیل متوسط ​​نیست، همچنین باید اثبات تسلط به زبان انگلیسی ارائه می کنند. DVC می پذیرد اتمام سطح IEC و جوی پیشرفته B، TOEFL (PBT 500 یا 61 IBT)، ITEP 4، و یا IELTS با حداقل نمره 5.5 برای پذیرش. آزمون TOEFL PBT باید در داخل ایالات متحده گرفته شده

مرکز آموزش بین المللی در کالج دیابلو (IEC)

مرکز آموزش بین المللی در کالج دیابلو (IEC) باز در سال 2000، و از آن پس تا به دانشجو از بیش از 40 کشور استقبال کرد. مرکز آموزش بین المللی ارائه می دهد فشرده زبان انگلیسی، آمادگی علمی و پذیرش مشروط به کالج دره دیابلو (DVC). شماره یک انتقال کالج به دانشگاه برکلی! کمیسیون مستقل انتخابات ارائه می دهد 6 سطح مختلف ESL دانشگاه از 6 جلسه در هر سال است که هر 8 هفته طول می باشد و. علاوه بر این، تیم IEC با DVC به ارائه 3 برنامه های پل دانشگاهی در سال است.

پس از اتمام بالاترین سطح زبان انگلیسی، 95٪ از دانش آموزان IEC ادامه تحصیل خود را در کالج دره دیابلو و دیگر کالج ها و دانشگاه در سراسر امریکا از طریق برنامه انتقال، دانش آموزان می توانند در دو سال اول مطالعه مدرک لیسانس تکمیل و سپس به انتقال تعداد دانشگاه کالیفرنیا دانشگاه ها، دانشگاه ها دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، دانشگاه های خصوصی و یا خارج از دولت است.

چهار دلیل عالی برای مطالعه زبان انگلیسی در مرکز آموزش بین المللی (IEC)

دانشگاهیان عالی:

کلاس های کوچک، با حداکثر 15 دانش آموزان برای اطمینان از دانش آموزان کم نسبت معلم به فرد می باشد توجه، و موفقیت دانش آموزان است. مربیان بسیار ماهر تمام برگزاری مدرک کارشناسی ارشد در آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم (TESL)، زبانشناسی و یا یک رشته مرتبط و خارج از کشور تدریس کرده اند. دانش آموزان بسیار با انگیزه: 95٪ از دانش آموزان IEC ادامه به DVC و یا دانشگاه های دیگر.

ورود آسان:

شرایط پذیرش ساده: برنامه IEC، هزینه درخواست و بیانیه بانک. بدون TOEFL لازم است برای انتقال به DVC. دانش آموزانی که در بالاترین سطح از ESL دانشگاهی کامل در IEC داشته ورود مستقیم به DVC بدون در نظر گرفتن TOEFL. تاریخ شروع چندگانه و برنامه در هر سال: 1) به مدت 8 هفته برنامه آکادمیک انگلیسی 2) 6-7 هفته علمی برنامه های پل از طریق DVC 6 تاریخ شروع ESL علمی، 3 تاریخ شروع از برنامه های پل و در نتیجه نه "زمان پایین" انتظار برای یک ترم به آغاز خواهد شد.

عالی خدمات دانشجویی:

بسیاری از فعالیت های سازمان یافته و همچنین فرصت های داوطلب و خدمات اجتماعی. کارگاه های آموزشی هفتگی و دانشجویی مشاوره مانند کمک برای مشق شب، انتقال DVC، جلسات اطلاعات برنامه پل، و مشاوره تحصیلی. دسترسی به DVC کتابخانه، آزمایشگاه های کامپیوتر و کتابفروشی تخفیف.

عالی محل سکونت:

IEC است تنها در سراسر خیابان از DVC واقع شده است و کلاس ها در هر دو دانشگاه DVC و IEC برگزار پردیس. پیاده روی فاصله تا مرکز حمل و نقل اتوبوس ارائه سفر سریع و آسان به و از دانشگاه IEC و DVC و ایستگاه قطار به سان فرانسیسکو.

فعالیت های دانشجویی:

IEC دانش آموزان فراهم می کند با فرصت های زیادی برای تمرین مهارت های زبان انگلیسی خود را در جهان واقعی است. 5 بار در هفته به برجسته و استفاده از سرگرم کننده و هیجان انگیز محیط زیست کالیفرنیا ارائه کرده است - گشت و گذار آخر هفته، فرصت های داوطلب، کارگاه علمی و فعالیت های روزانه 3 سازمان یافته است. از سفرهای برف اسکی تا جمعه مشق شب به کمک، تورهای پردیس دانشگاه به کارهای داوطلبانه پناهگاه بی خانمان، فعالیت های کمیسیون مستقل انتخابات بسیار بیشتر از سفرهای سرگرم کننده زمین بازی میشه. ما دانش آموزان را تشویق به پیوستن به فعالیت های نه تنها به گسترش خود تجربه تحصیل در خارج، اما برای تمرین زبان انگلیسی و آشنا محیط اطراف خود و همچنین همکلاسی های خود. برخی از این فعالیت ها رایگان می باشد با این حال، برخی از نیاز به پرداخت اضافی.

مسکن:

دانشجویان بین المللی باید چندین گزینه برای اسکان زندگی می کنند. دانش آموزان می توانید انتخاب کنید در یک اقامتگاه زندگی با یک خانواده آمریکایی، در یک آپارتمان خصوصی در راه رفتن فاصله از محوطه دانشگاه، یا آنها ممکن است مسکن خود را ترتیب. اقامت در اقامتگاه مرتب و مدیریت توسط دیابلو اقامتگاه.

دستورالعمل در مورد نحوه درخواست می شود در وب سایت خود:

http://www.diablovalleyhomestay.com/ اقامت آپارتمان مرتب و مدیریت توسط Rexidence خدمات مسکونی و دانش آموزان ممکن است آنلاین از طریق وب سایت خود را اعمال: http://www.rexidence.com اطلاعات بیشتر در مورد مسکن در http است: // WWW .iec-dvc.org / مسکن /

بیمه درمانی:

همه دانشجویان بین المللی ویزای F-1 مورد نیاز است برای خرید بیمه درمانی از IEC در آغاز هر جلسه. IEC تنها چشم پوشی بیمه خدمات درمانی از ویزای F-1 مطالعه دانشجویان بین المللی را می پذیرد

قرار دادن:

همه دانشجویان جدید IEC آزمون تعیین سطح را در طول جهت گیری برای تعیین سطح خود را از زبان انگلیسی. در طول کارگماری دانش آموزان آزمون در دانش خود را از خواندن، نوشتن، صحبت کردن، دستور زبان، و گوش دادن به زبان انگلیسی ارزیابی شده است. IEC می کند دوره برای مبتدیان مطلق یادگیری زبان انگلیسی ارائه نمی دهد. دانش آموزان IEC آینده نگر باید مهارت نوشتاری اساسی دارند، قادر به ارسال جملات و قادر به خواندن و درک پاراگراف ساده است. در حالی که دانش آموزان بدون این مهارت ها هنوز هم ممکن است حضور IEC، آنها ممکن است خواسته شود به استخدام یک معلم خصوصی و تکرار کلاس سطح پایه تا این مهارت ها می شوند.

مکان ها

دلپذیر هیل

Diablo Valley College

Address
International Education Center at Diablo Valley College (IEC)
246 Golf Club Road,
Pleasant Hill

94523 دلپذیر هیل, کالیفرنیا, آمریکا
وب سایت
تلفن
+1 925-685-1230