International Language Institute (ILI)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه زبان بین المللی (ILI) در سال 1970 تأسیس شد که عملیات خود را با چهار آغاز شد انگلیسی به عنوان زبان دوم (ESL) معلمان و دانش آموزان در حدود 15. در طول 45 سال گذشته، شرکت ما شاهد رشد ثابت و یک شهرت قوی در سراسر جهان و به صورت محلی برای آموزش زبان با کیفیت و آماده سازی علمی در یک ارزش برتر توسعه یافته است. امروز، ما باید صدها نفر از دانشجویان جدید در هر سال و دو مکان های زیر:

موسسه زبان بین المللی در واشنگتن دی سی موسسه زبان بین المللی در Gaithersburg، MD

موسسه زبان بین المللی آموزش زبان با کیفیت به هزاران نفر از دانش آموزان از سراسر جهان فراهم آورده است. تمام برنامه های ما توسط ACCET، شورای تأیید برای آموزش مداوم و آموزش معتبر. ILI توسط آموزشی کمیسیون صدور پروانه DC دارای مجوز و عضو AAIEP (انجمن آمریکایی انگلیسی برنامه های فشرده)، TESOL (معلمان زبان انگلیسی به متکلمان زبان های دیگر) است، WATESOL (منطقه واشنگتن معلمان زبان انگلیسی به متکلمان زبان های دیگر)، NAFSA (انجمن مربیان بین المللی)، و (شورای آمریکایی در آموزش زبان های خارجی.) ACTFL

ماموریت ما

ماموریت ما این است که به ارائه آموزش زبان با کیفیت بالا و آمادگی علمی، در یک ارزش برتر، برای برآوردن اهداف فردی از کسانی که انتخاب می کنید به مطالعه به دلایل علمی، حرفه ای، و یا شخصی.

مکان ها

واشنگتن

Address
1717 Rhode Island Ave NW
Suite 100
Washington, DC 20036
Phone: +1-202-362-2505
Email: ili@ilidc.com

واشنگتن, منطقه کلمبیا, آمریکا

گیتسبورگ

Address
26 North Summit Ave
Gaithersburg, MD 20877
Phone: +1-301-527-0600
Email: ili@ilimd.com

گیتسبورگ, مریلند, آمریکا