International Programs at Tufts University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره Tufts

Tufts یک رهبر در آموزش عالی آمریکاست ، و بخاطر موفقیت در دانشگاه های متوسط که در زمینه تحقیق و تفحص از دانشجویان عالی است ، متمایز است. ترکیبی منحصر به فرد ما از هنرهای پژوهشی و لیبرال دانشجویان ، اساتید و کارمندان را جذب می کند که در محیط کنجکاوی ، خلاقیت و تعامل ما رشد می کنند.

مأموریت

Tufts یک دانشگاه تحقیقاتی محور است که برای ایجاد و استفاده از دانش اختصاص داده شده است. ما متعهد به ارائه تجربیات انتقادی برای دانش آموزان و دانش پژوهان در یک محیط جامع و همکاری است که دانشمندان خلاق ایده های جسورانه ای را ایجاد می کنند، در مقابل چالش های پیچیده ای نوآوری می کنند و خود را به عنوان شهروندان فعال جهان تشخیص می دهند.

چشم انداز

برای یک دانشگاه نوآورانه از دانش پژوهان خلاق در طیف گسترده ای از مدارس که تأثیر عمیقی بر یکدیگر و جهان دارند.

درباره برنامه ها و مشارکت های بین المللی

ما ابتکاری ترین و پویا ترین برنامه های موجود امروز را ارائه می دهیم. ما معتقدیم که بهترین راه برای یادگیری یک زبان یا فرهنگ ، زندگی در آن است. علاوه بر برنامه غنی از گشت و گذارهایی که دانشجویان را به بوستون ، یک برنامه زندگی مسکونی قوی و فرصت های کافی برای تبادل فرهنگی معرفی می کند ، Tufts دانشکده ای بی نظیر را ارائه می دهد.

دانشکده

همه اعضای هیئت علمی ما مدرسان حرفه ای انگلیسی هستند که دارای تجربه گسترده در تدریس زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم هستند. کلاسهای انگلیسی ما توسط مربیان اختصاصی تدریس می شود که از تخیل و تجربه خود برای به حداکثر رساندن پتانسیل یادگیری هر دانش آموز استفاده می کنند. برنامه های آموزش زبان انگلیسی Tufts در شیوه ای که مواد کلاس را با تجربه واقعی زندگی ترکیب می کنند ، نوآورانه است.

برنامه های درسی اضافی

زمان کلاس توسط مجموعه ای از فعالیت های دنیای واقعی تکمیل می شود که به شما کمک می کند تا هنگام یادگیری آن ، زبان را زنده کنید. شما هر روز با این زبان صحبت خواهید کرد و از آنها استفاده خواهید کرد ، که این روش طبیعی برای بهبود توانایی و اعتماد به نفس شماست. از کلاسهای درگیر تا سفرهای میدانی هیجان انگیز و بحث و گفتگوی عصرانه درباره زندگی و آداب و رسوم آمریکایی ، ما به شما کمک می کنیم زبان و فرهنگ آمریکایی را یاد بگیرید.

مکان ها

مدفورد

Address
200 Boston Ave
Medford, MA 02155

02155 مدفورد, ماساچوست, آمریکا

بوستون

Address
274 Tremont Street
02111 بوستون, ماساچوست, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید