توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Tufts یک رهبر در آموزش عالی آمریکایی است، که به خاطر موفقیتش به عنوان یک دانشگاه متوسط ​​است که در تحقیق و پیشرفت تحصیلی دانش آموزان موفق است. ترکیب منحصر به فرد ما از تحقیقات و هنرهای لیبرال، دانشجویان، استادان و کارکنان را جذب می کند که در محیط کنجکاوی، خلاقیت و مشارکت ما رشد می کند.

مأموریت

Tufts یک دانشگاه تحقیقاتی محور است که برای ایجاد و استفاده از دانش اختصاص داده شده است. ما متعهد به ارائه تجربیات انتقادی برای دانش آموزان و دانش پژوهان در یک محیط جامع و همکاری است که دانشمندان خلاق ایده های جسورانه ای را ایجاد می کنند، در مقابل چالش های پیچیده ای نوآوری می کنند و خود را به عنوان شهروندان فعال جهان تشخیص می دهند.

چشم انداز

برای یک دانشگاه نوآورانه از دانش پژوهان خلاق در طیف گسترده ای از مدارس که تأثیر عمیقی بر یکدیگر و جهان دارند.

برنامه های بین المللی و مشارکت ها

ما برنامه های نوآورانه و پویا در حال حاضر ارائه می دهیم. ما معتقدیم بهترین راه برای یادگیری یک زبان یا فرهنگ این است که آن را زندگی کنی. علاوه بر برنامه غنی گشت و گذار که دانشجویان را به بوستون معرفی می کند، یک برنامه زنده زندگی قوی و فرصت های فراوان برای تبادل فرهنگی، Tufts ارائه می دهد یک استاد بی نظیر است. تمام اعضای هیئت علمی ما مربیان حرفه ای انگلیسی هستند که دارای تجربه فراوان انگلیسی زبان به عنوان زبان دوم هستند. کلاس های انگلیسی ما توسط آموزگاران اختصاص داده شده است که از تخیل و تجربه خود برای به حداکثر رساندن پتانسیل یادگیری هر دانش آموز استفاده می کنند. برنامه های زبان انگلیسی Tufts در قالب روش های ترکیب مواد کلاس درس با تجربه زندگی واقعی نوآورانه هستند. زمان کلاس توسط یک میزبان از فعالیت های دنیای واقعی تکمیل شده است که به شما کمک می کند تا زبان را همانطور که می آموزید بشناسید. شما هر روز سخن می گویید و از زبان استفاده می کنید، که راه طبیعی برای بهبود توانایی و اعتماد شماست. از کلاسهای جذاب به سفرهای هیجان انگیز و بحث های شبانه در مورد زندگی و آداب و رسوم آمریكا، ما به زبان و فرهنگ آمریكا كمك می كنیم.

شما می توانید بیشتر در مورد برنامه های بین المللی Tufts در اینجا بخوانید.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های تابستانی

International Programs at Tufts University

ما افتخار می کنیم برنامه هایی ارائه دهیم که برنامه آموزشی آکادمیک و یک تبادل فرهنگی واقعی را ارائه می دهند. زمان خود را در کلاس توسط یک میزبان از فعالیت های دنیای واقعی د ... [+]

ما افتخار می کنیم برنامه هایی ارائه دهیم که برنامه آموزشی آکادمیک و یک تبادل فرهنگی واقعی را ارائه می دهند. زمان خود را در کلاس توسط یک میزبان از فعالیت های دنیای واقعی در اطراف بوستون و نیو انگلند تکمیل می شود که به شما کمک می کند که زبان را همانطور که یاد می گیرید زندگی کنید. با هر روز توانایی های خود را افزایش دهید و اعتماد به نفس را افزایش دهید.

استادان کلاس درس ما مربيان حرفه اي انگليسي با تجربه فراواني هستند که زبان انگليسي را به عنوان زبان دوم آموزش مي دهند. مربیان ما به حداکثر رساندن پتانسیل یادگیری خود در داخل و خارج از کلاس درس اختصاص داده شده اند.... [-]

آمریکا Medford
ژوئیه 2020
انگلیسی
تمام وقت
3 - 6 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
International Programs at Tufts University

برنامه بین المللی STEM بین المللی شما را برای برنامه های مهندسی فارغ التحصیل با ارائه آموزش متمرکز در نوشتن آکادمیک و تحقیق آماده خواهد کرد. در طول برنامه شش هفته، شما مه ... [+]

برنامه بین المللی STEM بین المللی شما را برای برنامه های مهندسی فارغ التحصیل با ارائه آموزش متمرکز در نوشتن سخنرانی و تحقیقات علمی آماده خواهد کرد. در طول برنامه شش هفته، شما مهارت های لازم برای رشد در مدرسه فارغ التحصیل و محل کار را خواهید ساخت. شما همچنین می توانید ساعت های اعتباری را در یک دوره ویژه که توسط دانشکده دانشکده مهندسی Tufts تدریس می شود، کسب کنید.

الزامات برنامه

برای درخواست این برنامه شما باید:... [-]

آمریکا Medford
ژوئیه 2020
انگلیسی
تمام وقت
6 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
International Programs at Tufts University

موسسه ما بین المللی محققان شما را برای برنامه های تحصیلات تکمیلی آماده می کند با ارائه آموزش متمرکز در زمینه نوشتن و مهارت های ارتباطی. کلاس های سمینار ما به شدت شبیه تجر ... [+]

موسسه ما بین المللی محققان شما را برای برنامه های تحصیلات تکمیلی آماده می کند با ارائه آموزش متمرکز در زمینه نوشتن و مهارت های ارتباطی. کلاس های سمینار ما به شدت شبیه تجربه کلاس درس برنامه های تحصیلات تکمیلی آمریکا است. در طول برنامه شش هفته، مهارت ها و اعتماد به نفس لازم برای موفقیت در تجربه تحصیلات تکمیلی خود را در حالی که کاوش در منطقه بزرگ بوستون ایجاد کنید.

الزامات برنامه

برای درخواست این برنامه شما باید:... [-]

آمریکا Medford
ژوئیه 2020
انگلیسی
تمام وقت
6 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Location address
200 Boston Ave
Medford, MA 02155

Medford, Massachusetts, 02155 US
Social Media