Kalamazoo Valley Community College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

با چهار محوطه دانشگاهی در کالمازو، میشیگان - پردیس تگزاس، پردیس گراوس، پردیس آرکادیا رایس و دانشگاه کمبریج زندگی سالم برنسون - Kalamazoo Valley Community College مدرک تحصیلی در 25 حوزه Kalamazoo Valley Community College ارائه می دهد. یک موسسه کاملا معتبر، Valley Kalamazoo ارائه می دهد روز و عصر، کلاس های آنلاین و آخر هفته. کالامازو دره با موسسات چهار ساله همکاری می کند تا اطمینان حاصل شود که اعتبارات دانشجویان برای کسانی که علاقه مند به پیگیری مدرک لیسانس پس از تکمیل اهداف در دره هستند. با بیش از 70 برنامه انتقال مختلف به انتخاب - در زمینه هایی مانند مهندسی، کسب و کار، علوم رایانه و پرستاری - دانش آموزان می توانند برای کسب اعتبارات که به طور کامل قابل انتقال به کالج یا دانشگاه چهار ساله در حالی که در Kalamazoo دره، برای کسری از هزینه حضور در کالج یا دانشگاه چهار ساله. 5 reasons دانش آموزان می توانند به بیش از 20 باشگاه و سازمان های مختلف پیوسته و یا در یکی از پنج تیم ورزشی بین المللی، از جمله بسکتبال مردان و زنان، والیبال زنان، بیس بال و سافتبال شرکت کنند.

کالج مشترک چیست؟

کالج های محلی مدارس دو ساله هستند که آموزش Pathway متوسطه را به عنوان Pathway برای یک دوره چهار ساله ارائه می دهند. به گفته انجمن کالج های آمریکایی، 1،167 کالج محلی در ایالات متحده ثبت نام بیش از 12.4 میلیون دانش آموز و تقریبا نیمی از دانشجویان مقطع کارشناسی در ایالات متحده را خدمت می کنند. کالج های محلی یک محیط یادگیری متمایز را ارائه می دهند و برای اندازه های کوچکتر طبقه، توجه بیشتر و فضای حمایت کننده شناخته می شوند.

مسکن

Kalamazoo Valley Community College یک مدرسه رفت و آمد است و بنابراین مسکن در محوطه دانشگاه ارائه نمی دهد. با این حال، به عنوان خانه 3 موسسات آموزش عالی، Kalamazoo یک دانشگاه کالج است و تعدادی از آپارتمان های مبله و غیر مسکونی با قیمت مناسب را شامل امکانات، از جمله استخرهای شنا، دادگاه های والیبال و مراکز تناسب اندام ارائه می دهد. بسیاری از مجتمع های آپارتمانی خدمات شاتل را به Kalamazoo Valley Community College یا در حال پیاده روی از خط اتوبوس مترو فرودگاه می گذارند.

کالامازو، میشیگان

Kalamazoo واقع در جنوب غربی میشیگان، حدود دو ساعت از هر دو شیکاگو و دیترویت است. با نزدیک به 75،000 ساکنان، Kalamazoo شهرنشینی شهر و ویژگی های کوچک شهر دارد. مرکز شهر پر جنب و جوش و پیشرفته که شامل غذاخوری های کلاسیک، کاباره های شبانه، میکروبروی ها، مغازه ها، سرگرمی های زنده و موسسه هنر Kalamazoo است، Kalamazoo دقیقه ای از سواحل پرانرژی و پیاده روی های طبیعت پیچیده است. Kalamazoo تمام چهار فصل را تجربه می کند. پاییز، ورود آن را با درجه حرارت سرد و تبدیل آهسته برگ به سایه های پر زرق و برق زرشک، نارنجی و طلایی سیگنال می دهد. زمستان هوای سرد را با درجه حرارت متوسط ​​26 درجه و بارش برف در جنوب غربی میشیگان به ارمغان می آورد، علاقه مندان به فضای باز را با چشم انداز کامل برای اسکی، سورتمه سواری، و وسایل نقلیه برفی به ارمغان می آورد. برف می آید و Kalamazooans زمستان را تکان می دهد و با مشتاقانه به بهار، آب و هوای گرم، مناظر سرسبز و روزهای پر از آفتاب خوش آمدید. بهار تابستان زمانی که دمای متوسط ​​تابستان به 80 درجه می رسد، فرصتی عالی برای لذت بردن از نزدیکی دریاچه میشیگان، بخشی از طولانی ترین خط ساحلی آب شیرین و یکی از بیش از 11،000 دریاچه های درون ایالتی در سراسر کشور است. Kalamazoo

مکان ها

کالامازو

Kalamazoo Valley Community College

Address
6767 West O Ave
کالامازو, میشیگان, آمریکا
تلفن
+1 269-488-4400