Lake Tahoe Community College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کوه ها، آب های عمیق آبی، و زیبایی ناهموار - Lake Tahoe.

در 6،229 فوت بالاتر از سطح دریا، Lake Tahoe Community College ، در قلب جنوب دریاچه تاهو، در بالاترین ارتفاع هر کالج در شمال کالیفرنیا واقع شده است.

در سال 1975 افتتاح شد، حدود سه هزار دانش آموز در هر سه ماهه از طریق درب ها می آیند. فراتر از کلاس ها و آزمایشگاه ها، پردیس 164 هکتار جنگل همچنین دارای تئاتر سیاه جعبه 192 متری، زمین فوتبال در سطح جهانی، آزمایشگاه گسترده ای از هنر، مرکز توسعه کودکان و غیره است. یک سالن ورزشگاه 26000 متر مربعی با استودیوی رقص و مرکز آموزش تناسب اندام و یک مرکز دانشجویی که شامل یک آشپزخانه کافی شاپ و آشپزخانه تجاری برای برنامه آشپزی در سال 2002 بود، در سال 2002 افتتاح شد. در سال 2006، کتابخانه مربع و گالری هنری مجاور.

دانشگاه کالیفرنیا، دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، و دیگر کالج ها و دانشگاه های معتبر، اعتبار کامل برای دوره های معادل و قابل انتقال را که در Lake Tahoe Community College پایان رسیده است، کامل می کند. کالج نیز برای مزایای جانباز تایید شده است.

تقویم کالج مبتنی بر سیستم سه ماهه است که هر 12 هفته طول می کشد. پس از سه چهارم، یک جلسه تابستانی شش هفته ای وجود دارد. برای تاریخ ها و مهلت ها، تقویم علمی را ببینید.

با 31 امتحان درجه حقوقی همراه با 28 گواهی حرفه ای و فنی برای انتخاب، دانش آموزان می توانند منافع فراوانی مانند برنامه آموزش آکادمی آبراهه دریاچه تاهو و ارائه خدمات بهداشتی متحد، اداره تجاری، موسیقی تجاری، عدالت کیفری، رسانه های دیجیتال، و آموزش بیابان. مراحل انتقال دانشجویان برای پذیرش در دانشگاه های دولتی ایالت کالیفرنیا آماده می شوند.

تفریح ​​در فضای باز در تمام طول سال در جنوب دریاچه تاهو، شهر با حدود 21000 ساکن است. دانش آموزان در عرض چند دقیقه از سه استراحتگاه اسکی هستند. در مجموع 14 استراحتگاه در اطراف دریاچه تاهو وجود دارد. تابستان ورزش های آبی، ماهیگیری، پیاده روی، کمپینگ و شبکه وسیعی از مسیرهای پیاده روی دوچرخه سواری را به ارمغان می آورد. خورشید به طور متوسط ​​75 درصد یا 274 روز در هر سال می درخشد، به دانش آموزان فرصت های فراوانی برای خروج و کشف کوه های سیرا نوادا می دهد.

مکان ها

دریاچه جنوبی تاهو

Address
1 College Drive
96150 دریاچه جنوبی تاهو, کالیفرنیا, آمریکا