توضیحات رسمی را مطالعه کنید

میراث مدرسه کسب و کار لوکس واقع در شهر نیویورک است، ارائه برنامه های گواهینامه در محیط منحصر به فرد، کلاس اول. استادان برجسته همراه با خدمات لوکس و دانشگاهی دانشگاهی در یکی از قوی ترین ساختمان های دنیا تنها بخش کوچکی از آنچه دانش آموزان انتظار دارند، است. دانش آموزان Legacy Business School به حمایت از ارتباط با افراد تحسین شده و کارفرمایان بالقوه می رسند. پس از اتمام این برنامه، دانش آموزان از مدرک Legacy Business School . کلاس های درس در سطح جهانی قرار دارند و تنظیمات صمیمی را ارائه می دهند که برای هر دانش آموز به طور منحصر به فرد مورد توجه قرار می گیرند.

106703_pexels-photo-697675.jpeg

انحصار

دانش آموزان میراث در یک محیط لوکس در سطح جهانی مطالعه می کنند. میراث به حد 10 دانش آموز در هر کلاس اعتقاد دارد تا اطمینان حاصل شود که هر دانش آموز از استادان خود و تجربیات فردی برای گام بعدی به موفقیت دست می یابد.

مهارت

در Legacy Business School ، دانش آموزان ما مهارت های خود را بهبود می بخشند، مسیر خود را به موفقیت شخصی خود می رسانند و اطلاعات و ارتباطات بینایی مهم را در صنعت / زمینه، که در آن علاقه مند هستند، پیدا می کنند.

اعتبار

Legacy Business School در Tower Trump در خیابان پنجم در نیویورک، یکی از قدرتمند ترین ساختمان های جهان واقع شده است. دانش آموزان ما هر روز در مورد بزرگترین مارک های دنیا تجربه می کنند و یاد می گیرند.

رضایت

دانش آموزان Legacy Business School یک مفهوم جدید آموزش را تجربه می کنند. دوره های عالی و گشت و گذار همراه با خدمات منحصر به فرد به دانش آموزان ما کمک می کند تا به سادگی یاد بگیرند و تجربه بیشتری داشته باشند!

106704_pexels-photo-920379.jpeg

ایستاده ما

"ما اتصال نوآوری و زندگی پر از هدف را که الهام بخش نسل آینده کارآفرینان جهانی است، پیوند می زنیم."

در هسته مدرسه ما این باور است که میراث یک هدیه است. ما دانش آموزان را الهام می داریم تا علامت خود را از خود بیاموزند و با دانش و ارزش هایشان به دنیا هدیه دهند. ما اتصال نوآوری و زندگی پر از هدف الهام بخش نسل آینده کارآفرینان جهانی را پیوند می دهیم. ایجاد یک میراث معنی دار و ماندگار در رشد فرد منحصر به فرد است. از طریق رهبری قوی و کشف مستقل از خود، ما اعتقاد داریم که هر دانش آموز یک گام نزدیک تر به الهام گرفتن نسل های آینده، در حالی که دستیابی به آرمان های خود است.

LEGACY از دانشجویان دعوت می کند تا زندگی خود را به طور کامل تجربه کنند، ایده های جسورانه ای را ارائه دهند و با شجاعت آنها را به نمایش بگذارند.

106705_pexels-photo-318236.jpeg

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

گواهی

Legacy Business School

مدرک مدیریت Legacy Business School با استقرار یک برنامه 18 هفته ای است که شامل شش دوره آموزش دانش آموزان چگونه کسب و کار در صنعت مد در حال توسعه مداوم است. کارهای پایه ای ... [+]

مدرک مدیریت Legacy Business School با استقرار یک برنامه 18 هفته ای است که شامل شش دوره آموزش دانش آموزان چگونه کسب و کار در صنعت مد در حال توسعه مداوم است. کارهای پایه ای در زمینه نام تجاری و موقعیت، مدیریت محصول و بازاریابی استراتژیک جهانی ارائه شده است. این برنامه در یک کارآموزی شش هفته ای با خرده فروش در صنعت مدرن، جایی که دانش آموزان فرصت استفاده از مهارت هایی را که در این درس آموخته اند، شامل وظایف روزمره مانند کمک به مشتریان و مدیریت موجودی، به دست می آورد. به عنوان برنامه ریزی و قدم زدن یک رویداد.... [-]

آمریکا نیویورک
سپتامبر 2020
تمام وقت
18 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Legacy Business School

گواهینامه مدیریت Legacy Business School یک برنامه سه ماهه است که شامل شش دوره آموزش دانش آموزان در مورد نحوه فعالیت شرکت ها در صنعت مد در حال توسعه می باشد. کارهای پایه ا ... [+]

گواهینامه مدیریت Legacy Business School یک برنامه سه ماهه است که شامل شش دوره آموزش دانش آموزان در مورد نحوه فعالیت شرکت ها در صنعت مد در حال توسعه می باشد. کارهای پایه ای در زمینه نام تجاری و موقعیت، مدیریت محصول و بازاریابی استراتژیک جهانی ارائه شده است.

بررسی اجمالی برنامه گواهی

مدرک مدیریت مد 3 ماهه در Legacy Business School هدف این است که فارغ التحصیلان این برنامه مهارت های کسب و کار در سطح ابتدایی را به آنها اجازه می دهد تا در این صنعت پویا و پویا کار کنند.... [-]

آمریکا نیویورک
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
3 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی