Links English Language Institute

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

لینک موسسه زبان انگلیسی نیوجرسی - یک موسسه آموزشی پیشرو در Ironbound است.

ماموریت و اهداف ما

ماموریت ما این است که به ارائه غیر بومی بزرگسالان انگلیسی زبان با طرز چشمگیری مهارت های زبان بهبود یافته با ارائه یک برنامه درسی یکپارچه و بر اساس ساختار، و با ارائه یک نسبت دانشجو به استاد کوچک است. دانش آموزان ما با مهارت های زبانی لازم قدرت به دنبال اهداف علمی خود، و / یا برای ایمن فرصت های شغلی بهبود یافته، و / یا فرصت های غنی سازی شخصی. روش تدریس موثر و مدرسان مجرب حمایت از ماموریت ما است.

ما اعتقاد داریم که اهداف زیر را تصمیم گیری های ما هدایت و حمایت از ماموریت ما.

1. برای حمایت تعهد ما را به یک بدن دانش آموز متنوع در حالی که اطمینان حاصل کرد که دانشگاهی و فوری (عملگرا) نیازهای دانش آموزان ما هستند دیدار کرد.

2. برای جذب و حفظ اعضای هیات علمی و مدیران با تجربه به منظور ایجاد یک شبکه حمایتی که اصالح مدام برنامه درسی مدرسه ما و محیط زیست دانش آموز محور را تشویق می کند.

3. برای ارائه یک محیط است که پرورش درک عمیق تر از فرهنگ آمریکایی است، و تضمین می کند که دانش آموزان ما قادر به موفقیت حرکت زندگی روزانه خود را در ایالات متحده.

مطالعه با ما

در لینک موسسه زبان انگلیسی ما غرور خودمان را در ارتباط، با دانش آموزان در داخل و خارج از کلاس درس پرورش. در اینجا در لینک ها، دانش آموزان واقعا برای اولین بار قرار داده و برنامه درسی ما این را نشان می دهد.

اندازه کوچک کلاس نه تنها به هر دانش آموز توانایی برای به حداکثر رساندن صحبت آنها در کلاس درس، بلکه آنها را اجازه می دهد تا زمان فردی در کلاس درس با معلم. درس و فعالیت های در توانمندسازی دانش آموزان ما با ساختار و دانش لازم برای برقراری ارتباط با اطمینان به زبان انگلیسی در زمینه های روزمره و شرایط بشود.

هدف ما است برای کمک به دانش آموزان ما توسعه مهارت لازم آنها باید قادر به برقراری ارتباط با هر زبان مادری و یا غیر بومی انگلیسی آنها ممکن است روبرو می شوند.

ما در تلاش برای ارائه یک برنامه آموزشی است که آدرس برنامه های کاربردی دنیای واقعی از یک زبان خارجی به جای درس فقط عمومی از یک کتاب.

هدف ما این است برای دانش آموزان قادر به آنچه که آنها در کلاس درس در هر روز داده آموخته اند و مجهز می شود به استفاده از آن در اسرع وقت آنها کلاس درس را ترک کند.

  • معلمان با تجربه
  • کلاس های پویا
  • محیط زیست دوستانه
  • تکنیک های مدرن و مواد
  • ما را در یادگیری لذت بخش

¿آیا شما می خواهید برای شروع به یادگیری زبان انگلیسی؟

ما در ارائه طیف گسترده ای از کلاس صبح ها و شب، و همچنین کلاس های آخر هفته که می تواند به حتی در شلوغ ترین برنامه مناسب است. با معلمان با تجربه و کلاس های کوچک ما مطمئن هستیم برای کمک به دانشجویان در دستیابی به اهداف خود را از بهبود دستور زبان به کاهش لهجه، آمادگی آزمون و فراتر است.

دانش آموزان استقبال از سال 2005

این مدرسه در سال 2005 توسط آغاز شد سنزانا Opacic تحت یک نام کسب و کار متفاوت است. در آن زمان ما با دانش آموزان چند آغاز شده است. با معلمان عالی و یک برنامه با کیفیت ما قادر به رشد را به یکی از موسسات ESL محترم ترین در منطقه بودند.

در سال 2013 ما شد موسسه زبان انگلیسی لینک و شهرت مدرسه ما به دلیل داستان های موفقیت متعدد افزایش یافته است. دانشجویان ما از افراد طبقه کارگر به کسانی که با سوابق دانشگاهی باشد.

قدرت و صلابت موسسه ما نهفته در آن توانایی به جای نیازهای دانش آموزان مختلف از سراسر جهان است.

گواهی

موسسه زبان انگلیسی لینک توسط معتبر کمیسیون انگلیسی زبان برنامه اعتباربخشی (CEA) برای دوره از دسامبر 2013 تا دسامبر 2018 و موافقت می کند به حمایت از استاندارد CEA برای برنامه های زبان انگلیسی و نهادها است.

موسسه زبان انگلیسی لینک همچنین مجاز توسط وزارت مهاجرت برای ثبت نام دانشجویان خارجی غیر مهاجر.

توصیفات دانشجویی

من عاشق این مدرسه! معلمان و مواد بزرگ است. من انگلیسی من زیادی بهبود یافته است. من هر روز که من در مدرسه به سر برد برخوردار بوده اند. من توصیه ها با تمام قلب من!

سونیا Cavka - بوسنی و هرزگوین

لینک انگلیسی مدرسه یک مدرسه بزرگ در منطقه نیوآرک است. من یک تجربه فوق العاده وجود دارد داشته اند. معلمان خوب، دانش آموزان از بسیاری از کشورها در سراسر جهان. من زیاد یاد گرفتم!

Soumaila اوئدرائوگو - بورکینا فاسو

سلام، نام من Aidana است. من از قزاقستان است. این یک لذت بزرگ را به مطالعه در اینجا در لینک شده است، معلمان بسیار حمایت و بزرگ برای حل شک و تردید هستند. من عاشق تحصیل در لینک.

Aidana Nurkhan - قزاقستان

مکان ها

Newark

Links English Language Institute

Address
43 Ferry St.
NJ. 07105 Newark, نیوجرسی, آمریکا
تلفن
+1 973-465-4121