Louisiana State University - ELOP

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه دولتی لوئیزیانا و کشاورزی

پژوهش

تحقیق پویا در هر روز از علوم مختلف به علوم و علوم انسانی انجام شده است. استادان و دانش پژوهان ما پیشرفت کشف و درک ما از جهان است. بیا با ما آشنا شوید.

پژوهش

زمینه های پژوهشی

زمینه های پژوهش ما در علوم مواد، ساحل و محیط زیست، انرژی، محاسبات با کارایی بالا، بیوتکنولوژی و تحقیقات زیست پزشکی، ارتباطات، رفتار فردی و زمینه های جامعه است.

ابتکارات تحقیقاتی

در هر زمانی، بیش از 1000 پروژه تحقیقاتی در LSU در حال انجام است. استادان LSU تخصص خود را برای حل مسائل دنیای واقعی از حفظ ساحلی به اقتصاد انرژی اعمال می کنند.

امکانات و منابع

دانشکده ها و دانش آموزان در زمینه پیشرفته ترین امکانات تحقیقاتی را انجام می دهند. ما در اینجا برای کمک به تأمین مالی، توسعه مشارکتهای صنعتی و تجاری سازی پیشرفت بزرگ بعدی کمک می کنیم.

تحقیق دانشجویی

فرصت های فراوانی برای دانشجویان کارشناسی و فارغ التحصیل فراهم می کند تا از تجربه کار با استادانی که کارشناسان پیشرو در زمینه های خود هستند، بهره مند شوند. ما منابع متعددی برای کمک به دانش آموزانمان بیشتر از تجربه آموزشی خود داریم.

نور افکن

اعضای هیئت علمی ما عضو انجمن محلی، ملی و بین المللی هستند. کار آنها کمک می کند به یک جرم دانش است که بیش از دروازه پردیس تاثیر می گذارد. با این رهبران و تخصص خود ارتباط برقرار کنید.

کسب و کار و صنعت

اعضای هیات علمی ما در زمینه تحقیق و توسعه قرار دارند. ما از فرصت هایی برای مشارکت با کسب و کار و صنعت استقبال می کنیم. ببینید چگونه کسب و کار شما امروز می تواند از تخصص ما بهره مند شود.

تحقیقاتی LSU

دانشکده LSU تحقیقاتی را انجام می دهد که به زندگی هر شهروند لوئیزیانا مربوط می شود. به عنوان دانشگاه پرچمدار دولتی، کار ما تمرکز بر یافتن راه حل های برای برخی از بزرگترین مشکلات دولت است، که طیف گسترده ای از بیماری مزمن به از دست دادن زمین های ساحلی است. از طریق علم، بورس تحصیلی و کشف، اعضای هیئت علمی ما و دانش آموزان فقط نام خود را برای خود نمی نویسند - آنها برای مردم کشور، ملت و جهان متفاوت هستند.

فرهنگ لوئیزیانا

فرهنگ منحصر به فرد لوئیزیانا تجربه ویژه ای را ارائه می دهد.

با ریشه های آن در هر دو میراث فرانسوی و اسپانیا، و نفوذ قوی از Acadians، امروز به عنوان Cajuns شناخته شده، دولت دارای تاریخ رنگارنگ و شعله ور است. زبان، غذا، موسیقی و زمینه های مختلف مردم آن، یک ذره پویایی جذاب از فرهنگ ها را ایجاد می کند که نمی توانند در جای دیگر تجربه شوند. LSU در قلب پایتخت لوئیزیانا واقع شده است، و نیواورلئان و کشور Cajun فقط یک ساعت در حال حرکت از دانشگاه هستند.

Mardi Gras

یکی از چیزهایی است که لوئیزیانا برای Mardi Gras شناخته شده است، که به معنای "سه ماهه چربی" برای فرانسه است. Mardi Gras به روش های مختلفی در سراسر کشور جشن گرفته می شود، اما بیشتر این موارد عبارتند از خوردن کیک پادشاه، شرکت در نمایشگاه ها و لباس های. تعطیلات نشان دهنده یک بخشی جدایی ناپذیر از فرهنگ و میراث لوئیزیانا است.

غذا

ناهار خوری در لوئیزیانا یک ماجراجویی عجیب و غریب آشپزی است مانند هیچ کس دیگری در جهان. این که آیا شما بوودین خوک Lafayette را می خورید، کیک گوشت خوشمزه Natchitoches یا اوسترهای راکفلر نیواورلئان، نمونه ای از ترکیب دهان آبیاری میراث اپیکورین لوئیزیانا را خواهید داشت. لوبیای قرمز و برنج، گومبو، مربا، و خرچنگ - بدون غذا در لوئیزیانا عادی است، و ما غذا و طعم ها را برای ارضای همه کس!

معماری

لوئیزیانا به خاطر زیبایی معماری متمایز آن و ساختمان های تاریخی مشهور است. در حقیقت، سایتهای بیشتری را در لوایانیا در مجله ملی مکانهای تاریخی پیدا خواهید کرد، نه در هر کشوری دیگر. چهارمین فرانسوی نیواورلئان با بالکن های فرفورژه و حیاط های گرمسیری و همچنین معماری نمادین یکی از قدیمی ترین کلیساهای کاتولیک در ایالات متحده تزئین شده است. در رودخانه رودخانه تاریخی، شما می توانید در کنار رودخانه می سی سی پی رانندگی کنید و دشت های پیش دبستانی را ببینید ، خانه های سبک فرانسوی Caribbean سبک و کلبه های رنگارنگ Créole که به 1700-1800 باز می گردد.

آب و هوا

باتون روژ دارای آب و هوای نیمه گرمسیری است که مناسب سالن های فعالیت در فضای باز است. آب و هوا از ماه می تا اکتبر گرم است و زمستان به طور معمول خفیف و کوتاه است. تعداد زیادی از جشنواره ها، کنسرت ها و رویدادهای در فضای باز، از جمله بازی های LSU فوتبال و بیس بال، در طول سال برگزار می شود و اغلب شامل آشپزی، خوردن غذا و اجتماعی در خارج از منزل در آب و هوای معتدل است.

بهشت بهشت

لوئیزیانا به عنوان "بهشت بهشت" شناخته شده است. بسیاری از باتلاق ها، باتلاق ها و خلیج های ساحلی ماهیگیری عالی، حیات وحش، قایقرانی، قایقرانی و فرصت های عکاسی را ارائه می دهند. جنگل های سرسبز در سراسر کشور تقاضای شکارچیان را می کنند؛ پارک های متعدد دولتی و ملی فرصت های تفریحی برای کسانی که عاشق خارج از منزل هستند؛ و بلوف ها، یونجه ها و آبشارهای منطقه تونیکس هیلز حدود یک ساعت شمال غربی LSU، نقاط مورد علاقه دوچرخهسواران و دوچرخه سواران است.

موسیقی

موسیقی یکی از جواهرات تاج لوئیزیانا است. از Cajun و موسیقی zydeco به جاز، بلوز و انجیل، صداهای لوئیزیانا در مرحله شما ریتم قرار می دهد. یک آهنگ طولانی از نوازندگان لوئیزیانا، از جمله لوئیس آرمسترانگ، هری کانیک جونیور، وینتون مارشال، چربیهای دومینو و جری لی لوئیس، نه تنها سبکهای موسیقی نوین را ایجاد کرده، بلکه از موسیقی در سرتاسر ملت و سراسر جهان نیز تأثیرگذار بوده است. مهم نیست که ترجیح شما یا خلق و خوی شما، لوئیزیانا آهنگ شما را آواز خواند.

جشنواره ها

لوئیزیانا خانه بیش از 400 جشنواره آزاد است که در سراسر سالانه در سراسر کشور انجام می شود. نمایشگاه جالب ترین و جالب ترین جنبه های فرهنگ محلی، جشنواره ها غذا، موسیقی، صنایع دستی و حتی فضیلت کشاورزی کشور را جشن می گیرند. جشنواره Breaux Bridge Crawfish در پل Breaux؛ جشنواره توت فرنگی Ponchatoula در Ponchatoula؛ جشنواره Amite Oyster در Amite؛ جشنوارۀ فرانسوی فرانسوی در نیواورلئان؛ و جشنواره بین المللی برنج در کراولی تنها چند رویداد است که توسط مردم محلی و گردشگران به طور یکسان مورد علاقه است.

آمار و ارقام

رتبه بندی به تازگی منتشر شده LSU را به عنوان بهترین در لوئیزیانا و یک رهبر در SEC یکی از مهم ترین نتایج برای دانش آموزان امروز: بازگشت سرمایه گذاری.

300،000،000 دلار در هر سال کمک مالی و بورس تحصیلی اعطا می شود

2 در 3 دانش آموز فارغ التحصیل با بدهی ZERO

92٪ از همه دانش آموزان کمک مالی یا کمک مالی دریافت می کنند

سرمایه گذاری یک عمر

LSU بالاترین رتبه دانشگاه عمومی در لوئیزیانا را به خود اختصاص داده است. ثابت شده است که جایی است که دانش آموزان می توانند تحصیلات استثنایی با بازده زیادی از سرمایه گذاری را دریافت کنند، از جمله حقوق و دستمزد شروع می شود که به طور متوسط ​​12000 دلار بیشتر از دانشجویانی است که از سایر دانشگاه ها فارغ التحصیل می شوند. آن را می پردازد که یک ببر باشد!

مکان ها

باتون روژ

Address
باتون روژ, لوئیزیانا, آمریکا

برنامه ها

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: