توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ماموریت ما:

برای ارائه یک وسیله نقلیه برای دانشجویان پیش دانشگاهی و دانشگاهی به:

  • بالغ
  • به دست آوردن اعتماد به نفس و "می دانم که چگونه" به طور مستقل سفر
  • نقش آنها را به عنوان شهروندان جهان مورد توجه قرار دهید، جایی که فرهنگ متنوع است و انسانیت یکی است
  • برای کمک به توسعه یک ذهن باز، کنجکاوی، و روح پرماجرا.

هدف ما:

  • برای داشتن دانش آموزان تحصیلات خود را با در نظر گرفتن دوره های آنلاین، در حالی که جهان را به عنوان کلاس خود را، تکمیل می کنند.
  • برای حضور مثبت و مثبت دانشجو پیامی از صلح و درک به جوامع فراهم آورده است.

دربارهی ما

مانند مارکو پولو باشید

مارکو پولو که 17 ساله بود، با پدر و عموی خود در سفر حماسی به آسیا رفت. آنها هزاران مایل را روی اسب سوار کردند، عمدتا از طریق بیابان های ناشناخته، عبور از کوه های شیب دار، در معرض بارش شدید، به حیوانات وحشی و افراد قبیله ای غیر اجتماعی. این بیست سال از اکتشاف پولو و پنج سال برای بازگشت به ونیز، ایتالیا به دست آمد.

چه اهمیتی می تواند سفر کند؟ توضیحات نوشته شده مارکو از شرق دور و ثروت او الهام بخش ماژلان، که اولین دور گردش از جهان را به ارمغان آورد، و کریستف کلمبوس برای رسیدن به آسیا توسط دریا در مسیر غرب. یک نسخه از کتاب پولو به شدت حاشیه نویسی در میان متعلقات کلمبوس بود.

من هر دانشجویی را با یک روح «مارکو پولو» دعوت میکنم تا با «یکسال» با ما سفر کنیم و از میان فرهنگهای منحصر به فرد در ده جوامع در چهار قاره زندگی کنیم.

تصمیم گیری شجاعانه و غیر عادلانه را برای تبدیل شدن به جهان ناشناخته اتخاذ کنید.

دیو گارسیا

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

LoveOne...LoveAll Study and Travel Abroad Program

فرزند یا دختر شما این فرصت را برای لذت بردن از جوانان پر جنب و جوش، پر انرژی و کنجکاوی خود برای کشف فرهنگ های متنوع مختلف در چهار قاره خواهید داشت. ... [+]

برنامه ما

هیچ چیز برای شما آماده نخواهد شد وقتی که غرور شیرها را در زیر یک درخت در پارک ملی آتوسا، نامیبیا قرار دهید. درست است که همه ناگهان تپه ای که در انتهای راه می رفتید و شما با گودال شیطان روبرو می شوید و نمایش قدرت باور نکردنی طبیعت در ایگوازو فالز، آرژانتین / برزیل. Himalayas بزرگ شما را در Darjeeling، هند، Pokhara و Jomsom، نپال هیجان زده خواهد شد.

تظاهرات ظریفتر از عظمت جهان در حال تجربه و زندگی در میان مردم در مناطق منحصر به فرد خود است. جوامع از قبیل واراناسی، هند، مدینه (شهرهای قدیمی محصور در دیوارهای باستانی) در فاز، مکنس و مارکره، مراکش نشان می دهد که چگونه مردم به طور مداوم برای صدها سال زندگی می کنند. برای تبدیل شدن به بخشی از این جامعه، بیشتر خاطره انگیز است و قدردانی از آن است که شهروندان همچنان با موفقیت زندگی می کنند.... [-]

آمریکا سانتافه
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 ترم
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی