Lumos Language School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اولین و مهمترین هدف ما این است برای کمک به دانشجویان در دستیابی به اهداف تحصیلی خود رسیده تسلط به زبان انگلیسی. برنامه ما طراحی شده است نه تنها به دانش آموز توانایی صحبت به زبان انگلیسی، بلکه به آماده سازی دانش آموزان آکادمیک به ادامه کار علمی و حرفه ای خود را با موفقیت و با اطمینان.

Lumos مدرسه زبان این یک مرکز زبان پیشرو از سال 2006 در این منطقه از شهر سالت لیک متروپولیتن است. به عنوان یک اندازه گیری از موفقیت بزرگ ما است که رشد کرده است برای تبدیل شدن به بزرگترین مدرسه زبان انگلیسی خصوصی در سالت لیک سیتی متوسط ​​منطقه شهری از ثبت نام بیش از 450 دانش آموز خارجی در سال است.

Lumos مدرسه زبان و برنامه به طور رسمی تایید شده و با بالاترین مجوز امکان پذیر است و اعتبارنامه های معتبر. موسسه ما در سالت لیک سیتی است به رسمیت شناخته شده و تایید شده توسط وزارت امور خارجه یوتا تجارت و آن را معتبر توسط شورای اعتبارگذاری آموزش مداوم و آموزش. (ACCET)

ما ارائه می دهیم روش تدریس منحصر به فرد و سیستم. Lumosسیستم انگلیسی دفاع صلاحیت در کسب دوره زبان انگلیسی در هر یک از دوره ها شما را در ثبت نام. هدف اصلی ما این است که به توسعه توانایی خود را برای برقراری ارتباط موثر و متعهد به غلبه بر انتظارات ما دانش آموزان و اهداف مهارت.

بر Lumos مدرسه زبان شما خواهد شد یادگیری با مربیان واجد شرایط و با تجربه که تمام فارغ التحصیلان از دانشگاه های مختلف و کالج ها با تحصیل در رشته آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم هستند و نیاز به تجربه تدریس گسترده است. موسسه ما در سالت لیک سیتی، یکی از معدود مراکز است آزمون ETS در ایالات متحده است. دانش آموزان Lumos نه تنها به نفع آماده شدن برای امتحانات اند TOEFL و GRE در مدرسه ما با مربیان تخصصی، اما یک بار آماده، آنها نیز می توانید به نفع ساخت آزمون رسمی در آزمایشگاه های کامپیوتر همان جایی که آنها را تمرین شده و مطالعه لذت ببرید. آن را کمی از فرمان زمینه در نظر بگیرید.

A Lumos سیستم انگلیسی نتایج یادگیری استثنایی در سال های اخیر تولید کرده است. دانش آموزان ما به بسیاری از دانشگاه های آمریکا نقل مکان کرد و موفقیت در کار با استفاده از مهارت های جدید خود را انگلیسی به دست در مدرسه ما بود.

Lumos مدرسه زبان آن را به شما بهترین امکانات آموزشی طراحی شده برای کمک به شما در یادگیری زبان انگلیسی به سرعت و کارآمد ارائه می دهد. ما همچنین ارائه یک مرکز منابع چند رسانه ای است که باعث افزایش توسعه یادگیری تعاملی مهارت های زبانی خود.

مکان ها

شهر "سالت لیک

Address
220 East 3900 South - Suite 01,

شهر "سالت لیک, یوتا, آمریکا