MacCormac College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به MacCormac COLLEGE: CHICAGO پنهان GEM

کالج به MacCormac در مرکز شهر شیکاگو دارای سابقه برجسته و آینده هیجان انگیز. در سال 1904 تاسیس شد، به MacCormac است به ارائه جمعیت دانشجویی متنوع آن با آموزش و پرورش استثنایی متعهد شده است، در حالی که ساختمان اعتماد به نفس دانش آموزان و تشویق یادگیری مادام العمر. ما به راحتی در طبقه دوم از ساختمان تاریخی Heyworth واقع، فقط قدم دور از هزاره پارک، و حمل و نقل عالی.

کالج توسط کمیسیون آموزش عالی معتبر و دارای تاییدیه های برنامه های متعدد توسط سازمان های ملی تایید شده است. به عنوان قدیمی ترین، دو ساله، خصوصی، موسسه غیر انتفاعی، در ایالت ایلینوی، MC ارائه می دهد مدرک فوق دیپلم در: دادگاه گزارش، عدالت کیفری، مدیریت کسب و کار و مطالعات حقوقی. در تمام دوره های تحصیلی، دانش آموزان یک، آموزش عملی جامع بی نظیر توسط هر دو ساله در کالج دیگر دریافت خواهید کرد.

در تمام دوره های تحصیلی، دانش آموزان یک، آموزش عملی جامع بی نظیر توسط هر دو ساله در کالج دیگر دریافت خواهید کرد.

به MacCormac از و جمعیت دانشجویی متنوع آن با ساخت اعتماد به نفس دانش آموزان، تشویق یادگیری مادام العمر و آموزش مهارت های لازم به اکسل در همیشه در حال تغییر، جامعه پیچیده ما ترویج می کند. ماموریت ما این است برای به چالش کشیدن دانش آموزان به اکسل در تحصیل و زندگی حرفه ای خود و آماده شدن آنها را به یادگیرندگان مادام العمر و شهروندان مسئول در دنیای جهانی شده.

چرا MC؟

در کالج به MacCormac ما می خواهیم هر دانش آموز برای رسیدن به پتانسیل کامل خود را. یک آموزش به MacCormac، فارغ التحصیلان به انتقال به یک نهاد چهار ساله و یا برای ورود نیروی کار است. ارتباط قوی با کسب و کار و صنعت اطمینان ما قادر به اطمینان از انتقال آرام از دانش آموزان ما به اشتغال از طریق برنامه های کارآموزی ما. ما در اینجا به شما کمک کند رویای آمریکایی خود را. هر چه جاه طلبی خود را، استادان و کارکنان به MacCormac به کمک به شما وجود دارد اختصاص یافته است.

نرخ قرار دادن بالا

به MacCormac همچنان به ساخت شهرت خود را برای قرار دادن فارغ التحصیلان در شغل و یا در یک دانشگاه چهار ساله چند ماه پس از فارغ التحصیلی.

معتبر

معتبر توسط کمیسیون آموزش عالی و تایید شده توسط انجمن خبرنگاران دادگاه ملی و کانون وکلای آمریکا.

کلاس های کوچک

ما استادان بسیار واجد شرایط می دانیم هر یک و هر دانش آموز. این اجازه می دهد تا برای مقدار زیادی از دست در آموزش دانش آموزان می توانند به پتانسیل کامل خود برسد.

یک کالج از اولین

اولین برنامه گزارش دادگاه در ایالات متحده در سال 1912 و تاسیس اولین برنامه مطالعات حقوقی در ایلینویز در سال 1973.

مقرون به صرفه

به مدت چهار سال در یک ردیف به رسمیت شناخته شده "کمک درسی قهرمان" سازمان است.

قراردادهای انتقال

پیشبرد آموزش و پرورش خود را با انتقال به یکی از بسیاری از موسسات همکار چهار ساله ما از قبیل دانشگاه لویولا شیکاگو، دانشگاه DePaul و دانشگاه روزولت.

خدمات پشتیبانی علمی

مرکز ما برای علمی، شخصی و حرفه ای تعالی (CAPPE) وجود دارد به پرورش موفقیت تحصیلی دانش آموزان، رفاه شخصی و ارائه راهنمایی شغلی.

در حال حاضر اعتبار برای حمایت از زنان و مادران مجرد برای رسیدن به اهداف آموزشی و حرفه ای خود را.

زمانبندی انعطافپذیر

مناسب مدرسه در اطراف شیوه زندگی فعلی خود را و نیاز با روز، شب، و یا کلاس های آنلاین.

موقعیت عالی

به MacCormac است در تاریخی Heyworth ساختمان قرار دارد. امکان استفاده از جاذبه های سطح جهانی شیکاگو و کسب و کار منطقه حلقه به منظور ارتقاء توسعه شخصی و حرفه ای خود را.

دسترسی

ما به راحتی از طریق حمل و نقل عمومی، یک راه مقرون به صرفه و مناسب برای سفر به کالج در دسترس است.

باشگاه

در یکی از تعدادی از باشگاه های دانشجویی و سازمان هایی که ما در محوطه دانشگاه ارائه نقش دارد. اگر شما می توانید چیزی است که مناسب منافع خود را پیدا کنید، شما می توانید سازمان خود را تشکیل می دهد.

مکان ها

شیکاگو

Address
MacCormac College
29 East Madison St.
2nd Floor

IL 60602 شیکاگو, ایلینویز, آمریکا