Magoosh

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بیش از 1.5 میلیون دانش آموز خوش آمدید به مطالعه بدون استرس

105976_Magoosh01.jpg

ما در حال آماده سازی آزمون هستیم

... و لذت بردن از انجام آن

مأموریت ما ساده است: ایجاد محصولاتی که دانش آموزان را در همه جا به آمادگی لذت بخش، مقرون به صرفه و موثر می رساند.

همانطور که تقاضا برای نمرات آزمون بالا افزایش یافته است، پذیرش در مدارس بالا تقریبا غیر قابل دسترس برای کسانی است که نمی توانند هزینه کلاس های آمادگی گران و آموزگاران را پرداخت کنند. ما در حال تغییر آن است که با کمک به میلیون ها دانش آموز در سرعت خود و در زمان خود - بدون در نظر گرفتن محل، موقعیت اجتماعی، و یا پس زمینه.

وقت آن است که دانش آموزان بیشتری از پاداش آموزش پیشرفته بهره ببرند. هدف ما غنی سازی جامعه از طریق ایجاد آموزش بیشتر در دسترس و کمک به بیشتر کسانی است که رویای پیشرفت تحصیلی، موقعیت بهتر و شیوه زندگی پرطرفدار را می بینند، آنچه را که می خواهند، به دست می آورند.


قابل دسترسی: ما دانشجویان بیش از 185 کشور را داریم! صرف نظر از زمینه شما، جایی که شما زندگی می کنید یا مسیر خود را به تحصیلات عالی می توانید با Magoosh تحصیل کنید. ما افتخار می کنیم که محصولی با کیفیت بالا بدون قیمت عظیم ارائه دهیم.

موثر: نتایج مهم، به ویژه برای آماده سازی آزمون. با Magoosh ، شما همیشه با بیشتر به روز، مواد درجه بالا مطالعه می شود. ما از تکنیک های مبتنی بر داده ها بر اساس میلیون ها پاسخ دانش آموزان برای بهبود سوالات و درس های ما استفاده می کنیم.

لذت بردن: ما بر این باوریم که یادگیری باید سرگرم کننده و با ارزش باشد. تیم ما از کارشناسان و مدرسان آمادگی تست نه تنها هوشمندانه هستند، بلکه مشتاق به یادگیری جالب و سرگرم کننده هستند.

105977_Magoosh02.jpg

پس دادن

ما افتخار می کنیم که با بیش از 20 غیر انتفاعی شرکت کنیم تا آمادگی آزمون های با کیفیت بالا را برای جوامع کم درآمد فراهم کنیم.

105975_Magooshgiveback.jpg

افکار رهبران ما

مکان ها

برکلی

Address
2020 Milvia St. Suite 220
94704 برکلی, کالیفرنیا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: