توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ManhattanPrep102

دانش آموزان انجام بهترین خود را زمانی که آنها بهترین معلمان

در سال 2000، آموزش برای فارغ التحصیل امریکا و فارغ التحصیل دانشگاه ییل زیک Vanderhoek یک ایده رادیکال شد: دانشجویان از معلمان بهتر بهتر یاد بگیرند. چشم انداز خود را از آنچه آمادگی آزمون می تواند اگر توسط مربیان بزرگ آموزش داده، او را به جمع آوری یک تیم از معلمان مجرب، استخدام تنها کسانی که با نمرات درصد 99 و سابقه تدریس قابل توجهی است. و با آنها، منهتن دبستان متولد شد.

ManhattanPrep103

فراتر از آمادگی آزمون های سنتی

ما اعتقاد داریم که آمادگی آزمون باید آموزش و پرورش واقعی باشد. و یک معلم بزرگ می سازد همه تفاوت. مدرسان ما فقط هوشمند آزمون جویند نیست، آنها معلمان با استعداد با تجربه هستیم برای کمک به شما در رسیدن به بالاترین پتانسیل خود را.

از زمان شروع، منهتن دبستان از یک شرکت بوتیک تدریس خصوصی به یکی از تامین کنندگان پیشرو آزمون آمادگی در جهان افزایش یافته است.

ManhattanPrep104

ما اعتقاد داریم که آمادگی آزمون باید آموزش و پرورش واقعی باشد

از مدرسان ما به برنامه درسی ما، ما کار به شما مهارت های شما نیاز به موفقیت در آزمون، در مدرسه، و فراتر از آن یاد می دهد.

ManhattanPrep105
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Manhattan Prep: GMAT, GRE, LSAT Test Prep

از در شخص زنده و آنلاین کلاس های GRE به درس های آنلاین شما می توانید با سرعت خود را انجام دهید، ما باید آمادگی GRE مناسب برای شما. ... [+]

GRE - دنبال آموزش عالی انتخاب بهترین آمادگی GRE خود را

مهم نیست که چگونه شما می خواهم برای یادگیری و یا چقدر وقت شما را قبل از روز آزمون، ما مقدار زیادی از گزینه آمادگی برای دریافت شما آماده.

خصوصی تدریس خصوصی GRE

در دسترس هر دو در شخص و آنلاین، منهتن دبستان GRE خصوصی تدریس خصوصی یک گزینه انعطاف پذیر است که به شما می دهد 1-در 1 آموزش با یکی از مربیان در سطح جهانی GRE ما شخصی است. این یک راه عالی برای تکمیل مطالعات موجود خود و یا آن را خود را همه در راه به آمادگی برای روز آزمون است.... [-]

آمریکا نیویورک
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Manhattan Prep: GMAT, GRE, LSAT Test Prep

تجربه یک راه بهتر را به آمادگی برای آزمون GMAT. در منهتن دبستان، ما معتقدیم آمادگی آزمون باید آموزش واقعی که شما را نه تنها برای آزمون، بلکه برای چالش های شما مواجه شما ب ... [+]

انتخاب بهترین آمادگی GMAT خود را

مهم نیست که چگونه شما می خواهم برای یادگیری و یا چقدر وقت شما را قبل از روز آزمون، ما مقدار زیادی از گزینه آمادگی برای دریافت شما آماده.

دبستان راه خود را - گزینه های مطالعه در دسترس GMAT بوت کمپ 35 ساعت آموزش در 2 هفته موجود در شخص و یا آنلاین مطالعه جامع در یک جدول زمانی شتاب زندگی GMAT دوره - آنلاین و یا در فرد 27 ساعت آموزش زندگی می کنند کلاس های آنلاین و یا در شخص ایده آل برای 2+ ماه قبل از آزمون تعامل ™ GMAT دوره 35+ درس های تصویری در صورت درخواست شامل تمام از کتاب های ما و منابع آنلاین ایده آل برای مطالعه جامع خود گام تدریس خصوصی 1-در 1 آموزش های شخصی موجود در شخص و آنلاین ایده آل برای مطالعه متناسب با سطح مهارت خود را ... [-]
آمریکا نیویورک
سپتامبر 2020
انگلیسی
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی