Massachusetts International Academy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره MAIA

به ماساچوست آکادمی بین المللی (MAIA)، کالج نوآورانه موقعیت مدرسه مقدماتی اخیر دبیرستان و فارغ التحصیلان دانشگاهی از خارج از کشور برای موفقیت در کالج ها و دانشگاه ایالات متحده آمریکا خوش آمدید.

MAIA در یک نگاه

در واقع در یک دانشگاه 25 هکتاری در مارلبرو، ماساچوست سی مایلی غرب بوستون، MAIA غنای یک برنامه به زبان های مسکونی و شدت یک دقیق، دوره دانشگاهی ساخت یافته از مطالعه فراهم می کند. MAIA ارائه می دهد دانش آموزان این فرصت را به طور کامل خود را در فرهنگ و زبان آمریکایی غرق با کمک معلمان و کارکنان.

آمار MAIA

200+ دانش آموزان فارغ التحصیلان ما در رفته برای تحصیل در دانشگاه ماساچوست، بوستون، لاول و دانشگاه امهرست، و همچنین سایر دانشگاه های آمریکا از تمایز تنها 30 مایل از بوستون و 3 ساعت از شهر نیویورک

آموزش و پرورش در MAIA

آموزش در کلاس درس است با مراقبت معلمان که منافع خود را در کمک به دانش آموزان موفق ارائه شده است. بسیاری از معلمان ما نگه درجه بالاتر و گواهی به تدریس در ماساچوست است. علاوه بر این، بسیاری از مهارت های زبان انگلیسی در خارج از کشور تدریس کرده اند. همراه با معلمان MAIA است، دانشجو مشاوران ارائه فرصت های یادگیری خارج از کلاس درس.

زندگی دانشجویی

مشاوران دانشجویی برنامه ریزی فعالیت های آموزشی و اجتماعی برای دانش آموزان، سفر به بوستون و موزه ها، و حوادث در محوطه دانشگاه تشویق دوستی و کار گروهی. از طریق مطالعه در کلاس و بعد از فعالیت های مدرسه، دانش آموزان فرصت های فراوان برای تمرین و تقویت مهارت های زبان انگلیسی خود را.

زندگی در پردیس

MAIA ارائه می دهد ایمنی، امنیت، مهمان نوازی، و به راحتی از یک دانشگاه های مسکونی. مشاوران دانشجویی ارائه پایاننامهها در خوابگاه، و پرسنل امنیتی در شب روز هفته وظیفه از 17:00-09:00 و 24 ساعت شبانه روز در تعطیلات آخر هفته است. این پردیس با تکنولوژی پیشرفته که هر دو باعث افزایش یادگیری در کلاس درس و همچنین امنیت ساختمان فراهم می کند مجهز شده است. برخی از دانش آموزان دارند اتاق یک نفره خود را مجهز به حمام و مطالعه منطقه خصوصی در حالی که دیگران ترجیح می دهید یک اتاق دو نفره با یک هم اتاقی. این مرکز دارای یک کافه تریا در خدمت هر دو غذاهای چینی و آمریکایی است. دانش آموزان می توانند در اتاق تناسب اندام دانشگاه ورزش، بازی بسکتبال در دادگاه محیط داخلی و یا خارج از منزل، شرکت در ورزش های انفرادی و گروهی در اتاق بازی و یا مطالعه در مناطق کتابخانه و مطالعه است.

بیانیه ماموریت

ماموریت آکادمی بین المللی ماساچوست است برای افزایش مهارت در زبان انگلیسی دانش آموزان، تجهیز دانشجویان به مهارت های مورد نیاز برای مطالعه علمی موفق، و تدریس به دانش آموزان در مورد زندگی و ارزش های آمریکایی برای کمک به آنها در فرایند فرهنگ پذیری است.

چشم انداز

آکادمی بین المللی ماساچوست از زبان آموزان زبان انگلیسی متوسطه در دستیابی به سطح کالج شایستگی در صحبت کردن، گوش دادن، خواندن، و نوشتن. این دوره از مطالعه دقیق و مرتبط است، با تمرکز بر دانش آموزان دانش باید دارای و مهارت های آنها باید نشان دهد به موفقیت در کلاس های درسی. دوره های آموزشی از مبتدی طریق متوسط ​​به سطوح پیشرفته توالی ساختمان در هر دو مهارت ها و دانش محتوا.

به عنوان یک مدرسه مسکونی، آکادمی بین المللی ماساچوست نیز پشتیبانی از یادگیری فراتر از کلاس درس از طریق برنامه ها و رویدادهای فوق آن است. تعامل با انگلیسی زبانان بومی، یک برنامه مسکونی ساختار، و ارتباط با محلی پرورش جامعه فرهنگی آگاهی، حساسیت، ابتکار، خلاقیت و تشویق دانش آموزان به شرکت کنندگان در مطالعه علمی آینده در ایالات متحده مشغول است.

"در مایا، دانش آموزان در زبان انگلیسی غوطه ور و یادگیری در یک محیط است که اجازه می دهد تا آنها را به توسعه خود در خواندن، نوشتن، صحبت کردن، و مهارت های گوش دادن به سطح آنها برای انتقال موفقیت آمیز به UMass امهرست نیاز دارید."

  • جیمز روشه، دانشیار شهردار، ثبت نام، مدیریت، UMass امهرست

مکان ها

ماربلو

Massachusetts International Academy

Address
Massachusetts International Academy
280 Locke Drive Marlborough

MA 01752 ماربلو, ماساچوست, آمریکا
تلفن
+1 508-229-6300