توضیحات رسمی را مطالعه کنید

پیوستن به برنامه های رسانه های عملی ما در میامی

در فوریه 2013 ما دانشجویان را به دانشجویان باز کردیم و 15 برنامه فارغ التحصیلی در برنامه پخش رادیو و تلویزیون داشتیم. مدرسه رسانه های میامی جدیدترین پردیس در M & S Media، Inc خانواده است.

این که آیا علاقه شما به تلویزیون، تولید ویدیو، و یا ترکیبی از هر دو مدرسه رسانه های میامی است آموزش و پرورش شما نیاز به موفقیت و شکستن در این زمینه است. دوره های ما توسط متخصصان صنعت آموزش داده می شود و کار شما توسط مدرسانی که در سال های کار در صنعت رسانه مورد انتقاد قرار گرفته اند مورد انتقاد قرار می گیرد. ما یک رویکرد منحصر به فرد و حرفه ای را به مدرسه رسانه ای ارائه می دهیم و قصد داریم دانش آموزان خود را از لبه های مورد نیاز در کسب و کار پس از فارغ التحصیلی بدست آوریم.

تمرین دست راست

"یادگیری با انجام" سبک مدرسه است. ما می دانیم که هیچ جایگزینی برای استفاده از ابزارهای پخش تحت هدایت حرفه ای های پخش وجود ندارد. کلاس ها و جلسات استودیویی با یک حرفه ای غیر حرفه ای که در سراسر صنعت پخش وجود دارد، اجرا می شود.

یک مکان زیبا در میامی، فلوریدا

مدرسه رسانه های میامی در روستای مری بیکلل ، یک جامعه پر جنب و جوش و رو به رشد در شهر میامی واقع شده است، به راحتی با استفاده از ماشین، حمل و نقل عمومی یا حتی راه رفتن امکان پذیر است! محوطه دانشگاه ما دارای دو کلاس درس بزرگ است: یکی به طور خاص برای آموزش وب، و همچنین یک استودیوی تلویزیونی و اتاق کنترل کامل، سرویس های ویدیویی ویرایش، ویرایش صوتی و استودیوهای تمرین و دو ایستگاه رادیویی اینترنتی که همه از حالت State-of-the- تجهیزات و نرم افزار صنعت.

واقع در طبقه سوم ساختمان شمال شرقی (همان ساختمان به عنوان استارباکس و PF چانگ). گاراژ پارکینگ به راحتی در گوشه 10 خیابان SW و 1 خیابان SW (همان ساختمان به عنوان Publix و LA Fitness) واقع شده است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Miami Media School

مدارس رسانه ای ما برنامه های رادیو و تلویزیونی معتبر توسط کمیته اعتباری مدارس و کالج های شغلی (ACCSC) واقع در واشنگتن دی سی را تأیید می کنند. این مدرسه توسط ادارات آموزش ... [+]

کشف آینده شما به نظر می رسد.

مدارس رسانه ای ما برنامه های رادیو و تلویزیونی معتبر توسط کمیته اعتباری مدارس و کالج های شغلی (ACCSC) واقع در واشنگتن دی سی را تأیید می کنند. این مدرسه توسط ادارات آموزش و پرورش کلرادو و ایلینویز تایید شده و عضو سازمان های معتبر مانند انجمن ملی پخش کنندگان.

این برنامه دانشجویان بین المللی را برای آموزش پخش در استودیوهای رادیو و تلویزیون مجهز می کند. کارکنان آموزشی متشکل از حرفه ای های پخش با سال ها تجربه و شامل شخصیت های رادیو و تلویزیون محلی در هوا است. همه کلاس ها به زبان انگلیسی تدریس می شود.... [-]

آمریکا Miami
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی