Miami Media School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

پیوستن به برنامه های رسانه های عملی ما در میامی

در فوریه 2013 ما دانشجویان را به دانشجویان باز کردیم و 15 برنامه فارغ التحصیلی در برنامه پخش رادیو و تلویزیون داشتیم. مدرسه رسانه های میامی جدیدترین پردیس در M & S Media، Inc خانواده است.

این که آیا علاقه شما به تلویزیون، تولید ویدیو، و یا ترکیبی از هر دو مدرسه رسانه های میامی است آموزش و پرورش شما نیاز به موفقیت و شکستن در این زمینه است. دوره های ما توسط متخصصان صنعت آموزش داده می شود و کار شما توسط مدرسانی که در سال های کار در صنعت رسانه مورد انتقاد قرار گرفته اند مورد انتقاد قرار می گیرد. ما یک رویکرد منحصر به فرد و حرفه ای را به مدرسه رسانه ای ارائه می دهیم و قصد داریم دانش آموزان خود را از لبه های مورد نیاز در کسب و کار پس از فارغ التحصیلی بدست آوریم.

تمرین دست راست

"یادگیری با انجام" سبک مدرسه است. ما می دانیم که هیچ جایگزینی برای استفاده از ابزارهای پخش تحت هدایت حرفه ای های پخش وجود ندارد. کلاس ها و جلسات استودیویی با یک حرفه ای غیر حرفه ای که در سراسر صنعت پخش وجود دارد، اجرا می شود.

یک مکان زیبا در میامی، فلوریدا

مدرسه رسانه های میامی در روستای مری بیکلل ، یک جامعه پر جنب و جوش و رو به رشد در شهر میامی واقع شده است، به راحتی با استفاده از ماشین، حمل و نقل عمومی یا حتی راه رفتن امکان پذیر است! محوطه دانشگاه ما دارای دو کلاس درس بزرگ است: یکی به طور خاص برای آموزش وب، و همچنین یک استودیوی تلویزیونی و اتاق کنترل کامل، سرویس های ویدیویی ویرایش، ویرایش صوتی و استودیوهای تمرین و دو ایستگاه رادیویی اینترنتی که همه از حالت State-of-the- تجهیزات و نرم افزار صنعت.

واقع در طبقه سوم ساختمان شمال شرقی (همان ساختمان به عنوان استارباکس و PF چانگ). گاراژ پارکینگ به راحتی در گوشه 10 خیابان SW و 1 خیابان SW (همان ساختمان به عنوان Publix و LA Fitness) واقع شده است.

مکان ها

میامی

Address
Miami Media School
901 S Miami Ave. Suite 303

33130 میامی, فلوریدا, آمریکا

برنامه ها