Mildred Elley

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Mildred Elley بیش از 100 سال است که برنامه های تمرکز حرفه ای را در منطقه سرمایه بزرگتر آموزش می دهد .

بیانیه مأموریت

مأموریت Mildred Elley ، ارائه آموزش حرفه ای حرفه ای و آموزش فنی است تا دانش آموزان از زمینه های مختلف تحصیلی، فرهنگی و شخصی بتوانند در یک اقتصاد جهانی همیشه تغییر پیدا کنند. Mildred Elley تلاش می کند تا فرصتهای شغلی را برای دانشجویان فراهم کند و در تمام فارغ التحصیلان ما میل به آموزش و یادگیری مادام العمر را به وجود آورد.

اهداف سازماني

برنامه درسی: برای ارائه یک تجربه تحصیلی جامع که ترکیبی از آموزش حرفه ای و هنر و علوم لیبرال برای آماده سازی بهتر دانشجویان برای حرفه های مختلف در زمینه های مختلف حرفه ای در سلامت و سلامتی، کسب و کار و تکنولوژی و خدمات به دیگران و برای پیشرفت بیشتر آموزش عالی

دانشکده: برای ایجاد یک استاد برجسته متشکل از افرادی که با تجربه و آمادگی بسیار واجد شرایط و اختصاص داده شده به توسعه دانش آموزان فردی هستند.

دانش آموزان: برای ارائه طیف گسترده ای از خدمات دانشگاهی و دانشجویی، از جمله مشاوره تحصیلی، کمک مالی، آموزش، مشاوره حرفه ای، فعالیت های سازمان یافته و خدمات پشتیبانی که برای توسعه دانش آموزان فردی و یادگیری درازمدت اختصاص یافته است.

منابع: برای حمایت از محیط یادگیری دانشگاهی با امکانات دانشجویی محور، ارائه منابع فن آوری قوی و اطمینان از یک جامعه یادگیری امن، احترام متقابل، متنوع و کالج برای دانش آموزان، استادان و کارکنان.

مکان ها

آلبانی

Address
855 Central Avenue
NY 12206 آلبانی, نیویورک, آمریکا

نیویورک

Address
25 Broadway, Floor 16
NY 10004 نیویورک, نیویورک, آمریکا

پیتزفیلد

Address
100 West Street
MA 01201 پیتزفیلد, ماساچوست, آمریکا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: