Mind Fuel School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

در اکتبر 2008، مدرسه سوخت ذهن افتتاح در یک ماموریت؛ برای ارائه آموزش با کیفیت بالا، آموزش زبان شخصی که ادغام دنیای واقعی را برای دانش آموزانی که به دنبال یادگیری یا بهبود زبان خارجی هستند را فراهم می کند. برای رسیدن به این هدف، ما با جمع آوری یک تیم از مربیان مشتاق به شدت مجرب و یک روش آموزشی متمرکز بر نیازهای هر دانش آموز آغاز کردیم.

کلاس های ما در رویکرد ارتباطی ارائه شده است - که دانش آموزان تشویق می شوند تا از روز اول ارتباط برقرار کنند.

در 9 سال گذشته، دانشکده سوخت ذهن افزایش یافته است و ما هم اکنون می توانیم دانش آموزان خود را حتی بیشتر ارائه دهیم - شش زبان برای انتخاب، برنامه های انعطاف پذیر و یک روش اثبات شده.

ماموریت ما

"در جامعه رقابتی جهانی امروز، ما تلاش می کنیم دانش آموزان خود را با مهارت های زبان که برای پیشرفت در زندگی حرفه ای، تحصیلی و شخصی خود نیاز دارند، تجهیز کنیم."

تیم و روش ما

در مدرسه سوخت معقول، معلمان مادری ما برای مدارک تحصیلی و تجربه گسترده ای که با دانش آموزان سنین مختلف انجام می شود، انتخاب می شوند. بعضی از آنها نیز امتحان زبان هستند. آنها معمولا به خوبی مسافرت می شوند و به فرهنگ دانش آموزانی که با آنها کار می کنند حساس هستند.

درسها در زبان مطالعه انجام می شود، زیرا این بهترین روش برای یادگیری است. این رویکرد ارتباطی نامیده می شود و بر تعاملات عملی به عنوان ابزار و هدف نهایی یادگیری زبان تأکید می کند.

وقتی دانش آموزان به مدرسه سوختن ذهن می آیند، اعتماد به نفس می کنند و ارتباط خود را در زبان جدید خود با طیف وسیعی از زمینه های کاربردی مانند چگونگی بحث در مورد منافع و سرگرمی، بحث در مورد رویدادهای فعلی یا ارائه ارائه می کنند.

مکان ما

Mind Fuel School واقع در منطقه هنر دکو ساحل میامی، که به نام South Beach یا SOBE شناخته می شود.

ساحل ساحل معروف در میان آمریکایی ها و بازدید کنندگان بین المللی برای مایل های خود از سواحل، امکانات ورزشی، جشنواره های بین المللی، رستوران ها و خرید است.

در سراسر پل در سرزمین اصلی میامی، با جاذبه های بسیاری از جمله مناطق Wynwood و Midtown مرسوم، منطقه تاریخی کوبا از هاوانا کوچک، Bayside Marketplace و Marina و مرکز خرید و موزه مرکز شهر میامی است.

با انجام خیلی کارها، برنامه کلاس های انعطاف پذیر ما را قادر می سازد تا دانش آموزان ما از آن لذت ببرند و زبان جدیدی را نیز یاد بگیرند.

اطلاعات مدرسه

  • تاسیس در سال 2008
  • صدها نفر از دانش آموزان راضی در سراسر جهان.
  • معلمان بومی با درجه های آموزشی و تجربه آموزش گسترده.
  • مدرسه سبک بوتیک با فضایی دلپذیر.
  • کارمند دوستانه و مفید
  • دسترسی آسان به حمل و نقل عمومی.
  • محل بزرگ در قلب ساحل جنوبی، لینکلن جاده محبوب ترین خیابان عابر پیاده با رستوران ها و مغازه های باور نکردنی، دو دقیقه دور از ساحل و پنج دقیقه دور از اقیانوس درایو است.
  • نزدیکترین بهترین مراکز خرید در فلوریدای جنوبی: بازار بال Harbour، بازار آوانتا، روستای Merrick Park، در Coral Gables، Design District، Bay Side، Dolphin Mall، و خیلی، خیلی بیشتر.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره ها بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

برنامه دوره زبان انگلیسی انگلیسی

Campus آمریکا Miami

این برنامه ها ایده آل برای توریست ها و افراد محلی هستند که بخواهند یک دوره آموزشی زبان انگلیسی / اسپانیایی به خوبی سازمان یافته را برای اهداف عمومی، علمی یا تجاری بگذارند. [+]

این برنامه ایده آل برای توریست ها و افراد محلی است که بخواهند یک دوره آموزشی انگلیسی به خوبی ساختار یافته را برای اهداف عمومی، علمی یا تجاری بگذارند.

برنامه صبحگاهی و بعد از ظهر، دوشنبه تا جمعه، 3 ساعت روزانه.

سطوح

ما از مرجع جامع اروپا برای مرجع زبان (CEFR) استفاده می کنیم و همه زبان آموزان را از Basic (A-1) به مهارت (C-1) می پذیریم. شما با سطح مناسب برای شما در کلاس قرار می گیرید.

این برنامه بر مبنای یک رویکرد مهارتهای یکپارچه است که به معنی گوش دادن، صحبت کردن، خواندن، نوشتن و دستور زبان است، تمرکز عمیق و ویژه ای در داشتن مهارت های مکالمه کاملا روان است.... [-]


تماس