توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چه چیزی MiraCosta College Special MiraCosta College را می سازد؟

درباره دانش آموزان ما

هم دانشجویان و هم کارکنان از یک فضای دوستانه لذت می برند و احساس می کنند که ما همه اینجا هستیم تا به یکدیگر کمک کنیم. بدن دانشجوی متنوع ما شامل افرادی از سنین مختلف، قومیت ها و زمینه های فرهنگی می شود.

 • ثبت نام اعتبار: 14،773
 • ثبت نام بدون اعتبار: 2،479
 • ثبت نام اعتبار توسط جنس: زن: 57٪ مرد: 43٪
 • میانگین سن: 26
 • ثبت نام اعتبار توسط قومیت:
  • آفریقایی آمریکایی: 4٪
  • سفید: 45٪
  • اسپانیایی: 34٪
  • آسیایی، جزیره اقیانوس آرام: 8٪
  • چندگانه: 7٪
  • سایر: 2٪
 • وظیفه ارتش / جانبازان / وابسته: 1،396
112142_pexels-photo-1595391.jpeg

بنیاد کالج

چشم انداز MiraCosta College این است که اطمینان حاصل شود که هیچ کس از دسترسی به آموزش به علت نیاز مالی و دسترسی به منابع غنی برای تجربه دانشجویان برای همه دانش آموزان حاضر نیست. این بنیاد یک شرکت غیر انتفاعی 501 (c) (3) است که توسط هیئت داوطلبانه رهبران انجمن اداره می شود و اداره انکشاف و بنیاد کالج اداره می شود. در طول پنج سال گذشته، بنیاد بیش از دو برابر مبلغ کمک به کالج است، که به نوبه خود تعداد دانشجویانی که کمک هزینه تحصیلی دریافت می کنند و منابع خصوصی دوجانبه ای که برنامه های دانشگاه را پشتیبانی می کنند سه برابر شده است. یکی از اولویت های بنیاد، وعده MiraCosta است، که یک سال کالج بدون هزینه دانشجویان واجد شرایط ارائه می دهد. این وعده نیز برای کتابفروشی ها و تسهیلات آموزشی به کسانی که به الزامات وعده متعهد هستند، تامین مالی خواهد کرد.

افراد، شرکت ها، و گروه های مدنی با بنیاد MiraCosta College برای دستیابی به اهداف بشردوستانه خود کار می کنند. بسیاری از افراد برای کمک هزینه تحصیلی انتخاب می کنند، در حالی که دیگران از پیشرفت برنامه های آموزشی و امکانات از طریق دایره رئیس جمهور حمایت می کنند. سودجویان بین هزار تا 10،000 دلار در سال کمک می کنند و از نیازهای مختلف در کالج حمایت می کنند، از جمله بورس تحصیلی دانشجویان، پروژه های سرمایه، کمک های ارتقاء برنامه و تجهیزات آموزشی. اعضای دایره ریاست جمهوری برای ملاقات با رئیس جمهور میراکستا دعوت شده اند تا در مورد کالج و نقش آن در جامعه آموخته و ایده های خود را به اشتراک بگذارند، در نتیجه ایجاد یک ارتباط ارزشمند بین کالج و جوامعی که در آن خدمت می کنند.112185_pexels-photo-1438072.jpeg

ماموریت

مأموریت

مأموریت کالج منطقه میراکوستا، ارائه فرصت های آموزشی عالی و خدمات پشتیبانی دانشجویی به جمعیت متنوع زبان آموزان است که تمرکز بر موفقیت آنهاست. MiraCosta ارائه دوره های کارشناسی، دوره های انتقال دانشگاه، تحصیلات حرفه ای و فنی، برنامه های گواهینامه، آموزش ابتدایی مهارت ها و فرصت های یادگیری مادام العمر را فراهم می کند که رفاه اجتماعی، فرهنگی، اجتماعی و آموزشی جوامع را در آن تقویت می کند.

اهداف سازماني

هدف اول انجمن کالج کالج میراکوستا تبدیل به یک موسسه آموزشی پیشگام متعهد به نوآوری و تحقیق در مورد بهترین شیوه ها، دسترسی گسترده به آموزش عالی و پایداری محیطی است.

هدف دوم انجمن کالج کالج MiraCosta تبدیل به موسسه ای است که هر دانش آموز دارای احتمال بالایی در دستیابی به موفقیت تحصیلی است.

هدف III انجمن کالج کالج MiraCosta فرایندهای برنامه ریزی موثر را از طریق استفاده منظم از داده ها برای تصمیم گیری نهادینه می کند.

هدف IV انجمن کالج کالج MiraCosta استانداردهای عالی نظارت و حسابرسی مالی را نشان می دهد.

هدف V. MiraCosta جامعه کالج منطقه خواهد بود شریک جامعه وجدان.

محل

منطقه کالج کالج میراکوستا در شهرستان سن دیگو در امتداد ساحل جنوبی کالیفرنیا، بین شهرستان نارنجی تا شمال و منطقه شهری سن دیگو به جنوب واقع شده است. این ناحیه حدود 35 مایلی شمال سن دیگو و 90 مایلی جنوب لس آنجلس است. این ناحیه شامل شهرهای Oceanside، Carlsbad، Encinitas، Rancho Santa Fe، سولانا ساحل، دل مار، مناطق غیر قانونی La Costa، Olivenhain و بخش های دریایی Carmel و پایگاه کمپ Pendleton Marine است.

شهرستان سن دیگو شمالی به خاطر مدارس استثنایی K-12 و تعداد زیادی از گزینه های عالی آموزش عالی شناخته شده است. نواحی مدارس عمومی که توسط MiraCosta College شوند عبارتند از: کارلس آباد، کاردیف، دل مار، Encinitas، Oceanside، Rancho Santa Fe، San Dieguito و ساحل سولانا. کالج ها و دانشگاه های محلی عبارتند از Cal State San Marcos، دانشگاه ملی، کالج Palomar، دانشگاه ایالتی سن دیگو، UCSD و دانشگاه سن دیه گو، و غیره.

وبسایت اداره گردشگری سن دیگو شهر شمالی سن دیگو را به عنوان یک منطقه گسترده و فراگیر شناخته شده برای سواحل بکر، طبیعت نگهداری و مایل از فضاهای باز شناخته است. از دل مار به Oceanside، خط ساحلی شهرستان شمالی یک رشته از مناظر منحصر به فرد روستاهای ساحلی است که احساس شهر کوچک.

اگر شما به دنبال فرصت هایی برای فعالیت های فضای باز در سن دیگو هستید، منطقه شمال دارای مقدار زیادی است. از پیاده روی و اسب سواری در Los Persepolis Canyon Preserve، سوار شدن به قایقرانی و قایقرانی در Carlsbad Lagoon، دوچرخه سواری در طول بزرگراه 101 تاریخی، یا ماهیگیری ورزشی، تماشای نهنگ یا گشت و گذار در خط ساحلی از La Jolla از طریق Oceanside، علاقه مندی ها در فضای باز سرگرم شود شهری ساحلی ساحلی سن دیگو از Encinitas اخیرا به وسیله National Geographic در میان بهترین شهرهای گشت و گذار در جهان نامگذاری شده است.

منطقه ساحلی شمال غربی به برخی از جاذبه های مهم سن دیگو مربوط می شود، از جمله LEGOLAND کالیفرنیا، آکواریوم دریا زندگی و پارک آبی Legoland، میدان گل در کارلسباد و نمایشگاه زمین دل مار، میزبان نمایشگاه دل مار از اواسط ژوئن تا اوایل ژوئیه، و پس از آن نژادهای خالص دل مار تا اوایل ماه سپتامبر است. همچنین باغ گیاه شناسی سن دیگو برای نگاهی به فلور و جانوران بومی سن دیگو وجود دارد و همچنین در مرز شرقی شهرستان شمال، شما همچنین پارک باغی باغ سان دیگو، بازی کازینو هندی در سبک لاس وگاس و تعداد انگشت شماری از وینرزهای بزرگ و آبجوهای محلی. هنرمندان علاقه مند به موزه هنر اقیانوسیه و موسسه هنر لوکس هستند.

مناطق ساحلی و داخلی مناطق شمال غربی سن دیگو نیز برای جویندگان گلف، بهشت است و بیش از 40 دوره مختلف را انتخاب می کنند. گلف های خنک کننده از اقیانوس آرام، آرنولد پالمر طراحی پارک Hyatt Aviara و تام فازي طراحی شده گراند دل مرمر گلف، منحصر به فرد در سراسر منظره های طبیعی و گیاهان بومی مجسمه است.

منطقه شمال سن دیگو شما را فقط یک ساعت از دیزنی لند می گذارد، اما هنوز نزدیک به مرکز شهر سن دیگو است که در آن موزه های پارک بالبو، باغ وحش سن دیگو، بخش Gaslamp و SeaWorld سان دیگو در این نزدیکی هست.

شهرستان سن دیگو شمالی به هشت شهر سریعتر رشد می کند، کسب و کارها و خانواده ها به ولسوالی های دره آفتابی شمالی و جوامع ساحلی منظره کشیده شده اند.111577_pexels-photo-1152500.jpeg

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کاردانی علوم

MiraCosta College

این گواهینامه برای پاسخگویی به تقاضا برای متخصصین امنیت سایبر طراحی شده است. تکمیل گواهی به تسلط بر اصول سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر، شبکه ها و امنیت، هک اخلاقی، تجزیه ... [+]

گواهی موفقیتامنیت سایبری

این گواهینامه برای پاسخگویی به تقاضا برای متخصصین امنیت سایبر طراحی شده است. تکمیل گواهی به تسلط بر اصول سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر، شبکه ها و امنیت، هک اخلاقی، تجزیه و تحلیل سایبر و مسائل حقوقی در مورد امنیت سایبر می پردازد. فرصت های شغلی و فرصت های شغلی در زمینه امنیت سایبری عبارتند از: تکنسین حمایت از زمینه های اینترنتی، اجرای قانون مربوط به سایبر، نماینده پشتیبانی فنی مشتری و نقش متخصص پشتیبانی فنی سایبر. تکمیل کردن گواهی می تواند برای افرادی که برای سیستم های ویندوز، CompTIA A، شبکه، امنیت، تحلیلگر امنیت سایبری (CySA)، هتک اخلاقی اخذ شده توسط شورای پنطست / اچ (CEH) و سیستم های حرفه ای لینوکس / RHCSA (RHCSA)Taskin Ashiq / Unsplash... [-]

آمریکا اقیانوس
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کاردانی هنر

MiraCosta College

این برنامه گواهی به دانشجویان می دهد دانش کار در مورد شیوه ها و جنبه های فنی طراحی معماری و طراحی. دانش آموزان دوره های اصلی مورد نیاز را تکمیل می کنند و دو دوره انتخابی ... [+]

گواهی موفقیتطراحی معماری

این برنامه گواهی به دانشجویان می دهد دانش کار در مورد شیوه ها و جنبه های فنی طراحی معماری و طراحی. دانش آموزان دوره های اصلی مورد نیاز را تکمیل می کنند و دو دوره انتخابی را با هدف هدف شغلی خود انتخاب می کنند. تکمیل این گواهینامه دانش آموزان را با پایه و اساس در طراحی معماری، مواد ساختمانی، تهیه نسخه پشتیبان کامپیوتری و ساخت مدل سازی اطلاعات ایجاد می کند و دانش آموزان را قادر می سازد تا با جزئیات، تجدیدنظر، بروزرسانی طراحی و عملیات عمومی، واجد شرایط باشند.ODD / Unsplash... [-]

آمریکا اقیانوس
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
MiraCosta College

بازاریابی فرایند برنامه ریزی و اجرای مفاهیم، قیمت گذاری، ارتقاء و توزیع ایده ها، کالاها و خدمات برای ایجاد مبادلات است که اهداف فردی و سازمانی را برآورده می کنند. این امر ... [+]

گواهی موفقیتبازار یابی

بازاریابی فرایند برنامه ریزی و اجرای مفاهیم، قیمت گذاری، ارتقاء و توزیع ایده ها، کالاها و خدمات برای ایجاد مبادلات است که اهداف فردی و سازمانی را برآورده می کنند. این امر برای همه موفقیت های تجاری بسیار مهم است. این برنامه برای دانش آموز است که در حال حاضر در امید یا ورود به عرصه بازاریابی است. دانش آموزان یاد می گیرند که چگونه محصولات و خدمات توسعه یافته، قیمت گذاری، ترویج و توزیع می شوند. آنها همچنین مهارت های بازاریابی مورد نیاز در بازار کار را یاد می گیرند. دانش آموزان ممکن است دوره های آموزشی را در هر مرحله ای برگزار کنند. دانش آموزان تشویق می شوند که انتخاب های گوناگونی را انتخاب کنند که بهترین مهارت آنها را افزایش دهد.کارلوس Muza / Unsplash... [-]

آمریکا اقیانوس
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

MiraCosta College

MiraCosta College