Mohawk Valley Community College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موهاک دره کالج فراهم می کند در دسترس، با کیفیت بالا و فرصت های آموزشی برای پاسخگویی به نیازهای متنوع دانش آموزان ما. ما کالج جامعه، از طریق مشارکت، انتقال و حرفه مسیر به موفقیت دانش آموز متعهد، و غنی سازی شخصی. کالج، که در دهانه دو پردیس - یکی در Utica و دیگری در رم - ارائه می دهد 90 درجه و گواهی گزینه برای ثبت نام خود را از 6000 تمام وقت و پاره وقت دانش آموزان است.

ما بخشی از دانشگاه ایالتی نیویورک (SUNY) سیستم، که بزرگترین سیستم جامع آموزش عالی در ایالات متحده است. این سیستم متشکل از 64 نهاد، فراهم می کند فرصت های بی پایان برای دانش آموزان و فارغ التحصیلان ما.

شهریه MVCC است، ششم در سیستم SUNY کمترین، همراه با برنامه بورس تحصیلی قوی و خدمات از جمله شاتل مستقیم کمک دانشگاه به دانشگاه به کالج در دسترس برای همه است. 22 برنامه ورزشی بین و بیش از 50 باشگاه ها و تشکل های دانشجویی، ارائه دانش آموزان با انواع فعالیت های خود را بیان و گزینه های خود کشف وجود دارد.

دانشجویان بین المللی در کالج موهاک دره با منابع از طریق پذیرش دفتر بین المللی و خدمات دانشجویی دفتر بین المللی ارائه شده، برای اطمینان از انتقال آرام به جامعه و نظام آموزشی ایالات متحده است. دانش آموزان شرکت در یک جهت گیری طولانی هفته قبل از شروع کلاس که در آن آنها می توانند به راحتی با دانشگاه، دانش آموزان دیگر و هیئت علمی و کارکنان است. حمایت مستمر شامل فعالیت های ماهانه، باشگاه بین المللی، یک برنامه مربی، و ساعات اداری روزانه به صحبت می کنند به طور مستقیم به مشاور بین المللی.

مکان ها

یوتیکا

Address
Mohawk Valley Community College
1101 Sherman Drive

13501 یوتیکا, نیویورک, آمریکا

رم

Address
Mohawk Valley Community College
Second campus
1101 Floyd Ave.

13440 رم, نیویورک, آمریکا