Naples Air Center

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مرکز هوایی ناپل (NAC) هست مدرسه پرواز برتر در فلوریدا ارائه تحت آموزش پرواز حرفه ای و تفریحی خصوصی / (که قبلا JAA) و مقامات صدور مجوز FAA. از آوریل 2012، آژانس اروپایی حمل و نقل هوایی ایمنی (EASA) آموزش خلبانی استاندارد به تازگی اجرا شده جایگزین JAA برای هر خلبان با هدف به پرواز در اروپا است. NAC ارائه می دهد تایید EASA آموزش خلبانی در ایالات متحده آمریکا توسط EASA دارای مجوز و تایید بسیار پرواز و مدرسان زمین را تجربه کرد. علاوه بر این، NAC نیز ارائه می دهد آموزش فا تحت FAR قسمت 141 برنامه های آموزش و 61 آموزش FAR قسمت. آیا شما در حال انجام رویای خود را برای تبدیل شدن به یک خلبان حرفه ای و یا خصوصی، ما شما را در رسیدن به هدف خود را کمک.

هواپیما NAC صاحب 24 از 27 هواپیما که برای آموزش پرواز استفاده می شود. هیچ چیز بهتر از داشتن هواپیما ما را به عنوان ما علاقه مند به نگهداری آنها مهم تر وجود دارد. داشتن هواپیما ما نیز ارائه می دهد دانش آموزان اعتماد به نفس در موقعیت اقتصادی از شرکت. NAC ارائه می دهد آموزش در هواپیما های مختلف از اصلی "6 بسته" را به "شیشه" و LOFT (خط محور آموزش پرواز). این آموزش ضروری است به عنوان آن باز می شود چشم انداز اشتغال خود را در تمام هواپیما. ناوگان خود را از هواپیما سابقه بسیار عالی در ایمنی و قابلیت اطمینان. طراحی آنها ترکیبی از ثبات و چابکی، که مورد نیاز بهینه در جهان آموزش هستند. مراکز خدمات NAC است که توسط برخی از نام های بزرگ در تولید هواپیما اختصاص داده به عنوان نمایندگان تعمیر و نگهداری منطقه برای تکمیل کار گارانتی خود را در هواپیماهای جدید. تعمیر و نگهداری ما این است که از بالاترین استانداردهای ما اجازه می دهد به نگه داشتن نمایندگی از سوی پیپر و سیروس برای بیش از 10 سال، فقط به نام چند. NAC می داند ایمنی سنگ بنای تمام عملیات است و این شرکت ها می دانیم که. مرکز تعمیر و نگهداری ما دارای یک تایید FAR §145 ایستگاه تعمیر برای بیش از سه دهه بوده است. این دارای امکانات ما به استانداردهای بالاتر از ایستگاه های خدمات عادی است. این به این معنی است که ما بیشتر بازرسی برای تضمین این سطح بالاتر از صدور گواهینامه. حمل و نقل ما را از طریق تخصص خود را حفظ این استاندارد را با سهولت. فارغ التحصیلان موفق فارغ التحصیلان ما برای خود صحبت می کنند به عنوان آنها با موفقیت به هدف خود از کار کردن برای یک شرکت هواپیمایی برسد. ما می توانیم شما را در ارتباط با در حال حاضر داوطلبان موفق قرار داده و به دست آوردن تجربه زندگی واقعی است. نتایج شما فقط به عنوان به عنوان خلبانان ما آموزش بنابراین ما خودمان را با موفقیت خود را اندازه گیری کنید. و با اولین نرخ عبور برای اولین بار 96٪، فارغ التحصیلان ما در میان برخی از بالاترین دستاوردهای در صنعت هستند. چهره های ما برای خود صحبت می کنند کلاس اندازه این بسیاری از تفاوت های کوچک در نحوه انجام کارهای که اضافه کردن به یک تفاوت بزرگ در نتایج ما است. یکی از این ویژگی های باور ما در آموزش گروه های کوچک تر است، این ما را قادر به ارائه یک روش بسیار شخصی تر و مفید برای هر فردی است. همچنین، NAC با بهره گیری از یک رویکرد آموزش همزمان. به عبارت دیگر، هنگامی که شما در حال یادگیری نظریه در مرحله اولیه، شما نیز در حال توسعه مهارت های پرواز خود در پشت سر هم. ما به شدت معتقدند این روش کمک می کند تا دانش آموزان ما نظریه درک آنها در حال تمرین آنچه که در حال یادگیری است. مردم ما NAC آموزش در سطح جهانی و آموزش به همه دانش آموزان خود را فراهم می کند. ما به تنظیم بهترین ارزش ها و روش ها است که خطوط هوایی در خلبانان حرفه ای ارزش ترین اختصاص یافته است. NAC استخدام دائم مربیان تمام وقت که شامل هر دو مربیان حرفه ای مادام العمر، و همچنین به عنوان بازنشسته خلبانان جت تجاری و شرکت های بزرگ.

ما مفتخر به ارائه یک نام تجاری جدید Redbird FMX شبیه ساز گواهی ،!

جدید فن آوری های پیشرفته EASA ATPL نظریه یادگیری

ما با استفاده از نسل بعدی آموزش تلفن همراه و اولین برنامه تا کنون به ارائه یک دوره کامل و به طور کامل تایید EASA ATPL که ادغام به کیسه پرواز های دیجیتال خود را است.

مکان ها

ناپل

Naples Air Center, Inc

Address
Naples Air Center
230 Aviation Drive South Naples

FL 34104 ناپل, فلوریدا, آمریکا