Neosho County Community College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

سلام، به نیوشو شهرستان کالج (NCCC)، خانه از "پلنگ" خوش آمدید! ما یک موسسه دو ساله ارائه مدرک فوق دیپلم. ما می توانیم شما محیطی امن و زادگاه که در آن نیازها و اهداف فردی خود را به دست می آید را ارائه دهد. جمعیت بین المللی ما کوچک است، اما در حال رشد است. ما در حال حاضر دانشجویان بین المللی به نمایندگی از دوازده کشور مختلف و دانش آموزان سابق بین المللی که به هاروارد، موسسه هنر شیکاگو، و دیگر نهادهای چهار ساله معتبر منتقل شده اند.

تاریخچه

این کالج در سال 1936 به عنوان Chanute تاریخ و کالج تاسیس شد. در سال 1965، این نام را به نیوشو شهرستان ها و کالج تغییر کرد، و این اوراق قرضه برای ساخت مجتمع فعلی به تصویب رسید. در سال 1980، کلمه "تاریخ" از نام کالج برداشته شد.

محل سکونت / پردیس

NCCC دارای دو مکان اصلی: یک دانشگاه مسکونی در Chanute، کانزاس، و یک دانشگاه در خدمت اتاوا، کانزاس است. Chanute شهرستان از 10،000 واقع در گوشه جنوب شرقی روستایی کانزاس است. Chanute کمتر از دو ساعت از ویچیتا، کانزاس سیتی، توپکا، و تلسا، اوکلاهما است. اتاوا شهرستان از 12،000 واقع در شمال مرکزی کانزاس است و فقط یک نیم ساعت از لارنس و کانزاس سیتی است.

دانش آموزان

نیوشو شهرستان کالج ثبت نام کرده است از حدود 3500 دانش آموزان و دارای طبقات با توجه به سیستم ترم سنتی است. ترم پاییز در ماه اوت آغاز می شود و در ترم بهار ما در ماه ژانویه آغاز می شود. ما دو جلسه چهار هفته تابستان در ماه ژوئن و ژوئیه برگزار می شود.

برنامه

نیوشو شهرستان کالج ارائه می دهد در مقطع کاردانی، و همچنین بسیاری از برنامه های گواهی. برنامه های حرفه ای محبوب ترین ما پرستاری و کمک پزشکی است. اکثر دانشجویان ما شرکت NCCC با هدف انتقال به یک کالج یا دانشگاه چهار ساله پس از اتمام مقطع کاردانی خود را.

شهریه و مدارک مورد نیاز نمره تافل: 61 IBT مورد نیاز IELTS نمره: 6.0 میانگین شهریه سالانه: 12،700 دلار

چرا در نیوشو شهرستان کالج آمده است؟

امن، کالج کوچک، محیط زیست دوستانه کلاس های کوچک با توجه فردی از مراقبت هیئت علمی و کارکنان خدمات شخصی به هر دانش آموز بین المللی فردی انواع فعالیت های فرهنگی و فرصت خدمت به جامعه که به شما اجازه تبدیل غوطه ور در فرهنگ های گوناگون آمریکایی است.

مکان ها

چانوت

Neosho County Community College

Address
800 West 14th Street
66720 چانوت, کانزاس, آمریکا