Northeastern Illinois University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

شروع به کار در نورت ایسترن

دنبال اهداف خود را با اعضای هیئت علمی درجه یک و کلاس های کوچک.

کشف بیش از 80 برنامه دقیق در هنر، علوم، آموزش و پرورش، و کسب و کار. در شمال شرقی، خود را در میان یک جامعه استقبال و متنوع از دانشمندان که به عنوان در مورد آموزش و پرورش خود جدی شما هستند را پیدا

شمال شرقی در سال 1867 به عنوان اولین موسسه آموزش معلم کوک کانتی تاسیس شد. امروز، شمال شرق جذب دانشجو از سراسر جهان، و 67 هکتاری پردیس اصلی ما در شیکاگو یک جامعه استقبال به نزدیک به 12،000 دانش آموزان رفت و آمد که حضور NEIU است. ما با ارائه به دانش آموزان ما با انتخاب کیفیت، ارائه بیش از هفتاد برنامه های مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در هنر و علوم، آموزش و پرورش، و کسب و کار. مکان های اضافی شمال شرقی در شیکاگو و دریاچه شهرستان کمک استادان ما در سطح جهانی دانش آموزان را تشویق به ادغام آموزش در کلاس درس با یادگیری مبتنی بر زمینه، پژوهش و خدمات به صورت محلی و در سراسر جهان.

ماموریت

دانشگاه ایلینوی شمال شرقی، به عنوان یک دانشگاه جامع عمومی با مکان در سراسر شیکاگو، محیط استثنایی برای یادگیری، آموزش، و بورس تحصیلی ارائه می کند. ما یک جامعه متنوع از دانش آموزان برای رهبری و خدمات در منطقه ما و در جهان چند فرهنگی پویا آماده کند.

چشم انداز

دانشگاه شمال شرقی ایلینوی خواهد بود یک رهبر در میان دانشگاه شهری، شناخته شده برای فداکاری خود را به ماموریت شهری آن، برای کیفیت برنامه های آن، برای موفقیت فارغ التحصیلان آن، و برای تنوع محیط یادگیری آن است.

ارزش

دانشگاه شمال شرقی ایلینوی است به مجموعه ای از ارزش های مشترک که، گرفته شده در مجموع، هدایت کنش ها و تعاملات ما را به عنوان ما با هم کار برای آماده سازی فارغ التحصیلان برای اعمال مسئولانه شهروندی متعهد است. ما، جامعه NEIU، باور بسیار مهم است برای دموکراسی ما برای ایجاد یک فضای که در آن تعهد به این نتایج ارزش ها در جامعه آموزشی پر رونق است که زندگی همه تبدیل می شود. همانطور که ما را سهام از حال و به آینده نگاه کنید، این مقادیر به عنوان سنگ محک برای برنامه ریزی چگونه ما بهترین خواهد رسیدن به ماموریت آموزشی به ما واگذار خدمت می کنند.

تمامیت

NEIU پاسخگو به کسانی که ما خدمت می کنند و به کسانی که از آنها پشتیبانی ما دریافت است. ما به صداقت، احترام، و شفافیت در کلمات ما و در اقدامات خود متعهد است. در این راستا، ما کار به خادمان خوبی برای منابع ما سپرده به استفاده کنید. این شامل انسانی، فیزیکی، مالی، و منابع زیست محیطی.

برتری

در پیگیری و تعهد به تعالی، برای ما ارزش بالاترین کیفیت آموزش و یادگیری، بورس تحصیلی، و خدمات. ما ارزش فرصت و تجربه است که به حمایت از توسعه شخصی و حرفه ای برای همه اعضای جامعه ما است. در تمام که می گویند و انجام، ما متعهد به روند و محصولات از برتری هستند.

دسترسی به فرصت

NEIU ارزش دسترسی به فرصت؛ ما ارزش یک محیط استقبال که پشتیبانی مناسب فراهم می کند و همچنین تشویق می کند مسئولیت متقابل و تعهد به یادگیری.

تنوع

NEIU ارزش گنجاندن یک طیف گسترده ای از دانش آموزان، کارکنان و اعضای هیات علمی در زندگی از دانشگاه. ما جشن می گیرند و پرورش دیدگاه های جهانی. ما در بیان و احترام از ایده ها و تفاوت در افکار، تجارب و نظرات را تشویق کنند.

جامعه

به عنوان یک نهاد رفت و آمد، NEIU است تعهد خاص به ارائه یک محیط است که حمایتی، پرورش، و مشارکتی. چنین محیطی است مدنیت مشخص، پرورش بشریت و تعامل، و یک حس اجتماعی ایجاد از طریق شمول، احترام متقابل، و توانمندسازی. NEIU مقادیر تنظیم شهری ما را به عنوان یک آزمایشگاه برای یادگیری، و ما مشارکت برای یادگیری، پژوهش و خدمات پرورش در سراسر این منطقه پویا برای ترویج عمومی کرد.

توانمندسازی از طریق آموزش

NEIU است به ایجاد یک فرهنگ است که فراهم می کند فرصت های یادگیری زندگی طولانی برای همه اعضای جامعه دانشگاه اختصاص یافته است. ما به ویژه به تبدیل زندگی دانش آموزان با درگیر شدن آنها در یک تجربه آموزشی که سبب آنها را به فارغ التحصیل با مهارت ها و دانش برای تبدیل شدن به رهبران موثر و شهروندان در زندگی شخصی و حرفه ای خود متعهد است.

دانشگاه ما در یک نگاه

17_about_graphics-01
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

اعتیار سنجی ها

Northeastern Illinois University has regional accreditation through the Higher Learning Commission of the North Central Association of Schools and Colleges. The Higher Learning Commission web address is www.hlcommission.org. Read more information about Northeastern's accreditations.

از دوره ها بازدید کنید » بازدید کنید Health دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید Health کارشناسی ارشد(MA) » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BAs) » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید MAs » بازدید کنید MScs » بازدید کنید کارشناسی » بازدید کنید کارشناسی ارشد » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

برنامه فراگیر انگلیسی: SAELL

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 4  September 2019 آمریکا Chicago Grayslake + {تعداد} بیشتر

مدرسه پیشرفت زبان و یادگیری زبان انگلیسی (SAELL) در سال 2013 به عنوان یک تعهد به دانشجویان بین المللی و هدف شمال شرقی برای داشتن یک برنامه درسی بین المللی تأسیس شد. ماموریت SAELL این است که به طور کلی دانش آموزان انگلیسی را به مهارت انگلیسی بسپارید تا به آنها در دستیابی به اهداف دانشگاهی، حرفه ای و شخصی خود کمک کنند. [+]

SAELL برنامه تحصیلی: سطوح

سطوح برنامه

دانش آموزان در سطح تحصیلاتشان قرار می گیرند که اساسا بر اساس آخرین نمره آزمون TOEFL آنهاست. برخی از تکالیف دوره ممکن است بر اساس نمرات مهارت های فردی متفاوت باشد. آزمون TOEFL برای تمام دانش آموزان جدید در طول اولین هفته خود جهت گیری داده می شود. TOEFL PBT، TOEFL IBT و معادل IELTS در زیر ذکر شده است.

سطح SAELL

انتخاب برنامه

SAELL سه برنامه ارائه می دهد تا بهترین نیازهای دانش آموزان را برآورده سازد.... [-]


تماس

NEIU

آدرس 5500 North St. Louis Avenue
60625-4699 Chicago, Illinois, آمریکا
وب سایت http://www.neiu.edu/
تلفن +1 773-583-4050

آدرس 3390 North Avondale Avenue
60618 Chicago, Illinois, آمریکا
تلفن undefined

آدرس 700 East Oakwood Boulevard
60653 Chicago, Illinois, آمریکا
تلفن undefined

آدرس 1200 University Center Drive
60030 Grayslake, Illinois, آمریکا
تلفن undefined

آدرس 770 North Halsted Street, Suite 420
60642 Chicago, Illinois, آمریکا
تلفن undefined