The New England School of English

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

فلسفه ما فلسفه از دانشکده نیوانگلند به زبان انگلیسی است که به ارائه بهترین در زبان انگلیسی و آموزش فرهنگ: به ارائه یک برنامه فکری به چالش کشیدن از بالاترین کیفیت در یک محیط گرم و حمایتی است. در کوتاه مدت، هدف ما است که به ارائه یک فرصت فوق العاده برای یادگیری زبان انگلیسی.

چرا چینی؟ غوطه وری زبانی و فرهنگی کامل در چینی، دانش آموزان بیش از زبان فقط یادگیری؛ آنها یاد بگیرند فرهنگ آمریکایی است. دانش آموزان ما به سرعت در حال موفق زیرا آموزش فشرده زبان انگلیسی همراه با غوطه وری کامل فرهنگی ثابت کرده است برای به حداکثر رساندن یادگیری زبان. در چینی، دانش آموزان کلاس های فشرده در طول روز حضور و این فرصت را به رفتن به خانه به یک اقامتگاه خانواده آمریکایی و یا یک خوابگاه در شب داشته باشد. تمام طول روز، هر روز، برنامه فشرده ما را در معرض دانش آموزان به زبان و فرهنگ در آمریکا، فراهم آوردن فرصت برای سریع ترین یادگیری زبان ممکن.

معلمان عالی به دلیل شهرت برجسته آن، چینی معلمان که هر دو مقطع کارشناسی و یا مدارک تحصیلی نگه از برخی از دانشگاه های برتر در ایالات متحده، از جمله دانشگاه هاروارد، ییل، کلمبیا و جذب می کند. بدون در نظر گرفتن که در آن معلمان ما مدارک خود را به دست آمده، معلمان چینی حرفه ای و پویا، با تجربه تدریس استثنایی که به تدریس در چینی انتخاب شده است به دلیل سطح بالای خود را از تخصص و تعهد است.

کلاس های کوچک اندازه کلاس ما به طور متوسط ​​12 دانش آموزان است. کلاس های کوچک اطمینان بحث پر جنب و جوش، مشارکت دانش آموز مکرر، و تعامل دانش آموز به معلم فشرده.

برنامه های فشرده و نیمه فشرده پنج روز در هفته دانش آموزان باید یک انتخاب از شرکت در برنامه های ویژه چینی از 9: 00-3: 15 هر روز و یا در برنامه نیمه فشرده چینی از 9: 00-12: 00 هر روز. هر دو برنامه ارائه 10 سطح از زبان و فرهنگ آموزش، برای دسترسی کامل به تمام امکانات چینی، و انتخاب هر کدام از خوابگاه و یا محل اقامت اقامت در خانه.

دروس اختیاری و بعد از مدرسه علاوه بر کلاس های دانشگاهی فشرده ما، دانش آموزان می توانند دوره های انتخابی و بعد از مدرسه را انتخاب کنید برای کمک به آنها در رسیدن به اهداف خود را به سرعت بیشتر است. انتخابی و بعد از مدرسه دوره ها عبارتند از TOEFL® تهیه، کسب و کار انگلیسی، حقوقی انگلیسی، تلفظ، و آمادگی دانشگاه. دانش آموزان پیشرفته چینی همچنین می توانید دوره را در منطقه خود را از علاقه خاص در مدرسه فرمت هاروارد و دیگر کالج منطقه است. (لطفا توجه داشته باشید که پنج دانش آموزان باید در را برای یک محل چینی بعد از مدرسه دوره به ثبت نام کنید.)

ریز نمرات رسمی و گواهینامه ها در پایان هر جلسه، شما یک متن چینی که فراهم می کند اطلاعات مهارت زبان انگلیسی خود و پیشرفت تحصیلی در هر منطقه مهارت دریافت می کنند. همچنین شما می خواهد یک گواهی چینی های حضور و غیاب برای شرکت در برنامه ما را دریافت، و پس از اتمام موفقیت آمیز سطح پیشرفته ترین چینی، شما اهدا خواهد شد دیپلم چینی. علاوه بر این، اگر شما برتری علمی به دست، به شما خواهد شد به عنوان "افتخارات دانشجویی" شناخته شده است. نماد این در متن چینی رسمی خود را ظاهر خواهد شد.

یک شهر ایده آل، تنظیم ایده آل دانشگاه چینی در مجاورت دانشگاه هاروارد در مرکز میدان هاروارد در کمبریج واقع شده است. میدان هاروارد یک نقطه کانونی از فعالیت دانش آموز و یکی از مراکز دانشجویی جالب ترین و پویا در ایالات متحده است. چینی تنها 100 متر از ایستگاه های قطار و اتوبوس و 10 دقیقه از مرکز شهر بوستون است. ما کمتر از دو ساعت به دور از اسکی بزرگ، قایقرانی اقیانوس، و زیبا، تاریخی کیپ کاد نیز می باشد.

برنامه انعطاف پذیر ما ارائه می دهیم جلسه 4 هفته فشرده شروع 12 زمان های مختلف در طول سال. این به این معنی که شما می توانید آموزش زبان انگلیسی خود را در یک زمان است که به بهترین وجه مناسب برنامه خود را شروع می شود.

پیشبرد ترتیبات اسکان در طول سال، دانش آموزان می توانید انتخاب کنید در یک اقامتگاه خانواده آمریکایی و یا در یک خوابگاه زندگی می کنند. از آنجا که چینی باعث می شود تمام ترتیبات مسکن قبل از دانش آموزان کشور خود را ترک کنند، که آیا دانش آموزان را انتخاب کنید تا در یک اقامتگاه و یا در یک خوابگاه زندگی می کنند، آنها می توانند به طور مستقیم از فرودگاه به خانه جدید خود بروید. چینی به اتهام بدون هزینه برای ساخت هر گونه ترتیبات مسکن.

یک برنامه برای حرفه ای ها به دلیل انعطاف پذیری برنامه درسی چینی ها، حرفه ای می توانید کلاس های آنها می خواهند را به را انتخاب نمایید. این ایده آل برای حرفه ای ها که کار اجازه نمی دهد آنها را به دنبال برنامه درسی فشرده ما است. علاوه بر برنامه های ما به طور منظم فشرده، آموزش خصوصی و دروس اختیاری NESE برخی از گزینه های در NESE برای حرفه ای ها.

یک برنامه برای دانش آموزان برنامه درسی فشرده ما این است که ویژه طراحی شده برای کمک به دانش آموزان در دستیابی به اهداف علمی خود را به سرعت به عنوان امکان پذیر است. علاوه بر کلاس های فشرده ما، ما ارائه می دهیم البته TOEFL® آماده سازی، آزمون نهادی TOEFL® هر ماه، و یک دوره آمادگی دانشگاه. ما همچنین ارائه مشاوره گسترده آموزشی و خدمات قرار دادن دانشگاه، کتابخانه منابع دانشگاه برای کمک به دانشجویان برنامه ریزی مطالعات آینده در ایالات متحده، و ورود به دانشگاه های منطقه بدون در نظر گرفتن TOEFL®.

مشاوره رایگان و خدمات محدوده ما از خدمات رایگان گسترده است: قرار دادن پیش از ورود به مسکن، مشاوره دانشگاه و قرار دادن، استفاده از امکانات رایانه NESE، استفاده نامحدود از NESE پست الکترونیکی و اینترنت، متن NESE و گواهینامه ها، و مشاوره از نمایندگان با تجربه ما در سراسر جهان .

مکان ها

کمبریج

New England School of English

Address
Harvard Square
36 John F. Kennedy Street

02138 کمبریج, ماساچوست, آمریکا
تلفن
+1 617-864-7170

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید