The New England School of English

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

فلسفه ما فلسفه از دانشکده نیوانگلند به زبان انگلیسی است که به ارائه بهترین در زبان انگلیسی و آموزش فرهنگ: به ارائه یک برنامه فکری به چالش کشیدن از بالاترین کیفیت در یک محیط گرم و حمایتی است. در کوتاه مدت، هدف ما است که به ارائه یک فرصت فوق العاده برای یادگیری زبان انگلیسی.

چرا چینی؟ غوطه وری زبانی و فرهنگی کامل در چینی، دانش آموزان بیش از زبان فقط یادگیری؛ آنها یاد بگیرند فرهنگ آمریکایی است. دانش آموزان ما به سرعت در حال موفق زیرا آموزش فشرده زبان انگلیسی همراه با غوطه وری کامل فرهنگی ثابت کرده است برای به حداکثر رساندن یادگیری زبان. در چینی، دانش آموزان کلاس های فشرده در طول روز حضور و این فرصت را به رفتن به خانه به یک اقامتگاه خانواده آمریکایی و یا یک خوابگاه در شب داشته باشد. تمام طول روز، هر روز، برنامه فشرده ما را در معرض دانش آموزان به زبان و فرهنگ در آمریکا، فراهم آوردن فرصت برای سریع ترین یادگیری زبان ممکن.

معلمان عالی به دلیل شهرت برجسته آن، چینی معلمان که هر دو مقطع کارشناسی و یا مدارک تحصیلی نگه از برخی از دانشگاه های برتر در ایالات متحده، از جمله دانشگاه هاروارد، ییل، کلمبیا و جذب می کند. بدون در نظر گرفتن که در آن معلمان ما مدارک خود را به دست آمده، معلمان چینی حرفه ای و پویا، با تجربه تدریس استثنایی که به تدریس در چینی انتخاب شده است به دلیل سطح بالای خود را از تخصص و تعهد است.

کلاس های کوچک اندازه کلاس ما به طور متوسط ​​12 دانش آموزان است. کلاس های کوچک اطمینان بحث پر جنب و جوش، مشارکت دانش آموز مکرر، و تعامل دانش آموز به معلم فشرده.

برنامه های فشرده و نیمه فشرده پنج روز در هفته دانش آموزان باید یک انتخاب از شرکت در برنامه های ویژه چینی از 9: 00-3: 15 هر روز و یا در برنامه نیمه فشرده چینی از 9: 00-12: 00 هر روز. هر دو برنامه ارائه 10 سطح از زبان و فرهنگ آموزش، برای دسترسی کامل به تمام امکانات چینی، و انتخاب هر کدام از خوابگاه و یا محل اقامت اقامت در خانه.

دروس اختیاری و بعد از مدرسه علاوه بر کلاس های دانشگاهی فشرده ما، دانش آموزان می توانند دوره های انتخابی و بعد از مدرسه را انتخاب کنید برای کمک به آنها در رسیدن به اهداف خود را به سرعت بیشتر است. انتخابی و بعد از مدرسه دوره ها عبارتند از TOEFL® تهیه، کسب و کار انگلیسی، حقوقی انگلیسی، تلفظ، و آمادگی دانشگاه. دانش آموزان پیشرفته چینی همچنین می توانید دوره را در منطقه خود را از علاقه خاص در مدرسه فرمت هاروارد و دیگر کالج منطقه است. (لطفا توجه داشته باشید که پنج دانش آموزان باید در را برای یک محل چینی بعد از مدرسه دوره به ثبت نام کنید.)

ریز نمرات رسمی و گواهینامه ها در پایان هر جلسه، شما یک متن چینی که فراهم می کند اطلاعات مهارت زبان انگلیسی خود و پیشرفت تحصیلی در هر منطقه مهارت دریافت می کنند. همچنین شما می خواهد یک گواهی چینی های حضور و غیاب برای شرکت در برنامه ما را دریافت، و پس از اتمام موفقیت آمیز سطح پیشرفته ترین چینی، شما اهدا خواهد شد دیپلم چینی. علاوه بر این، اگر شما برتری علمی به دست، به شما خواهد شد به عنوان "افتخارات دانشجویی" شناخته شده است. نماد این در متن چینی رسمی خود را ظاهر خواهد شد.

یک شهر ایده آل، تنظیم ایده آل دانشگاه چینی در مجاورت دانشگاه هاروارد در مرکز میدان هاروارد در کمبریج واقع شده است. میدان هاروارد یک نقطه کانونی از فعالیت دانش آموز و یکی از مراکز دانشجویی جالب ترین و پویا در ایالات متحده است. چینی تنها 100 متر از ایستگاه های قطار و اتوبوس و 10 دقیقه از مرکز شهر بوستون است. ما کمتر از دو ساعت به دور از اسکی بزرگ، قایقرانی اقیانوس، و زیبا، تاریخی کیپ کاد نیز می باشد.

برنامه انعطاف پذیر ما ارائه می دهیم جلسه 4 هفته فشرده شروع 12 زمان های مختلف در طول سال. این به این معنی که شما می توانید آموزش زبان انگلیسی خود را در یک زمان است که به بهترین وجه مناسب برنامه خود را شروع می شود.

پیشبرد ترتیبات اسکان در طول سال، دانش آموزان می توانید انتخاب کنید در یک اقامتگاه خانواده آمریکایی و یا در یک خوابگاه زندگی می کنند. از آنجا که چینی باعث می شود تمام ترتیبات مسکن قبل از دانش آموزان کشور خود را ترک کنند، که آیا دانش آموزان را انتخاب کنید تا در یک اقامتگاه و یا در یک خوابگاه زندگی می کنند، آنها می توانند به طور مستقیم از فرودگاه به خانه جدید خود بروید. چینی به اتهام بدون هزینه برای ساخت هر گونه ترتیبات مسکن.

یک برنامه برای حرفه ای ها به دلیل انعطاف پذیری برنامه درسی چینی ها، حرفه ای می توانید کلاس های آنها می خواهند را به را انتخاب نمایید. این ایده آل برای حرفه ای ها که کار اجازه نمی دهد آنها را به دنبال برنامه درسی فشرده ما است. علاوه بر برنامه های ما به طور منظم فشرده، آموزش خصوصی و دروس اختیاری NESE برخی از گزینه های در NESE برای حرفه ای ها.

یک برنامه برای دانش آموزان برنامه درسی فشرده ما این است که ویژه طراحی شده برای کمک به دانش آموزان در دستیابی به اهداف علمی خود را به سرعت به عنوان امکان پذیر است. علاوه بر کلاس های فشرده ما، ما ارائه می دهیم البته TOEFL® آماده سازی، آزمون نهادی TOEFL® هر ماه، و یک دوره آمادگی دانشگاه. ما همچنین ارائه مشاوره گسترده آموزشی و خدمات قرار دادن دانشگاه، کتابخانه منابع دانشگاه برای کمک به دانشجویان برنامه ریزی مطالعات آینده در ایالات متحده، و ورود به دانشگاه های منطقه بدون در نظر گرفتن TOEFL®.

مشاوره رایگان و خدمات محدوده ما از خدمات رایگان گسترده است: قرار دادن پیش از ورود به مسکن، مشاوره دانشگاه و قرار دادن، استفاده از امکانات رایانه NESE، استفاده نامحدود از NESE پست الکترونیکی و اینترنت، متن NESE و گواهینامه ها، و مشاوره از نمایندگان با تجربه ما در سراسر جهان .

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره ها بازدید کنید » بازدید کنید Health Diplomas »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

آماده سازی toefl®

Campus تمام وقت پاره وقت 4 - 8  September 2019 آمریکا Cambridge + {تعداد} بیشتر

این دوره فوق العاده فشرده طراحی شده است برای اطمینان حاصل شود که شما به طور قابل توجهی افزایش خواهد یافت نمره خود را در آزمون تافل نسل بعدی TOEFL®. در کلاس، شما یک بررسی مهارت در عمق دریافت، یادگیری تکنیک های امتحان، و بسیاری از امتحانات عمل را به شما اعتماد به نفس در هنگام برگزاری امتحان تافل نسل بعدی TOEFL® دهد. [+]

TOEFL®Preparation این دوره فوق العاده فشرده طراحی شده است برای اطمینان حاصل شود که شما به طور قابل توجهی افزایش خواهد یافت نمره خود را در آزمون تافل نسل بعدی TOEFL®. در کلاس، شما یک بررسی مهارت در عمق دریافت، یادگیری تکنیک های امتحان، و بسیاری از امتحانات عمل را به شما اعتماد به نفس در هنگام برگزاری امتحان تافل نسل بعدی TOEFL® دهد. از آنجا که کلاس های کوچک هستند، شما یک فرصت برای تمرکز بر روی اشتباهات خاص خود و بهبود نمره شما داشته باشد. آزمون نهادی TOEFL® است هر ماه در NESE به تمام دانش آموزان علاقه مند در سطح متوسط ​​و پیشرفته ارائه شده است. [-]

البته انگلیسی حقوقی (در دسترس: ژانویه، ژوئیه، اوت)

Campus تمام وقت 4 - 48  زمان ثبت نام باز است آمریکا Cambridge

حقوقی انگلیسی دوره بعد از مدرسه طراحی شده برای معرفی دانش آموزان به سیستم قضایی و قانونگذاری آمریکا است. تمرکز خود را از واژگان و اصطلاحات از ایالات متحده است نظام حقوقی. دانش آموزان شاخه های مختلف قانون مورد بحث، مطالعه موارد نقطه عطفی و بازدید از یک دادگاه محلی به مشاهده اقدامات قانونی است. [+]

چه حقوقی به زبان انگلیسی است. چه حقوقی انگلیسی است.

حقوقی انگلیسی دوره بعد از مدرسه است طراحی شده برای معرفی دانش آموزان به سیستم قضایی و قانونگذاری آمریکا. تمرکز خود را از واژگان و اصطلاحات از ایالات متحده است نظام حقوقی. دانش آموزان شاخه های مختلف قانون مورد بحث، مطالعه موارد نقطه عطفی و بازدید از یک دادگاه محلی به مشاهده اقدامات قانونی است. زبان انگلیسی حقوقی است یک دوره قانون نیست و در نتیجه، دانش آموزان می توانند انتظار مربی خود به تمرکز بر روی زبان حقوقی و می دانم که قانون ایالات متحده به طور کلی، و نه در جزئیات.... [-]


فشرده یا نیمه فشرده آموزش پنج روز در هفته

Campus تمام وقت پاره وقت 4 - 16  September 2019 آمریکا Cambridge + {تعداد} بیشتر

برنامه درسی NESE به 10 سطح از آموزش فشرده تقسیم شده است. در هر سطح، به شما شرکت در کلاس هر روز از هر 9:00-3:15 هر روز (برنامه فشرده) و یا از 9: 00-12: 30 (برنامه نیمه متراکم). [+]

برنامه درسی NESE به 10 سطح از آموزش فشرده تقسیم شده است. در هر سطح، به شما شرکت در کلاس هر روز از هر 9:00-3:15 هر روز (برنامه فشرده) و یا از 9: 00-12: 30 (برنامه نیمه متراکم). علاوه بر این، با توجه به اهداف و نیازهای شما، شما ممکن است برخی از دروس اختیاری و بعد از مدرسه که ما ارائه می دهیم شرکت کنند. حداکثر قرار گرفتن در معرض مواد معتبر اگر چه شما نیاز به کتاب های درسی برای کلاس ها، و به شما خواهد شد برای مشق شب از آنها داده می شود، شما باید برای خیلی بیشتر آماده! در کلاس، شما روزنامه ها و مجلات، فیلم سازمان دیده بان، نقش بازی به عنوان خوانده شده، انجام تمرینات در آزمایشگاه کامپیوتر و مصاحبه آمریکایی. برنامه درسی NESE طراحی شده است که شما را به حداکثر قرار گرفتن در معرض مواد معتبر در اسرع وقت به من بدهید. نتیجه: شما در یادگیری زبان انگلیسی با بیشترین سرعت ممکن. ... [-]


کسب و کار انگلیسی

Campus تمام وقت پاره وقت 4 - 8  September 2019 آمریکا Cambridge + {تعداد} بیشتر

در این دوره فشرده، مطالعات موردی و شرایط کسب و کار فعلی داخلی و بین المللی ارائه شده است. از طریق متون، فیلم ها، و بحث، شما تیز و پالایش زبان و کسب و کار مهارت های زبان انگلیسی خود را در زمینه هایی مانند نوشتن کسب و کار، بازاریابی، برنامه ریزی استراتژیک، مالی، کسب و کار بین المللی، و توسعه منابع انسانی. [+]

در این دوره فشرده، مطالعات موردی و شرایط کسب و کار فعلی داخلی و بین المللی ارائه شده است. از طریق متون، فیلم ها، و بحث، شما تیز و پالایش زبان و کسب و کار مهارت های زبان انگلیسی خود را در زمینه هایی مانند نوشتن کسب و کار، بازاریابی، برنامه ریزی استراتژیک، مالی، کسب و کار بین المللی، و توسعه منابع انسانی. به روز رسانی مدیریت هاروارد، کسب و کار هفته، مقالات مجلات، و مطالعات موردی و همچنین دیگر رسانه ها در حال حاضر در سراسر این کلاس استفاده می شود. از آنجا که NESE حفظ روابط خاص با تعدادی از برنامه های MBA در سراسر کشور، دانش آموزان NESE که تحصیلات دانشگاهی واجد شرایط می توانید تعدادی از این برنامه ها بدون در نظر گرفتن امتحان رسمی TOEFL® را وارد کنید. ... [-]


ویدئو ها

Why NESE?

تماس

New England School of English

آدرس Harvard Square 36 John F. Kennedy Street
02138 Cambridge, Massachusetts, آمریکا
وب سایت http://www.nese.com/
تلفن +1 617-864-7170