توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تجربه NFI

در NFI، خانواده ما از فیلمسازان یک فرهنگ یک نوع خاص ایجاد می کنند. از دانش آموزان به دانشکده ها به فارغ التحصیلان، ما همه با یک چیز وسواس داریم: ساخت فیلم. و چون فیلمسازی ذاتا یک تجربه تیمی است، ما همگی به طور مداوم در حال همکاری، طوفان مغزی و ایجاد روابط، هم به عنوان دوستان و همکارانمان هستیم. با هم، ما به عنوان هنرمندان تولید چالش می کشیم، تشویق می کنیم و یکدیگر را شکل می دهیم.

تمام فیلم، تمام روز

تمام روز، هر روز، ما فیلمسازان را میسازیم. ما اعتقاد داریم دانش آموزان ما کاملا در صنعت فیلم غوطه ور شده و حواس پرتی را از بین می برند. ما مسیر سریع را ارائه می دهیم، اجتناب از مباحث غیر مرتبط و ساعت های اعتباری بی فایده. ما دانشجویان ما را از کلاس های سنتی، در زمینه، مجموعه و پشت دوربین می گیریم. این خلاقیت در هر روز است.

شروع کنیم

نرخ پذیرش پس از فارغ التحصیلی ما بیش از 70٪ است.

به عنوان یک مدرک معتبر فیلم، ما در حال ایجاد حرفه ای از دانش آموزان و فارغ التحصیلان ما هستیم. و به این دلیل که برنامه ما در دست و در صنعت است، بسیاری از دانش آموزان ما قراردادها و پیشنهادات شغلی را قبل از اینکه آنها حتی فارغ التحصیل شوند، برپا کرده اند. و NFI، موفقیت ما از کارهای موفق دانشجویان ما ساخته شده است.

از فیلمسازان فعال یاد بگیرید

در NFI، تمام اعضای هیئت علمی ما فعالانه در صنعت فیلم دخیل هستند. آنها تولید کنندگان، نویسندگان، سردبیران، بازیگران، سبک ها و غیره هستند. این دانش آموزان ما را با چشم اندازهای غنی از روند و فن آوری، قرار گرفتن در معرض یک شبکه فعال حرفه ای و مشاوره در دنیای واقعی فراهم می کند.

ما در قلب نوشویل هستیم

صنعت فیلم نوشویل به عنوان یکی از سریعترین شهرهای رو به رشد در آمریکا، به سرعت در حال گسترش است. شهر ما در صنعت سرگرمی و مهمان نوازی جنوبی ساخته شده است. انجمن محلی هنرمندان در مورد نسل بعدی حقیقتا مورد توجه است و همیشه مایل به ارائه فرصت های جدید است. نوشویل از فیلمهای موسیقی به تلویزیون تا تبلیغاتی ملی، از تعهد به برتری در صنعت، ستایش می کند.

برنامه نه ماهه

شما می خواهید زندگی حرفه ای خود را آغاز کنید ما فقط در 9 ماه شروع کردیم

ما فیلمسازان را با مهارت ها، شبکه ها و تجارب مورد نیاز برای برخورد با زمین در حال اجرا تجهیز می کنیم. برنامه تولید سینما NFI مانند بوت کاپ برای فیلمسازان است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه

Nashville Film Institute

برنامه تولید سینما شما را در فرآیند فیلمسازی کاملا غافلگیر می کند. برای نه ماه دانشجویان NFI زندگی می کنند، می خورند، و نفس می کشد فیلم و چگونه فیلم ساخته شده است. ... [+]

دیپلم فیلم سازی امضا NFI

برنامه تولید سینما شما را در فرآیند فیلمسازی کاملا غافلگیر می کند. برای نه ماه دانشجویان NFI زندگی می کنند، می خورند، و نفس می کشد فیلم و چگونه فیلم ساخته شده است.

فلسفه ما این است که دانش آموزان تمام مراحل و نقش هایی را که در ساختن یک فیلم انجام می دهند، یاد بگیرند. بهترین راه برای رسیدن به آن، ساخت فیلم ها است. در طول این برنامه دیپلم، دانش آموزان در زمینه پروژه های مختلف برای ایجاد فیلم های خود همکاری می کنند. در پایان برنامه، دانش آموزان مهارت های لازم، ارتباطات ارزشمند و محتوا را برای امتحان حرفه ای حرفه ای خود به دست می آورند.... [-]

آمریکا نشویل
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی