توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج ناوارو است یک کالج دو سال واقع در Corsicana, تگزاس ایالات متحده آمریکا. کالج ناوارو دارای بیش از 35 برنامه های آکادمیک و فنی آماده سازی دانش آموزان برای انتقال به دانشگاه. این برنامه ها شامل علوم کامپیوتر، قبل از مهندسی، برنامه های مختلف پرستاری و صنعت نفت. دانشجویان بین المللی ممکن است شرکت در Corsicana, وکساهاچی OR میدلوتیان دانشگاه. کالج ناوارو است در مسکن پردیس موجود در محوطه دانشگاه Corsicana.

کالج ناوارو تا دانشجویان بین المللی برای بیش از 30 سال برگزار می شود. بدن دانش آموز است بسیار متنوع با بیش از 36 کشور جهان. کالج موسسه زبان انگلیسی ناوارو همچنین میزبان دانشجویان بین المللی که نیاز به تکمیل تسلط به زبان انگلیسی قبل از مصرف دوره های دانشگاهی. پس از اتمام موسسه زبان انگلیسی، دانش آموزان به صورت خودکار به دوره های دانشگاهی پذیرفته شده است.

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید! ما مشتاقانه در انتظار داشتن شما بخشی از شود کالج ناوارو خانواده!

در دسترس

  • ناوارو است سیاست پذیرش آزاد.
  • هر یک از پنج دانشگاه دقیقه از مرکز شهر و آسان برای رسیدن به از هر بخشی از شهرستان است. شهریه در ناوارو نیمی از قیمت کالج چهار سال است.
  • ما بخش اختصاص داده شده به خدمت جمعیت های خاص از جمله جانبازان، دانشجویان نسل اول، و از کار افتاده.
  • چیزی به جا همه در ناوارو وجود دارد: آموزش از راه دور، انتقال کالج، دوره های آنلاین، مطالعات پایه، ESL، و در کلاس های شبانه و آخر هفته.

پاسخگو

  • ناوارو است برای آینده ساخت. دانشگاه ما دارای دولت از هنر تجهیزات و امکانات است که به دانش آموزان آموزش و پرورش یک کیفیت علمی و فنی حصول اطمینان از آنها به دست آوردن یک مزیت رقابتی در بازار کار است.
  • برنامه های آموزشی فنی و حرفه ای ما آماده سازی دانش آموزان ما برای مشاغل پر تقاضا در مراقبت های بهداشتی، فناوری اطلاعات، صنعتی و بیشتر.

خلاقانه

  • مطالعات هماهنگ و برنامه های خدمات دانشجویی تحسین، و شبیه سراسر کشور به دست آورد.
  • این برنامه انتقال کالج نه تنها دانش آموزان آماده برای ظرافت از یک کالج چهار ساله، آن را نیز یک برنامه درسی همیشه در حال تکامل در کوچک، کلاس های خلاق فراهم می کند.
  • باشگاه های دانش آموزان ایجاد و کمیته در محوطه دانشگاه که منعکس کننده تنوع، القای اعتماد به نفس، رهبری و عمل مسئول وجود دارد.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Navarro College

کالج انگلیسی موسسه زبان ناوارو آموزش زبان انگلیسی با بالاترین کیفیت، که در آن دانشجویان بین المللی می تواند به پتانسیل کامل خود یادگیری، توسعه تسلط عمیق تر از زبان انگلیس ... [+]

کالج ناوارو یک کالج دو سال واقع در Corsicana، تگزاس ایالات متحده است. علاوه بر بیش از 35 برنامه های دانشگاهی و فنی موجود، کالج انگلیسی موسسه زبان ناوارو نیز آموزش زبان انگلیسی به دانشجویان بین المللی فراهم می کند. کالج ناوارو دانشجویان بین المللی برای بیش از 35 سال میزبانی کرده است. بدن دانش آموز بسیار متنوع با بیش از 36 کشور جهان است.

کالج انگلیسی موسسه زبان ناوارو آموزش زبان انگلیسی با بالاترین کیفیت، که در آن دانشجویان بین المللی می تواند به پتانسیل کامل خود یادگیری، توسعه تسلط عمیق تر از زبان انگلیسی و درک عمیق تر از فرهنگ و آداب و رسوم ایالات متحده فراهم می کند. دوره های کمک به دانش آموزان برای مطالعات کارشناسی یا کارشناسی ارشد آماده در یک دانشگاه آمریکایی. کالج ناوارو ارائه می دهد پذیرش تضمین به کلاس های دانشگاه خود را به دانشجویان بین المللی که تکمیل موسسه زبان انگلیسی.... [-]

آمریکا Corsicana
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی