Northeast Wisconsin Technical College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

NWTC که در سال 1912 تاسیس شد، یک دانشکده دولتی دو ساله است که در آن دانش آموزان برای حرفه های تکنولوژی پیشرفته و دوره های کارشناسی خود را شروع می کنند. سال گذشته NWTC بیش از 32،000 دانش آموز را در اختیار داشت؛ 7،800 دانشجوی مدرک و دیپلم داشتند و بیش از 1100 کسب و کار برای آموزش قرارداد مشغول به کار بودند. کالج از دانشجویان بیش از 30 کشور در سراسر جهان از جمله مالزی ، پاکستان ، آفریقای جنوبی ، برزیل ، غنا ، اسپانیا ، لهستان و چین استقبال می کند.

تمام دانش آموزان NWTC با منابع مورد نیاز برای موفقیت ارائه می شوند. در نتیجه، 93 درصد از فارغ التحصیلان در شش ماه پس از فارغ التحصیلی شغل دارند؛ 80 درصد از این دانش آموزان در رشته های حرفه ای خود کار می کنند. صدها نفر از فارغ التحصیلان ادامه تحصیل خود را از طریق قراردادهای انتقال NWTC با نزدیک به 40 کالج / دانشگاه دیگر .

از اینجا شروع کنید به هر کجا بروید

ماموریت ما

ما یک دانشکده فنی دو ساله هستیم که در شمال شرق ویسکانسین خدمات آموزشی، آموزش و فرصت های یادگیری برای افراد و شرکت های تجاری را ایجاد می کند که منجر به توسعه نیروی کار ماهر می شود. مشتریان ما به عنوان یک نتیجه از کاربرد مهارت ها و دانش هایی که از طریق تکمیل گواهینامه ها، مدارک، دیپلم و دوره ها به دست آمده، تحریک می کنند.

دیدگاه ما

NWTC یک کالج یادگیری طول عمر است که تبدیل، تقویت و الهام بخش است.

مکان ها

خلیج سبز

Address
2740 West Mason St.
WI 54303 خلیج سبز, ویسکانسین, آمریکا

مارینت

Address
1601 University Drive
WI 54143 مارینت, ویسکانسین, آمریکا

خلیج ماهیان خاویاری

Address
229 N. 14th Avenue
WI 54235 خلیج ماهیان خاویاری, ویسکانسین, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید