Olympic College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

لطفا از ما E-بروشور.

خوش آمدید دانشجویان بین المللی!

کالج المپیک یک کالج عمومی دو ساله در ایالت واشنگتن است که بیش از 70 درجه و گواهینامه های مختلف در انتقال علمی و برنامه های حرفه ای و فنی ارائه می دهد است. پردیس در Bremerton در سایت 33 هکتاری قاب توسط دیدگاه های کوه المپیک، کوه واقع شده بارانی، ورودی های آب شور، و کوه های آبشار. این شهرستان از برمرتون یک جامعه امن و پایه خانه ایده آل که از آن به کاوش و تجربه در سواحل غرب با خدمات کشتی به طور منظم به سیاتل است که کمتر از یک ساعت فاصله دارد، برمرتون ارائه می دهد بهترین فرصت برای لذت بردن از فضای شهر کوچک با تمام از شور و هیجان و قدرت پردازش از شهرستان از فرهنگ های گوناگون از سیاتل.

چرا انتخاب کالج المپیک؟

  1. توجه شخصی و کلاس های کوچک 2. شهریه مقرون به صرفه و اقامتگاه 3. سالن های مسکونی موجود در محوطه دانشگاه 4. به راحتی قرار گرفته نزدیک به سیاتل 5. تافل مورد نیاز نیست 6. فشرده برنامه انگلیسی 7. شرکای مکالمه رایگان 8. باشگاه دانشجویان بین المللی 9. در دانشگاه اشتغال 10. 4-و 6 هفته جلسات تابستان انگلیسی فشرده 11. تضمین ورود به دانشگاه انتقال به دانشگاه 4 سال تعیین شده 12. جمعیت کوچک دانشجوی بین المللی فرصت هایی را برای صحبت به زبان انگلیسی 13 فراهم می کند. فرصت برای درگیر شدن در زندگی دانشگاهی و دوستان مادام العمر لطفا به ما E-بروشور!

کالج المپیک آموزش بیش از 13،000 دانشجو در سال. در سال 1946 بنا نهاده شده، کالج دارای سه شعبه در Bremerton، پولسبو و شلتون و جمعیت 280،000 ساکنان زندگی در Kitsap و میسون شهرستان عمل می کند.

مدارک تحصیلی و گواهینامه ها

کالج المپیک کمک می کند تا دانش آموزان مهارت های برای مرحله بعدی زندگی و یا کار خود را از طریق گزینه های ساخت آموزشی متعدد آن است. دانش آموزان می توانند گواهی نامه و یا داشتن مدرک کاردانی می آورند، و یا تکمیل دو سال اول مدرک کارشناسی. دانش آموزانی که مایل به تکمیل مدرک کارشناسی به صورت محلی می توانید برای لیسانس پرستاری انتخاب کردن، مدرک لیسانس علوم کاربردی در سیستم های اطلاعاتی، و یا کارشناسی در رشته مهندسی مکانیک درجه در حال حاضر در دانشگاه برمرتون موجود انتخاب کنید و یا برای انتقال به یکی از دانشگاه های که شرکت واقع در برمرتون یا پولسبو دانشگاه. علاوه بر این، OC دوره برای به روز رسانی مهارت های شغلی، آموزش کار، و یا به سادگی به عنوان غنی سازی شخصی. دانش آموزان با حضور در دانشگاه های المپیک بسیاری از اهداف شخصی و حرفه ای خود دست یابند. در سال های اخیر، کالج دستخوش تغییرات بسیاری، از جمله ساخت و ساز از یک ساختمان جدید علوم انسانی و خدمات دانشجویی در دانشگاه برمرتون و گسترش خدمات در دانشگاه Poulsbo و شلتون خود بوده است.

شهریه و نمونه هزینه: غیر مقیم

شهریه / هزینه 4053 $

کتاب / لوازم $ 1095

دیگر $ 3355

اتاق / هیئت مدیره $ 9828

TOTAL 18،231 $

کالج المپیک گارانتی انتقال پذیرش (TAG) با موسسات همکار. متقاضیان دانشجوی بین المللی که برای برنامه انتقال دانشگاهی می توانند یکی از موسسات همکار ما را انتخاب کنید به آنها را برای تضمین پذیرش در نظر اعمال می شود. متقاضیانی که به کالج المپیک پذیرفته خواهد شد هر دو نامه پذیرش از جانب ما و پذیرش گارانتی انتقال از دانشگاه انتخاب کرده اید دریافت خواهید کرد. دانش آموز باید مدرک کاردانی در کالج های المپیک با معدل مورد نیاز به منظور انجام این پیشنهاد را مشروط کامل است. الزامات معدل حصول توسط اکثر دانشجویان بین المللی می باشد. در واقع، بالاترین نیاز A (B) میانگین 3.25 است

مکان ها

برمرتون

Olympic College

Address
Olympic College 1600 Chester Avenue
98337-1669 برمرتون, واشنگتن, آمریکا
تلفن
+1 360-792-6050