On Sky Global

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در باره

On Sky Global Inc. یک شرکت پیشرو و برجسته ارائه خدمات آموزشی در ایالات متحده آمریکا است و مجموعه ای غنی از دوره های صدور گواهینامه حرفه ای در زمینه فناوری، تجارت، بازاریابی دیجیتال، مدیریت پروژه، امور مالی، زبان و هیات

OSG در حال انجام وظیفه OSG در بیش از چهار دهه در آموزش و پرورش، OSG به کار حرفه ای و دانش آموزان مهارت های خود را افزایش می دهد و حرفه ای سریع. OSG تعریف جدیدی از فضای آموزشی گواهینامه حرفه ای با طیف گسترده ای از گزینه های دوره، دانش آموزان متخصص و پلت فرم یادگیری برنده جایزه را دوباره تعریف کرده است. با توجه به استانداردهای گواهینامه جهانی، محتوای درس ما توسط کارشناسان صنعت طراحی و توسعه داده می شود. برنامه های یادگیری ما، چه برای یک سازمان جهانی یا یک حرفه ای شخصی طراحی شده اند، به کسب و کارها کمک می کند تا شکاف های مهارت را متمایز کنند و محیط زیست توسعه مستمر استعداد را تقویت کنند.

نه تنها این دوره های صدور گواهینامه برای ارتقاء مهارت ها خوب است، بلکه با گواهینامه شناخته شده در صنعت نیز ارزش افزوده ای به رزومه دارند. در طول سه سال گذشته، OSG بیش از 45،000 دانش آموز را با آموزش فنی حرفه ای پیشرو ارائه می دهد که دوره های مربوط به کامپیوتر و شهودی و گواهینامه های مربوطه را ارائه می دهد.

همه روش های یادگیری OSG همان محتوای جامع را ارائه می دهند - در تنظیمات آنلاین و سنتی کلاس درس، در محل کار خود و خود را با پشتیبانی از یک به یک. OSG راه حل های یادگیری را برای پشتیبانی از مشتریان ارائه می دهد، زیرا آنها با تغییرات کلیدی کسب و کار و پیشرفت های تکنولوژیکی سازگار هستند، که راه هایی را که سازمان ها در سراسر جهان آنها را متمایز می کنند و رشد می کنند، هدایت می کند.

ما راهکارهای آموزشی نوآورانه ای را برای کسب و کار شما ایجاد می کنیم و برای نتایج آن حساب خواهیم کرد - چه شرکتی کوچک، متوسط ​​و یا یک شرکت جهانی است.

مأموریت

  • OSG رهبران آموزش می دهد، رشد فکری را افزایش می دهد و زندگی را غنی می کند.
  • برای ارائه خدمات با کیفیت برتر به مشتریان ما هر زمان، همیشه.
  • ارائه خدمات نوآوری مشاوره مشاوره ای در آموزش و پرورش که اهداف توسعه ای دولت ها، موسسات و سازمان ها را پشتیبانی می کند.
  • تأثیر رفاه و شرایط زندگی بهتر برای همه.
  • برای تغییر میلیاردها زندگی با ارائه آموزش عالی، قابل دسترسی و مقرون به صرفه، برای همه.
  • برای یادگیری مداوم بخشی از زندگی.

چشم انداز

  • برای ایجاد OSG یک پویا، پر جنب و جوش، مبتنی بر ارزش یادگیری و ارائه دهنده خدمات مشاوره در سراسر جهان است که ارائه برنامه های سطح بالا تکنولوژی و معیار بین المللی است.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید Courses »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

تماس

آدرس 5284, Boxwood Verona
De 19808 Wilmington, Delaware, آمریکا

آدرس USA Online, آمریکا