توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دوره های زبان انگلیسی در آمریکا

باز کردن قلب آکادمی زبان ارائه شده است استثنایی برنامه ESL و خدمات زبان برای بیش از 19 سال. پیشنهاد ما برنامه های زبان انگلیسی جامع طراحی برای دانشجویان بین المللی به یادگیری زبان انگلیسی در ایالات متحده. برنامه های زبان ما مناسب برای دانشجویان بین المللی که مایل به بهبود مهارت های ارتباطی و یاد بگیرند که چگونه به زبان انگلیسی صحبت در حالی که افزایش دانش خود را از فرهنگ آمریکایی است.

OHLA101

OHLA یکی از مدارس زبان پیشرو در میامی و دریافت کننده است چندین جایزه علمی برای تعالی.

  • دانشجویان از بیش از 66 کشور جهان است.
  • مشارکت دانشگاه در ایالات متحده است.
  • مکان در میامی و اورلاندو.
  • بیش از 19 سال تجربه.
  • بهترین مدرسه زبان در میامی 6 سال در یک ردیف.
OHLA102

تعهد ما به آموزش

ما خوشحالیم که شما با توجه به یادگیری زبان انگلیسی با ما در اینجا در زیبا، آفتابی میامی، فلوریدا است. باز کردن قلب آکادمی زبان آکادمی آموزش زبان انگلیسی-زبان بین المللی است که سرویس گرا است. ماموریت ما این است که به ارائه برنامه های زبان علمی و انگلیسی با کیفیت بالا و همچنین به عنوان یک تجربه فرهنگی سالم برای افرادی که مایل به یادگیری زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم برای مقاصد علمی، حرفه ای و شخصی است.

در OHLA، تعهد ما می رود به تسهیل پیشرفت مهارت های ارتباطی دانش آموزان در زبان انگلیسی را از طریق طیف گسترده ای از دوره ها و فعالیت های.

یادگیری شخصی انگلیسی زبان

ما ارائه می دهیم انگلیسی تدریس خصوصی زبان و مطالعه خدمات شخصی نیز به عنوان یک استاندارد بالا از برنامه درسی و آموزش دانشجو محور. ما همچنین دانشجویان بین المللی بینش به فرهنگ ایالات متحده از طریق فعالیت ها و تجربه های اجتماعی در خارج از موسسه است. یکی از بهترین چیزهایی است که دانش آموزان به مطالعه در OHLA از کشورهای مختلف آمده است، بنابراین به شما این فرصت برای به اشتراک گذاشتن و مقایسه تجارب خود را با دانش آموزان از زمینه های فرهنگی متنوع است.

اجازه دهید حرفه ای زبان به شما آموزش

معلمان ما مدرسان زبان انگلیسی واجد شرایط در آمریکا هستند و از انواع معلم backgrounds.Each حرفه ای آمده است حداقل یک مدرک کارشناسی در آموزش زبان دوم و یا در یک رشته مرتبط به پایان رسید. آنها همچنین مدارک ESL اضافی را از طریق دوره های آموزشی و سمینارهای آموزشی که ارائه چندین سال تجربه تدریس به دست آورد. هدف شخصی ما برای کمک به شما مهارت های زبان انگلیسی خود را بهبود بخشد - و هم بزرگ است.

OHLA103

OHLA اصلی ویدئو از OHLA در Vimeo و.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Open Hearts Language Academy

... [+]

OHLA OHLA

ورود امتیاز

[-]
آمریکا Miami
زمان ثبت نام باز است
تمام وقت
12 - 96 
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

گواهی

Open Hearts Language Academy

برنامه الزامات دیپلم دبیرستان موضوعات تحت پوشش ... [+]

برنامه

الزامات

دیپلم دبیرستان

موضوعات تحت پوشش

[-]
آمریکا Miami
June 2019
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Open Hearts Language Academy

برنامه الزامات ... [+]

برنامه

الزامات

[-]
آمریکا Miami
June 2019
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی