Parkland College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

از زمان تأسیس آن در سال 1967، 帕克兰地区学院 متعهد شده است که شهرت بین المللی خود را برای پیشرفت تحصیلی و غنی سازی اجتماعی بهبود بخشد. مدرسه در مرکز شهرستان شامپاین ایلینوی واقع شده است. در چهل سال گذشته، کالج آموزش و پرورش فنی حرفه ای و راهنمایی های یادگیری را برای بیش از 210،000 دانش آموز فراهم کرده است.

کالج پارللند تبدیل شده است مرکز فرصت های آموزشی و فعالیت های اجتماعی در شرق و مرکزی ایلینویز است. در سراسر ایالات متحده به خاطر استانداردهای برجسته علمی، برنامه درسی نوین و آموزش با کیفیت شناخته شده است. برنامه "تمرکز برای غنی سازی" به دانش آموزان کالج پارلند اجازه می دهد تا در کالج های مدرسه ای در ایلینویز به عنوان جوانان به تحصیل در مدرک کارشناسی ارشد (AA) و یا مدرک دکتری در علم (AS) منتقل کنند. برنامه پیشرفت در ایلینوی اطمینان می دهد که دانش آموزان در کالج پارلند می توانند پس از تکمیل یک سری از دوره ها به ایلینوی انتقال دهند تا در برنامه شرکت کنند.

مزایای تحصیل در 帕克兰地区学院

帕克兰地区学院 دنیای جدیدی را برای دانش آموزان بین المللی باز می کند. دانش آموزان نه تنها از محیط زندگی و یادگیری آکادمی آمریکایی لذت می برند بلکه از فرصت های بیشتری برخوردار می شوند.

ویژگی های اصلی

واجد شرایط بودن

帕克兰地区学院 توسط انجمن مرکزی کالج ها و 帕克兰地区学院 شمالی در سال 1972 تأیید شد. علاوه بر این، بسیاری از دوره های آموزشی حرفه ای ارائه شده توسط کالج نیز توسط بسیاری از سازمان ها تایید شده است.

گروه های دانشجویی رنگارنگ

محوطه دانشگاه پایه زندگی دانشجویی است. هر سال بیش از 18،000 دانش آموز از سراسر جهان وجود دارد.

استاد ارشد و مسئول

معلمان کالج پارلند دارای مدرک کارشناسی ارشد خود در زمینه تخصص هستند و متعهد به ادامه تحصیل و برنامه های آموزشی ارائه شده توسط مرکز آموزش عالی می باشند.

شامل طیف گسترده ای از دوره های کالج

بیش از 100 مدرک و برنامه های گواهینامه در زمینه های آموزش مهارت های فنی حرفه ای، انتقال آموزش دانشگاه و آموزش تخصصی تخصصی برای بیش از 600 پرسنل تمام وقت و نیمه وقت از جمله معلمان، مشاوران و کتابداران ارائه شده است. فراهم کردن حمایت آموزشی برای دانشجویان سبک های مختلف تحصیلی و سطوح تحصیلی ارائه فرصت های تحصیلی در رشته های دانشگاهی، آموزش آنلاین و یادگیری ترکیبی. ارائه مشاوره و برنامه ریزی برای برنامه ریزی حرفه ای برای کلاس های کوچک و یک آزمایشگاه حرفه ای: به طور متوسط ​​20 دانش آموز در هر کلاس. این مدرک شامل مدرک کارشناسی ارشد علوم لیبرال، مدرک دکتری در رشته های علوم، مدرک دکتری در امور مالی، مدرک دکتری در هنرهای زیبا، مدرک دکتری در علوم مهندسی، مدرک دکتری در علوم کاربردی و مدرک تحصیلی عمومی است. کار با یک کالج چهار ساله برای اعطای مدرک پیشرفته.

13551_Campus_3.jpg13552_Campus.jpg13556_Garden.jpg13558_Gym.jpg13559_Union.jpg

مکان ها

شامپاین

Parkland College

Address
2400 West Bradley Ave
61821 شامپاین, ایلینویز, آمریکا
تلفن
+1 217-351-2200

برنامه ها

دوره های آموزشی
مقطع کاردانی
کاردانی علوم
کاردانی علوم کاربردی
کاردانی هنر
این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: