Parkland College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Parkland College از استقبال دانشجویان بین المللی در محوطه دانشگاه ما در چامپاین ، ایلینویز ، ایالات متحده خوشحال است.

Parkland College SEVP تأیید شده است تا مدارک فرم I-20 را برای دانشجویان F-1 و M-1 که مایل به تحصیل در ایالات متحده هستند ارائه دهد.

111124_20181015ParklandMisc.023.JPG

Parkland College افتخار می کند از فرصت های آموزش از راه دور در دسترس دانشجویان خارج از ایالات متحده و همچنین دانش آموزانی که در کالج ها و دانشگاه های دیگر ایالات متحده شرکت می کنند.

Parkland College یک Parkland College دو ساله است که در شهر شامپاین ، ایلینویز ، یکی از مقصد های برتر برای دانشجویان بین المللی در ایالات متحده واقع شده است. Parkland College ارائه بیش از 100 برنامه مدرک دانشگاهی و گواهی نامه ، به دلیل کوچک بودن کلاس ، امکانات پیشرفته ، محیط یادگیری فراگیر و دانشکده دارای شخصیت بسیار شناخته شده است. پارکلند با بزرگترین هیئت دانشجویی بین المللی از هر کالج 2 ساله ایالت ایلینویز ، با بیش از 300 دانشجو نماینده بیش از 40 کشور جهان است.

111128_20180709-Parkland-Scenes-056.jpg

مدرک دانشگاهی یک درگاه ایده آل و ارزان برای دانشجویان بین المللی که مایل به ورود به سیستم آموزش آمریکایی هستند ، ارائه می دهد. پس از تلاش برای تکمیل مهارتهای زبان انگلیسی خود از طریق انگلیسی به عنوان زبان دوم (ESL) یا کسب اعتبار قابل انتقال به مدت دو سال ، بسیاری از دانشجویان بین المللی پارکلند سپس به دانشگاه های 4 ساله (انتقال 2 + 2) در سراسر کشور منتقل می شوند. ایالات متحده ، جایی که آنها به تحصیلات خود ادامه می دهند ، مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد را کسب می کنند. دانشگاه ایلینویز نیز که در شهر شامپاین واقع شده است و یکی از برترین دانشگاههای تحقیقاتی کشور است ، بزرگترین دریافت کننده نقل و انتقالات از پارکلند است. دانشجویان بین المللی می توانند به دانشگاه ایلینویز ، که قبلاً در چامپاین مستقر شده بود ، و با دو سال تجربه در سیستم آموزش آمریکایی ، انتقال دهند. پردیس Parkland College واقع در حومه چمپیون ، مدرن و زیبا است ، با درختان و پارک های مجاور احاطه شده است ، و در سیستم اتوبوس های عمومی به راحتی قابل دسترسی است. پارکینگ زیادی برای دانشجویان با اتومبیل وجود دارد. در پردیس دانشگاه ، یک تئاتر ، یک کافه تریا ، یک سالن بدنسازی و Staerkel Planetarium ، دومین سیاره بزرگ در ایلینویز ، که میزبان سخنرانی ها ، نمایش ها و نمایشگاه های عمومی است.

111127_20180709-Parkland-Scenes-001.jpg

Parkland College همچنین ایستگاه های رادیویی و تلویزیونی دانشجویی را اداره می كند. از نظر ورزشي Parkland College توسط 8 تيم ورزشي مردان و زنان كه در NJCAA به رقابت مي پردازند ، نماينده مي شود. با چنین جمعیت قابل توجهی بین المللی دانشجویی ، Parkland College به خوبی به چالش های پیش روی دانشجویان بین المللی عادت کرده اند و در برخورد با آنها تجربه دارند. پاركلند در تلاش است تا آگاهی جهانی و چند فرهنگگرایی را از طریق آموزش و دانشکده ارتقاء دهد و از دیدگاههای منحصر به فرد دانش آموزان بین المللی در کلاسهایشان استقبال می کند.
TOEFL برای پذیرش در Parkland College مورد نیاز نیست ، اما دانشجویان آینده نگر که آن را دریافت کرده و 61 (اینترنت) یا 500 (چاپ) یا بالاتر کسب کرده اند ، فقط نیاز به ارائه نمونه نامه نوشتن دارند. دانشجویان آینده نگر که TOEFL را نگرفته اند ، پس از ورود به پارکلند ، ارزیابی زبان انگلیسی را انجام می دهند. عدم استفاده از TOEFL تأثیری در پذیرش در Parkland College .

111126_20181015-Parkland-Misc.-078.jpg

پاركلند ، علاوه بر دانش نظری ، درسهای بسیار مهمی راجع به مدارا و سبک زندگی آمریكا به من آموخته است. با هیچ چیز به جز احترام رفتار نمی شد ، من با یک طرف دیگر دنیا و خودم آشنا شدم. به همین دلیل من همراه با دوستان شگفت انگیز بین المللی ام به همین دلیل وقت خود را در آنجا تجربه یک عمر می دانم. " - Fábio Goulart Andrade ، برزیل. دانشجوی Parkland College 2011-12.

محل Parkland College در چامپاین ، ایلینویز ، امکانات و هیجان های یک شهر بزرگ را با راحتی در شهر کوچک فراهم می کند. ما با داشتن لیست طولانی از فرصت ها برای ساکنان خود و زمان رفت و آمد کوتاه ، سریعترین شهر ایلینویز هستیم. در شامپاین ، شما فقط یکی از جمعیت نیستید ، بلکه بخشی از یک جامعه پر رونق و رو به رشد هستید.

Parkland شماره 1 در نقل و انتقال دانشجویی به دانشگاه ایلینویز ، یک دانشگاه تحقیقاتی برتر واقع در حیاط خلوت ما است. مهمترین مزیت برای زندگی در نزدیکی دانشگاه ایلینویز دسترسی به رویدادهای ورزشی بزرگ 10 و سرگرمی های کلاس جهانی در مکانهایی مانند ورزشگاه یادبود ، مرکز مزرعه ایالتی و مرکز هنرهای نمایشی کرنرت است .

111129_20180327-Parkland-011.jpg

شهرهای دوقلوی ما دارای مناطق مختلف تجاری و پررونق شهر هستند که غذاهای خوشمزه ، زندگی شبانه ، کافی شاپ ها (نقاط مطالعه!) و خرید را ارائه می دهند. Champaign-Urbana حتی توسط مجله Midwest Living و به دلایل خوبی به عنوان بزرگترین شهر غذایی Midwest شناخته شد. رستوران های محلی و همچنین موارد دلخواه منطقه ای مانند پورتیلو ، همه در این فهرست قرار دارند.

111123_Parkland_Nursing_Program_08232018-314.jpg

مکان ها

شامپاین

Parkland College

Address
2400 West Bradley Ave
61821 شامپاین, ایلینویز, آمریکا
تلفن
+1 217-351-2200

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: