Parkland College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

با عدم اطمینان در مورد بیماری همه گیر COVID-19 ، ما می خواهیم برای ارائه برخی از اطلاعات در مورد برنامه های خود وقت بگذاریم. تمام کلاسهای تابستانی ما بصورت آنلاین یا با فرم ترکیبی ارائه می شود تا با الزامات دوری اجتماعی همراه باشد. همچنین ، Parkland گزینه های جایگزین را برای سفر بین المللی و روند ویزای آمریکا تحت تأثیر قرار داده است. دانشجویان جدید این امکان را دارند که دوره های آنلاین را در طول دوره تابستان و پاییز از کشور خود با سرعت آنلاین بین المللی کاهش دهند. اعتبارات سطح کالج آنلاین به همان مؤسسات اعتباری چهره به چهره به بیشتر موسسات ایالات متحده منتقل می شود.

اگر نتوانید جلسات / مصاحبه ویزای F1 را بدست آورید و تصمیم بگیرید که دوره های آنلاین را برگزار کنید ، مراحل بعدی شما در زیر می باشد:

  • برنامه آنلاین را از اینجا تکمیل کنید
  • تست های ارزیابی کامل (از راه دور)
  • برای انتخاب دوره ها (از راه دور) با یک مشاور دانشگاهی ملاقات کنید

ما در اینجا هستیم تا از طریق این فرآیند به شما کمک کنیم. لطفاً با هرگونه سؤال یا نگرانی از طریق ایمیل Internationaladmissionions@parkland.edu ایمیل بفرستید.

Parkland College از استقبال دانشجویان بین المللی در محوطه دانشگاه ما در چامپاین ، ایلینویز ، ایالات متحده خوشحال است.

Parkland College SEVP تأیید شده است تا مدارک فرم I-20 را برای دانشجویان F-1 و M-1 که مایل به تحصیل در ایالات متحده هستند ارائه دهد.

111124_20181015ParklandMisc.023.JPG

Parkland College افتخار می کند از فرصت های آموزش از راه دور در دسترس دانشجویان خارج از ایالات متحده و همچنین دانش آموزانی که در کالج ها و دانشگاه های دیگر ایالات متحده شرکت می کنند.

Parkland College یک Parkland College دو ساله است که در شهر شامپاین ، ایلینویز ، یکی از مقصد های برتر برای دانشجویان بین المللی در ایالات متحده واقع شده است. Parkland College ارائه بیش از 100 برنامه مدرک دانشگاهی و گواهی نامه ، به دلیل کوچک بودن کلاس ، امکانات پیشرفته ، محیط یادگیری فراگیر و دانشکده دارای شخصیت بسیار شناخته شده است. پارکلند با بزرگترین هیئت دانشجویی بین المللی از هر کالج 2 ساله ایالت ایلینویز ، با بیش از 300 دانشجو نماینده بیش از 40 کشور جهان است.

111128_20180709-Parkland-Scenes-056.jpg

مدرک دانشگاهی یک درگاه ایده آل و ارزان برای دانشجویان بین المللی که مایل به ورود به سیستم آموزش آمریکایی هستند ، ارائه می دهد. پس از تلاش برای تکمیل مهارتهای زبان انگلیسی خود از طریق انگلیسی به عنوان زبان دوم (ESL) یا کسب اعتبار قابل انتقال به مدت دو سال ، بسیاری از دانشجویان بین المللی پارکلند سپس به دانشگاه های 4 ساله (انتقال 2 + 2) در سراسر کشور منتقل می شوند. ایالات متحده ، جایی که آنها به تحصیلات خود ادامه می دهند ، مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد را کسب می کنند. دانشگاه ایلینویز نیز که در شهر شامپاین واقع شده است و یکی از برترین دانشگاههای تحقیقاتی کشور است ، بزرگترین دریافت کننده نقل و انتقالات از پارکلند است. دانشجویان بین المللی می توانند به دانشگاه ایلینویز ، که قبلاً در چامپاین مستقر شده بود ، و با دو سال تجربه در سیستم آموزش آمریکایی ، انتقال دهند. پردیس Parkland College واقع در حومه چمپیون ، مدرن و زیبا است ، با درختان و پارک های مجاور احاطه شده است ، و در سیستم اتوبوس های عمومی به راحتی قابل دسترسی است. پارکینگ زیادی برای دانشجویان با اتومبیل وجود دارد. در پردیس دانشگاه ، یک تئاتر ، یک کافه تریا ، یک سالن بدنسازی و Staerkel Planetarium ، دومین سیاره بزرگ در ایلینویز ، که میزبان سخنرانی ها ، نمایش ها و نمایشگاه های عمومی است.

111127_20180709-Parkland-Scenes-001.jpg

Parkland College همچنین ایستگاه های رادیویی و تلویزیونی دانشجویی را اداره می كند. از نظر ورزشي Parkland College توسط 8 تيم ورزشي مردان و زنان كه در NJCAA به رقابت مي پردازند ، نماينده مي شود. با چنین جمعیت قابل توجهی بین المللی دانشجویی ، Parkland College به خوبی به چالش های پیش روی دانشجویان بین المللی عادت کرده اند و در برخورد با آنها تجربه دارند. پاركلند در تلاش است تا آگاهی جهانی و چند فرهنگگرایی را از طریق آموزش و دانشکده ارتقاء دهد و از دیدگاههای منحصر به فرد دانش آموزان بین المللی در کلاسهایشان استقبال می کند.
TOEFL برای پذیرش در Parkland College مورد نیاز نیست ، اما دانشجویان آینده نگر که آن را دریافت کرده و 61 (اینترنت) یا 500 (چاپ) یا بالاتر کسب کرده اند ، فقط نیاز به ارائه نمونه نامه نوشتن دارند. دانشجویان آینده نگر که TOEFL را نگرفته اند ، پس از ورود به پارکلند ، ارزیابی زبان انگلیسی را انجام می دهند. عدم استفاده از TOEFL تأثیری در پذیرش در Parkland College .

111126_20181015-Parkland-Misc.-078.jpg

پاركلند ، علاوه بر دانش نظری ، درسهای بسیار مهمی راجع به مدارا و سبک زندگی آمریكا به من آموخته است. با هیچ چیز به جز احترام رفتار نمی شد ، من با یک طرف دیگر دنیا و خودم آشنا شدم. به همین دلیل من همراه با دوستان شگفت انگیز بین المللی ام به همین دلیل وقت خود را در آنجا تجربه یک عمر می دانم. " - Fábio Goulart Andrade ، برزیل. دانشجوی Parkland College 2011-12.

محل Parkland College در چامپاین ، ایلینویز ، امکانات و هیجان های یک شهر بزرگ را با راحتی در شهر کوچک فراهم می کند. ما با داشتن لیست طولانی از فرصت ها برای ساکنان خود و زمان رفت و آمد کوتاه ، سریعترین شهر ایلینویز هستیم. در شامپاین ، شما فقط یکی از جمعیت نیستید ، بلکه بخشی از یک جامعه پر رونق و رو به رشد هستید.

Parkland شماره 1 در نقل و انتقال دانشجویی به دانشگاه ایلینویز ، یک دانشگاه تحقیقاتی برتر واقع در حیاط خلوت ما است. مهمترین مزیت برای زندگی در نزدیکی دانشگاه ایلینویز دسترسی به رویدادهای ورزشی بزرگ 10 و سرگرمی های کلاس جهانی در مکانهایی مانند ورزشگاه یادبود ، مرکز مزرعه ایالتی و مرکز هنرهای نمایشی کرنرت است .

111129_20180327-Parkland-011.jpg

شهرهای دوقلوی ما دارای مناطق مختلف تجاری و پررونق شهر هستند که غذاهای خوشمزه ، زندگی شبانه ، کافی شاپ ها (نقاط مطالعه!) و خرید را ارائه می دهند. Champaign-Urbana حتی توسط مجله Midwest Living و به دلایل خوبی به عنوان بزرگترین شهر غذایی Midwest شناخته شد. رستوران های محلی و همچنین موارد دلخواه منطقه ای مانند پورتیلو ، همه در این فهرست قرار دارند.

111123_Parkland_Nursing_Program_08232018-314.jpg

مکان ها

شامپاین

Parkland College

Address
2400 West Bradley Ave
61821 شامپاین, ایلینویز, آمریکا
تلفن
+1 217-351-2200

برنامه ها

دوره های آموزشی
مقطع کاردانی
کاردانی علوم
کاردانی علوم کاربردی
کاردانی هنر
این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: