Reading Area Community College - RACC

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج جامعه خواندن منطقه (RACC) یک مؤسسه آموزشی معتبر ، جامع و ثبت نام شده است که موارد زیر را ارائه می دهد: برنامه های مدرک کاردانی ، گواهی نامه و دیپلم. آموزش متمرکز بر شغل؛ دوره های انتقالی؛ آموزش مهارت برای تجارت و صنعت؛ برنامه های غنی سازی شخصی و فعالیت های خدمات عمومی. دانشکده با حمایت استان برکس ، کالج دسترسی مقرون به صرفه برای پاسخگویی به نیازهای آموزشی جامعه مشخص می کند.

دانش آموزان از هر سن ، نژاد ، مذهب و بسیاری از کشورهای مختلف در سراسر جهان انتخاب می کنند که در اینجا تحصیل کنند. افرادی که به دنبال دریافت مدرک دانشگاهی هستند ، به برنامه هایی مانند پرستاری ، مراقبت های تنفسی ، عدالت کیفری و تجارت جذب می شوند. افراد دیگر دوره های فردی را دنبال می کنند تا مهارت یا علاقه یا مهارت خود را به دست آورند و یا در موضوعات مختلف گواهینامه را دنبال کنند. بخش آموزش جامعه / توسعه نیروی کار برنامه هایی مانند کمک دندانپزشکی ، معاون بهداشت در منزل ، کمک به دامپزشکی و آماده سازی GED را ارائه می دهد.

کالج نقش مهمی در جامعه تجارت نیز ایفا می کند. مرکز آموزش و فناوری اشمیت آموزش در زمینه رهبری ارشد ، فناوری تولید ، فناوری اطلاعات ، آمادگی در محل کار و سواد در محل کار را ارائه می دهد. RACC همچنین با سایر سازمانهای جامعه برای تقویت نشاط اقتصادی شهر و شهرستان همکاری می کند.

مکان ها

خواندن

Address
South 2nd Street,10
19602 خواندن, پنسیلوانیا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها