Recording Connection Audio School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در مورد اتصال ضبط

یک بخش از ضبط، رادیو، فیلم و اتصال آشپزی (RRFC)، اتصال ضبط AN-صنعت به رسمیت شناخته مدرسه تجارت بشود اطراف شما را با ارائه عملی، یک در یک آموزش برای یک شغل به عنوان یک مهندس صوتی و یا تولید کننده موسیقی است. هدف اساسی ما این است که به سادگی نمی به شما تجهیز با مهارت های مورد نیاز، بلکه به شما کمک کند به صنعت شکستن با قرار دادن شما در یک موقعیت برای به دست آوردن بر روی کار تجربه در حالی که ایجاد ارتباطات مهم صنعت.

از طریق رویکرد یادگیری ما انقلابی مربی شاگرد (در خارج)، ما هر یک از دانش آموزان ما را با یک تهیه کننده موسیقی واقعی و یا مهندس صدا که آموزش یک در یک در یک استودیوی ضبط واقعی است. برنامه ما ترکیبی از یک برنامه آموزشی ساختار هنوز انعطاف پذیر با مقدار زیادی از دست در آموزش در استودیو، که قادر است دانش آموزان ما نه تنها به یادگیری مقدمات تولید، ضبط و مخلوط کردن، اما جنبه کسب و کار در حال اجرا یک استودیو، به عنوان همچنین عملکرد داخلی از صنعت خود. از آنجا که آغاز به کار ما در سال 1989، اتصال ضبط از دسترس خود را به تمام 50 ایالت را گسترش داده است، و همچنین به کانادا، استرالیا و انگلستان، در نهایت به بیش از 11،000 دانشجو به عنوان کارآموز (کارورز) در استودیو های ضبط واقعی در سراسر سه قاره. کارکنان نظارت ما متشکل از تولید کنندگان واقعی و مهندسان در استودیو در سطح جهانی، بسیاری از آنها به طور منظم با برنده جایزه گرمی،، هنرمندان پلاتین فروش کار می کنند. ما با دقت مربیان ما صفحه نمایش برای اطمینان از آنها به دانش آموزان ما بهترین آموزش ممکن است، و همچنین به عنوان بهترین فرصت برای برقراری ارتباط با صنعت در روند. برنامه های آموزشی صوتی بر روی-کار اتصال ضبط شده یک انتخاب عالی برای هر کسی که با شور و شوق برای راه اندازی یک حرفه ای به عنوان یک مهندس صدا، تهیه کننده موسیقی است، زندگی می کنند مهندس صدا، ضبط هنرمند موسیقی، زندگی می کنند DJ، آهنگساز و یا صنعت دیگر حرفه ای است. روش منحصر به فرد ما شما را در جای مناسب در زمان مناسب با افراد مناسب به شما کمک کند به صنعت را بشکند.

شغل های مناسب

در دوره اساسی مهندسی صدا و موسیقی تولید ما، ما قادر به جفت دانش آموزان با مربیان که در سبک و یا زمینه های مورد علاقه خود را انتخاب تخصص. ما در حال حاضر آموزشی سفارشی برای مسیرهای شغلی زیر است:

تولید موسیقی الکترونیک تولید موسیقی هیپ هاپ / ضرب و شتم ساخت مهندسی صدا زندگی می کنند صوتی، تولید پست صوتی برای فیلم، تلویزیون و بازی های ویدئویی DJ تور کسب و کار موسیقی (مدیریت هنرمند، اجرایی برچسب، و غیره)

صفحه ده دلیل به نظر اتصال ضبط:

  1. یادگیری در نزدیکی جایی که شما زندگی می کنند. (250 شهرستانها را انتخاب کنید)

با بیش از 250 محل در سراسر کشور، ما می توانیم شما را در یک استودیوی ضبط واقعی در رانندگی فاصله که در آن زندگی می کنید را آموزش دهد. بدون نیاز به نقل مکان، ترک شغل خود و یا خداحافظی به اتصالات موجود خود را.

  1. شهریه پایین

با بالا رفتن سرسام آور هزینه های آموزش، آن است که غیر معمول نیست برای دانش آموزان به دندانه دار کردن ده ها هزار دلار بدهی قبل از آنها فارغ التحصیل. برای مشتاق متخصصان صنعت، این می تواند یک کار پایان قبل از آن حتی آغاز می شود. ما کمک درسی ما را حفظ مقرون به صرفه (9400 $، تمام منابع شامل، بدون هزینه)، بنابراین شما می توانید در زندگی حرفه ای خود را نه در چه شما در حال رفتن به پرداخت صورتحساب خود تمرکز،.

  1. آماده برای انواع مشاغل صنعت موسیقی

این که آیا شما می خواهید برای تولید، آهنگسازی، مهندس، DJ و یا انجام. این که آیا شما را به هیپ هاپ، موسیقی الکترونیک، کشور، پاپ، راک و یا موسیقی جاز. ما خیاط برنامه درسی خود را به نیازهای خود را، و ما شما را با یک مربی است که می تواند کمک به شما در دستیابی به اهداف حرفه ای خاص خود را جفت.

کمک قرار دادن 4. کار واقعی

با تشکر به روش منحصر به فرد ما، بسیاری از دانش آموزان ما توسط مربیان خود و یا توسط اتصالات ساخته شده از طریق مربیان خود استخدام کرد. با این حال، در اتصال ضبط، ما هیچ چیزی را به شانس واگذار. برای هر یک از دانش آموزان ما، ما ارائه اضافی پشتیبانی، آموزش و کار کمک قرار دادن تا یک سال پس از فارغ التحصیلی.

  1. یادگیری به عنوان یک شاگرد (در خارج)، نه یک دانش آموز کلاس درس و یا یک کارآموز

به عنوان یک دانشجوی اتصال ضبط، شما یک دانش آموز در میان ده ها تن رقابت برای جلب توجه یک معلم در کلاس درس است. و نه شما به سادگی یک کارآموز که طول می کشد از سطل زباله (اگر چه کارهای یک بخش طبیعی از زندگی استودیو). شما یک شاگرد (در خارج) است که به یک تولید کننده / مهندس واقعی تعیین شده برای شخصی آموزش در حین کار. شما نه فقط یادگیری مفاهیم از یک کتاب درسی: شما در حال یادگیری کلاهبرداری از تجارت از یک حرفه ای واقعی است.

  1. کار در زندگی حرفه ای موسیقی خود را

یکی از چیزهایی که دانش آموزان ما بهترین دوست در مورد اتصال ضبط است که البته ما آنها را قادر به اعمال چیزهایی را که در حال یادگیری به ایجاد موسیقی خود را دارند. در حالی که بسیاری از دانش آموزان ما به سادگی می خواهید برای مهندسی و تولید برای دیگران، بسیاری دیگر می خواهید برای تولید موسیقی خود را. البته ما شما را قادر به تا بازی های خود را. شما به سابقه یادگیری، ترکیب و تولید موسیقی خود را، و حتی بهتر، آن را توسط متخصصان صنعت موسیقی واقعی که می تواند به شما کمک کند آن را خارج وجود دارد شنیده می شود.

  1. بدانید صنعت دنده استاندارد و نرم افزار

از آنجا که شما در حال یادگیری در یک استودیوی ضبط واقعی، شما به طور طبیعی می خواهید به یادگیری به استفاده از چرخ دنده ها و نرم افزار است که جوانب مثبت استفاده، از آمپر پرنعمت به پلاگین های مجازی، از آنالوگ به دیجیتال است. شما صنعت ابزارهای نرم افزار استاندارد، و همچنین به عنوان برنامه های دیگر مانند منطق، عقل و Ableton یاد بگیرند. و شما را وادار به تمرین بر روی چرخ دنده و نرم افزار بدون رقابت با دیگر دانش آموزان را برای زمان تمرین.

  1. یک در یک مشاوره

در یک کلاس اتصال ضبط، تنها یک دانش آموز وجود دارد: شما. هیچ کلاس با ده ها تن از دانش آموزان است. تمام آموزش یک در یک در استودیو، فقط شما و مربی خود را رخ می دهد. بدون glossing بیش از همه چیز شما را درک نمی. بدانید که با سرعت خود را. بپرسید هر پرسش شما می خواهم. این توجه شخصی چیزی است که کمک می کند تا مردم مثل شما تبدیل تولید و مهندسان بزرگ است. و این چیزی است که ما پس از هستی.

  1. مربیان در سطح جهانی با اعتبارات آلبوم واقعی

در سایر مدارس، معلمان اغلب درجات و دیپلم خود را بر روی دیوار آویزان. در صنعت موسیقی واقعی، موفقیت در راه های دیگر اندازه گیری شود. ما با تولید کنندگان برتر و مهندسان در سراسر کشور شریک برای مربی ما دانش آموزان افرادی که با استعداد ستاره مانند تیلور سویفت، لیدی گاگا، U2، اروسمیث، Kendrick Lamar به و بسیاری، بسیاری دیگر کار می کنند. شما احتمالا تحصیلات دانشگاهی حلق آویز بر روی دیوار استودیو مربی خود را پیدا کنید، اما شما فقط ممکن است یک طلا چند و سوابق پلاتین، و شاید حتی یک جایزه گرمی یا دو را مشاهده کنید.

مکان ها

لس آنجلس

Address
CORPORATE HEADQUARTERS

Recording Connection Audio Institute

1201 West 5th Street
Suite M130

90017 لس آنجلس, کالیفرنیا, آمریکا

بیرمنگام

Address
بیرمنگام, انگلستان, بریتانیا

براون

Address
براون, انگلستان, بریتانیا

بریستول

Address
بریستول, انگلستان, بریتانیا

کمبریج

Address
کمبریج, انگلستان, بریتانیا

چلتنهام

Address
چلتنهام, انگلستان, بریتانیا

اکستر

Address
اکستر, انگلستان, بریتانیا

ایپسویچ

Address
ایپسویچ, انگلستان, بریتانیا

لیدز

Address
لیدز, انگلستان, بریتانیا

لستر

Address
لستر, انگلستان, بریتانیا

لیورپول

Address
لیورپول, انگلستان, بریتانیا

لندن

Address
لندن, انگلستان, بریتانیا

منچستر

Address
منچستر, انگلستان, بریتانیا

نیوکاسل تین

Address
نیوکاسل تین, انگلستان, بریتانیا

نورثمپتون

Address
نورثمپتون, انگلستان, بریتانیا

نورویچ

Address
نورویچ, انگلستان, بریتانیا

ناتینگهام

Address
ناتینگهام, انگلستان, بریتانیا

آکسفورد

Address
آکسفورد, انگلستان, بریتانیا

پلیموث

Address
پلیموث, انگلستان, بریتانیا

شفیلد

Address
شفیلد, انگلستان, بریتانیا

استوک-ترنت

Address
استوک-ترنت, انگلستان, بریتانیا

ابردین

Address
ابردین, اسکاتلند, بریتانیا

داندی

Address
داندی, اسکاتلند, بریتانیا

ادینبورگ

Address
ادینبورگ, اسکاتلند, بریتانیا

گلاسکو

Address
گلاسکو, اسکاتلند, بریتانیا

بلفاست

Address
بلفاست, ایرلند شمالی, بریتانیا

لندوندری

Address
لندوندری, ایرلند شمالی, بریتانیا

کاردیف

Address
کاردیف, ولز, بریتانیا

سوانسی

Address
سوانسی, ولز, بریتانیا

چوب پنبه

Address
چوب پنبه, چوب پنبه, ایرلند

بورنموث

Address
بورنموث, انگلستان, بریتانیا

کرویدون

Address
کرویدون, انگلستان, بریتانیا

استان لارن از هارنگی

Address
استان لارن از هارنگی, انگلستان, بریتانیا

استنمور

Address
استنمور, انگلستان, بریتانیا

وورسستر

Address
وورسستر, انگلستان, بریتانیا

یورک

Address
یورک, انگلستان, بریتانیا

دوبلین

Address
دوبلین, شهرستان دوبلین, ایرلند

کانبرا

Address
کانبرا, سرزمین پایتخت استرالیا, استرالیا

آلبوری

Address
آلبوری, ولز جنوبی جدید, استرالیا

آرمیداله

Address
آرمیداله, ولز جنوبی جدید, استرالیا

Coffs Harbour

Address
Coffs Harbour, ولز جنوبی جدید, استرالیا

دوبو

Address
دوبو, ولز جنوبی جدید, استرالیا

گولبرن

Address
گولبرن, ولز جنوبی جدید, استرالیا

لیسمور

Address
لیسمور, ولز جنوبی جدید, استرالیا

لس آنجلس

Address
لس آنجلس, کالیفرنیا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید