Recording Connection Audio School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در مورد اتصال ضبط

یک بخش از ضبط، رادیو، فیلم و اتصال آشپزی (RRFC)، اتصال ضبط AN-صنعت به رسمیت شناخته مدرسه تجارت بشود اطراف شما را با ارائه عملی، یک در یک آموزش برای یک شغل به عنوان یک مهندس صوتی و یا تولید کننده موسیقی است. هدف اساسی ما این است که به سادگی نمی به شما تجهیز با مهارت های مورد نیاز، بلکه به شما کمک کند به صنعت شکستن با قرار دادن شما در یک موقعیت برای به دست آوردن بر روی کار تجربه در حالی که ایجاد ارتباطات مهم صنعت.

از طریق رویکرد یادگیری ما انقلابی مربی شاگرد (در خارج)، ما هر یک از دانش آموزان ما را با یک تهیه کننده موسیقی واقعی و یا مهندس صدا که آموزش یک در یک در یک استودیوی ضبط واقعی است. برنامه ما ترکیبی از یک برنامه آموزشی ساختار هنوز انعطاف پذیر با مقدار زیادی از دست در آموزش در استودیو، که قادر است دانش آموزان ما نه تنها به یادگیری مقدمات تولید، ضبط و مخلوط کردن، اما جنبه کسب و کار در حال اجرا یک استودیو، به عنوان همچنین عملکرد داخلی از صنعت خود. از آنجا که آغاز به کار ما در سال 1989، اتصال ضبط از دسترس خود را به تمام 50 ایالت را گسترش داده است، و همچنین به کانادا، استرالیا و انگلستان، در نهایت به بیش از 11،000 دانشجو به عنوان کارآموز (کارورز) در استودیو های ضبط واقعی در سراسر سه قاره. کارکنان نظارت ما متشکل از تولید کنندگان واقعی و مهندسان در استودیو در سطح جهانی، بسیاری از آنها به طور منظم با برنده جایزه گرمی،، هنرمندان پلاتین فروش کار می کنند. ما با دقت مربیان ما صفحه نمایش برای اطمینان از آنها به دانش آموزان ما بهترین آموزش ممکن است، و همچنین به عنوان بهترین فرصت برای برقراری ارتباط با صنعت در روند. برنامه های آموزشی صوتی بر روی-کار اتصال ضبط شده یک انتخاب عالی برای هر کسی که با شور و شوق برای راه اندازی یک حرفه ای به عنوان یک مهندس صدا، تهیه کننده موسیقی است، زندگی می کنند مهندس صدا، ضبط هنرمند موسیقی، زندگی می کنند DJ، آهنگساز و یا صنعت دیگر حرفه ای است. روش منحصر به فرد ما شما را در جای مناسب در زمان مناسب با افراد مناسب به شما کمک کند به صنعت را بشکند.

شغل های مناسب

در دوره اساسی مهندسی صدا و موسیقی تولید ما، ما قادر به جفت دانش آموزان با مربیان که در سبک و یا زمینه های مورد علاقه خود را انتخاب تخصص. ما در حال حاضر آموزشی سفارشی برای مسیرهای شغلی زیر است:

تولید موسیقی الکترونیک تولید موسیقی هیپ هاپ / ضرب و شتم ساخت مهندسی صدا زندگی می کنند صوتی، تولید پست صوتی برای فیلم، تلویزیون و بازی های ویدئویی DJ تور کسب و کار موسیقی (مدیریت هنرمند، اجرایی برچسب، و غیره)

صفحه ده دلیل به نظر اتصال ضبط:

  1. یادگیری در نزدیکی جایی که شما زندگی می کنند. (250 شهرستانها را انتخاب کنید)

با بیش از 250 محل در سراسر کشور، ما می توانیم شما را در یک استودیوی ضبط واقعی در رانندگی فاصله که در آن زندگی می کنید را آموزش دهد. بدون نیاز به نقل مکان، ترک شغل خود و یا خداحافظی به اتصالات موجود خود را.

  1. شهریه پایین

با بالا رفتن سرسام آور هزینه های آموزش، آن است که غیر معمول نیست برای دانش آموزان به دندانه دار کردن ده ها هزار دلار بدهی قبل از آنها فارغ التحصیل. برای مشتاق متخصصان صنعت، این می تواند یک کار پایان قبل از آن حتی آغاز می شود. ما کمک درسی ما را حفظ مقرون به صرفه (9400 $، تمام منابع شامل، بدون هزینه)، بنابراین شما می توانید در زندگی حرفه ای خود را نه در چه شما در حال رفتن به پرداخت صورتحساب خود تمرکز،.

  1. آماده برای انواع مشاغل صنعت موسیقی

این که آیا شما می خواهید برای تولید، آهنگسازی، مهندس، DJ و یا انجام. این که آیا شما را به هیپ هاپ، موسیقی الکترونیک، کشور، پاپ، راک و یا موسیقی جاز. ما خیاط برنامه درسی خود را به نیازهای خود را، و ما شما را با یک مربی است که می تواند کمک به شما در دستیابی به اهداف حرفه ای خاص خود را جفت.

کمک قرار دادن 4. کار واقعی

با تشکر به روش منحصر به فرد ما، بسیاری از دانش آموزان ما توسط مربیان خود و یا توسط اتصالات ساخته شده از طریق مربیان خود استخدام کرد. با این حال، در اتصال ضبط، ما هیچ چیزی را به شانس واگذار. برای هر یک از دانش آموزان ما، ما ارائه اضافی پشتیبانی، آموزش و کار کمک قرار دادن تا یک سال پس از فارغ التحصیلی.

  1. یادگیری به عنوان یک شاگرد (در خارج)، نه یک دانش آموز کلاس درس و یا یک کارآموز

به عنوان یک دانشجوی اتصال ضبط، شما یک دانش آموز در میان ده ها تن رقابت برای جلب توجه یک معلم در کلاس درس است. و نه شما به سادگی یک کارآموز که طول می کشد از سطل زباله (اگر چه کارهای یک بخش طبیعی از زندگی استودیو). شما یک شاگرد (در خارج) است که به یک تولید کننده / مهندس واقعی تعیین شده برای شخصی آموزش در حین کار. شما نه فقط یادگیری مفاهیم از یک کتاب درسی: شما در حال یادگیری کلاهبرداری از تجارت از یک حرفه ای واقعی است.

  1. کار در زندگی حرفه ای موسیقی خود را

یکی از چیزهایی که دانش آموزان ما بهترین دوست در مورد اتصال ضبط است که البته ما آنها را قادر به اعمال چیزهایی را که در حال یادگیری به ایجاد موسیقی خود را دارند. در حالی که بسیاری از دانش آموزان ما به سادگی می خواهید برای مهندسی و تولید برای دیگران، بسیاری دیگر می خواهید برای تولید موسیقی خود را. البته ما شما را قادر به تا بازی های خود را. شما به سابقه یادگیری، ترکیب و تولید موسیقی خود را، و حتی بهتر، آن را توسط متخصصان صنعت موسیقی واقعی که می تواند به شما کمک کند آن را خارج وجود دارد شنیده می شود.

  1. بدانید صنعت دنده استاندارد و نرم افزار

از آنجا که شما در حال یادگیری در یک استودیوی ضبط واقعی، شما به طور طبیعی می خواهید به یادگیری به استفاده از چرخ دنده ها و نرم افزار است که جوانب مثبت استفاده، از آمپر پرنعمت به پلاگین های مجازی، از آنالوگ به دیجیتال است. شما صنعت ابزارهای نرم افزار استاندارد، و همچنین به عنوان برنامه های دیگر مانند منطق، عقل و Ableton یاد بگیرند. و شما را وادار به تمرین بر روی چرخ دنده و نرم افزار بدون رقابت با دیگر دانش آموزان را برای زمان تمرین.

  1. یک در یک مشاوره

در یک کلاس اتصال ضبط، تنها یک دانش آموز وجود دارد: شما. هیچ کلاس با ده ها تن از دانش آموزان است. تمام آموزش یک در یک در استودیو، فقط شما و مربی خود را رخ می دهد. بدون glossing بیش از همه چیز شما را درک نمی. بدانید که با سرعت خود را. بپرسید هر پرسش شما می خواهم. این توجه شخصی چیزی است که کمک می کند تا مردم مثل شما تبدیل تولید و مهندسان بزرگ است. و این چیزی است که ما پس از هستی.

  1. مربیان در سطح جهانی با اعتبارات آلبوم واقعی

در سایر مدارس، معلمان اغلب درجات و دیپلم خود را بر روی دیوار آویزان. در صنعت موسیقی واقعی، موفقیت در راه های دیگر اندازه گیری شود. ما با تولید کنندگان برتر و مهندسان در سراسر کشور شریک برای مربی ما دانش آموزان افرادی که با استعداد ستاره مانند تیلور سویفت، لیدی گاگا، U2، اروسمیث، Kendrick Lamar به و بسیاری، بسیاری دیگر کار می کنند. شما احتمالا تحصیلات دانشگاهی حلق آویز بر روی دیوار استودیو مربی خود را پیدا کنید، اما شما فقط ممکن است یک طلا چند و سوابق پلاتین، و شاید حتی یک جایزه گرمی یا دو را مشاهده کنید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره ها بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

ارسال برنامه های صوتی تولید

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Los Angeles بریتانیا Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool London Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke-on-Trent Aberdeen Dundee Edinburgh Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea ایرلند Cork Bournemouth Croydon London Borough of Haringey Stanmore Worcester York Dublin استرالیا Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore + {تعداد} بیشتر

در اتصال ضبط، شما منحصر به فرد یک در یک مشاوره ما را دریافت عنوان یاد می گیرید دست، کار در کنار حرفه ای بالا در این زمینه علاقه خود را. Arkham پناهندگی و جنگ های صنفی 2: ما با طراحان برنده جایزه صدا، میکسر، و آهنگسازان که به فیلم هایی مانند سقوط شاهین سیاه و ما کمک کرده اند شریک سربازان، و همچنین بازی های ویدئویی بالا مانند بتمن بود. [+]

یادگیری POST صوتی، تولید ON-THE-کار. در دسترس در تمام 50 ایالت و کانادا، تنها از طریق اتصال ضبط

با نقاط در سراسر 50 ایالت، و همچنین در کانادا، استرالیا و انگلستان، اتصال ضبط کمک کرده است هزاران نفر از دانش آموزان آغاز فعالیت صنعت موسیقی خود را در طول ربع قرن گذشته. جمعی ما از مربیان شامل صدها تولید با تجربه و مهندسین با اعتبارات آلبوم واقعی، که بسیاری از آنها با برنده جایزه گرمی، و پلاتین فروش ضبط هنرمندان و موسیقی دانان کار. ما روی صفحه نمایش به مربیان ما با دقت مطمئن شوید دانش آموزان ما در حال دریافت بالاترین کالیبر از آموزش و راهنمایی های موجود، آنها را قادر به اتصال به صنعت موسیقی و رفتن به موفقیت در کار خود را دارند. ... [-]


البته ابزار حرفه ای

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Los Angeles بریتانیا Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool London Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke-on-Trent Aberdeen Dundee Edinburgh Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea ایرلند Cork Bournemouth Croydon London Borough of Haringey Stanmore Worcester York Dublin استرالیا Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore + {تعداد} بیشتر

ابزارهای نرم افزار توسط یک گروه از مهندسان صدا از نیاز رو به رشد برای یک برنامه نرم افزاری است که می تواند توابع تجهیزات استودیو گران در محیط دیجیتالی تکرار توسعه داده شد. از آنجا که توسعه آن، این قدرتمند ایستگاه کاری دیجیتال صوتی آمده است به استاندارد صنعت در میان حرفه ای صوتی. [+]

ضبط اتصال PRO TOOLS البته در دسترس در تمام 50 ایالت و کانادا است.

با نقاط در سراسر 50 ایالت و در سه قاره، اتصال ضبط شده است به دانش آموزان خود را به عنوان کارآموز کار (کارورز) در استودیو های ضبط واقعی در سراسر ایالات متحده، کانادا، استرالیا و انگلستان ما همکاری با تنها تولید چاشنی ترین و مهندسان به مربی دانش آموزان ما، که بسیاری از آنها کار را به طور منظم با برخی از بزرگترین نامها در موسیقی. کار با حرفه ای از این کالیبر اطمینان دانش آموزان ما بهترین شانس راه اندازی خود موفق مشاغل صنعت موسیقی خود را کمک می کند. ... [-]


البته تولید موسیقی

Campus تمام وقت 6 - 6  September 2019 آمریکا Los Angeles بریتانیا Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool London Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke-on-Trent Aberdeen Dundee Edinburgh Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea ایرلند Cork Bournemouth Croydon London Borough of Haringey Stanmore Worcester York Dublin استرالیا Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore + {تعداد} بیشتر

تولید موسیقی بخش مهمی از روند ضبط موسیقی است. در حالی که مهندس صدا بیشتر روی جنبه های فنی از ضبط تمرکز، تهیه کننده موسیقی بیشتر بر روند هنری متمرکز است. [+]

از طریق روش مربی شاگرد (در خارج)، Connection را ضبط هزاران نفر از دانش آموزان با قرار دادن آنها در استودیو های ضبط در سراسر ایالات متحده، و همچنین در کانادا، استرالیا و انگلستان برای انجام این کار، ما با صدها نفر از تولید کنندگان حرفه ای کمک کرده است و مهندسان در سراسر جهان به مربی دانش آموزان ما یک در یک. این مربیان به دقت غربالگری برای اطمینان از آنها را به پیشینه ثابت و مهارت برای کمک به دانش آموزان ما موفق، و بسیاری از مربیان ما گرمی برندگان با پلاتین فروش آلبوم به اعتبار خود هستند. ... [-]


البته طرفدار منطق

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Los Angeles بریتانیا Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool London Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke-on-Trent Aberdeen Dundee Edinburgh Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea ایرلند Cork Bournemouth Croydon London Borough of Haringey Stanmore Worcester York Dublin استرالیا Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore + {تعداد} بیشتر

آیا موسیقی در سر خود، و طولانی برای یک راه کاربر پسند به ارمغان می آورد که موسیقی را از طریق بلندگو و یا بر روی زمین رقص را می شنوید؟ نگاه نکنید از منطق نرم افزار X، ایستگاه های کاری صوتی دیجیتال (DAW) انتخابی آهنگسازان موسیقی اصلی و نوازندگان الکترونیکی به طور یکسان. [+]

یادگیری منطق نرم افزار با اتصال ضبط: در دسترس در تمام 50 ایالت و کانادا است.

از آنجا که آغاز ما بیش از 25 سال پیش، اتصال ضبط شده است بیش از 11،000 دانشجو به عنوان کارآموز کار (کارورز) در استودیو های ضبط واقعی در سراسر ایالات متحده، و همچنین در کانادا، استرالیا و انگلستان این شامل همکاری با صدها نفر از تولید کنندگان برتر حرفه ای قرار داده شده و مهندسان را به مربی دانش آموزان ما. از آنجا که از استانداردهای بالا و روابط کار ما در طول سال ایجاد کرده ایم ما، ما قادر به قرار دانش آموزان ما با برخی از جوانب مثبت چاشنی ترین در صنعت، که بسیاری از آنها با برنده جایزه گرمی، و پلاتین فروش هنرمندان ضبط کار می کنند. کار حرفه ای از این کالیبر اطمینان دانش آموزان ما از آموزش و اتصالات آنها به منظور راه اندازی مشاغل خود را نیاز دریافت کمک می کند. ... [-]


برنامه DJ تور

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Los Angeles بریتانیا Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool London Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke-on-Trent Aberdeen Dundee Edinburgh Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea ایرلند Cork Bournemouth Croydon London Borough of Haringey Stanmore Worcester York Dublin استرالیا Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore + {تعداد} بیشتر

شما احتمالا در حال حاضر این درک، اما فقط برای روشن: اگر شما می خواهید برای تبدیل شدن به یک DJ تور موفق، شما را به ابزار، مهارت و یا ارتباطات شما نیاز با نشستن در شلوغ نیست کلاس درس و شما قطعا لازم نیست زین خود را با تن بدهی های دانشجویی در روند. [+]

ضبط اتصال TOURING برنامه DJ: موجود در تمام 50 ایالت و کانادا است.

با صدها نفر از نقاط در سراسر ایالات متحده، و همچنین کانادا، استرالیا و انگلستان، اتصال ضبط تا بیش از 11،000 دانشجو به عنوان کارآموز کار (کارورز) در استودیو ضبط واقعی که در آن آنها یک شانس واقعی برای آغاز فعالیت خود را قرار داده است. ما این کار را با همکاری با صدها نفر از تولید کنندگان حرفه ای و مهندسین در سراسر جهان، که بسیاری از آنها با پلاتین فروش و هنرمندان برنده جایزه گرمی، کار کرده اند. این حرفه ای صنعت موسیقی مربی دانش آموزان ما یکی-یک در استودیوهای ضبط های مربوطه خود را، به دانش آموزان ما تجربه عملی و در دنیای واقعی اتصالات آنها به منظور موفقیت در کسب و کار موسیقی نیاز دارند. ... [-]


برنامه تولید موسیقی الکترونیک

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Los Angeles بریتانیا Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool London Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke-on-Trent Aberdeen Dundee Edinburgh Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea ایرلند Cork Bournemouth Croydon London Borough of Haringey Stanmore Worcester York Dublin استرالیا Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore + {تعداد} بیشتر

شما در مورد آن شب خواب میبینم. شما بیش از آن در طول روز عقده روحی. شما می دانید شما دارای استعداد طبیعی، و فکر می کنید شما آنچه در آن طول می کشد تا آن را در صنعت به عنوان یک تولید کننده موسیقی الکترونیک. [+]

ضبط اتصال، موسیقی الکترونیک برنامه تولید: موجود در تمام 50 ایالت و کانادا است.

با صدها نفر از نقاط در سراسر ایالات متحده، کانادا، استرالیا و انگلستان، اتصال ضبط مکان هزاران نفر از دانش آموزان به عنوان کارآموز کار (کارورز) در استودیو های ضبط واقعی در سراسر جهان. دانش آموزان ما با تولید بالا به قفسه و مهندسان، که بسیاری از آنها با پلاتین فروش و هنرمندان برنده جایزه گرمی، کار مربی. ما روی صفحه نمایش به مربیان ما با دقت برای اطمینان از آنها تجربه اثبات شده و دانش برای کمک به دانش آموزان ما حرفه خود راه اندازی کنید. ... [-]


برنامه های صدور گواهینامه های صوتی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Los Angeles بریتانیا Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool London Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke-on-Trent Aberdeen Dundee Edinburgh Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea ایرلند Cork Bournemouth Croydon London Borough of Haringey Stanmore Worcester York Dublin استرالیا Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore + {تعداد} بیشتر

پس از دریافت عملی، یک در یک آموزش در مهندسی صدا و تولید موسیقی با یک حرفه ای چاشنی، گام بعدی این است برای تبدیل شدن به در نرم افزار ابزار گواهی ™. ما افتخار می کنیم و هیجان زده به ارائه این فرصت را از طریق ابزارهای نرم افزار برنامه های صدور گواهینامه ™ اتصال ضبط است. [+]

در ابزارهای نرم افزار خبره ™! نشان دادن به این صنعت است که شما باید مهارت های برای ارائه تحت فشار

پس از دریافت عملی، یک در یک آموزش در مهندسی صدا و تولید موسیقی با یک حرفه ای چاشنی، گام بعدی این است برای تبدیل شدن به در نرم افزار ابزار گواهی ™. ما افتخار می کنیم و هیجان زده به ارائه این فرصت را از طریق ابزارهای نرم افزار برنامه های صدور گواهینامه ™ اتصال ضبط است. این صنعت است که شما دیگر یک دانش آموز، اما حرفه ای گواهی، آماده برای مقابله با هر پروژه می گوید.... [-]


برنامه کسب و کار موسیقی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Los Angeles بریتانیا Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool London Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke-on-Trent Aberdeen Dundee Edinburgh Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea ایرلند Cork Bournemouth Croydon London Borough of Haringey Stanmore Worcester York Dublin استرالیا Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore + {تعداد} بیشتر

اگر شما در حال رفتن به موفقیت به عنوان یک سابقه اجرایی، صاحب برچسب و یا مدیر گروه، شما واقعا باید هوشمند و آگاهانه در مورد انتخاب خود را از مدرسه موسیقی. وجود دارد گزینه های بسیاری وجود دارد، اما بسیاری از مدارس به اتهام پول بیش از حد و به هیچ اتصال واقعی به صنعت موسیقی خود را ارائه نمی دهد. [+]

ضبط اتصال، موسیقی برنامه کسب و کار: موجود در تمام 50 ایالت و کانادا است.

با صدها نفر از نقاط در سراسر ایالات متحده، کانادا، استرالیا و theU.K.، اتصال ضبط کمک کرده است هزاران نفر از دانش آموزان پیدا کردن راه خود را در به پاداش مشاغل صنعت موسیقی با قرار دادن آنها به عنوان کارآموز کار (کارورز) در استودیو ضبط کنید. هر شرکت کننده با یک مربی، موفق کار تولید کننده و / مهندس با سال ها تجربه و اعتبار آلبوم واقعی جفت می شود. ما همکاری با صدها نفر از حرفه ای های موسیقی در سراسر جهان، که بسیاری از آنها با پلاتین فروش و هنرمندان برنده جایزه گرمی، کار می کنند، به اطمینان حاصل شود که دانش آموزان ما در حال دریافت بهترین راهنمایی، آموزش و فرصت امکان پذیر است. ... [-]


دوره زندگی می کنند ABLETON

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Los Angeles بریتانیا Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool London Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke-on-Trent Aberdeen Dundee Edinburgh Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea ایرلند Cork Bournemouth Croydon London Borough of Haringey Stanmore Worcester York Dublin استرالیا Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore + {تعداد} بیشتر

دانش کار کامل از Ableton زنده اگر شما در حال برنامه ریزی برای یک نوازنده الکترونیکی و یا DJ باشگاه ضروری است. با ترکیبی از قدرتمند در هیئت مدیره ابزار مجازی، ابزار آرایش قدرتمند و قابلیت زندگی می کنند عملکرد و Ableton منحصر به فرد به نیازهای نوازنده الکترونیکی امروز مناسب است. [+]

آموزش در Ableton زنده: موجود در تمام 50 ایالت و کانادا است.

از سال 1989، اتصال ضبط بیش از 11،000 دانشجو به عنوان کارآموز کار (کارورز) در استودیو ضبط واقعی در سراسر ایالات متحده، و همچنین در کانادا، استرالیا و انگلستان دانش آموزان ما قرار داده است توسط مهندسان صوتی حرفه ای و تولید موسیقی، از جمله راهنمایی بسیاری از کسانی که در کار کرده اند برنده جایزه گرمی،، پلاتین فروش پروژه توسط برخی از بزرگترین نامها در کسب و کار. هر ضبط مربی اتصال دقت مطمئن شوید آنها را به تجربه اثبات شده و دانش را به کمک به دانش آموزان ما را دریافت کنید حرفه خود به خارج از زمین. ... [-]


دوره های مهندسی صوتی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Los Angeles بریتانیا Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool London Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke-on-Trent Aberdeen Dundee Edinburgh Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea ایرلند Cork Bournemouth Croydon London Borough of Haringey Stanmore Worcester York Dublin استرالیا Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore + {تعداد} بیشتر

آماده شدن برای یک کار به عنوان یک مهندس صدا یادگیری به طور مستقیم از جوانب مثبت، apprenticing (externing) تحت یک مهندس صوتی چاشنی. شکستن به صنعت موسیقی با گرفتن در داخل آن از یک روز. [+]

مهندسی صوت

از آنجا که آغاز به کار ما در سال 1989، اتصال ضبط کمک کرده است هزاران نفر از دانش آموزان راه اندازی حرفه خود را با قرار دادن آنها به عنوان کارآموز کار (کارورز) در استودیو های ضبط واقعی در سراسر ایالات متحده، کانادا، استرالیا و انگلستان ما این کار را با همکاری با صدها نفر از دقت تولید و مهندسان به نمایش به مربی دانش آموزان ما بر روی کار و یک در یک. بسیاری از مربیان ما گرمی برنده که با ستاره های بزرگ و هنرمندان پلاتین فروش کار کرده اند. ... [-]


هیپ هاپ و ضرب و شتم ساخت البته

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Los Angeles بریتانیا Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool London Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke-on-Trent Aberdeen Dundee Edinburgh Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea ایرلند Cork Bournemouth Croydon London Borough of Haringey Stanmore Worcester York Dublin استرالیا Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore + {تعداد} بیشتر

نگاهی ضرب و شتم گیری و موسیقی هیپ هاپ تولید خود را به سطح حرفه ای توسط apprenticing (externing) در یک استودیوی ضبط واقعی در کنار بزرگ سازنده هیپ هاپ [+]

نگاهی ضرب و شتم گیری و موسیقی هیپ هاپ تولید خود را به سطح حرفه ای توسط apprenticing (externing) در یک استودیوی ضبط واقعی در کنار بزرگ سازنده هیپ هاپ.

از سال 1989، اتصال ضبط کمک کرده است بیش از 11،000 دانشجو با قرار دادن آنها به عنوان کارآموز کار (کارورز) در استودیو های ضبط و مستغلات در سراسر ایالات متحده، و همچنین در کانادا، استرالیا و مربیان UK ما همه با دقت به نمایش به صنعت شکستن ، حرفه ای تاسیس با شهرت اثبات شده و مهارت ها، و بسیاری از آنها کار با برنده جایزه گرمی، و پلاتین فروش هنرمندان. است که به سادگی هیچ راه بهتری برای راه اندازی تولید موسیقی حرفه ای خود را و مهندسی صوتی نسبت به یادگیری در کنار کسی مثل این وجود دارد.... [-]


پیشرفته مهندسی و موسیقی صوتی، تولید عکس

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Los Angeles بریتانیا Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool London Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke-on-Trent Aberdeen Dundee Edinburgh Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea ایرلند Cork Bournemouth Croydon London Borough of Haringey Stanmore Worcester York Dublin استرالیا Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore + {تعداد} بیشتر

طراحی با جدی مشتاق تولید کننده و / مهندس در ذهن، دوره های پیشرفته ما ایجاد شده بر بنیاد گذاشته شده توسط دوره کارآموزی عمومی، به شما این فرصت را به مهارت های خود را به سطح بعدی از طریق دست در فشرده یادگیری است. [+]

برای تولید کننده جدی: البته پیشرفته صوتی مهندسی و موسیقی تولید ما در تمام 50 ایالت و کانادا در دسترس است.

از سال 1989، اتصال ضبط کمک کرده است هزاران نفر از دانش آموزان با قرار دادن آنها به عنوان کارآموز (کارورز) در استودیو های ضبط واقعی در سراسر ایالات متحده، کانادا، استرالیا و انگلستان دانش آموزان ما با تولید و مهندسان در سطح جهانی آموزش دیده به صنعت موسیقی شکستن، بسیاری از آنها با برخی از بزرگترین نامها در کسب و کار کار کرده است. هر مربی است دقت غربالگری برای اطمینان دانش آموزان ما تحت آموزش با کیفیت از کسی که با تجربه اثبات شده در این صنعت است. ... [-]