SAE Institute North America

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه SAEیکی از مدرسان برجسته جهان در صنایع رسانه خلاق است. در سال 1976 تاسیس شده، اکنون در بیش از 50 محوطه دانشگاه در 26 کشور جهان قرار دارد.

در ایالات متحده، موسسه SAE در بیش از 1100 دانش آموز در 8 پردیس در شهرهای بزرگ از جمله آتلانتا، شیکاگو، لس آنجلس، میامی، نوشویل، نیویورک، سان فرانسیسکو و سان خوزه ارائه می دهد. موسسه SAE همچنین دارای کالج SAE Expression در Emeryville، CA ارائه برنامه های هنرهای دیجیتال است.

موسسه SAE دوره های معتبر شامل دوره های کارشناسی، مدرک دکترا و برنامه های دیپلم را ارائه می دهد. برنامه های ما را پوشش نظم و انضباط متخصص جریان:

  • انیمیشن و جلوه های
  • شنیداری
  • فیلمبرداری دیجیتال
  • تجارت تفریحات و سرگرمی
  • توسعه بازی

در موسسه SAE، ما خودمان را در ارائه برنامه ها در تسهیلات با کیفیت حرفه ای هستیم. ما اطمینان می دهیم که دانش آموزان ما آموزش های مربوط به مهارت های مرتبط با صنعت را دریافت می کنند.

SAE INSTITUTE NORTH AMERICA

موسسه SAE در استرالیا به عنوان دانشکده مهندسی صوتی در سال 1976 تاسیس شد و اولین موسسه مهندسی صوتی در جهان بود. موفقیت اولیه موسسه SAE و تقاضا برای تمرین های عملی، نظری و مربوط به صنعت به سرعت به ایجاد سایر دانشگاه ها در سراسر جهان منجر شد. موسسه SAE تا حد زیادی برنامه درسی و شبکه جهانی، در حال حاضر ارائه یک آرایه متنوع از آموزش رسانه خلاق در بیش از 50 دانشگاه در سراسر جهان، به صنعت و تحسین دانشگاهی گسترش یافته است.

اولین موسسه SAE در سال 1999 با افتتاح یک محوطه دانشگاه Midtown نیویورک به ایالات متحده آمد. به زودی پس از آن، دانشگاه در شش منطقه دیگر ایالات متحده افتتاح شد. امروزه 8 دانشگاه آمریکایی ما و اخیرا در موسسه فناوری Harbourside در ونکوور، بریتیش کلمبیا کانادا، موسسه SAE North America را تشکیل می دهند. این منطقه همچنان به حفظ سنت افتخار موسسه SAE، پیشرفت مأموریت ما برای ارائه نظریه و تمرین مرتبط در هنر و علوم در صنعت رسانه های خلاق برای ذهن استعداد جوان خلاق است که به دنبال کسب دانش و قدردانی عمیق تر برای هنر و صنعت خود را.

SAE INSTITUTE INTERNATIONAL

به دنبال موفقیت موسسه SAE در استرالیا، اولین دانشگاه خارجی دانشگاه SAE در لندن در سال 1985 افتتاح شد. همانطور که در استرالیا، در عرصه بین المللی موسسه SAE ثابت کرده است که بسیار موفق در ارائه یک برنامه درسی کیفیت، عملی و نظری به حرفه ای مشتاق صنعت موسیقی است.

نه چندان دور پس از باز كردن دانشگاه لندن، موسسه SAE دانشگاه خود را در مونیخ تاسیس كرد كه اولین كمی از موسسات زبان خارجی SAE در سراسر جهان بود.

موسسه SAE در اواسط دهه 1990 در اروپا، آسیا و نیوزیلند تاسیس شد. اولین دانشگاه 8 ما در سال 1999 در ایالات متحده افتتاح شد.

موسسه SAE امروز از بیش از 50 محوطه دانشگاهی در 26 کشور جهان از سراسر جهان در حال گسترش استودیوی فروتن سیدنی است. با آغاز صوتی، SAE بین المللی است در طول سال تکامل یافته، و در حال حاضر نیز ارائه می دهد شرایط در رشته های دیگر رسانه های خلاق - انیمیشن، طراحی، فیلم، بازی، و وب و موبایل.

همه دوره های موسسه SAE از اصول پایه ای پیروی می کنند: کیفیت بالا، تمرکز صنعت، گزینه های عملی و نظری برای افراد خلاق و با استعداد.

درباره NAVITAS

Navitas یک رهبر آموزش و پرورش جهانی استرالیا ارائه برنامه های پیش دانشگاهی و دانشگاه، دوره های زبان انگلیسی، خدمات آموزشی و حل و فصل مهاجر، آموزش خلاق رسانه ها، استخدام دانش آموز، توسعه حرفه ای و خدمات آموزشی شرکت به بیش از 80،000 دانش آموزان در سراسر یک شبکه بیش از 100 کالج است و دانشگاه در 23 کشور جهان است. Navitas ASX بالا 200 شرکت است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کاردانی علوم کاربردی » بازدید کنید کاردانی علوم » بازدید کنید Diplomas » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید کارشناسی »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه

دیپلم در صدا

Campus تمام وقت 12  May 2018 آمریکا Miami Atlanta Chicago Los Angeles Nashville Chelsea San Francisco San Jose + {تعداد} بیشتر

برنامه دیپلم صوتی یک برنامه غیر حرفه ای است که بر پایه ای از مهندسی صدا متمرکز است، طراحی شده تا دانش آموزان را به حوزه های مختلف به مدت 12 ماه بگذرانند. [+]

این برنامه دیپلم صوتی یک برنامه غیرمالی است که بر پایه های مهندسی صدا متمرکز است، طراحی شده تا دانش آموزان را به حوزه های مختلف به مدت 9 تا 12 ماه بگذارد.

این برنامه یک درس فشرده عملی و نظری مطالعه است که دانش آموزان را با دانش و مهارت های لازم برای طراحی و ایجاد صوت فراهم می کند. دانش آموزانی که در این برنامه شرکت می کنند، از مولفه های فنی و خلاق طراحی صوتی و اصول کسب و کار صنعت سرگرمی یاد می کنند. این یک دستاورد، برنامه مبتنی بر پروژه است که در یک پروژه سنگین بزرگ قرار دارد که بر طیف وسیعی از دانش و مهارتهای یاد شده در طول برنامه تمرکز دارد.... [-]


کاردانی علوم

Associate Degree in Entertainment Business

Campus تمام وقت 16  May 2018 آمریکا Atlanta Emeryville Nashville San Jose + {تعداد} بیشتر

[+]

رزرو عامل مدیر قرارداد متخصص بازاریابی دیجیتال کارآفرین رویداد برنامه ریز [-]

کاردانی علوم کاربردی

Associate of Science Degree in Audio

Campus تمام وقت 16  May 2018 آمریکا Atlanta Chicago Emeryville Nashville San Jose + {تعداد} بیشتر

[+]

مهندسی صوتی برنامه نویسی موسیقی آهنگساز بایگان برنامه نویس مدیر پروژه مهندس مخلوط طراح صدا مهندس ضبط ویرایشگر صدا [-]

ویدئو ها

Know #NoLimits | SAE Institute

تماس
آدرس محل سکونت
14 NE 1st Avenue, 6th Floor
Miami, Florida, 33132 US
رسانه های اجتماعی
آدرس محل سکونت
215 Peachtree Street NE,
Atlanta, Georgia, 30303 US
آدرس محل سکونت
820 N.Orleans #125,
Chicago, Illinois, 60610 US
آدرس محل سکونت
6601 Shellmound Street,
Emeryville, California, 94608 US
آدرس محل سکونت
6700 Santa Monica Blvd.,
Los Angeles, California, 90038 US
آدرس محل سکونت
7 Music Circle North,
Nashville, Tennessee, 37203 US
آدرس محل سکونت
218 W 18th Street, 4th Floor,
Chelsea, New York, 10011 US
آدرس محل سکونت
6603 Shellmound Street,
San Francisco, California, 94608 US
آدرس محل سکونت
1751 Fox Drive,
San Jose, California, 95131 US