SAE Institute North America

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه SAE یکی از مدرسان برجسته جهان در صنایع رسانه خلاق است. در سال 1976 تاسیس شده، اکنون بیش از 50 محوطه دانشگاه در بیش از 25 کشور دنیا در سراسر جهان قرار دارد. در ایالات متحده، موسسه SAE دوره های خلاق رسانه ای را در شهرهای بزرگ از جمله آتلانتا، شیکاگو، میامی، نشویل و نیویورک فراهم می کند. موسسه SAE همچنین دارای کالج SAE Expression در Emeryville، CA ارائه برنامه های هنرهای دیجیتال است. موسسه SAE دوره های معتبر شامل دوره های کارشناسی، مدرک دکترا و برنامه های دیپلم را ارائه می دهد. برنامه های ما جریانات انضباطی متخصص را پوشش می دهد:

  • انیمیشن
  • سمعی
  • فیلم دیجیتال
  • سرگرمی کسب و کار
  • توسعه بازی

در موسسه SAE، ما خودمان را در ارائه برنامه ها در تسهیلات با کیفیت حرفه ای هستیم. ما اطمینان می دهیم که دانش آموزان ما آموزش های مربوط به مهارت های مربوط به صنعت را دریافت می کنند.

SAE Institute North America

موسسه SAE در استرالیا به عنوان دانشکده مهندسی صوتی در سال 1976 تاسیس شد و اولین موسسه مهندسی صدا بود. موفقیت اولیه موسسه SAE و تقاضا برای تمرین های عملی، نظری و مربوط به صنعت به سرعت به ایجاد سایر دانشگاه ها در سراسر جهان منجر شد. موسسه SAE به شدت برنامه درسی و شبکه جهانی خود را گسترش داده است، در حال حاضر مجموعه ای متنوع از دستورالعمل رسانه های خلاقانه را در بیش از 50 دانشگاه در سراسر جهان، به صنعت و تحسین آکادمیک ارائه می دهد. اولین موسسه SAE در سال 1999 با افتتاح یک محوطه دانشگاه Midtown نیویورک به ایالات متحده آمد. بلافاصله پس از آن، دانشگاه ها در سایر شهرهای بزرگ آمریکا باز شد. امروزه دانشگاه های ایالات متحده آمریکا و اخیرا موسسه SAE Vancouver در بریتیش کلمبیا کانادا، SAE Institute North America . این منطقه همچنان به حفظ سنت افتخار موسسه SAE، پیشرفت مأموریت ما در ارائه نظریه و تمرین مرتبط در هنر و علوم در صنعت رسانه های خلاق برای ذهن استعداد و جوان خلاق است که به دنبال کسب دانش و قدردانی عمیق تر برای هنر و صنعت خود را.

SAE INSTITUTE INTERNATIONAL

به دنبال موفقیت موسسه SAE در استرالیا، اولین دانشگاه خارج از دانشگاه SAE در لندن در سال 1985 افتتاح شد. همانطور که در استرالیا، در عرصه بین المللی، موسسه SAE بسیار موفق به ارائه یک برنامه آموزشی با کیفیت، عملی و نظری شد حرفه ای مشتاق در صنعت موسیقی. نه چندان دور پس از آنکه دانشگاه لندن باز شد، موسسه SAE دانشگاه خود را در مونیخ تاسیس کرد که اولین از بسیاری از موسسات زبان خارجی SAE در سراسر جهان بود. موسسه SAE در اواسط دهه 1990 در اروپا، آسیا و نیوزیلند تاسیس شد. اولین دانشگاه های ایالات متحده آمریکا در سال 1999 در شهر نیویورک افتتاح شد. موسسه SAE امروز از بیش از 50 دانشجو در بیش از 50 دانشگاه در بیش از 25 کشور جهان از استودیوی فروتن سیدنی استقبال می کند. SAE International در طول سالها پیشرفت کرده است و در حال حاضر نیز در سایر رشته های رسانه های خلاق - انیمیشن، طراحی، فیلم، بازی و وب

درباره NAVITAS

Navitas یک رهبر آموزشی جهانی استرالیا است که برنامه های پیش دانشگاهی و دانشگاهی، دوره های زبان انگلیسی، آموزش و پرورش و خدمات مهاجرت، آموزش رسانه های خلاقانه، پذیرش دانشجویان، ارتقاء حرفه ای و آموزش شرکت های بزرگ برای بیش از 80،000 دانش آموز در سراسر شبکه بیش از 100 کالج و دانشگاه در 23 کشور. Navitas یک شرکت ASX Top 200 است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کاردانی علوم کاربردی » بازدید کنید کاردانی علوم » بازدید کنید Diplomas » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید کارشناسی »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه

دیپلم در صدا

Campus تمام وقت 12  April 2019 آمریکا Miami Atlanta Chicago Los Angeles Nashville New York San Jose + {تعداد} بیشتر

برنامه دیپلم صوتی یک برنامه غیر حرفه ای است که بر پایه ای از مهندسی صدا متمرکز است، طراحی شده تا دانش آموزان را به حوزه های مختلف به مدت 12 ماه بگذرانند. [+]

این برنامه دیپلم صوتی یک برنامه غیرمالی است که بر پایه های مهندسی صدا متمرکز است، طراحی شده تا دانش آموزان را به حوزه های مختلف به مدت 9 تا 12 ماه بگذارد.

این برنامه یک درس فشرده عملی و نظری مطالعه است که دانش آموزان را با دانش و مهارت های لازم برای طراحی و ایجاد صوت فراهم می کند. دانش آموزانی که در این برنامه شرکت می کنند، از مولفه های فنی و خلاق طراحی صوتی و اصول کسب و کار صنعت سرگرمی یاد می کنند. این یک دستاورد، برنامه مبتنی بر پروژه است که در یک پروژه سنگین بزرگ قرار دارد که بر طیف وسیعی از دانش و مهارتهای یاد شده در طول برنامه تمرکز دارد.... [-]


کاردانی علوم

Associate Degree in Entertainment Business

Campus تمام وقت 16  September 2019 آمریکا Atlanta Emeryville Nashville San Jose + {تعداد} بیشتر

[+]

رزرو عامل مدیر قرارداد متخصص بازاریابی دیجیتال کارآفرین رویداد برنامه ریز [-]

کاردانی علوم کاربردی

Associate of Science Degree in Audio

Campus تمام وقت 16  September 2019 آمریکا Atlanta Chicago Emeryville Nashville San Jose + {تعداد} بیشتر

[+]

مهندسی صوتی برنامه نویسی موسیقی آهنگساز بایگان برنامه نویس مدیر پروژه مهندس مخلوط طراح صدا مهندس ضبط ویرایشگر صدا [-]

ویدئو ها

Know #NoLimits | SAE Institute

تماس
آدرس محل سکونت
14 NE 1st Avenue, 6th Floor
Miami, Florida, 33132 US
رسانه های اجتماعی
آدرس محل سکونت
215 Peachtree Street NE,
Atlanta, Georgia, 30303 US
آدرس محل سکونت
820 N.Orleans #125,
Chicago, Illinois, 60610 US
آدرس محل سکونت
6601 Shellmound Street,
Emeryville, California, 94608 US
آدرس محل سکونت
6700 Santa Monica Blvd.,
Los Angeles, California, 90038 US
آدرس محل سکونت
7 Music Circle North,
Nashville, Tennessee, 37203 US
آدرس محل سکونت
218 W 18th Street, 4th Floor
New York, New York, 10011 US
آدرس محل سکونت
1751 Fox Drive,
San Jose, California, 95131 US