توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره سن دیگو پرواز بین المللی آموزش

به سن دیگو پرواز آموزش بین المللی واقع در جنوب کالیفرنیا زیبا خوش آمدید. SDFTI یک گواهی و تایید 141 مدرسه با استفاده از آزمون پرواز اقتدار بررسی شده است و فارغ التحصیل خلبانان حرفه ای از سال 1989.

SDFTI کمک کرده است صدها نفر از خلبانان بلند پروازانه رسیدن به اهداف آموزش پرواز حرفه ای خود را با یک رکورد ایمنی بی عیب. ما مشتاقانه منتظر کمک شما همین کار را.

ما ارائه می دهیم یک فضای فوق العاده برای تکمیل آموزش حمل و نقل هوایی و مونتگمری درست (سن دیگو) بیش از 350 روز آموزش پرواز یک سال به طور متوسط ​​برخوردار دلیل آب و هوای بسیار عالی آن است. سن دیگو نیز دارای آب و هوای گرم و خشک، سواحل زیبا، و جاذبه های توریستی در یک محیط امن و گاه به گاه. سیستم ترافیک هوایی کنترل و مخلوطی از سواحل سفید بلند اقیانوس ها، بیابان ها رنگارنگ و ناهموار کوه های برف پوش در منطقه را سن دیگو محل آموزش هوانوردی ایده آل ترین و زیبا ترین در کشور است.

تصمیم خود را برای انتخاب یک مدرسه پرواز یک گام مهم است و بررسی های اخیر نشان می دهد که یک تفاوت مهم برای دانش آموزان با تجربه سبک و کیفیت آموزش در دسترس است. این منطقه که در آن SDFTI بالاترین در بررسی های اخیر بازاریابی مستقل ثمر رسانده است.

هر دوره تا به یک برنامه درسی که توسعه داده شده است به شما حرکت می کند از طریق به عنوان کارآمد که ممکن است با تاکید بر ساختار، ایمنی و کیفیت.

فارغ التحصیلان ما در انجام اهداف خود بسیار موفق هستند. نزدیک به 100٪ تصویب آزمون کتبی خود را در اولین تلاش و بیش از 80٪ تست پرواز عملی خود را منتقل تنها با یک امتحان کنید.

چرا انتخاب SDFTI؟

از آنجا که SDFTI ارائه می دهد آموزش در سطح جهانی و موفقیت آمیز بوده است ... ما شده ایم آموزش خلبانان در منطقه سن دیگو برای بیش از 20 سال است.

ساختار

ما به شما نوع آموزش ساخت یافته است که هر خواسته هواپیمایی هنگام چیدن بهترین افراد برای موقعیت پرطرفدار ترین در flightdeck هواپیما است. ما در ارائه آموزش در هر دو قسمت 61 و قسمت 141 با قدرت بررسی که توسط مقررات هوانوردی فدرال (FAR) تجویز می شوند.

مصاحبه آماده سازی

هر دانش آموز داده می شود مصاحبه شغلی و مهارت های آماده سازی به زمین یک کار با وسیع ترین تعدادی از خطوط هوایی موجود در صنعت است. این بیش از یک مصاحبه است. آن را به یک حرفه ای که شما می خواهید ... ما به شما وجود دارد به سرعت، به طور موثر و با خیال راحت.

محیط آموزشی

این بیش از روز است یک سال شما می توانید پرواز، آن را به تعداد کل ساعت و راحتی که در آن شما با خیال راحت می توانید آنها را تجربه می باشد. AT SDFTI شما را از تجربه جنوب کالیفرنیا پرواز که به شما می دهد بزرگترین فرصت برای ورود ساعت روز پس از روز بهره مند شوند.

تنوع از زمین

در یک پرواز تک شما به راحتی می توانید از 70 مایل از سواحل اقیانوس جلو به دره داخلی به قله کوه مایل بالا به پارک بیابان از آنزا-Borrego هم به دره امپریال کشاورزی بسیار غنی و دریای سالتون است. شما از این فرصت به تجربه در اینجا بیش از هر جای دیگری است.

تنوع از حریم هوایی و فرودگاهها

است تنوع بیشتر در عرض 20 مایل از SDFTI از هر مدرسه دیگری در این سیاره وجود دارد. از کلاس براوو عملیات تجاری و نظامی متعدد برای کلاس 8 کنترل باند هواپیمایی کشوری به نوار کوچک کنترل نشده. در اینجا شما این فرصت را به را به تقریبا هر چیزی که در زندگی حرفه ای خود را پیدا خواهد کرد در معرض داشته باشد. ما همچنین یکی از دو "برج راه عزیمت" دالان موجود در ایالات متحده است.

جدیدترین هواپیما

SDFTI صاحب، عمل، و حفظ یک ناوگان 15 هواپیما. این شامل دوقلو و موتور تک هواپیما پیچیده، و جدیدترین مجموعه ای از سسنا 172s در منطقه از جمله Garmin® G1000® شیشه ای مجهز flightdeck.

دانشجویان بین المللی

SDFTI است که توسط دولت ایالات متحده مجاز به ثبت نام غیر مهاجرتی بیگانه (بین المللی) دانش آموزان و رزیدنت بیگانگان به طبقات آموزش پرواز. این نیاز به شروع روند M1 ویزا سریع و آسان به دنبال.

بسیاری از دانشجویان بین المللی ما به دنبال یک شروع به پایان برنامه تجاری سریع و مقرون به صرفه است که شامل FAA خصوصی، ابزار، تجاری، و برنامه های Multiengine.

دانشجویان بین المللی نیز ممکن است به آموزش در ناوگان جدید و مدرن ما و انتخاب هر یک از فردی گواهی نامه FAA و رأی به تکمیل یک دوره شخصی از مطالعه را انتخاب نمایید.

I-20 مجاز

سن دیگو پرواز آموزش بین المللی قدرت به صدور I-20 را که اجازه می دهد دانش آموزان برای به دست آوردن یک دانشجوی (M-1) ویزا از طریق سفارت مربوطه خود را برای ورود به ایالات متحده برای آموزش پرواز. این اجازه خواهد داد اتباع خارجی برای دریافت M1 ویزا و پس از آن شروع در ایالات متحده آمریکا آموزش پرواز خود. لطفا توجه داشته باشید که بیگانگان غیر ساکن تنها می تواند در مدارس که I-20 مجاز آموزش. عدم پایبندی به این سیاست می تواند به اخراج منجر شود. ما همچنین نقل و انتقالات از بیگانگان غیر ساکن هستند که در دیگر I-20 مدارس پرواز مورد تایید و مجاز آموزش بپذیرید. این یک فرایند بسیار آسان است و هنگامی که به درستی انجام خواهد تاثیر بسیار کمی در آموزش های خود را دارند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

San Diego Flight Training International

در حالی که شما همیشه می توانید یک در یک قطار با استخر ما از مدرسان کارکنان، شما ممکن است مزایای استفاده از برنامه SDFTI هواپیمایی مستقیم Academy باشگاههای مستقیم ارائه می ... [+]

در حالی که شما همیشه می توانید یک در یک قطار با استخر ما از مدرسان کارکنان، شما ممکن است مزایای استفاده از برنامه SDFTI هواپیمایی مستقیم Academy باشگاههای مستقیم ارائه می دهد که آموزش و پرورش حمل و نقل هوایی اولیه کامل در حدود تنها 29 هفته لذت ببرید.

کلاس ها تشکیل شده است. اندازه کلاس به 10 دانش آموزان محدود شده است.

با برنامه مستقیم شغلی شما می توانید یک خلبان گواهی شخصی (مجوز)، ابزار رتبه، گواهینامه خلبان تجاری و Multiengine رتبه در حدود 29 هفته به دست آورند. این دوره شامل ساعت بعد از آموزش:... [-]

آمریکا سن دیگو
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
29 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
San Diego Flight Training International

متقاضی 120 ساعت آموزش پرواز به شرح زیر دریافت می کنید؛ (دو 26 ساعت. غیر پیچیده، دو 10 ساعت. پیچیده، دو 19 ساعت. چند موتور، انفرادی 65 ساعت. غیر پیچیده و 65 ساعت آموزش کلا ... [+]

متقاضی 120 ساعت آموزش پرواز به شرح زیر دریافت می کنید؛ (دو 26 ساعت. غیر پیچیده، دو 10 ساعت. پیچیده، دو 19 ساعت. چند موتور، انفرادی 65 ساعت. غیر پیچیده و 65 ساعت آموزش کلاسی (مطالعه کارگردان 35 - زمین آموزش 30).

آموزش مدرسه زمین شامل آماده سازی و روش های قبل از شروع پرواز. روش هواپیما پیچیده؛ سیستم های هواپیما های پیچیده. پیشرفته آیرودینامیک موتور چند. محدودیت های عملکرد هواپیما؛ مقررات هوانوردی فدرال؛ غرفه آگاهی؛ نمودار حمل و نقل هوایی و نشریات؛ کمک های رادیویی به پیمایش VFR؛ هواشناسی و آب و هوا خدمات؛ سیستم حریم هوایی ملی؛ ارتباطات رادیویی. کنترل ترافیک هوایی؛ عوامل پزشکی Aero را. عملیات تجاری؛ مسافر و حمل و نقل در حال بارگذاری. مانور شب؛ و عملیات زمین.... [-]

آمریکا سن دیگو
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
San Diego Flight Training International

دوره صدور گواهینامه تجاری - موتور تک است برای کسانی که دانش آموزانی که نیاز به دسترسی خلبان تجاری تنها در هواپیما موتور تک. ... [+]

دوره صدور گواهینامه تجاری - موتور تک است برای کسانی که دانش آموزانی که نیاز به دسترسی خلبان تجاری تنها در هواپیما موتور تک.

متقاضی 120 ساعت آموزش پرواز به شرح زیر دریافت می کنید؛ (دو 40 ساعت. غیر پیچیده، دو 10 ساعت. پیچیده، انفرادی 5 ساعت. پیچیده است. انفرادی 65 ساعت. غیر پیچیده و 65 ساعت آموزش کلاسی (مطالعه کارگردان 35 - زمین آموزش 30).

آموزش مدرسه زمین شامل آماده سازی و روش های قبل از شروع پرواز. روش هواپیما پیچیده؛ سیستم های هواپیما های پیچیده. پیشرفته آیرودینامیک چند موتور؛ محدودیت های عملکرد هواپیما؛ مقررات هوانوردی فدرال؛ غرفه آگاهی؛ نمودار حمل و نقل هوایی و نشریات؛ کمک های رادیویی به پیمایش VFR؛ هواشناسی و آب و هوا خدمات؛ سیستم حریم هوایی ملی؛ ارتباطات رادیویی. کنترل ترافیک هوایی؛ عوامل پزشکی Aero را. عملیات تجاری؛ مسافر و حمل و نقل در حال بارگذاری. مانور شب؛ و عملیات زمین.... [-]

آمریکا سن دیگو
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
San Diego Flight Training International

خصوصی دوره آزمایشی صدور گواهینامه خواهد بود برای اولین بار معرفی دانش آموز به حمل و نقل هوایی مدرن است. متقاضی حداقل 35 ساعت آموزش پرواز و 70 ساعت زمین و / یا آموزش در کل ... [+]

خصوصی دوره آزمایشی صدور گواهینامه خواهد بود برای اولین بار معرفی دانش آموز به حمل و نقل هوایی مدرن است.

متقاضی حداقل 35 ساعت آموزش پرواز و 70 ساعت زمین و / یا آموزش در کلاس درس دریافت خواهید کرد.

آموزش مدرسه زمین شامل آیرودینامیک و اصول پرواز؛ سیستم های هواپیما. هواشناسی و آب و هوا خدمات؛ حریم هوایی؛ کنترل ترافیک هوایی؛ ارتباطات رادیویی. مقررات هوانوردی فدرال؛ عوامل پزشکی Aero را. نمودار حمل و نقل هوایی و نشریات مرتبط؛ عملکرد هواپیما و محدودیت. عمومی و رادیو ناوبری؛ روش شب پرواز؛ برنامه ریزی پرواز؛ مانورهای پرواز؛ و عملیات زمین.... [-]

آمریکا سن دیگو
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
8 - 12 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

San Diego Flight Training International Pilot Airline School

San Diego Flight Training International 2

San Diego Flight Training International
Address
8745 Aero Dr., Ste. 103
92123 سن دیگو, کالیفرنیا, آمریکا
وب سایت
تلفن
+1 858-569-1822