San Diego Flight Training International

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره سن دیگو پرواز بین المللی آموزش

به سن دیگو پرواز آموزش بین المللی واقع در جنوب کالیفرنیا زیبا خوش آمدید. SDFTI یک گواهی و تایید 141 مدرسه با استفاده از آزمون پرواز اقتدار بررسی شده است و فارغ التحصیل خلبانان حرفه ای از سال 1989.

SDFTI کمک کرده است صدها نفر از خلبانان بلند پروازانه رسیدن به اهداف آموزش پرواز حرفه ای خود را با یک رکورد ایمنی بی عیب. ما مشتاقانه منتظر کمک شما همین کار را.

ما ارائه می دهیم یک فضای فوق العاده برای تکمیل آموزش حمل و نقل هوایی و مونتگمری درست (سن دیگو) بیش از 350 روز آموزش پرواز یک سال به طور متوسط ​​برخوردار دلیل آب و هوای بسیار عالی آن است. سن دیگو نیز دارای آب و هوای گرم و خشک، سواحل زیبا، و جاذبه های توریستی در یک محیط امن و گاه به گاه. سیستم ترافیک هوایی کنترل و مخلوطی از سواحل سفید بلند اقیانوس ها، بیابان ها رنگارنگ و ناهموار کوه های برف پوش در منطقه را سن دیگو محل آموزش هوانوردی ایده آل ترین و زیبا ترین در کشور است.

تصمیم خود را برای انتخاب یک مدرسه پرواز یک گام مهم است و بررسی های اخیر نشان می دهد که یک تفاوت مهم برای دانش آموزان با تجربه سبک و کیفیت آموزش در دسترس است. این منطقه که در آن SDFTI بالاترین در بررسی های اخیر بازاریابی مستقل ثمر رسانده است.

هر دوره تا به یک برنامه درسی که توسعه داده شده است به شما حرکت می کند از طریق به عنوان کارآمد که ممکن است با تاکید بر ساختار، ایمنی و کیفیت.

فارغ التحصیلان ما در انجام اهداف خود بسیار موفق هستند. نزدیک به 100٪ تصویب آزمون کتبی خود را در اولین تلاش و بیش از 80٪ تست پرواز عملی خود را منتقل تنها با یک امتحان کنید.

چرا انتخاب SDFTI؟

از آنجا که SDFTI ارائه می دهد آموزش در سطح جهانی و موفقیت آمیز بوده است ... ما شده ایم آموزش خلبانان در منطقه سن دیگو برای بیش از 20 سال است.

ساختار

ما به شما نوع آموزش ساخت یافته است که هر خواسته هواپیمایی هنگام چیدن بهترین افراد برای موقعیت پرطرفدار ترین در flightdeck هواپیما است. ما در ارائه آموزش در هر دو قسمت 61 و قسمت 141 با قدرت بررسی که توسط مقررات هوانوردی فدرال (FAR) تجویز می شوند.

مصاحبه آماده سازی

هر دانش آموز داده می شود مصاحبه شغلی و مهارت های آماده سازی به زمین یک کار با وسیع ترین تعدادی از خطوط هوایی موجود در صنعت است. این بیش از یک مصاحبه است. آن را به یک حرفه ای که شما می خواهید ... ما به شما وجود دارد به سرعت، به طور موثر و با خیال راحت.

محیط آموزشی

این بیش از روز است یک سال شما می توانید پرواز، آن را به تعداد کل ساعت و راحتی که در آن شما با خیال راحت می توانید آنها را تجربه می باشد. AT SDFTI شما را از تجربه جنوب کالیفرنیا پرواز که به شما می دهد بزرگترین فرصت برای ورود ساعت روز پس از روز بهره مند شوند.

تنوع از زمین

در یک پرواز تک شما به راحتی می توانید از 70 مایل از سواحل اقیانوس جلو به دره داخلی به قله کوه مایل بالا به پارک بیابان از آنزا-Borrego هم به دره امپریال کشاورزی بسیار غنی و دریای سالتون است. شما از این فرصت به تجربه در اینجا بیش از هر جای دیگری است.

تنوع از حریم هوایی و فرودگاهها

است تنوع بیشتر در عرض 20 مایل از SDFTI از هر مدرسه دیگری در این سیاره وجود دارد. از کلاس براوو عملیات تجاری و نظامی متعدد برای کلاس 8 کنترل باند هواپیمایی کشوری به نوار کوچک کنترل نشده. در اینجا شما این فرصت را به را به تقریبا هر چیزی که در زندگی حرفه ای خود را پیدا خواهد کرد در معرض داشته باشد. ما همچنین یکی از دو "برج راه عزیمت" دالان موجود در ایالات متحده است.

جدیدترین هواپیما

SDFTI صاحب، عمل، و حفظ یک ناوگان 15 هواپیما. این شامل دوقلو و موتور تک هواپیما پیچیده، و جدیدترین مجموعه ای از سسنا 172s در منطقه از جمله Garmin® G1000® شیشه ای مجهز flightdeck.

دانشجویان بین المللی

SDFTI است که توسط دولت ایالات متحده مجاز به ثبت نام غیر مهاجرتی بیگانه (بین المللی) دانش آموزان و رزیدنت بیگانگان به طبقات آموزش پرواز. این نیاز به شروع روند M1 ویزا سریع و آسان به دنبال.

بسیاری از دانشجویان بین المللی ما به دنبال یک شروع به پایان برنامه تجاری سریع و مقرون به صرفه است که شامل FAA خصوصی، ابزار، تجاری، و برنامه های Multiengine.

دانشجویان بین المللی نیز ممکن است به آموزش در ناوگان جدید و مدرن ما و انتخاب هر یک از فردی گواهی نامه FAA و رأی به تکمیل یک دوره شخصی از مطالعه را انتخاب نمایید.

I-20 مجاز

سن دیگو پرواز آموزش بین المللی قدرت به صدور I-20 را که اجازه می دهد دانش آموزان برای به دست آوردن یک دانشجوی (M-1) ویزا از طریق سفارت مربوطه خود را برای ورود به ایالات متحده برای آموزش پرواز. این اجازه خواهد داد اتباع خارجی برای دریافت M1 ویزا و پس از آن شروع در ایالات متحده آمریکا آموزش پرواز خود. لطفا توجه داشته باشید که بیگانگان غیر ساکن تنها می تواند در مدارس که I-20 مجاز آموزش. عدم پایبندی به این سیاست می تواند به اخراج منجر شود. ما همچنین نقل و انتقالات از بیگانگان غیر ساکن هستند که در دیگر I-20 مدارس پرواز مورد تایید و مجاز آموزش بپذیرید. این یک فرایند بسیار آسان است و هنگامی که به درستی انجام خواهد تاثیر بسیار کمی در آموزش های خود را دارند.

مکان ها

سن دیگو

San Diego Flight Training International

Address
8745 Aero Dr., Ste. 103

92123 سن دیگو, کالیفرنیا, آمریکا
تلفن
+1 858-569-1822