Seton Hall University, School of Diplomacy and International Relations

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تجربه دیپلماسی

فقط چند دقیقه از شهر نیویورک و در قلب واشنگتن، دی سی، دانشکده Seton سالن از دیپلماسی و روابط بین الملل یک مکان ایده آل برای مطالعه امور جهانی و عمل دیپلماسی دست اول در یک محیط حرفه ای، پویا و فرهنگی غنی است. نامزدهای فارغ التحصیل از سراسر ایالات متحده و 25 کشور در سراسر جهان به هر دو مطالعه گرد هم می آیند و اعمال یک برنامه آموزشی چند رشته که بر مطالعات جهانی، حل تعارض، اقتصاد بین المللی و رهبری است.

کارآموزی اختصاص داده شده و خدمات حرفه ای دفاتر مدرسه از طریق یک در یک مشاوره، کارگاه های آموزشی، فارغ التحصیلان مربیگری، و راهنمایی با فرصت های کارآموزی رقابتی، کمک هزینه تحصیلی و حرفه ای در خدمات عمومی، کسب و کار، قانون، و بخش غیر انتفاعی حمایت از توسعه حرفه ای دانش آموزان.

از طریق یک اتحاد منحصر به فرد با سازمان ملل متحد انجمن از ایالات متحده آمریکا، این مدرسه دانش آموزان طیف گسترده ای از مزایای علمی و حرفه ای، از جمله برنامه تابستان سازمان ملل متحد در شهر نیویورک، ترم در واشنگتن دی سی، سمینارهای بین المللی و بیشتر.

فقط 14 مایل از شهر نیویورک، از EPI-مرکز روابط بین المللی، برتری علمی Seton سالن است برای تمایز توسط پرینستون را نقد، اخبار آمریکا و گزارش جهانی و بلومبرگ تجارت خاص شده است.

  • اضافه کردن یک هیئت در تور مطالعه بین المللی
  • بحث در مورد نگرانی جهانی حیاتی با رهبران جهان
  • کارآموزی حرفه ای کامل، به صورت محلی و یا در خارج از کشور
  • استفاده از دانش کلاس درس به شرایط دنیای واقعی
  • فرض نقش مهم رهبری در محوطه دانشگاه
  • ساخت اعتماد به نفس لازم را به تفاوت در زمینه های کسب و کار، ارتباطات، دیپلماسی، دولت، قانون و یا بخش غیر انتفاعی
  • امکان استفاده از مزایای اتحاد ما با بنیاد سازمان ملل و سازمان ملل متحد انجمن

دانشکده دیپلماسی پذیرای سنت دیرین Seton سالن از آموزش و پرورش ارزش های مبتنی بر و تعهد به توسعه رهبران خدمتگزار برای جامعه جهانی است. در سال 1856 تاسیس شد، Seton سالن در میان قدیمی ترین دانشگاه کاتولیک در ایالات متحده است. دانشگاه خانه را به ده مدرسه ارائه نزدیک به 200 برنامه های تحصیلات تکمیلی و دوره کارشناسی به 10،000 دانش آموزان در همه نژادها و مذاهب.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید گواهی های فارغ التحصیلی » بازدید کنید Online کارشناسی ارشد(MSc) » بازدید کنید Law حقوق شناسی » بازدید کنید MAs » بازدید کنید MScs » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


گواهی نامه فارغ التحصیل در مطالعات سازمان ملل متحد

Online & Campus Combined تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا South Orange + {تعداد} بیشتر

اطلاعات در مورد نگرانی های روز به روز سازمان ملل متحد و واقعیت به طور مستقیم از مقامات و کارشناسان دیگر. مطالعه مدیریت منابع انسانی در سازمان های بین المللی و چگونگی سازمان ملل متحد خطاب طیف رو به رشد مشکلات فراملی از فقر و آموزش و پرورش به تغییر آب و هوا. [+]

از سال 1945، سازمان ملل به عنوان یک عرصه حیاتی برای دیپلماسی بین المللی خدمت کرده است. برنامه گواهی ما در مطالعات سازمان ملل متحد ارائه می دهد یک درک عمیق از سازمان ملل متحد و چگونه از آن عمل، از جمله وعده ها و محدودیت های همکاری های بین المللی. این دانش برای طیف گسترده ای از دانش آموزان و حرفه ای درگیر و یا علاقه مند در حرفه ای بین المللی، از جمله با ارزش است:

اعضای انجمن سازمان ملل متحد از ایالات متحده آمریکا و حامیان بنیاد سازمان ملل کارکنان سازمان ملل دیپلمات اختصاص داده شده به ماموریت دائمی در سازمان ملل متحد کارمندان سازمان های بین المللی مربیان وابسته به برنامه های سازمان ملل متحد مدل ... [-]

[+]

[-]

ویدئو ها

Introduction to the School of Diplomacy

International Internship Scholarship Impact

Semester in Washington, D.C.

Seton Hall Diplomacy UN Summer Program

تماس

School of Diplomacy and International Relations

آدرس 400 South Orange Avenue
07079 South Orange, New Jersey, آمریکا
وب سایت http://www.shu.edu/diplomacy/
تلفن +1 (973) 275-2515