توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره SDCI SDCI نسبتا منحصر به فرد است که آن را به مدارس آشپزی می آید. ما تنها برای 12 سال است که نسبتا جوان بوده است. ما متعلق به خانواده و فقط یک محل دانشگاه.

اما از آنجا که ما نسبتا کوچک هستند و هیچ هیئت مدیره شرکت های بزرگ تصمیم گیری برای ما، ما قادر به توسعه برنامه هایی که دانشگاه ما را متمایز کرده است که به نتایج حاصل از سایر مدارس آشپزی مقایسه شده است. ما یک فرهنگ منحصر به فرد که هر دانش آموز جدید بخشی از یک بار آنها پا در محوطه دانشگاه ما می شود ایجاد کرده اند.

نامه ای از رئیس جمهور در ماه اوت سال 2000، پدر من، هارولد Meyberg، و مامان من، لیلی، با تعداد انگشت شماری از دانشجویان و یک ایده بسیار مهم تاسیس آشپزی موسسه سن دیگو: برای ساخت یک مدرسه آشپزی بهتر است.

آنها می خواستند به ساخت یک مدرسه که روش، دستور العمل تدریس؛ که مورد نیاز هر مربی آشپز دارای کمتر از 5 سال به عنوان یک آشپز اجرایی در یک محیط، یک ریز ناهار خوری حداقل مورد نیاز شگفت آور برای هر مدرسه آشپزی. در نهایت، آنها اصرار داشت که برنامه خود را ارائه دهد دست در گسترده آموزش، با اندازه کلاس محدود، در کلاس های درس آشپزخانه مجهز.

آنها را تنها با تعداد انگشت شماری از دانشجویان و تعهد شرکت به این مجموعه ساده از آرمان آغاز شد.

از آنجا که آنها در مدرسه تاسیس شد، ما فضای کلاس درس ما دو برابر شده و گسترش یافته برنامه های ما برای آموزش برنامه کمیسیون به دانش آموزان ما. پدر من اینجا نیست تا ببینید که چه مدرسه خود تبدیل شده است، اما ما در به نام او و با تعهد استوار به آرمان های اولیه ما را حمل کند.

خوش آمدی.

بیانیه ماموریت شروع حرفه خود در رستوران ها پیشرو در سن دیگو، ایالات متحده، و جهان: ما در موسسه آشپزی سن دیگو ماموریت ما برای آماده سازی سرآشپزان آینده با مهارت ها و دانش مورد نیاز برای ساخته است.

تبدیل شدن به رئیس سرآشپزها در نسل بعدی از رستوران های بالا، و در نهایت، جای خود را در میان کسانی که سرآشپزها که در شکل دادن به روند آینده در هنر آشپزی. به این منظور، ما خودمان را نگه دارید به بالاترین استانداردهای رفتار حرفه ای و وقف خود را به طور مداوم در رشد شخصی خود و رشد مهارت های حرفه ای ما سرمایه گذاری کنند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه تحصیلات تکمیلی

San Diego Culinary Institute

همانطور که هر کلاس جدید در قنادی آغاز می شود، کلاس قبلی فارغ التحصیلی آماده می شود. فارغ التحصیلی دانش آموزان کیک عروسی خود و کار مجسمه سازی شکلات برای امتحانات نهایی کام ... [+]

برنامه های ما با آینده موفق خود را در ذهن توسعه داده شد

همانطور که هر کلاس جدید در قنادی آغاز می شود، کلاس قبلی فارغ التحصیلی آماده می شود. فارغ التحصیلی دانش آموزان کیک عروسی خود و کار مجسمه سازی شکلات برای امتحانات نهایی کامل در حالی که دانش آموزان در ورود جدید همواره فک خود را در تحسین از هنری از فارغ التحصیلان رها کردن.

هر واژه، دانش آموزان جدید می گویند که آنها می توانند خود را با مهارت ها و استعداد تصور نیست برای ایجاد کار شبیه به آن. و هر مدت آن دسته از دانشجویان جدید همان دانش آموزان فارغ التحصیل آماده کار در همان سطح را تحت بالا تبدیل شده است.... [-]

آمریکا لا مسا
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
8 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
San Diego Culinary Institute

پیشرفته و حرفه ای دیپلم در برنامه آشپزی آشپزی کمیسیون نشان دهنده نقطه اوج سال تحقیق و توسعه برنامه های برخی از بهترین مربیان آشپزی در کشور است. بر اساس روش های اثبات شده ... [+]

برنامه های ما با آینده موفق خود را در ذهن توسعه داده شد آیا شما می خواهید به دنبال شغلی در هنر آشپزی به عنوان یک آشپز اجرایی یا به عنوان یک آشپز شیرینی، SDCI ارائه می دهد یک برنامه جامع در هر دو رشته.

هر دو برنامه آشپزی و شیرینی ما در سراسر اصول مشابه ساخته شده اند: کلاسهای کم، مشاوره حرفه ای از مدرسان آشپز گواهی ما، و دست در آموزش برای یادگیری مهارت ها و تکنیک های مناسب شما نیاز به موفقیت در هر محیط آشپزخانه ریز ناهار خوری . هر دو برنامه از کلاس های درس از جمله ایمنی / بهداشت و کارآفرینی تشکیل شده است. هر دو برنامه 80٪ از دوره خود انجام شده در کلاس درس آشپزخانه که به معنی زمان بیشتری به کارشناسی کارشناسی ارشد تکنیک های خود را. آنها همچنین هر دو پایان با یک برنامه Externship که در آن شما فرصت کار در آشپزخانه یک رستوران ناهار خوری، رفت و آمد مکرر، هتل، و یا شرکت غذا خوب برای 220 ساعت داشته باشد.... [-]

آمریکا لا مسا
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
8 - 11 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی