توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه SAPPO یکی از فروشندگان پیشرو است مدارس خصوصی مستقل بر لانگ آیلند امروز. ما پیشگامان در حرکت به سوی اصلاحات آموزشی و برتری علمی. طی دهه های گذشته، SAPPO تا خانواده لانگ آیلند با ارائه هر دو یک محیط آموزشی امن و انگیزشی برای هر کودک خدمت کرده است. شناخته شده و مورد احترام خیلی حرفه ای در زمینه مراقبت های بهداشتی کودک، SAPPO آخرین تحقیقات علمی به برنامه های درسی اعمال می شود.

مدرسه SAPPO هست یک ایالت نیویورک تایید مدرسه مقدماتی کالج با اداره آموزش و پرورش ویژه تایید شده است. ما به دانش آموزانی که در یک محیط صمیمی بهترین کار در حالی که دریافت توجه شخصی و تشکیل فایل پیوست اجتماعی تهیه شده است. نرخ ترک تحصیل 0٪ است و بیش از 90٪ از فارغ التحصیلان ما در رفتن به کالج انتخاب کنند. و درصد بالایی از فارغ التحصیلان ما کمک هزینه تحصیلی قابل توجهی نسبت به آموزش تحصیلات تکمیلی خود را دریافت خواهید کرد.

ماموریت ما

ماموریت ما در مدرسه SAPPO است که استراتژیک فضایی است که به ترویج برتری علمی در حمایت از یک رویکرد فردی به یادگیری ایجاد کنید. قوه کامل است با شناسایی و توسعه سیستمهای اجتماعی، عاطفی، و دانشگاهی است که برای تولید یادگیری تحقق یابد. یک برنامه اجازه می دهد تا نیرو دانش آموزان برای کشف چنین یادگیری و رویارویی با چالش ها با اعتماد به نفس. ما در شکل دادن به اعضای جامعه جهانی ما به شهروندان جهان که قادر به چهره آینده با قدرت و صلابت شخصیت و هدف بشر اعتقاد دارند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Sappo School

در حال توسعه یک معلم موثر زبان انگلیسی به عنوان یک برنامه زبان جدید یا ENL، با بیانیه ای از هدف آغاز می شود. ارزش ها و فلسفه های آموزش جامع اجازه می دهد تا SAPPO به ارائه ... [+]

در حال توسعه یک معلم موثر زبان انگلیسی به عنوان یک برنامه زبان جدید یا ENL، با بیانیه ای از هدف آغاز می شود. ارزش ها و فلسفه های آموزش جامع اجازه می دهد تا SAPPO به ارائه یک برنامه فلسفه آموزشی و یک رویکرد عملی به آموزش ENL. این برنامه SAPPO راستا با یک جهان انترناسیونالیستی که پذیرای یک روش یادگیرنده محور. این روش ارزش ارتباط فرهنگی و تجربه فردی است که خود آشکار در درس آغوش می گیرد. آموزش و پرورش دانش آموزان بین المللی SAPPO را شامل تحقق است که شهروندان جهان شباهت بیش از تفاوت ها، و منافع متقابل بلند مدت به عنوان با ارزش به عنوان نیازهای کوتاه مدت فرد است. این نظریه منطقی را دشوار است به انکار است، تجدید نظر به طور مستقیم، و در مخالفت مستقیم به جهت گیری انزوا است.... [-]

آمریکا کمکی
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی