توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره Simplilearn

Simplilearn یکی از ارائه دهندگان آموزش صدور گواهینامه در جهان است. ما همکاری با شرکت ها و افراد برای رسیدگی به نیازهای منحصر به فرد خود، ارائه آموزش و مربیگری که کمک می کند تا کار حرفه ای رسیدن به اهداف شغلی خود را.

ماموریت

ماموریت Simplilearn است برای کمک به متخصصان در سراسر جهان به دست آوردن مهارت مورد نیاز برای موفقیت در اقتصاد دیجیتال امروز.

ما که هستیم

ما یکی از ارائه دهندگان آموزش صدور گواهینامه در جهان است.

ما با ارائه آموزش آنلاین در رشته هایی مانند امنیت سایبر، ابر رایانه، مدیریت پروژه، بازاریابی دیجیتال، و علم اطلاعات در میان دیگران، که در آن فن آوری و بهترین شیوه به سرعت در حال تغییر و تقاضا برای نامزدهای واجد شرایط به طور قابل توجهی بیش از عرضه.

مستقر در سان فرانسیسکو، کالیفرنیا و بنگلور، هند، ما بیش از 500.000 حرفه ای کمک کرده اند و شرکت ها در سراسر 150+ کشورها از آموزش دیده، به دست آوردن گواهی نامه و upskill کارمندان خود.

دوره های آموزشی ما طراحی شده و به روز توسط 2000+ کارشناسان صنعت مشهور است. مخلوط روش یادگیری ما ترکیبی از کلاس های آنلاین، زندگی می کنند کلاس های درس مجازی استاد به رهبری، کار پروژه و 24/7 کمک آموزشی. جامعه پر جنب و جوش ما از کارشناسان و گواهی حرفه ای یک استخر منابع قدرتمند راهنمایی، ترفندها، و مشاوره روشنگری است. بیش از 40 سازمان آموزش جهانی ما به عنوان یک ارائه دهنده رسمی صدور گواهینامه آموزش به رسمیت شناخته اند. ما در 8 نام تجاری آموزش نفوذ ترین در جهان توسط لینکداین شده اند به نام.

  • 500،000+ حرفه ای آموزش دیده
  • 2000+ مربیان واجد شرایط
  • 400+ دوره
  • 40+ اعتبارنامه جهانی
برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

Big Data and Hadoop Training

Android App Development for Beginners - Introduction

How Certifications Advance the Careers of Working Professionals

Digital Marketing Training - An Introduction

ITIL Foundation Tips and Tricks

Data Scientist Training | Data Science Tutorial - R, SAS & Excel Training

PMP Certification Training Video | Project Management Framework